Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

Olumlu Düşünme Üzerine

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! Olumlu Düşünme Üzerine Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Olumlu Düşünme, size başarınızın önündeki engelleri kaldırmanızda ve kendi geleceğinizi kendi elinize almanızda yardımcı olacaktır Kişisel başarı programı oluşturmanızı sağlayacaktır. Günlük iş ve aile yaşamınızdaki stresin üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. İçsel duygularınızla temasa geçip olumsuz düşüncelerinizi yok edecektir. Yaşamınızın sorumluluğunu kendi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

Olumlu Düşünme Üzerine

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-11-2009, 02:07 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold
Red face Olumlu Düşünme Üzerine

Olumlu Düşünme, size başarınızın önündeki engelleri kaldırmanızda ve kendi geleceğinizi kendi elinize almanızda yardımcı olacaktır
Kişisel başarı programı oluşturmanızı sağlayacaktır.
Günlük iş ve aile yaşamınızdaki stresin üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.
İçsel duygularınızla temasa geçip olumsuz düşüncelerinizi yok edecektir.
Yaşamınızın sorumluluğunu kendi ellerinize almanızı sağlayacaktır.
Hayatın mükemmel olmadığını hepimiz biliyoruz.Her zaman çıkışlar ve inişler, önceden görülmeyen engeller olacaktır. Hoşunuza gitse de gitmese de, bu yüzden kendimizi mutsuz hissetsek de bu böyle. Yaşamımızda beliren ve önceden kestiremediğimiz olaylar için hiçbir şey yapamayız ama en azından bunlarla başa çıkabilmek için bir şeyler yapabiliriz.
Biz insanlar davranışlarımızı ve performansımızı etkilemek istiyorsak bunu ancak bilinçaltı zihnimizle yapabiliriz. Bunun için kendimize yeni, olumlu düşünceler seçmeli ve bunları sürekli bilinç zihnimizde tekrarlamalıyız. Buna göre;

OLUMLU DÜŞÜNME NEDİR?
Olumlu Düşünme, bilinçaltı zihnimizin yönlendirebilme yeteneğini olumlu biçimde kullanmaktır.
Olumlu Düşünme, kendinizi ve başkalarını sevmek çevrenizdeki insanlarla ilgilenmek demektir. Olumlu düşünmenin de ötesinde bir şey vardır ve bu ikinci şey olmadan birincisi işe yaramaz.Olumlu düşünmenin ötesinde olan şey, olumlu inançtır. Olumlu düşünme roketse, olumlu inanç ta onu yıldızlara götüren yakıttır.Düşünme gerçeğin doğuşudur.Olumlu düşünmenin gerçekleşmesini olumlu inanç sağlar.

OLUMLU OLMAK
Olumlu olmak, açık ve dostça olmaktır;ne istediğini bilmek ve buna göre harekete geçmek demektir.
Olumlu olmak demek, bilinçli olarak işin parlak, güzel yanına bakmak demektir; dünyaya gerçek dışı şekilde toz pembe gözlerle bakmak değildir.

Diğer bir ifadeyle;
Olumlu olmak, daha az endişeli ve daha mutlu olmak demektir.
Zihninizi endişelerle doldurmak yerine, meselelerin iyi tarafına bakmayı seçmektir.
Mutsuz olmak yerine mutlu olmayı seçmektir.
Özetle Olumlu Olmak; Güzel gören güzel düşünür , güzel düşünen hayatından lezzet alır
düsturunu hayatımıza hayat edinmemizdir.

TAVSİYELER
*Olumsuz cümle yapılarından kaçının.
“Korkmayacağım” demeyin “Sakin ve rahatım” deyin. Başka sözlerle istediklerinizi düşünün, istemediklerinizi değil.
*Eğer olumsuz düşüncelerden hemen kurtulmazsanız giderek büyürler ve zihninizi tümüyle kaplarlar.Kendinizi olumsuz düşünceler yolunda ilerlerken yakaladığınızda hemen aklınıza “ DUR” deyip yerlerine olumlu düşünceler koyun.(Vesvese hissinde olduğu gibi)

UNUTMAYIN Kİ!
Zihninizi olumlu düşüncelerle doldurur ve bunların gerçekleşmesi için Allah’ın yol göstermesini isterseniz, o gününüz daha iyi geçer.
Kendi kendinize, “Ben olumsuz düşüncelerle dolu olursam, başarılı olmayı nasıl bekleyebilirim?” diye sorun.
Kendinizi ümitsiz ve yetersiz hissettiğiniz zaman, sahip olduğunuz yeteneklerin bir listesini yapın.
Küçük ve önemsiz olmasına aldırmadan her işi büyük bir gayretle ve hevesle yapın
Sevginin ve bağışlamanın sağlığımız üzerindeki olumlu etkisini unutmayın.
Nefret ve kin duygusundan kurtulun, onun yerine iyi duygulara sahip olun.
Zihniniz sağlıklı olursa bedeniniz de sağlıklı olur,bunu hiç unutmayın!
Başkalarına yardım etme fırsatını yakaladığımız zaman çok şaşırtıcı sonuçları bekleyebiliriz. Gerçekten içten bir duyguyla yardım ederseniz, kendinizi iyi hissedersiniz.
Aşağıdaki ilkeleri daima aklınızda tutun
Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın.İnsanlar işlerin yolunda gitmeyip artık başarılı olamayacaklarını düşündükleri anlarda gayret gösterip çalışınca başarıya ulaşmışlardır.
Sahip olduğunuz değer ve olanakların daima farkında olun.
Gerçeklere karşı çıkmayı bırakın... Ve söze dökülmemiş sevinçleri keşfedin.
Düşündüğümüz gibi bir insan oluruz.
Kendini güven, inançlı ve azimli bir insan ol.
“Ben yapamam!”düşüncesinden kurtulmak için daima “Ben yapabilirim, ben yapabilirim!” deyin ve buna inanın.
Zihnimizi Allah’ın isteklerine açarsak, mucizeler yaratabiliriz.
Bunları yalnızca okumakla kalmayın, muhakkak uygulayın.

alıntı.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-11-2009, 02:31 PM   #2 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: Olumlu Düşünme Üzerine

güzel bir paylaşım ellerinize sağlık iyiki varsınız
Alt 20-11-2009, 03:19 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

sizler de iyi ki varsınız :))
Alt 26-12-2009, 12:47 PM   #4 (permalink)
Teğmen

kadircelik91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
17 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadircelik91 is an unknown quantity at this point

güzel bir paylaşım ellerinize sağlık kafamdaki soru işaretlerini birazda olsa giderdi
kadircelik91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 05:34 PM   #5 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough

Zihnimizi Allah’ın isteklerine açarsak, mucizeler yaratabiliriz.
Bunları yalnızca okumakla kalmayın, muhakkak uygulayın.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 815427nkijp6ix1plb3.jpg (6.1 KB (Kilobyte), 84x kez indirilmiştir)
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2010, 10:30 AM   #6 (permalink)
Teğmen

mahperinin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 225
31 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mahperinin is an unknown quantity at this point

çok güzel bir paylaşım olmuş. okurken kendimdeki hataları farkettim.. yapamam yerine '' yapabilirim'' demeyi adet haline getiricem mutlaka..nasıl alıştım ben bu kadar olumsuz şeyler düşünmeye..? ama inşallah hepsi geçicek..olumlu şeyler düşünüp olumlu sonuçlar alıcam. burayı keşfettiğim için öyle mutluyum ki. hepinize çok çok teşekkür ederim.. :)
mahperinin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2010, 11:27 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Alıntı:
mahperinin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel bir paylaşım olmuş. okurken kendimdeki hataları farkettim.. yapamam yerine '' yapabilirim'' demeyi adet haline getiricem mutlaka..nasıl alıştım ben bu kadar olumsuz şeyler düşünmeye..? ama inşallah hepsi geçicek..olumlu şeyler düşünüp olumlu sonuçlar alıcam. burayı keşfettiğim için öyle mutluyum ki. hepinize çok çok teşekkür ederim.. :)
Ama yine hatalısınız. "Yapabilirim" değil "YAPIYORUM".:) Bir kelimenin sonuna "-e bilmek" ekini koyduğunuzda tersinin de mümkünatını kabul etmiş oluyorsunuz. Yani siz "yapabilirim" dediğinizde olumsuz düşünmeyi alışkanlık haline getirmiş zihniniz, siz farkında olmadan arka fondan "yapamayabilirsin de" diyor.:) Bu yüzden şimdiki zamanı kullanın mümkün olduğunca ya da geniş zamanı (YAPARIM).

Sabah kendime karşı çok acımasız bir laf kullandım. Farkettim ki ben olumsuz düşüncelerimi olumluya çevirmeye çabaladıkça bilinçaltım daha sert ve şiddetli darbelerle beni yıldırmaya çalışıyor. Yılmadım ve gerekçesiyle birlikte tersini değil ama onun laflarını çürütecek başka bir şey söyledim. Ne oldu? Puffff uçtu gitti.:):):)

Paylaşım için teşekkürler.

Bookmarks