Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

 Ne Yapmalı? ve  Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!   7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu Bu sitede yaptığım ilk çeviri denemem yazı hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim. Burda anlatılanlar bir hafta içinde veya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu telkin cd indir izle İstanbul 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu nerededir kimdir 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu hipnoz 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yoluolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu kuantum düşünce kitap haberiUyarılar


Reklam Alanı

7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 19-08-2011, 04:34 PM   #1 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,093
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Smile 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Bu sitede yaptığım ilk çeviri denemem yazı hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim. Burda anlatılanlar bir hafta içinde veya bir hafta boyunca yapılması gereken adımlar. Parantez içinde yazdığım şeyler de o konuyla veya kendisinden önce gelen cümle ile ilgili kendi yaptığım yorum ve açıklamalardır.

Hayatınızı değiştirmek yıllar alacakmış gibi görünüyor olabilir ancak bugün değişmek için bu yolda atabileceğiniz ilerleyen haftalarda Hayatınızı sonsuza kadar değiştirebilecek bazı adımlar vardır.

Bu adımların bir çoğu küçük fakat bir araya geldiklerinde büyük ve kalıcı etki yaratabilecek adımlardır.


İlerleyen 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu:


1. Kelimelerinizi ve Kullandığınız Deyimleri Değiştirmek

Hayatınızı değiştirmenin en etkili yollarından biri tutum ve zihniyetinizi değiştirmektir. Tutum ve zihniyetinizi değiştirmenin Yolu ise kesin yargılı kelimeler kullanmak yerine daha pozitif olan kelimeleri seçip kullanmaktır.

Sürekli kullanmaya alışkın olduğunuz kelimeleri değiştirmek biraz zaman alabilir. Fakat bu kelimeler yerine daha pozitif anlamları olan kelimeler kullanmaya başladığınızda gördüğümüz etki şaşırtıcı olacaktır. Kelimeleriniz değiştiğinde etrafınızdaki insanların da sizi karşı tepkilerinin olumlu yönde değiştiğini görmek sizi kelimelerin gücüne inandıracaktır.

Bu sayede istediğiniz değişimlerin tümü çok da fazla birşeyi değiştirmek zorunda olmadan gerçekleşir.[1]

Kullanmayı durdurmanız gereken kelimelere örnek olarak:


“Yapamam”
“Bilmiyorum”
“Sıkıldım”
“Usandım”
“Bunaldım”
“Öfkeden patlamak üzereyim”
“Kafayı yiyeceğim”
“Yolun sonuna geldim”
“Nefret ediyorum”
“Berbat hissediyorum”
“Üzgünüm”


(Sanırım bu ve bunlar gibi bir çok kelime, fiil, ya da cümle bulabiliriz. Tabi önemli olan bu cümleler yerine bize kendimizi daha iyi hissettirecek cümleleri bulmak ve kullanmak.)

Bu negatif cümlelere alternatif olarak “Ölmeden Önce Söylenmesi Gereken 50 Şey” adlı yazıdan birkaç örnek:

“Yaptığın herşey için teşekkür ederim.”
“Sana ihtiyacım var.”
“Yaşayacağımız sadece bir hayat var. “
“Hayatımı seviyorum. “
“Kendimle gurur duyuyorum.”
”Kendi yolumda yürüyorum.”
“Hayatımda daha önce hiç bu kadar eğlenmemiştim.”
“Dünyayı değiştirebilirim.” (Dünya yerine “Hayatımı” da diyebiliriz sanırım :D)
“Dünyayı değiştireceğim.“
“Dünyayı değiştirdim.“
“Memnuniyetle yardım ederim.“
“Beni kırdın.”
”Bütün sorumluluk bana ait.“
“Ne harika bir dünya! (Herşeye rağmen doğru bakış açısıyla bakıldığında öyledir.)”
”Dinliyorum.” Bu cümle daha çok biriyle konuşurken ona kendini önemli hissetirecektir.
“Dürüstüm.”
“Hiçbir şey beni durduramaz.”
“Vazgeçmeyeğim.”[2]


2. Şükretmek


Öyleyse bu 7 gün boyunda günde bir saat kadar aşağıdaki soruların cevaplarını düşünmelisin:

* Şimdiye kadar yaşadığın her neyden memnunsun?
İyi veya kötü sana bugünün ve yarının için herhangi iyi bir şeyi öğretmiş bir olay olabilir.

* Neye sahip olduğun için kendine şanslı diyebilirsin?
Aile, sağlık, arkadaşlar vs.

* Neye sahip olmadığın için kendine şanslı diyebilrisin?
Hastalık, engel vs.[1]


3. Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi


Hemen eline bir kağıt kalem al ve ölmeden önce yapmak istediklerinin bir listesini çıkar. Bununla da kalmayıp önümüzdeki hafta içinde bunlardan birini gerçekleştir. [1] (Tamam biraz iç karartıcı bir madde olarak görünebilir ama bir yerden başlamazsan hiç başlamamış olursun.)


4. Her Güne Olabilecek En iyi Şekilde Uyanın


(Uyandığın hergün uyanmış olduğun en güzel günmüş gibi. Bu gerçek olabilir, tabi biraz da çabayla! Gerçek olmaması için nedenler arayıp durmayın. Gerçek olması için nedenler arayın.)


Bir gün tüm hayatınızı olumlu yönde değiştirebilir. Böyle bir güne ancak güzel bir “Günaydın” ile başlayabilirsiniz. Bu sizin için zor olabilir ama 7 gün boyunca her gün hayatınızın en güzel gününe başlıyormuş gibi uyanın. [1]


5. Kendinizin Herhangi Bir Konuda Kötü Olduğunuzu Düşündüğünüz Birşeyi Yapmayı Deneyin

Bu bir spor, müzik ya da hobi aktivitesi olabilir. Örneğin güvendiğiniz biriyle güvenli bir zamanda araba kullanmaya çıkın. Ya da mutfağa girip yeni bir tarif deneyin. Dans edin. Ya da bir şarkı söyleyin hatta bunu bilgisayarınıza kaydedin. Belki de kötü olduğunuzu sandığınız konuda sandığınız kadar kötü değilsinizdir. Ya da şimdi yapabilecek düzeye gelmiş olabilirsiniz.Yoksa yeni bir yetenek mi doğuyor? Kim bilir? Siz. [1]


6. Hayatınızın Bir Amacı Olsun


Biraz çalışma ve odaklanma ile gerçekten bir haftada yapılabilecek bir şey. [1]


“Bir amaca bağlanmayan ruh yolunu kaybeder çünkü her yerde olmak hiçbir yerde olmamaktır.” Montaigne

7. Buraya Kadar Tanıdığınız Değişim Süreci Sürekli Olsun


Hayatınızda tek bir gün her ne olmuş olursa olsun hayatınızı değiştirebilir. Eğer doğru yolda ilerlerseniz ve belli bir düzende devam ederseniz bir iki günde olmasa bile değişim illa ki gelicektir. Şunun farkına varmak gerekir ki bu acı ve sıkıntılı günleri katlanılabilir kılan en önemli şey iyi ve yeni günlerin gelecek olduğunu bilmenizdir. [1]


Değişmez diye bir şey yoktur:


“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.” Herakleitos

Kaynaklar:

1.7 ways to change your life in the next 7 days | Lyved
2.50 things to say before you die | Lyved 

 

 

Okuduğunuz için teşekkürler!sizce burada olmanız bir tesadüf mü?ilk defa geliyorsanız burası hayatimdegisti.com  Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa çekirdek inanç ile bilinçaltı temizliği yaptırabilirsiniz,Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler nasıl olurdu? ismim Atakan Sönmez Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek ve bilgi için hediye telkin mp3 buraya  tıklayın.

Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

 

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı . 15 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti.

Nasıl oluştu bu telkinler?

Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.   

Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?  

 Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.  

 Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?

Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.  

 Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?

Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.

Bir şey sizi engelliyorsa nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmek istiyorsanız.Yaşamınızda aynı olayların tekrar tekrar gerçekleşmesi sizi yordu ise çekirdek inanç ile online ve telefon ile bilinçaltı temizliği ;) ben denedim muhteşem bir uygulamaymış    Bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay etmiştim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar www.hayatimdegisti.com ve www.cekirdekinanc.com olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Atakan Sönmez'in Boğaziçi üniversitesi mezunu olması her arayana ücretsiz 5 dakika ön tespit yapması dikkatimi çekti.Ayrıca sitelerinde ücretsiz telkinli mp3 lerin indirilmesi her şeyin maddiyat olmadığını gösterdi.Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım çalışmanın. Atakan Bey inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. Ne dedilerse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycamSONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR Sevgi Tokgöz, öğretmen

(5 dakikalık ücretsiz on tespit için şimdi arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com

Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdendim. Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımdabir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım. Çekirdek inanç sonrası sizinle daha farklı çalışmalar yapmak isteyenler ilerlemek isteyenler olabilir.Onlara daha ileri düzey çalışmalar yapabilirsiniz.Her şey için tekrar teşekkürler. Güler Tan, Eczacı ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15  Başlıkta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz değil çevrenizde faydalansın

Ben psikolojik danışmanım ...mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalar aldım...ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karmaşalar...özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış....istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki yaşıyor olmak için yaşıyor....görev icabı nefes alıp veriyordum sanki...ilk arkadaşım söylediğinde...hem umutlandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum....ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor...sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik danışman *************

 

2-Telkine yatkınsanız 24 saatte bile etki görebilirsiniz

başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın Zübeyde Karacan, Öğrenci ***********************************************************

 

3-Çekirdek inanç çalışması telefonla ve internet ile nasıl yapılır ücreti nedir  

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yapılır.Sonrasında 20 adete yakın subliminal telkin mp3 isminize özel hazırlanır.Bu mp3'leri uykuda yada uyanıkken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.Onine form ile yapılan çalışma 340 tl dir.Bir ay süren telefon ve whatsapp destekli çalışma ücretleri için arayabilirsiniz.. (ücretsiz örnek ön tespit ve telkinler için telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz 05424475050)  

 

4-Neden bir şeyler bizi engelliyormuş gibi gelir. Neden hayatımızda hep aynı şeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu?

Neden bir girişimci her şeyi doğru yapmasına rağmen çok iyi bir yerde muhteşem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile müşterileri az olurda tam yanında bulamaç gibi yemekleri olan bir çok şeyi görünürde yanlış yapan restoran tıklım tıklım dolu olur. Neden herkese iyiliği dokunan elinden geldikçe herkese yardım eden kişinin kıymeti bilinmez üstelik bolluğu bereketi kesilir . Tüm bunların nedeni bilinçaltınızdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlarınız olabilir. Neden aşırı uyumlu iyi olan erkek karşı cins tarafında sadece arkadaş olarak görülür.Kadınlarda bir gariplik mi var.İyi doğru dürüst kişileri seçemiyorlar mı? Neden bazı kadınlar hep sorunlu ilişkileri ya da kişileri mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Neden en kontrolcü garantici kişilerin başına hiç olmayacak şeyler gelir. Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard masterı yapıp nasıl 10 yıl işsiz kalabilir. (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. ****************************************************************************

 

5-Risk alın ve kariyerinizi değiştirin.

Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim. Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım.Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çalık, İş kadını .******************************************************************** ********************************************************************

 

6-Çekirdek inanç çalışmasını güvenle yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Öğretmen Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. *************************************************************************** --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (ücretsiz örnek ön tespit ve telkinler için telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz 05424475050- 02124816645)

 

7-Çekirdek inanç çalışmasını çocuklarınızın başarısını arttırmak için de yaptırabilirsiniz.

Ben Atakan Bey’den kızım için CD alanlardanım. Biliyorum inanmakta güçlük çekiyorsunuz ben de en başta öyle düşündüm ve CD yi dinlemeye başlayalı 4 gün olmuştu ki kızımda bir anda değişiklik oldu asıl net sonucu 20 gün sonunda aldım. Dikkat dağınıklığı ve inanılmaz bir hareketlilik, asla konuşurken göz teması kurmazdı. Derslerindeki başarı oranı %52 idi. ama CD yi dinlemeye başladıktan 4 gün sonra sakinleşmeye başladı. 20. günden sonra da derslerdeki başarısı %87 oldu. Göz teması kurarak konuşuyor, dikkat dağınıklığı tamamen gitti, bize karşı da kendini ifade etmesi düzeldi. Atakan Sönmez her şey için çok teşekkürler siz bu işin dahisisiniz. Aydanur Akdemir, Yaşam Koçu

 

8-Önceki halinizle .şimdiki haliniz arasındaki farkı bırakın çevreniz fark etsin

Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2012 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlanarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne değişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu. Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi. Songül Yüce, Ev hanımı Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

 

9-Diğer yöntemlerden farkı ne?

Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir. Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder. ***************************************************************

 

10-Sakın ümitsizliğe kapılmayın

Arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılmayın gerçekten süper bir yöntem bendeki değişiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar düşmüş vaziyette gerçekten kambur olmamama rağmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthiş sıkıntılar ve ağrılar oluyordu tabi zamanla kemikler eğiliyo , şimdi ego güven güçlendiriciyi devamlı dinlemeye başladım 2 gün sonra kardeşim abi sen dik yürüyosun yorulmadın mı diyip espiri yapınca heycanlandın ve o an farkettim artık dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duramıyorum otururken gezerken yatarken omuzlarım ve başımdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmadı . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin.saygılarımla *************** (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detaylı .çalışmalarımız internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir. -****** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (5 dakikalık ücretsiz ön tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142) ***

 

11-Subliminal telkin müzik değildir.İçinde telkinler olduğunu bilerek dinleyin.

şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.. Burak Hoşses, Öğrenci ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12-Atakan Sönmez Türkiye’de ilk Subliminal telkin uzmanı.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez le subliminal telkinler ile ilgili konuştuk. Ritmotrans dediğiniz bu yöntem nasıl ortaya çıktı… Kendi kendime ses kayıtları yaptığım sırada mikrofonumda bir arıza meydana geldi. O kayıdı dinlerken ses yükselmesi olduğunda bilinçaltının daha iyi algıladığını keşfettim.Bu şekilde ritimlerle seslendirdiğim kayıtları müziğin içine gizledim.Subliminal kayıtlar dünyadaki benzerlerinden çok daha etkili oldu. Telkin mp3 leri deneyebileceğiniz www.hayatimdegisti.com 2005 yılında kuruldu. Çekirdek inanç (Core Belief) psikolojide geçen bilimsel bir kavramdır.Biz farkında olmadan oluşan ek kimliklerdir.Bu kimliklerin her biri sizin enerjinizi alır. Engelleyen sırtınızda yük olan bu kimlikleri bulup uykuda telkin cd ler ile bilinçaltınızdan temizlediğinizde hayatta çok hızlı yol alırız. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

13-Kalıcı değişimi yaşayın

piyasada “kişisel gelişim” adı altında pek çok uğraşı ve bundan beslenmeye çalışan çok şarlatan var dünün din istismarcılığı gibi bugün de kişisel gelişim ile değişmek dönüşmek isteyen insanlardan faydalanmaya çalışan pek çok kişi ve kurum mevcut onlar güven yıkarken sizin böyle dürüstçe bu işi kotarıyor olmanız ayrıca takdire şayan çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım ve iyiki bu çalışmayı yaptım hayatımın sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir değişim yaşattınız bana bu parayla ölçülecek bir şey değil tekrar çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… **********************************************************************************

 

14-İnsanların size olan davranışları değişsin.

Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip selam söylüyoruz. Danışanınız Sevim Hanım *************************************************************************** ********************************************************************************

15-Göz temasınız kuvvetlensin  sizller nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. 5 dakikalik ön tespit ücretsizdir telefonla arayabilirsiniz 0542 447 50 50  Bir aylık detaylı  çekirdek inanç programı için bilgi alabilirsinizYurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız. Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır. Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın özel mp3 vardır.

 

 

 

__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 19-08-2011, 04:46 PM   #2 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesajlar: 83
Tesekkür: 283
64 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sayuri is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

cok guzel bır paylasım sweeet. bana bunlar genel olarak hayatı degıstırmek ıcın yapılması gereken seyler gıbı geldı. ben bır haftada kendımı ıyı ve degısmıs hıssetmek ve gormek ıcın sunları yapıyorum:
sık kullandıgım yolları degıstırıyorum. eve geldıgım yol dıyeyım daha acık bır ıfadeyle
yatma ve kalkma saatlerımı degıstırıyorum
gunluk ıslerımı ya da ıs sıramı degıstırıyorum
farklı kısılerle konusmaya ozen gosterıyorum
yenı kıyafetler gıyıp yenı lezzetler tadıyorum
sac ve makyajımı degısık yapıyorum
genellıkten kacıyorum. bır dızı bıle olsa ızlemıyorum. baska bır sey yapıyorum o saatte gıbı... degısım hemen gelıyor. otomatıkmen enerjı de artıyor. ya da tavan ypıyor:)
halsızlık ya da zamanının olmaması gıbı bır sey yok. hepsı bahane. yapmak ısteyınce yapıyorsun mutlaka. bu farklılıgı yapmanın da ayrı bı heyecanı oluyo hem
sayuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2011, 04:56 PM   #3 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,093
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Ne güzel değişime açık bir insansın Sayuricim bazen insanlar saçını bile değiştirmek için cesaret edemiyor :)

Aslında ben bu ara kelimelerin gücü ile ilgili denemeler yapıyorum. Yazıda en çok hoşuma giden şeylerden biri cümlelerin ve kelimelerin hayatımızı değiştirecek etkilerde bulunabilmesi.
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2011, 05:13 PM   #4 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesajlar: 83
Tesekkür: 283
64 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sayuri is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

degısmek ıstemedıklerı ve mutsuz olmayı sevdıklerı ıcın cesaret edemıyorlar aslında. dıyorum ya su hayatta her sey bahaneden ıbaret. bahanelerı cıkaralı cok oldu hayatımdan. o kadar mutluyum kı. bır sey yaparsın ya yorulursun. ayy cok yorgunum. bır sey yapamıcam falan. o da bahane. ben hıc yorulmuyorum artık. kendıme yoruldum bıle demıyorum. farkına varmadan dersem de hemen uyarırım kendımı. bu dusunceyı reddedıyorum bana aıt degıl. benı yansıtmıyor. ben gayet dincim ve iyiyim derım hemen ayaga kalkarım. boylece bunu da bır yasam bıcımı halıne getırmıs olursunuz. anı yasamak da boyle bır sey. sadece bır hafta anınızı doya doya yasayın. zıhın artık oyle hareket eder. beyın yenıden programlanır. sız artık ıstesenız de negatıf durumlarda bıle negatıf olamazsınız:)
sayuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2011, 06:52 PM   #5 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,093
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Harikasın Sayuri için aydınlandı valla :)) ohh yaşasın pozitif olmak ...
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2011, 10:24 PM   #6 (permalink)
Binbaşı
 
nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2011
Mesajlar: 1,048
Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Alıntı:
sayuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
degısmek ıstemedıklerı ve mutsuz olmayı sevdıklerı ıcın cesaret edemıyorlar aslında. dıyorum ya su hayatta her sey bahaneden ıbaret. bahanelerı cıkaralı cok oldu hayatımdan. o kadar mutluyum kı. bır sey yaparsın ya yorulursun. ayy cok yorgunum. bır sey yapamıcam falan. o da bahane. ben hıc yorulmuyorum artık. kendıme yoruldum bıle demıyorum. farkına varmadan dersem de hemen uyarırım kendımı. bu dusunceyı reddedıyorum bana aıt degıl. benı yansıtmıyor. ben gayet dincim ve iyiyim derım hemen ayaga kalkarım. boylece bunu da bır yasam bıcımı halıne getırmıs olursunuz. anı yasamak da boyle bır sey. sadece bır hafta anınızı doya doya yasayın. zıhın artık oyle hareket eder. beyın yenıden programlanır. sız artık ıstesenız de negatıf durumlarda bıle negatıf olamazsınız:)
sevgili sayuri
çok iyi bişey yapıyosun.zaten bizler hep bişeyleri ertelediğimizden mutlu olamıyoruz.yorgunum,şimdi halim yok,yapamıcamlarla bu hale geldik.tembelliği üzerimize çektikçe çekiyoruz.yapabileceğimizin en iyisini yapsak zaten mutlu olacağız.azim verici yazın için teşekkürler...
__________________
Gecenin en karanlık ve soğuk anı, güneşin doğmasının en yakın olduğu andır.........
nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2011, 10:28 PM   #7 (permalink)
Teğmen
 
THE BAKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Bulunduğu yer: ANKARA
Mesajlar: 32
Tesekkür: 60
29 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
THE BAKER is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Paylaşımın çok güzel.Teşekkürler sevgili sweet

Alıntı:
sayuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
degısmek ıstemedıklerı ve mutsuz olmayı sevdıklerı ıcın cesaret edemıyorlar aslında. dıyorum ya su hayatta her sey bahaneden ıbaret. bahanelerı cıkaralı cok oldu hayatımdan. o kadar mutluyum kı. bır sey yaparsın ya yorulursun. ayy cok yorgunum. bır sey yapamıcam falan. o da bahane. ben hıc yorulmuyorum artık. kendıme yoruldum bıle demıyorum. farkına varmadan dersem de hemen uyarırım kendımı. bu dusunceyı reddedıyorum bana aıt degıl. benı yansıtmıyor. ben gayet dincim ve iyiyim derım hemen ayaga kalkarım. boylece bunu da bır yasam bıcımı halıne getırmıs olursunuz. anı yasamak da boyle bır sey. sadece bır hafta anınızı doya doya yasayın. zıhın artık oyle hareket eder. beyın yenıden programlanır. sız artık ıstesenız de negatıf durumlarda bıle negatıf olamazsınız:)
Sayuri,acaba senin ikinci mesleğin yaşam koçluğu falan mı? Her tavsiyen için teşekkürler
__________________
İnsanlar plan yaparken Allah yukardan gülümsermiş.
(Yol arkadaşım)

Her şeyi kontrol edemezsin..Boşvermelisin.
(Butterfly Effect)
THE BAKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 20-08-2011, 02:00 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen
 
DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesajlar: 248
Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Einstein kurallarıyla hareket ediyorsun seni tebrik ediyorum sayuri ;) emin ol beyninin 4te 3ünide kullanırsın sen bu gidişle :)))

aynı şeyleri sürekli yapmak alışkanlığa dönüştürür ve alışkanlığa dönmüş her haliniz ruhunuzdur. Bundan kurtulmak için yani biz beynimizin genelde sol lobunu kullanıyoruz o yüzden hayal yada sözcüklerele dans etmek bize zor geliyor... eğerki her zaman yaptığımız işi sağ elle değil sol ele alırsak misal dolap kapaklarını sol ellerle açarsak, ilk uzandığımız şeye say eliiz değil sol elle devreye girersek farkında olmadan değişiklikleri fark edeceksiniz. hem hergün olaan giden herşeyden sıkılan siz başka şeylerin farkında olacaksınız. bunu yanı sıra yaptıklarınızın tersini yapma olayı var bu konudada bahsedildiğ gibi siz gerizekalı demek yerine akıllı arkadaşım bu böylemi olmalı demeye başladığınızda aslında ne çok şey değiştirebileceğinizigöstermiş ve yaşamış olmaya adım atıyorsunuz demektir. konuyu paylaşan arakadaşlara emeğinden dolayı teşekkür eder saygı sevgi ve ilgilerimi sunarım efendim :))))
__________________
O ilişkide kurban olmadığımızı anlar ilişkinin bize neyi öğretmeye çalıştığını kavrarsak dersimizi alır ve yolumuza devam ederiz
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 25-08-2011, 07:15 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı
 
pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 581
Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

bu konuşmalarınız resmen içimi açıyo ya çok teşekkürler iyiki varsınız hepsini hayatımda uygulamaya başlayacağım:))
pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 05-11-2011, 11:59 AM   #10 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Nov 2011
Mesajlar: 29
Tesekkür: 156
76 Mesajinıza toplam 176 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kendini arayan adam is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Güzel paylaşım, teşekkür ederim.. Her madde birbirinden daha güzel..
__________________
Desteklerinizi bekliyorum..!
kendini arayan adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
sweeet, tavsiye

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

 Ne Yapmalı? ve  Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!   7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu Bu sitede yaptığım ilk çeviri denemem yazı hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim. Burda anlatılanlar bir hafta içinde veya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu telkin cd indir izle İstanbul 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu nerededir kimdir 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu hipnoz 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yoluolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu kuantum düşünce kitap haberi porno porno izle sincan escort
WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:16 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1