Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: fgceker Nickli Üyeden Alıntı Arkadaşlar Reiki hocamdan öğrendiğim çok güzel bir yöntemi burda paylaşmak istiyorum; Diyelim ki bizi olumsuz yönde etkileyen bir insanla karşılaştık ya da ögün o kişiyle bir görüşmemiz var --- yani ondan kaçışımız yok -- böyle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-11-2009, 09:53 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 673
413 Mesajinıza toplam 1,740 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Houner will become famous soon enoughHouner will become famous soon enough
Smile Cevap: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar Reiki hocamdan öğrendiğim çok güzel bir yöntemi burda paylaşmak istiyorum;

Diyelim ki bizi olumsuz yönde etkileyen bir insanla karşılaştık ya da ögün o kişiyle bir görüşmemiz var ---yani ondan kaçışımız yok --

böyle bir durumda kaldığınızda hemen karşınızdaki kişiye fazla çaktırmadan elinizi göbeğinizin üzerine doğru koyun.Avuç içiniz bedeninize değecek şekilde,Eğer kollarınızı birbirine bağlamanızda sakınca olmayacaksa bunu yapın.böylece o kişinin sizi duygularıyla ve olumsuzluklarıyla etkileyip sizin enerjinizi sömürmesinin önüne geçmiş olursunuz.

Bunu deneyin;göreceksiniz ki o kişi sizin enerjinizi ruh halinizi değiştiremiycek...insan bunun etkisini yaşadıkça adete bir oyun havasına giriyor ve gerçekten süper oluyor.Mesela hoşlanmadığınız biriyle tartışmak zorunda kaldığınızda bu yöntemi uyguladığınızda o öfkeleniyor öfkeleniyor neler söylüyor ama siz tüm soğuk kanlılığınızı koruyarak her şeye mantıklı bir şeklide cevaplar veriyorsunuz

Sizcede denemeye değer değil mi
çok güzel bir bilgiydi ben bazen farkında olmadan yaptığımı hatırlıyorum ve hakketende işe yarıyor kontrolüne sahip oluyorsun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-11-2009, 09:40 PM   #32 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

ailedeki his bağlarına katılıyorum velhasıl negatif çoğu zaman daha baskın oluyor bunda kontrolü elde tutamıyorum. şimdilik. çözümü olay yerinden uzaklaşmakta buluyorum. ne önerirsiniz???

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2009, 09:50 PM   #33 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point

önceleri olumsuzluklar karşısında olumlu düşünmek birazcık zor olabilir. Ama çare var bizzat uyguladım ve çok faydasını gördm ve gittikçe daha çok görüyorum. olumsuz , sinir bozucu bişeyler olduğunda , sizi güldüren videolar izleyin. örneğin : cem yılmaz,ata demirer, kemal sunal yada kmik videolar diye karşınıza çıkan videolara tıklayın. harika işe yarıyo. :P

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2009, 09:56 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

Alıntı:
Arkadaşlar Reiki hocamdan öğrendiğim çok güzel bir yöntemi burda paylaşmak istiyorum;

Diyelim ki bizi olumsuz yönde etkileyen bir insanla karşılaştık ya da ögün o kişiyle bir görüşmemiz var ---yani ondan kaçışımız yok --

böyle bir durumda kaldığınızda hemen karşınızdaki kişiye fazla çaktırmadan elinizi göbeğinizin üzerine doğru koyun.Avuç içiniz bedeninize değecek şekilde,Eğer kollarınızı birbirine bağlamanızda sakınca olmayacaksa bunu yapın.böylece o kişinin sizi duygularıyla ve olumsuzluklarıyla etkileyip sizin enerjinizi sömürmesinin önüne geçmiş olursunuz.

Bunu deneyin;göreceksiniz ki o kişi sizin enerjinizi ruh halinizi değiştiremiycek...insan bunun etkisini yaşadıkça adete bir oyun havasına giriyor ve gerçekten süper oluyor.Mesela hoşlanmadığınız biriyle tartışmak zorunda kaldığınızda bu yöntemi uyguladığınızda o öfkeleniyor öfkeleniyor neler söylüyor ama siz tüm soğuk kanlılığınızı koruyarak her şeye mantıklı bir şeklide cevaplar veriyorsunuz

Sizcede denemeye değer değil mi

paylaştığınız bilgiye teşekkürler..ben kamu kuruluşunda çalışıyorum. ve bazen birden çok sorunlu insanı kendime çektiğimi hissediyorum.hepsini üst üste gelmesinin başka bir açıklaması olamaz değilmi.
onlar için ne yapabilirim bilmiyorum.çok sabırlıyım ama sabrımın sınanmasından sıkıldım.
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2009, 04:43 PM   #35 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Alıntı:
yüsra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paylaştığınız bilgiye teşekkürler..ben kamu kuruluşunda çalışıyorum. ve bazen birden çok sorunlu insanı kendime çektiğimi hissediyorum.hepsini üst üste gelmesinin başka bir açıklaması olamaz değilmi.
onlar için ne yapabilirim bilmiyorum.çok sabırlıyım ama sabrımın sınanmasından sıkıldım.
Bence sabah yatağından kalkınca imgeleme yap.Bugün hep olumlu insanlar bana gelecekler de ve hayal edip düşün ayrıntılarıyla nasıl insanlar sana gelecekler...
Ne kadar işe yarayan bir yöntem olduğunu görünce vazgeçemiyeceksin ve her sabah kendiliğinden imgeleme yapacaksın...Hep olumlu hep olumlu düşünmek işin sırrı....
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2010, 11:53 PM   #36 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point

Ben şu anda hissettiğim şeyin ne olduğunu, niye böyle hissettiğimi bilmiyorum.. Tamam hayatımda olumsuz düşünmemi sağlayan bazı etkenler var ama, onları alt edebildiğimi sanıyordum..

Sanırım bu etkenlerle alakalı bir durum değil yaşadığım şeyler.. Nedenini bilmiyorum.. Ama içimdeki hüznün üstesinden gelemiyorum.. Çünkü sebebini bilmiyorum..

Beni neşelendiren müzikler bile, birşey ifade etmiyor.. Kızımın yüzüne bakmak beni sakinleştirmiyor.. Her yıl, yeni yıl coskusu ve beklentilerim olurdu.. Bu yıl YOK!!!!..

Ben niye üzgünüm bu kadar?? Ah bir bilsem!!!..

Sevgiyle kalın!!..
esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2010, 01:37 AM   #37 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough
Smile Cevap: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Bir gün 25 yaşlarında bir genç ormanda yürürken ileride yolun ikiye çatal gibi ayrıldığını görür ve tam yol ayrımına geldiğinde köşede günün sicağının etkisinden uzaklaşmak için ağacın altında oturan yaşlı bir amcaya hangi yoldan gitmeliyim diye sorar; amca da ona “Nereye gitmek istiyorsun?” diye farklı bir soruyla yanıt verir;

saf bir bakışla genç “bilmiyorum ki” der;

yaşlı amcada masum ve bilge bir şekilde “ozaman nereden gideceğin hiç önemli değil” diye cevap verir!

************************************************** *********************************************

Öncelikle seçimlerimizi yapmalıyız. hangi yol bizim için uygun ancak ve ancak yine biz biliriz. pozitifliği seçersen mutluluk ; negatifi seçersen hüzünler seni bekliyor demektir. kalbine dön ve sor ..

hangi yolu seçmeliyim ? eskiler ne demiş. sora sora bağdat bulunur
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: gif 0347.gif (13.3 KB (Kilobyte), 109x kez indirilmiştir)
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2010, 05:19 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

newroses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 715
237 Mesajinıza toplam 916 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
newroses will become famous soon enoughnewroses will become famous soon enough

Kısacas ı neden sorusuna cvp vermeliyiz!! Olumsuz düşüncelerimi içimdeki sesle birleştirerek neden sorusu sordukça çözüm yolunun bana doğru parladığını hissettim.İçimdkei o uyuz sesin gücünü yitirmek gerçektn güzel birşey.ALLAH herkesin yardımcı olsun kardeşlerim
newroses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2010, 10:24 PM   #39 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 7 kez İyi ki varsın denildi
serhat_21 is an unknown quantity at this point

bence daha somut bilgiler verilmeli.bunlar zaten hepimizin bildiği şeyler ama uygulanması da zor şeyler
serhat_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 02:44 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Alıntı:
Bence sabah yatağından kalkınca imgeleme yap.Bugün hep olumlu insanlar bana gelecekler de ve hayal edip düşün ayrıntılarıyla nasıl insanlar sana gelecekler...
Ne kadar işe yarayan bir yöntem olduğunu görünce vazgeçemiyeceksin ve her sabah kendiliğinden imgeleme yapacaksın...Hep olumlu hep olumlu düşünmek işin sırrı....
harikasın...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks