Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Sezennl Nickli Üyeden Alıntı ben kendime deger vermeyi ogrenmem lazim ben de değer vermem lazım kendimi küçümsüyorum varlığımı küçümsüyorum hepi başkalarının düşüncelerine görüşlerine yükleniyorum başkalarının gözlerine bakmaya çekiniyorum sosyal fobim var aşırı derecede çekingen ve utangaçım bazen dalga konusu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-03-2010, 07:01 PM   #41 (permalink)

Tesekkür: 82
8 Mesajinıza toplam 50 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
S3MR4 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Alıntı:
Sezennl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kendime deger vermeyi ogrenmem lazim
ben de değer vermem lazım kendimi küçümsüyorum varlığımı küçümsüyorum hepi başkalarının düşüncelerine görüşlerine yükleniyorum başkalarının gözlerine bakmaya çekiniyorum sosyal fobim var aşırı derecede çekingen ve utangaçım bazen dalga konusu bile oluyorum dalga geçiyorlar benle hep bu da kendimi olumsuz düşünmeme neden oluyor bazen yaşamak bile istemiyorum ne kadar olumlu düşünmeye çalışsamda olmuyor
neden diye soruyorum kendime cevabını bulamıyorum ben neden böyleyim diye soruyorum cevap yok napıcağımı bilmiyorum aslında bilsem bile yapamıyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

S3MR4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2010, 11:50 AM   #42 (permalink)

Tesekkür: 32
19 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turkem is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Atakan bey, benim sorunum babamla.Babam sadece kendini seven ezebildiğini sonuna kadar ezen bence bukalemun gibi bir insan.Hep alır hiç vermez. sevginin zerresini görmedim.
40 yaşındayım ve çocuklarımla 8 yıldır birlikte yaşamak zorunda kaldık.Evdeki sesiz şiddeti anlatamam kimse eve girmek istemiyor.Beni öylesine ediki senelerdir özgüvenim kalmadı hala sesimi çıkaramıyorum ve çocuklarımada aynısını yapıyor daima aşağılıyor.Bunu yapan cahil biride değil banka müd. emeklisi.Çok sık ölümü düşünür oldum dön dolaş aynı şeyler.Bir çıkış arıyorum ama....
turkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2010, 12:29 PM   #43 (permalink)
Teğmen

spawnix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawnix is an unknown quantity at this point

Alıntı:
S3MR4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de değer vermem lazım kendimi küçümsüyorum varlığımı küçümsüyorum hepi başkalarının düşüncelerine görüşlerine yükleniyorum başkalarının gözlerine bakmaya çekiniyorum sosyal fobim var aşırı derecede çekingen ve utangaçım bazen dalga konusu bile oluyorum dalga geçiyorlar benle hep bu da kendimi olumsuz düşünmeme neden oluyor bazen yaşamak bile istemiyorum ne kadar olumlu düşünmeye çalışsamda olmuyor
neden diye soruyorum kendime cevabını bulamıyorum ben neden böyleyim diye soruyorum cevap yok napıcağımı bilmiyorum aslında bilsem bile yapamıyorum
hayatında başarılı olduğun alanlara yönel bu sayede özgüvenini kazanıp diğer alanlarda faaliyet rahatlıkla gösterebilirsin semracım
spawnix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2010, 12:32 PM   #44 (permalink)
Teğmen

spawnix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawnix is an unknown quantity at this point

arkadaşlar geçen haberlerde ilgimi çeken bir mevzu oldu. aslında olumlu düşünce tamamen amerikada akın halinde yayılan ticaret insanlarının sürekli alışverişe yönlendirmek için uydurduğu bir düşünce olgusuymuş bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
spawnix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2010, 07:04 PM   #45 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 46
26 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiCaprio is an unknown quantity at this point

Alıntı:
" KORKULARINIZLA YÜZLEŞİN

Olumsuz düşüncelerin arkasında genellikle içimizde fark edilmeden ortaya çıkan ve gelişip büyüyerek hayatımızı kontrol altına alan korkularımız vardır. Pozitif düşünebilmek için önemli bir adım bu korkular ile yüzleşmektir. Korkmak tutsak olmakla aynı şeydir. Korkularımız kendilerini göstermezler. Sadece gerekli olduğunda ortaya çıkarlar. "
Bu kısımla baş etmek çok ZOR.. Yani korkularımla yüzleşebilmem cok zor :(
DiCaprio isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 09:06 AM   #46 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point

Alıntı:
spawnix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar geçen haberlerde ilgimi çeken bir mevzu oldu. aslında olumlu düşünce tamamen amerikada akın halinde yayılan ticaret insanlarının sürekli alışverişe yönlendirmek için uydurduğu bir düşünce olgusuymuş bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

arkadaşım bu çok saçma. olumlu düşünmenin direk alışverişle ilişiklendirilmesi kulağa hiçde mantıklı gelmiyo. tamam moraller düzgün olunca ceptede para olunca alışveriş vazgeçilmez. olumlu düşünmenin yaşam kalitesini de arttırdığı bi gerçek.

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2010, 08:35 AM   #47 (permalink)
senarist
Guest

Standart Cevap: Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

olumlu düşünmekte zor ya..
Alt 20-05-2010, 03:00 PM   #48 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
iplik is an unknown quantity at this point

çok mutsuzum
iplik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2010, 06:57 PM   #49 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 155
47 Mesajinıza toplam 215 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gardenrosemenekse is an unknown quantity at this point

illaki hayatınızda güzel şeylerde olmuştur lütfen güzel geçen günlerinizi düşünün sizi üzen şeyleride tecrübe edinmeniz için size verilmiş bir eğitim olarak görün ve her güne bugün yeni bir başlangıç güzel, sağlıklı ve mutlu bir güne merhaba diyerek başlayın sevgiyle kalın.
gardenrosemenekse isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2010, 04:57 PM   #50 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bursefa is an unknown quantity at this point

Güzel bir yazı tam benlik... Sitede daha yeniyim kendimi olumsuzluklardan arındırıp pozitif düşünceye yönelmek işimde özel hayatımda daha ılımlı olmak ve güçlenmek istiyorum... Benim için yol gösterici oldu.... emeğinize sağlık..
bursefa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil