Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

 Ne Yapmalı? ve  Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!   Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! Sosyal bilimciler, ekonomistler, psikologlar, insanı Mutlu yapan konuları çok yönlü araştırmaya koyuldu. Bilim, mutlu bir yaşam için çok sayıda “konu” ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! telkin cd indir izle İstanbul Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! nerededir kimdir Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! hipnoz Mutlu Olmanın 10 Kuralı !olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! kuantum düşünce kitap haberiUyarılar


Reklam Alanı

Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 15-04-2008, 11:02 PM   #1 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 7
Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rolex is an unknown quantity at this point
Standart Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

Sosyal bilimciler, ekonomistler, psikologlar, insanı Mutlu yapan konuları çok yönlü araştırmaya koyuldu. Bilim, mutlu bir yaşam için çok sayıda “konu” veya “alan” belirledi. Ünlü İngiliz bilim dergisi New Scientist, 4 Ekim 2003 tarihli sayısında, insanları mutlu eden konulardan 10 tanesini mercek altına aldı ve ayrıca her konuya da uzmanlara onaylattıkları bir önem derecesi verdi. Bu derecelerin her biri, kişinin mutluluğu üzerindeki önemini gösteriyor.

1. Daha Çok Para Kazanmak (Tabii bir yere kadar)

Para mutluluğu satın alabilir mi? Evet, ancak hepsini değil. Yemeyi, içmeyi, giyinmeyi ve evin giderlerini karşıladığınız sürece fazladan kazanılan her paranın yarattığı fark çok ama çok azdır.

Araştırmacılar nereye ne zaman baksalar genel olarak çok para kazananların mutlu insanlar olduklarını gördüler. Cornell Üniversitesi’nde ekonomist olan Robert Frank, “Zavallı olan zenginler, mutlu yoksullar her zaman vardır. Ancak zengin ve mutsuz biri yine de yoksuldan daha mutludur” diyor. “Parayı bir anda vuranlar için de aynı şey geçerlidir.

Warwick Üniversitesi’nden Andrew Oswald, piyangodan para kazananların veya büyük mirasa konanların, öncekinden daha mutlu olmaya başladıklarını belirtiyor. Ancak para ile mutluluk arasındaki bağ sanıldığından biraz daha karmaşık. Son 25 yılda sanayi ülkelerinde ortalama gelir tavana vururken saadet seviyeleri aynı kaldı. Temel gereksinimler karşılandığı sürece, sonsuz gelirin aslında çok büyük bir fark yarattığı söylenemez. Bunun yerine önemli olan, daha fazla arkadaş, komşu veya iş arkadaşına sahip olup olmadığınızdadır. Oswald, “İnsanlar sonsuz şekilde akacak x miktardaki paranın mutlu edeceği yanlışına düşüyorlar. Bu doğru değil. Doğru olan paranın statü, statünün de daha iyi bir yaşam sağladığıdır” diyerek paranın katkısını özetliyor. Bu görüş, statüyü farklı yerlerde arayan bilim insanı veya aktörlerin daha az para kazandıran meslekleri seçmelerini de açıklayabilir.

Oswald, üniversite öğrencilerine varsayılan bir meslek için çeşitli maaşlar önererek, bunların hangisinden memnun kalacaklarını sordu. Öğrenciler, maaşın önerilen en yüksek maaş olması durumunda tatmin olacaklarını kaydettiler. Benzer olarak Oswald’ın İngiltere’de 16 bin işçi arasında yürüttüğü bir başka çalışmadaysa, maaşları, şirketin maaş hiyerarşisinin üst seviyelerinde olan işçilerin memnun olduklarını saptandı.

Oswald, mutluluğun içerdiği unsurları fiyatlandıran bir “mutluluk denklemi” geliştirdi. Buna göre, söz gelimi bekar birinin evli biri kadar mutlu yapmak için ne kadar para gereklidir, sorusuna yanıt aranıyor. Yanıt parayı tam da olması gereken yere oturtuyor: kişinin yıllık toplam maaşından da daha fazla. Ama yine de, “Para önemlidir, ancak sıradan bir vatandaşın düşündüğü kadar değil.”

2. Arzuları Sınırlamak, Daha Az İstemek

Asırlar önce, mutluluğa giden yolun arzuları kısmaktan geçtiğini söyleyen bilginler haklı olabilirler. Siyaset bilimcisi Alex Michalos 1980’lerde 39 ülkeden 18 bin üniversite öğrencisine, mutluluklarını rakamlara göre sıralamalarını istedi.Öğrencilere ayrıca, istedikleri yaşama ne kadar yaklaştıklarını sordu. Sonuçlara göre paranın yanı sıra var olandan daha fazla arkadaş, iş, aile ve sağlık arzusunda olanlar, elindekinden biraz daha fazlasını isteyenlerden daha mutsuzlardı.

Bu bulgular, maaşlar artsa da neden insanların daha mutlu olamadıklarını açıklayabilir. Arzularımızı tatmin etmek yerine tek kelimeyle “daha fazlasını” istiyoruz. Sözgelimi Roper araştırma şirketinin 1978-1994 yılları arasında yaptığı incelemede Amerikalılardan, “iyi bir yaşam” için gerektiğini düşündükleri eşyaları sıralamaları istenmiş. Araştırmacılar, insanların bu eşyalara sahip oldukça listenin giderek daha uzadığını görmüşler. Yani iyi yaşam her zaman “uzaktakiymiş”.

3. Dâhi Değilseniz Üzülmeyin

Akıllı insanların mutlu olup olmadıklarını inceleyen kimi çalışmalar genellikle zekanın etkisinin bulunmadığı sonucuna vardılar. Akıllı kimselerin daha çok para kazandığı, daha çok paranın da mutluluk getirdiği düşünüldüğünde bu başlangıçta şaşırtıcı olabilir.

Bazı araştırmacılar, akıllı insanların hayatlarını altüst eden, henüz saptanmamış bir etken olduğuna inanıyor. Ancak şimdiye kadar bununla ilgili yalnızca söylentiler ortaya atıldı. Zeki olanların beklentileri büyüktü ve bu beklentilerden daha azıyla tatmin olmazlar.

Öte yandan bilim insanları belki de yanlış zeka türünü ölçüyorlardır. Illinois Üniversitesi’nde psikolog olan Ed Diener, “IQ testinde yüksek skor elde etmenin, insanlarla iyi geçinmekle bir alakası bulunmayabilir” diyor. Diener’e göre mutluluğun anahtarı “sosyal zeka” olabilir.”

4. Genlerinizin Değerini Bilin

Bazı insanlar mutlu bazılarıysa mutsuz mu doğuyor? Minnesota Üniversitesi’nde davranış bilimcisi olan David Lykken, herhangi bir andaki saadetimizi, yüzde 50 oranında yaşamımızda o anda olanların, yüzde 50 oranındaysa daha önceden varolan bir “mutluluk çıtasının” belirlediğine inanıyor. Bu çıtanınsa yüzde 90’ını genetik ve dramatik olaylar sonrasında yaşadıklarımız oluşturuyor.

Lykken, “Mutluluk çıtamız büyük oranda dedelerimizce belirlenmiştir. Ancak bu çıtanın üstüne çıkmak veya altına inmek, bizim veya ebeveynlerimizin iyi sezgi eğitimine” bağlıdır diyerek genetiğin önemini vurguluyor. Araştırmacı iddialarını, 1936-1955 yıllarında Minnesota’da doğan 4 bin yetişkin ikiz üzerindeki çalışmalarına dayandırıyor. Sonuçlara göre, ikizlerin mutluluk düzeyleri arasındaki farkın yüzde 44 ila 55’ini genetik farklılıklar oluşturuyordu. Gelir, medeni hal, din veya eğitimin etkisisiyse yüzde 3’ten fazla değildi.

Kişilikle mutluluk birbirleriyle bağlantılı olabilir. Birçok çalışma dışa dönük kimselerin içe dönüklerden çok daha mutlu olduklarını göstermiştir. Bunun bir nedeni dışa dönük insanların, arkadaş edinme veya evlenme gibi mutluluk getirici şeyleri daha fazla yapmaları olabilir.

Bir başka açıdan bakıldığındaysa mutlu olmak dışa dönüklüğü getirebilir. Birkaç araştırma, insanları mutlu etmenin onları sosyalleştirdiğini ortay koyuyor. Sözgelimi, mutlu bir film seyrettikten sonra kişinin, daha konuşkan ve sıcak olduğu saptandı.

Öte yandan dışa dönük olmak her zaman mutluluğa eşit değildir; ortama da bağlıdır. Johannes Kepler Üniversitesi’nden Gerhard Kette, içe dönük kimselerin cezaevlerinde dışa dönüklerden çok daha mutlu olduklarını belirledi.


5. Dış Görünüşünüzü Başkalarıyla Kıyaslamaktan Vazgeçin

Önce kötü haberi verelim: çok güzel insanlar gerçekten mutludur. Başka şekilde söylersek, güzel kişi yaşamdan daha çok zevk alır. Hatta belki durum bundan da somut olabilir. En çekici yüzler dikkat çekici oranda simetrik olanlardır ve hayvanlar üzerindeki araştırmalar göstermiştir ki simetri sağlıklı genlere ve sağlıklı bağışıklık sistemine işarettir. Belki de bu yüzden güzeller daha mutludurlar, çünkü aynı zamanda sağlıklıdırlar. Birçok araştırma sağlıkla mutluluğun birbirini beslediğini ortaya koymuştur.

Buradaki sır çok güzel olduğuna inanmaktır, ancak bu sanıldığından çok daha zordur. Yale Üniversitesi’nden Alan Feingold’un yaptığı bir incelemeye göre, 20 kişiden yalnızca 1’i, bir çekicilik skalasında kendini doğru olarak değerlendirebiliyor. Aynı çalışmaya göre, birçok kişi de kendini sevme yerine nefret etme çizgisine daha yakın duruyor. Kadınlar çok şişman, erkeklerse çelimsiz olduklarını düşünüyorlar.

Missouri Üniversitesi’nden Laurie Mintz ile ekibiyse bir başka çalışma sonucunda, reklamlarda ince, genç mankenleri gören kadınların kendi vücutlarına daha olumsuz baktıkları ve depresyona girdikleri sonucuna vardı.

Mintz, kadınların kendilerine saygıyı ne kadar çabuk yitirebildiklerini görünce çok şaşırdı. Peki ne yapılabilir? Hastaların tepkileriyle hazırlanan bir derlemede, başarılı bir burnun veya göğsün uzun vadede mutluluk getirebileceği belirtiliyor. Ancak hastaların sürekli daha fazlasını istemeleri, dış görünüşlerinden hala memnun olmadıklarını gösteriyor.

Mintz’in önerileri arasında, gerçek olmayan medya görüntülerinden uzak durmak, o resimlerin photoshop’ta hazırlandığını bilmek ve vücudun nasıl göründüğünden çok, hangi işlere yaradığını anlamak gerekiyor.

6. Dostluklar Kurun ve Onlara Değer Verin

Hindistan’ın Kalküta kentinde veya ona yakın varoşlarda sokakta yaşam sürmek veya fahişe olarak yaşamaktan daha acınası bir durum düşünülemez. Ancak tüm o pisliğe ve yoksulluğa karşın, bu insanlar sandığınızdan daha mutlular.
Diener, bu bölgeden 83 kişiyle görüştü ve 2’nin nötr olarak kabul edildiği bir skaladan yaşam memnuniyetlerini derecelendirmelerini istedi. Bu grup ortalama olarak 1.93 gibi mükemmel olmayan ancak övülmeye değer bir sonuç verirken, orta sınıf öğrencilerden oluşan grup 2.43 verdi. Öte yandan başta belirtilen koşullardan en kötüsünde yaşayanlar, öğrencilerin puanından çok da farklı olmayarak 2.23 verdiler.

Diener, bu sonuçların sosyal ilişkilerin çok önemli olduğunu gösterdiğini belirtiyor. Araştırmacı, baştaki grupların tümünün aile ve dostlar gibi belirli alanlara çok büyük memnuniyet yaşadıklarına dikkat çekiyor. Çünkü Hint toplumunda en büyük sosyal destek aileden geliyor. “İşte bu Amerika’daki evsizlerin sahip olmadığı bir şey. Maddi şartları kimi zaman daha iyi olsa da her zaman Hintlilerden daha mutsuzlar.”

7. Evlenin; Evliler Bekarlardan Mutlu

ABD’de bir ekip, 42 ülke arasında yaptığı bir araştırmaya göre evlenenlerin bekarlardan daha mutlu olduklarını öne sürüyor. Evlenmenin etkisi, öznel mutlulukla yüzde 1 ila 2 gibi küçük bir değer olsa da, yine de akıllara şu soruyu getiriyor: evlilik mi mutluluk getirir yoksa mutlu insanlar mı evliliğe daha yatkındır?

Her ikisi de doğru olabilir. Diener ve çalışma arkadaşlarının 30 binden fazla Alman’ı inceledikleri 15 yıldan fazla süren çalışmalarında, mutlu kimselerin evlenmeye ve evli kalmaya daha fazla eğilimli oldukları belirtildi. Ayrıca evlenen herkesin morali zaman içinde düzelebilir.

Mutlu etki, düğün gününden bir yıl önce başlayıp bir yıl kadar sürer. Araştırmacılar, iyi bir evliliğin olumlu etkilerininse kalıcı olduğuna dikkat çekiyorlar. Dahası, kişiler evlendiklerinde öncekine oranla daha mutlu oluyorlar.
Bir başka noktaysa, o kağıda imza atmanın özel bir yanı olduğudur.

Araştırmalar, aynı hazzın birlikte yaşamaktan elde edilmediğini gösteriyor. Oswald, “Bana göre, birlikte yaşayan çiftler altın yüzükle gelen derin güvenden yoksunlar. Güvensizlik de insanlar için kötü bir şeydir” diyor.

8. Ölümden Korkuyorsanız Bir Yolu Var!

Karl Marx, “din, kitleler için bir afyondur” derken konunun özüne yaklaşmıştı. Din ile mutluluğu inceleyen onlarca araştırma, ikili arasında olumlu bir bağ saptadı. Duke Üniversitesi’nden Harold Koenig, konuyla ilgili 100 çalışmayı inceledi ve bunların 79’unda, bir dine bağlı kimselerin daha mutlu veya hayata olumlu baktıkları sonucuna varıldığını gördü.

Peki neden? Koenig, Tanrı’ya veya ölümden sonra yaşama inanmanın, özellikle yaş ilerledikçe insanlara bir anlam ve amaç sağladığının ve dünyada tek başına kalma korkusundan uzaklaşmaya yardımcı olduğunun altını çiziyor. “Dinin etkisini en çok zor zamanlarda görüyorsunuz. Sıkıntıların üstesinden gelmenin en güçlü yolu dini bir inançtır.”

Bir inanç sistemine bağlı olmak hiçbir şeye bağlı olmamaktan iyidir. Trent Üniversitesi’nden Gary Reker’a göre, bu kendini en çok ölüm korkusunda gösteriyor. En dindar olanlarla dini kesinlikle reddedenlere, ölümden diğerlerine kıyasla daha az korktuklarını söylüyorlar. Reker, “En fazla korkanlarsa, emin olmayanlar veya bir inanç sistemine bağlı olmayanlar” diyor.

Dinin, mutluluğu artırmasının bir nedeni de sosyal etkileşim ve beraberindeki destek. Uzmanlar, birçok kimsenin dini törenlere sosyal nedenlerden dolayı katıldığını belirtiyor.

Koenig ise durumun yalnızca yardım almak olmadığına inanıyor. “Bu tamamen vermeyle alakalı. Birçok araştırma, başkalarına yardım eden kimselerin daha mutlu olduklarını gösteriyor. Hatta daha uzun yaşıyorlar.”

9. Başkaları İçin Bir Şeyler Yapın

Dinler, yardım kuruluşlarının insanın ruhu için iyi olduğunu öğütlerler. Bu beraberinde mutluluk da getirir. Birçok çalışma mutluluk ile başkalarını düşünerek yaşama arasında bir bağ olduğunu göstermiştir. Öte yandan, fedakarlığın mı insanları mutlu ettiği, yoksa mutlu insanların mı fedakar oldukları henüz saptanamadı.

Bu durumda her ikisi de doğru olabilir. Vanderbilt Üniversitesi’nden Lyndi Hewitt ile Peggy Thoits, 3617 kişiyle 3 yıl önce ve bugün olmak üzere iki kez yüz yüze görüştü. Araştırmacılar, mutlu insanların gönüllü kuruluşlara üye olmaya daha eğilimli olduklarını saptadılar. Öte yandan, gönüllülerin daha mutlu oldukları ve bu işlere daha fazla girdikçe daha da mutlu olduklarını görüldü.

Yapılan bir başka çalışmadaysa mutlu insanların paralarını diğerleriyle paylaşmaktan çekinmedikleri belirlendi.

10. Zarafetle Yaşlanın

İleri yaşlar, insanların sandığı kadar kötü olmayabilir. Yaşlı insanlar gençler kadar mutlu olabilirler ve aslında yaşlılar, kendilerinin yaşamdan daha haz aldığını savunuyor. Stanford Üniversitesi’nden Laura Carstensen, “İnsanlar bunun yaşlılıkla çeliştiğini düşünüyor. Yaşlılığın getirdiği tüm sorunlar düşünüldüğünde nasıl memnun olunabilir?” diye soruyor.

Carstensen, yaşları 18 ila 94 arasında değişen 184 kişiye bir anket verdi. Günde 5 kez denekleri uyaran araştırmacı, her seferinde duygularıyla ilgili anketi doldurmalarını istedi. Yaşlı kimseler gençler kadar sık olumlu duygular ifade ederken, olumsuz yanları daha az aralıklarla gösterdiler.


25 ila 74 yaş arasında 2727 kişiyi kapsayan daha geniş çalışmadaysa, cinsiyet,
kişilik ve sosyal etkilerin, yaşlılık hislerini yönlendirdiği kaydedildi. Sözgelimi, erkekler ve kadınlar yaşlandıkça olumlu duygular beslerken, yalnızca evli erkekler negatif bakış açısı sergiliyor.

Bazı uzmanlar, yaşlıların bu kadar mutlu hissetmelerinin nedeninin, zor bir yaşam beklemek ve onunla yaşamaya alışmak olduğunu belirtiyor. Bir diğer nedense, yaşlıların önlerine hedef koyma bakımından daha gerçekçi olmaları olabilir. Carstensen, zamanın tükendiğini gören yaşlıların, kendilerini mutlu eden şeylere yöneldiklerini söylüyor. 

 

 

Okuduğunuz için teşekkürler!sizce burada olmanız bir tesadüf mü?ilk defa geliyorsanız burası hayatimdegisti.com  Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa çekirdek inanç ile bilinçaltı temizliği yaptırabilirsiniz,Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler nasıl olurdu? ismim Atakan Sönmez Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek ve bilgi için hediye telkin mp3 buraya  tıklayın.

Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

 

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı . 15 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti.

Nasıl oluştu bu telkinler?

Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.   

Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?  

 Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.  

 Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?

Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.  

 Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?

Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.

Bir şey sizi engelliyorsa nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmek istiyorsanız.Yaşamınızda aynı olayların tekrar tekrar gerçekleşmesi sizi yordu ise çekirdek inanç ile online ve telefon ile bilinçaltı temizliği ;) ben denedim muhteşem bir uygulamaymış    Bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay etmiştim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar www.hayatimdegisti.com ve www.cekirdekinanc.com olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Atakan Sönmez'in Boğaziçi üniversitesi mezunu olması her arayana ücretsiz 5 dakika ön tespit yapması dikkatimi çekti.Ayrıca sitelerinde ücretsiz telkinli mp3 lerin indirilmesi her şeyin maddiyat olmadığını gösterdi.Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım çalışmanın. Atakan Bey inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. Ne dedilerse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycamSONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR Sevgi Tokgöz, öğretmen

(5 dakikalık ücretsiz on tespit için şimdi arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com

Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdendim. Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımdabir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım. Çekirdek inanç sonrası sizinle daha farklı çalışmalar yapmak isteyenler ilerlemek isteyenler olabilir.Onlara daha ileri düzey çalışmalar yapabilirsiniz.Her şey için tekrar teşekkürler. Güler Tan, Eczacı ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15  Başlıkta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz değil çevrenizde faydalansın

Ben psikolojik danışmanım ...mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalar aldım...ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karmaşalar...özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış....istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki yaşıyor olmak için yaşıyor....görev icabı nefes alıp veriyordum sanki...ilk arkadaşım söylediğinde...hem umutlandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum....ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor...sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik danışman *************

 

2-Telkine yatkınsanız 24 saatte bile etki görebilirsiniz

başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın Zübeyde Karacan, Öğrenci ***********************************************************

 

3-Çekirdek inanç çalışması telefonla ve internet ile nasıl yapılır ücreti nedir  

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yapılır.Sonrasında 20 adete yakın subliminal telkin mp3 isminize özel hazırlanır.Bu mp3'leri uykuda yada uyanıkken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.Onine form ile yapılan çalışma 340 tl dir.Bir ay süren telefon ve whatsapp destekli çalışma ücretleri için arayabilirsiniz.. (ücretsiz örnek ön tespit ve telkinler için telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz 05424475050)  

 

4-Neden bir şeyler bizi engelliyormuş gibi gelir. Neden hayatımızda hep aynı şeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu?

Neden bir girişimci her şeyi doğru yapmasına rağmen çok iyi bir yerde muhteşem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile müşterileri az olurda tam yanında bulamaç gibi yemekleri olan bir çok şeyi görünürde yanlış yapan restoran tıklım tıklım dolu olur. Neden herkese iyiliği dokunan elinden geldikçe herkese yardım eden kişinin kıymeti bilinmez üstelik bolluğu bereketi kesilir . Tüm bunların nedeni bilinçaltınızdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlarınız olabilir. Neden aşırı uyumlu iyi olan erkek karşı cins tarafında sadece arkadaş olarak görülür.Kadınlarda bir gariplik mi var.İyi doğru dürüst kişileri seçemiyorlar mı? Neden bazı kadınlar hep sorunlu ilişkileri ya da kişileri mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Neden en kontrolcü garantici kişilerin başına hiç olmayacak şeyler gelir. Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard masterı yapıp nasıl 10 yıl işsiz kalabilir. (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. ****************************************************************************

 

5-Risk alın ve kariyerinizi değiştirin.

Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim. Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım.Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çalık, İş kadını .******************************************************************** ********************************************************************

 

6-Çekirdek inanç çalışmasını güvenle yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Öğretmen Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. *************************************************************************** --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (ücretsiz örnek ön tespit ve telkinler için telefonlarımızdan da ulaşabilirsiniz 05424475050- 02124816645)

 

7-Çekirdek inanç çalışmasını çocuklarınızın başarısını arttırmak için de yaptırabilirsiniz.

Ben Atakan Bey’den kızım için CD alanlardanım. Biliyorum inanmakta güçlük çekiyorsunuz ben de en başta öyle düşündüm ve CD yi dinlemeye başlayalı 4 gün olmuştu ki kızımda bir anda değişiklik oldu asıl net sonucu 20 gün sonunda aldım. Dikkat dağınıklığı ve inanılmaz bir hareketlilik, asla konuşurken göz teması kurmazdı. Derslerindeki başarı oranı %52 idi. ama CD yi dinlemeye başladıktan 4 gün sonra sakinleşmeye başladı. 20. günden sonra da derslerdeki başarısı %87 oldu. Göz teması kurarak konuşuyor, dikkat dağınıklığı tamamen gitti, bize karşı da kendini ifade etmesi düzeldi. Atakan Sönmez her şey için çok teşekkürler siz bu işin dahisisiniz. Aydanur Akdemir, Yaşam Koçu

 

8-Önceki halinizle .şimdiki haliniz arasındaki farkı bırakın çevreniz fark etsin

Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2012 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlanarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne değişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu. Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi. Songül Yüce, Ev hanımı Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

 

9-Diğer yöntemlerden farkı ne?

Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir. Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder. ***************************************************************

 

10-Sakın ümitsizliğe kapılmayın

Arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılmayın gerçekten süper bir yöntem bendeki değişiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar düşmüş vaziyette gerçekten kambur olmamama rağmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthiş sıkıntılar ve ağrılar oluyordu tabi zamanla kemikler eğiliyo , şimdi ego güven güçlendiriciyi devamlı dinlemeye başladım 2 gün sonra kardeşim abi sen dik yürüyosun yorulmadın mı diyip espiri yapınca heycanlandın ve o an farkettim artık dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duramıyorum otururken gezerken yatarken omuzlarım ve başımdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmadı . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin.saygılarımla *************** (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detaylı .çalışmalarımız internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir. -****** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (5 dakikalık ücretsiz ön tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142) ***

 

11-Subliminal telkin müzik değildir.İçinde telkinler olduğunu bilerek dinleyin.

şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.. Burak Hoşses, Öğrenci ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12-Atakan Sönmez Türkiye’de ilk Subliminal telkin uzmanı.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez le subliminal telkinler ile ilgili konuştuk. Ritmotrans dediğiniz bu yöntem nasıl ortaya çıktı… Kendi kendime ses kayıtları yaptığım sırada mikrofonumda bir arıza meydana geldi. O kayıdı dinlerken ses yükselmesi olduğunda bilinçaltının daha iyi algıladığını keşfettim.Bu şekilde ritimlerle seslendirdiğim kayıtları müziğin içine gizledim.Subliminal kayıtlar dünyadaki benzerlerinden çok daha etkili oldu. Telkin mp3 leri deneyebileceğiniz www.hayatimdegisti.com 2005 yılında kuruldu. Çekirdek inanç (Core Belief) psikolojide geçen bilimsel bir kavramdır.Biz farkında olmadan oluşan ek kimliklerdir.Bu kimliklerin her biri sizin enerjinizi alır. Engelleyen sırtınızda yük olan bu kimlikleri bulup uykuda telkin cd ler ile bilinçaltınızdan temizlediğinizde hayatta çok hızlı yol alırız. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

13-Kalıcı değişimi yaşayın

piyasada “kişisel gelişim” adı altında pek çok uğraşı ve bundan beslenmeye çalışan çok şarlatan var dünün din istismarcılığı gibi bugün de kişisel gelişim ile değişmek dönüşmek isteyen insanlardan faydalanmaya çalışan pek çok kişi ve kurum mevcut onlar güven yıkarken sizin böyle dürüstçe bu işi kotarıyor olmanız ayrıca takdire şayan çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım ve iyiki bu çalışmayı yaptım hayatımın sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir değişim yaşattınız bana bu parayla ölçülecek bir şey değil tekrar çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… **********************************************************************************

 

14-İnsanların size olan davranışları değişsin.

Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip selam söylüyoruz. Danışanınız Sevim Hanım *************************************************************************** ********************************************************************************

15-Göz temasınız kuvvetlensin  sizller nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. 5 dakikalik ön tespit ücretsizdir telefonla arayabilirsiniz 0542 447 50 50  Bir aylık detaylı  çekirdek inanç programı için bilgi alabilirsinizYurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız. Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır. Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın özel mp3 vardır.

 

 

 

__________________
sevgiyle
rolex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 08-05-2008, 06:44 PM   #2 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: May 2008
Mesajlar: 3
Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
fairygirl81_70 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

teşekkürler paylaşım için..
fairygirl81_70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-05-2008, 01:14 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı
 
bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2008
Bulunduğu yer: cenneti cehennem yapan yerden sensizlikden
Mesajlar: 897
Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

1) çok para cokk dertt az para cok dost
2) bir şeyi çok istersen asla olmaz yani birini canından cok seversen ona deger verirsen ya onu kaybedersin yada onu sımartırsın
3)akıllı olup kahır cekecegine deli ol dünya senin kahrını ceksin
4) ben bir türküm tarihi tekrar ediyorum tarihde her zaman türklerin zaferini yazıyor beynime zihin gücüme yenik düşmüycem
5) iri yarıyım :o esmer kara böcügüm :o tipsizim hemde cok igrenc tipsizim sesim kart :p
olabilir sonucda insanımmm
6) gerçek dost kalk gidiyoruz hadi . dedigin zaman nereye gidiyoruz ? diye sormayandır
7) .................................................. ........... bu maddeye nokta koydum sonsuza kadar .
8) ölüm basit ama bi o kadarda zor önemli olan şey mucadele
9) hayatı hayat diye yaşama sadece başkarılana gıcıklık olsun diye yaşa .
10) zafer her zaman benimdir
__________________
hayatta asla pisman olmadım asla bir olay karsısında gözlerimi kırpmadım ÇÜNKÜ ben hep yalnız kazandım...!!
bigci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-06-2008, 01:26 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen
 
peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2008
Bulunduğu yer: In a world
Mesajlar: 216
Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
1) çok para cokk dertt az para cok dost
2) bir şeyi çok istersen asla olmaz yani birini canından cok seversen ona deger verirsen ya onu kaybedersin yada onu sımartırsın
3)akıllı olup kahır cekecegine deli ol dünya senin kahrını ceksin
4) ben bir türküm tarihi tekrar ediyorum tarihde her zaman türklerin zaferini yazıyor beynime zihin gücüme yenik düşmüycem
5) iri yarıyım :o esmer kara böcügüm :o tipsizim hemde cok igrenc tipsizim sesim kart :p
olabilir sonucda insanımmm
6) gerçek dost kalk gidiyoruz hadi . dedigin zaman nereye gidiyoruz ? diye sormayandır
7) .................................................. ........... bu maddeye nokta koydum sonsuza kadar .
8) ölüm basit ama bi o kadarda zor önemli olan şey mucadele
9) hayatı hayat diye yaşama sadece başkarılana gıcıklık olsun diye yaşa .
10) zafer her zaman benimdir
7.maddeye ............ haa evlilik mutluluyk getirir telkinli mp3 ü sitemizde :p evlilik gibisi varmı ya.seveceksin evleneceksin ( bekarım )
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-06-2008, 02:06 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Sep 2007
Mesajlar: 440
Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

9. madde dışında hiçbirine katılmıyorum.böyle şablonlara oldum olası gıcık olmuşumdur ,zaten yaşamımızı da bilmeden şekillendiren ,bu garip sınıflamacı zihniyet.şimdi bu gibi zırvalıklardan ,bilinçaltımızı temizlemek için burdayız . mantık kurmayı bile becerememişler ,kendi sınırlandırdıkları 10 kural arasında bile tezatlık var,.
__________________
Dünya üç beş bilgisizin elinde; onlarca bilgi güya kendilerinde.üzülme;eşek eşeği beğenir,hayırlar vardır sana kötü demelerinde... Ömer HAYYAM
ametist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-06-2008, 02:34 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Jun 2008
Mesajlar: 289
Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemi-sirine is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

kendini sev, düsüncelerini sev, yasantini sev, etrafindakileri sev ve Mutlulugun tek 10 kuralini degil binlercesini kendin kesfet ve gercek mutlu ol...

cünkü var olan kurallari, daha dogrusu birilerinin mutluluga erismek icin koydugu kurallari uyma cabasinda dogan olumsuzlar da mutsuz ettiginden kendi

kuralini kendin koy ve bir ömürrrrrrrrrrrrr mutlu ol mutlu yasaaaaaaaa
acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-06-2008, 02:50 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Sep 2007
Mesajlar: 440
Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

Alıntı:
acemi-sirine Nickli Üyeden Alıntı
kendini sev, düsüncelerini sev, yasantini sev, etrafindakileri sev ve Mutlulugun tek 10 kuralini degil binlercesini kendin kesfet ve gercek mutlu ol...

cünkü var olan kurallari, daha dogrusu birilerinin mutluluga erismek icin koydugu kurallari uyma cabasinda dogan olumsuzlar da mutsuz ettiginden kendi

kuralini kendin koy ve bir ömürrrrrrrrrrrrr mutlu ol mutlu yasaaaaaaaa
bu dünyada keşke kendi kurallarımızı oluşturabilsek .ama böyle bişey yok,kuralları biz yapamayız,sadece seçimlerimiz olabilir bu hayatta .sevgi de insanların sözde koyduğu kurallara dayanmaz,doğanın yasalarına dayanır.farkındalıklarımız arttıkça sevebiliriz sadece.
sağlıcakla,sevgiyle
__________________
Dünya üç beş bilgisizin elinde; onlarca bilgi güya kendilerinde.üzülme;eşek eşeği beğenir,hayırlar vardır sana kötü demelerinde... Ömer HAYYAM
ametist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-06-2008, 03:04 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Jun 2008
Mesajlar: 289
Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemi-sirine is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
acemi-sirine Nickli Üyeden Alıntı
kendini sev, düsüncelerini sev, yasantini sev, etrafindakileri sev ve Mutlulugun tek 10 kuralini degil binlercesini kendin kesfet ve gercek mutlu ol...

cünkü var olan kurallari, daha dogrusu birilerinin mutluluga erismek icin koydugu kurallari uyma cabasinda dogan olumsuzlar da mutsuz ettiginden kendi

kuralini kendin koy ve bir ömürrrrrrrrrrrrr mutlu ol mutlu yasaaaaaaaa
bu dünyada keşke kendi kurallarımızı oluşturabilsek .ama böyle bişey yok,kuralları biz yapamayız,sadece seçimlerimiz olabilir bu hayatta .sevgi de insanların sözde koyduğu kurallara dayanmaz,doğanın yasalarına dayanır.farkındalıklarımız arttıkça sevebiliriz sadece.
sağlıcakla,sevgiyle
herseyde kendi kuralimizi elbette yapamayiz, bir trafik uzmani degiliz ve trafik kurallarina uymaliyiz ama mutluluk sevgi basari bunlarin kurallari bizim icimizde olduguna inaniyorum, cünkü cook arkadaslar gördüm yok basarinin su kadar kurali, mutlulugun bu kadar kurali gibi kitaplar alarak onlari uygulayamdiklarinda daha cok basarisiz ve daha cok mutsuz oldular böyle noktalarda halen düsüncem ne kadar basarmak istiyorsan o kadar kendince kural koy, ne kadar mutlu olmak istiyorsan o kadar kendince kural koy.. ;)

kendini sevmek
acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-06-2008, 03:07 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Jun 2008
Mesajlar: 289
Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemi-sirine is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
acemi-sirine Nickli Üyeden Alıntı
kendini sev, düsüncelerini sev, yasantini sev, etrafindakileri sev ve Mutlulugun tek 10 kuralini degil binlercesini kendin kesfet ve gercek mutlu ol...

cünkü var olan kurallari, daha dogrusu birilerinin mutluluga erismek icin koydugu kurallari uyma cabasinda dogan olumsuzlar da mutsuz ettiginden kendi

kuralini kendin koy ve bir ömürrrrrrrrrrrrr mutlu ol mutlu yasaaaaaaaa
bu dünyada keşke kendi kurallarımızı oluşturabilsek .ama böyle bişey yok,kuralları biz yapamayız,sadece seçimlerimiz olabilir bu hayatta .sevgi de insanların sözde koyduğu kurallara dayanmaz,doğanın yasalarına dayanır.farkındalıklarımız arttıkça sevebiliriz sadece.
sağlıcakla,sevgiyle
herseyde kendi kuralimizi elbette yapamayiz, bir trafik uzmani degiliz ve trafik kurallarina uymaliyiz ama mutluluk sevgi basari bunlarin kurallari bizim icimizde olduguna inaniyorum, cünkü cook arkadaslar gördüm yok basarinin su kadar kurali, mutlulugun bu kadar kurali gibi kitaplar alarak onlari uygulayamdiklarinda daha cok basarisiz ve daha cok mutsuz oldular böyle noktalarda halen düsüncem ne kadar basarmak istiyorsan o kadar kendince kural koy, ne kadar mutlu olmak istiyorsan o kadar kendince kural koy.. ;)

herkesin istedigi kadar basarili bir o kadar istedigi kadar mutlu olmasi dilegi ile
acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-06-2008, 03:29 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Sep 2007
Mesajlar: 440
Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

acemi-şirinecim sanırım yine anlatamayı başaramadım.trafik kuralları gibi sosyal hayatı düzenleyen kurallardan bahsetmiyorum,bunlar da kaos olmasın diye konulmuştur.bu dediklerimin bunla alakası yok.gerçi sen benim söylediğimi, arkadaşlarının aldığı kitapları örnek vererek söylemişsin.demek bu tarz,başkalarının oluşturduğu reçeteler bi işe yaramıyo.çünkü bunlar toplumdan topluma değişmesini bi kenara bırak ,kişiden kişiye değişir.benim de şimdi kendi yaşamım da hata olarak gördüğüm şeyler ,hep kurallara kalıplara sıkıştırdıklarım olmuştur.kendi içinde kural koymak iç disiplini sağlamak değildir çoğunlukla,ya da bu dediğim de kişiden kişiye değişebilir.aslında hayatımızda oluşturduğumuz her katı yargı ya da kural bizi sınırlandırmaktan başka bi işe yaramaz bence.çünkü hayat değişim üzerine kurulu,senin kalıplaştırdığın bişey ilerde kendini sıfırlayabilir ki bunu deneyimlerime dayanarak söylüyorum.kural koymak kötüdür dediğim halde hala bi sürü kalıplarım var.zaten şimdi bunları ortadan kaldırmak için burdayım ben,bu telkinlerin de zaten amacı bu yani;bilinçaltımızdaki bi sürü abuk kavramı yok etmek.
sevgiyle ,sağlıcakla
__________________
Dünya üç beş bilgisizin elinde; onlarca bilgi güya kendilerinde.üzülme;eşek eşeği beğenir,hayırlar vardır sana kötü demelerinde... Ömer HAYYAM
ametist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

 Ne Yapmalı? ve  Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!   Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! Sosyal bilimciler, ekonomistler, psikologlar, insanı Mutlu yapan konuları çok yönlü araştırmaya koyuldu. Bilim, mutlu bir yaşam için çok sayıda “konu” ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! telkin cd indir izle İstanbul Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! nerededir kimdir Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! hipnoz Mutlu Olmanın 10 Kuralı !olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutlu Olmanın 10 Kuralı ! kuantum düşünce kitap haberi porno porno izle sincan escort
WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:01 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1