Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

The secret i izledikten sonra

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! The secret i izledikten sonra Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu arada rapidshare ile ilgili, ardı ardına beklemeden indirme yapabilmenin bir yolunu da izninizle anlatayım. Yazılanların bir kısmından böyle bir problem olduğunu hissettim, naçizane yardımım olsun ; Önce modemin fişini çekin ya da kapatın sonra şunları yapın; "Araçlar-internet seçenekleri-tanımlama bilgisi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

The secret i izledikten sonra

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-04-2009, 05:08 AM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 450
25 Mesajinıza toplam 148 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simka is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: The secret i izledikten sonra

Bu arada rapidshare ile ilgili, ardı ardına beklemeden indirme yapabilmenin bir yolunu da izninizle anlatayım. Yazılanların bir kısmından böyle bir problem olduğunu hissettim, naçizane yardımım olsun ; Önce modemin fişini çekin ya da kapatın sonra şunları yapın;
"Araçlar-internet seçenekleri-tanımlama bilgisi sil +tamam-dosya sil'den tüm çevrim dışı içeriği sil+tamam-geçmişi sil+tamam.
Tekrar modemi devreye sokun ve rapid yeniden indirmek için hazır

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

simka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 06:05 PM   #52 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

teşekkürler arkadaşım...henüz sahip değilim ama olarım inşallah..hep beraber bi de..

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 08:12 PM   #53 (permalink)
roxie
Guest

Sizce dünyada yaşayan insanların %1'inin dünyadaki maddi gelirin %96'sına sahip olması tesadüf mü? Secret'a göre tesadüf değil, bana göre de değil ama farklı sebeplerden! Sömürü üzerine temellenmiş ekonomik sistemden, güçlünün güçsüzü ezmesi yüzünden bu haldeyiz... Biliyor muydunuz dünyada Nike markalı spor ürünlerinin üretildiği tek bir fabrika bile yok. Çeşitli ülkelerde taşeron fabrikalar bu markanın üretimini üstleniyorlar, üzerindeki Nike işaretleri ve markası ise sadece bir etiket. Ve Nike firması bu spor ürünlerinin satışından %60 kar ediyor. Üretimi sağlayan taşeron fabrikalar başına düşen karı biliyormusunuz peki? %1! Kimse bunu çekim yasasıyla falan açıklayamaz sanırım.. Böyle şeylerin oyununa gelmeyin.. Gelir dağılımındaki eşitsizliği böyle saçma sapan bir biçimde açıklayıp alenen "suç sömürenlerde değil, sizde" diyen, afyon niteliğinde bir film o... Evet insanın kendisine, hedeflerine, gücüne inanması gerekir ama bu kitap veya bu film yanlış bir seçim.. Belki onda biri doğru bilgi içeriyodur o da olumlu düşüncenin olumluluğu getireceği... Ama bunu 80 dk içinde sürekli tekrarlayıp araya ideoloji sokuşturulduğunu da gözden kaçırmamak gerek... Onun yerine Tanrılar Okulu'nu tavsiye ederim ben de dün keşfettim, ana fikir aynı, bize Secret'dan çok daha fazla şey katacağına eminim.

umarım bu mesajım yayınlanır, site yönetimine çok saygı duyacağım eğer yayınlanırsa..
Alt 02-04-2009, 08:57 PM   #54 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

e bu da doğru gibi..

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2009, 11:07 AM   #55 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb Cevap: The secret i izledikten sonra

konfüçyüs un çok güzel bir sözü vardır..

"karanlığa söveceğine, kalk bir mum yak... "

her şeyin kendi içinde bir güzelliği barındırdığının farkında olmanız dileklerimle..

sevgiler..
Alt 09-04-2009, 11:50 AM   #56 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
20 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
-merve- will become famous soon enough-merve- will become famous soon enough

Roxie,görüşlerine saygı duyuyorum,site yönetimi de farklı görüşlere saygılı,gördüğüm kadarıyla belli sınırlar aşılmadığı sürece herkesin mesajı yayınlanıyor ve silinmiyor.Söylediklerinde haklılık payı olabilir,fakat bizim bu filmden çıkarmamız gereken değişik ideolojileri benimsemek değil düşünce gücümüzün farkına varmak ve sosyal hayatımızı düşünce biçimimizle şekillendirebiliceğimizi kavramak

sevgiler
-merve- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2009, 07:13 PM   #57 (permalink)
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough

Filmi izledim ve çok beğendim.Olumsuzlukları görmekle olumsuzluklara bakmak arasında fark olduğunu düşünüyorum.İnsanlar farklı doğrulara sahiptir bunları izleyerek hayattaki yollarını çizerler tercihlerini yaparlar;başarılı insanların bu başarılarına nasıl ulaştıkları sorulduğunda anlattıkları biraraya getirilmiş ve ortaya bir ortak doğru çıkmış:düşüncenin gücü..Kazanmak için (her neyi hedefliyorsak) denediğimiz onlarca şey ve içine düştüğümüz stres düşünülürse çok basit bir şey önerilen.Kendi adıma denemeye değer buluyorum,hatta denemeye başladım ve bundan gün içinde beni sık sık gülümseten olumlu sonuçlar alıyorum.Benim çevreme önereceğim (önerdiğim) bir film
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2009, 01:32 AM   #58 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 173
36 Mesajinıza toplam 372 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to all

çekim yasasını sadece secret kitabı yada filmiyle sınırlı tutarsanız şüphelere düşmemeniz olanaksız zaten.ama çekim yasasının mutlak gerçek olduğunu hazmedebilmek için başka kaynaklardan ve alanlardan faydalanırsanız gerçekler önünüzde belirecekitr.
yıllardır kuantum fiziğiyle hobi derecesinde ilgileniyorum secretı okuduğumda kuantum fiziğinde okuyup beni heycanlandıran biçok şeyin bu yasada anlatıldığını gördüm.zaten olumlu düşüncenin etkisini, düşünce gücüyle gücüyle nesnelere hakim olmayı, yada yine enerji yollu şifa dağıtanları yıllardır biliyoruz.
aslında maddeyi incelemekten başlarsak işe, bilim adamları bu yolculuğumuzda bizi atom altına götürür ve atomik dünyanın işleyişine, kurallarına,( maddi dünyanın deterministik yasalarına bakarsak buna kuralsızlıkta denilebilir hatta) ordaki parçacıkların hareketlerine ve sonuç olarak tüm varlığın (yada var sandıklarımızın) aslında sonsuz sınırsız bir bütün olduğuna ve özü itibariyle sadece ve yalnızca saf enerjiden ibaret olduğunu anlarız.ve bu gerçek tasavvuftaki vahdet (teklik) bilincine götürür bizi.
çekim yasasındada tek bir büyük bilinç ( akıl, ruh, zeka, evrensel gibi tabirlerde kullanılmaktadır) ten bahsediliyor.yani benim için gerekli olan tüm taşlar yerinde, bişeye inanmam için hem bilimsel hemde tasavvufi anlamda ( özellikle din yerine tasavvuf diyorum çünkü bende din kelimesinin çağrışımıyla tasavvuf kelimesinin çağrışımı çok farklı..) beni tatmin etmesi gerekiyor ve çekim yasasının mantığı bu tatmini sağladı içimde. ama sorun şuki bu yasa iste-al yasası değil, bu yasa daha derin ve daha manevi şeylerden bahsediyor. şükürden mesela yada isteklerinizde hırslı olmamaktan ve uygulamanız gereken adımları yaptıktan sonra huzur ve güven içinde akışına bırakmaktan (ki ben buna tevekkül diyorum), sevgi duymaktan( herkezi ve herşeyi sevmeye çalışın çünkü sevgi frekansı en yüksek duygudur) sürekli güzel ve iyi şeyler düşünmekten vs. vs. soonuç itibariyle tek engelimiz 5 duyu organımız sayesinde edindiğimiz önyargılarımızdır.
onlardan biran önce kurtulmamız dileğiyle...
ve ilgilenenlere bi kitap ismi vermek istiyorum joe vitale ' nin çekim yasası sırrı kitabı çok daha doyurucu secret!a göre. secret'ı okuduktan sonra hepsinin ismide çekim yasası olan birsürü kitap okudum:) joe vitale'nin kitabını ısrarla tavsiye ederim.
birde dizgi hatalarının insanı bunaltmasını bi tarafa koyarsak charles f. haanel' ın yaşamın kapısını açan anahtar diye çalışma kitabıyla beraber satılan gene bir çekim yasasının anlatıldığı bir kitabı var buda baya gerçekçi ama ikisinide okucaksanız kesinlikle joe vitale ninkini sonraya bırakın.çünkü yol göstermesi ve size hadi hemen şimdi dedirtmesi açısından baya başarılı.. bol şans.
hiçyoktum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2009, 04:59 PM   #59 (permalink)
Teğmen

cibelce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,032
127 Mesajinıza toplam 1,220 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cibelce will become famous soon enoughcibelce will become famous soon enough

Başarabilmene çok sevindim. Bende bundan 1 yıl önce izlemiştim secret'i. O gazla bir hafta içinde 10 bin ytl (yani 10 milyar eski para ile) bin istemiştim. hatta secrette dediği gibi bir paranın üzerine 10.000 yazdım kalemle. her cüzdanımı açtığımda bu isteğimi hatırlıyordum. o zaman olacağına çok inandım. 1 hafta sonunda bişey olmadı sonra unuttum. ara sıra hatırlıyordum hala umudum vardı. Çok eskilerden kalma bi arzum vardı, kendi işimi kurma arzusuydu bu. bigün kardeşim sana para göndereyim kendi işini kur dedi ve bana 20.000 bin gönderdi. ve ben çalıştığım yere ortak oldum. Bi zaman sonra dileğim aklıma geldi ikisi aynı anda gerçekleşmişti. Tüylerim diken diken olmuştu o anda. hem istediğimin iki katı para geldi hemde işimi kurmuştum. Aynen söylendiği gibi düşünülür ve uygulanırsa gerçekleşiyo. Emin olun. Sadece sabır ve ısrar etmek gerekiyo.

Umarım herkez başarır. Sevgiler
cibelce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2009, 11:08 AM   #60 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: The secret i izledikten sonra

Alıntı:
ekinoksal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet sevgili shamanic ben bu fikrinize sonuna kadar katılıyorum. Çektiğimiz düşüncelerden ders almalıyız. Başımıza gelen aksiliklerin iyi yönünü görüp ders alabilirsek kendimizi suçlamak yerine saygı duyarız. Ben kendime şu anda gerçekten saygı duyuyorum. Çevremde ki diğer insanların hiç birşeyin farkında olmamaları hatta kuantumu hiç duymamaları bana çok garip geliyor artık. Anlattığım zaman sanki haşa Allah'ı inkar ettiğimi falan düşünmeye başlıyorlar. Ama ben gerçek farkındalığı yaşamaya başladım. Çünkü benim inancıma göre yani islama göre aslında sırrı bize zaten söylemişti Allah. Kuran ayetlerinde hep sabırdan dua etmekten ve isyan etmemekten bahseder. Benim yaptığım dualarda değişen tek şey artık dileklerimin kabul olacağına tamamen güvenip inanmak oldu. yani aslında eskisinden daha inançlı oldum. Bence bunda ters olan hiçbirşey yok ama devrin HALLAC-I MANSUR u gibi oldum. Arkadaşlar ne insanlar gelmiş geçmiş saygıyı sonuna kadar hakeden. Öyle anlaşılıyor ki şehit Hallac-ı Mansur sırra vakıf olmuştur. Ne dersiniz ?
çok haklısın... daha geçen gün yakınım bana sen çok değiştin ne oldu sana dedi :)))

sadece güldüm...
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks