Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Hayatımızdaki Olumsuzluklardan Nasıl Kurtuluruz?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Hayatımızdaki Olumsuzluklardan Nasıl Kurtuluruz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Günaydın arkadaşlarım, Çok mutluydum çok güzel giden bir hayatım vardı. Hayallerim vardı hayallerimin gerçekleşeceğine dair inancım vardı. Şimdi erkek arkadaşımla aram çok kötü mesela. Biraz onun biraz benim yüzümden. Her şey öyle büyük geliyor ben de öyle küçük minicik hissediyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Hayatımızdaki Olumsuzluklardan Nasıl Kurtuluruz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-05-2015, 08:56 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Ihlamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
23 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ihlamur is an unknown quantity at this point
Arrow Hayatımızdaki Olumsuzluklardan Nasıl Kurtuluruz?

Günaydın arkadaşlarım,

Çok mutluydum çok güzel giden bir hayatım vardı. Hayallerim vardı hayallerimin gerçekleşeceğine dair inancım vardı. Şimdi erkek arkadaşımla aram çok kötü mesela. Biraz onun biraz benim yüzümden. Her şey öyle büyük geliyor ben de öyle küçük minicik hissediyorum ki. Yapılabilecek bi şeyler var ama nedir o? Bulamıyorum. Bir tek hayatımın o halden bu hale gelmesinden dolayı büyük bir üzüntü duyduğumun farkındayım. Bunları negatif enerjilerden dolayı mı yaşıyorum? Negatif enerjileri temizlersem eskisi gibi mutlu olabilir miyim? İlişkilerimde olan sorunları düzeltebilir miyim?

Arkadaşlar genelde mesajlar okunuyor ama cevap yazılmıyor. Benim gibi pek çok kişi vardır merak eden. Lütfen az veya çok önerilerinize ihtiyacım var.

Sizi seviyorum arkadaşlar.
Teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ihlamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2015, 10:51 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Hayatımızdaki Olumsuzluklardan Nasıl Kurtuluruz?

katkıda bulunmak isterim ama ben senden daha beter durumdayım inan.. kendimi duvarlarından zeytinyağı akan bi kuyudaymış gibi hissediyorum.. yukarıda ışık var ama çıkmaya yelteniyorum, yelteniyorum; ellerim kaydığı için gerisin geriye düşüveriyorum sürekli.. daha uzun yazmış idim ama iç karartmamak adına sildim :) biraz içimi döktüm, böldüysem kusuruma bakmayasın..
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2015, 10:26 AM   #3 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Böyle konuştuğunuz için sizi bir tanıdığıma benzettim. Kedi fotoğrafı da var dedim acaba o mu? :) Üslubunuz benziyor.

Aynen öyle hissediyorum. Benzetmeniz yerli yerinde olmuş. Tavsiyeniz var mı acaba bana? Zaten sizden başka yazan yok :)) Sağ olun var olun umarım mutlu olursunuz çok.

Eskiden yaşadığımız şeyler hayal gibi geliyormuş ona. Gerçeklik algısını yitirdiğini söylüyor. Duygularını hissedemediğini söylüyor. Ben de onu çok sevdiğim için tutunmaya çalışıyorum ona. O da içinde bulunduğu durumdan dolayı itiyor beni. Bazen bırakıyor gidiyorum yanına sonra yine itiyor. Ben hissetsin diye uğraşıyorum ama bu da sağlıklı bi yöntem değil. Aslında bir şey hissetmediğini söylüyor ama kızdığına tanık oldum. Üzüldüğüne de. Of bilmiyorum onu çok özlüyorum. Olumlu şeyler okuyup gaz alıyorum ama sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Nasıl bir yöntem uygulamam gerekiyor ki. Ben çok üzgün hissediyorum kendimi şu an çok
Alt 12-05-2015, 09:11 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
13 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuğba_ is an unknown quantity at this point

Ihlamur,ben sana peşinden çok fazla koşmamayı tavsiye ederim.aslında çok sevdiğimizi sanıyoruz ama o sevgi değil, bağımlılık. insanlar,aileden sevgi görmeyince, kendilerine ilgi gösteren kişilere bağımlı olurlar .bu bağımlılıktan kurtulmayı istemek çok önemli. yani beyinde isteyince, bu durum davranışlara da yansıyor. belki biraz acı çekeceksin, onu görmemek sana zor gelecek, ama acı çekmenin de güzel olduğunu düşünebilirsin. sevmek zaten böyle bir şey değil mi ? acı çekmekte gerekiyor. sen onu aramadıkça, gerçekten seni seviyorsa, sana dönecektir. sevmiyorsa dönmeyecektir. sana dönmeyen , sevmeyen bir kişiyi de artık sen istemezsin .
tuğba_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2015, 07:23 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 2
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
amseia05 is an unknown quantity at this point

şu an seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ne hayaller kurmuştum ona dair. Uzaktan tanıyıp sevdik birbirimizi. Güzel giden telefon konuşmaları yaşadığımız bazı tesadüfler. Aynı gün doğumluyduk birde . Arkadaşımız vesile olmuştu tanışmamıza ve ikimizde bu fikre pek yakın değildik ama hayatımızdaki o tesadüfler bizi birbirimize daha çok bağlamıştı. Sonra buluşmalar ayarladık. Birşeyler tersti acaba dedim kafamda yarattığım kişi farklı bir kişimiydi. Değildi aslında değişen pek birşey yoktu. Çocuk olabildiğince açık ve netti bana karşı. Bu beni ona daha çok bağlamıştı ama bende yanındayken birşeyler ters gitti. Sürekli beni bırakacağına, benden daha fazlasını istediğine yönelik düşünceler aklımdan geçşyordu. Birgün yanında rahatsam ikinvi gün benden uzaklaşmasının nedenini sorar buluyodum kendimi. Sebebi sensin demişti bana . Ben bir adım gerideysem sen iki adım geridesin demişti. Neyse son buluşmamızda artık tam anlamıyla sevgiliydik ve ben gönül rahatlığıyla ayrıldım yanından. Bir hafta yurtdışındaydım ondan pek görüşemedik ama dönünce beni arar sorar dedim yapmadı. Aramalar hergünken iki güne bir düştü. Sebebini sordum ilişki ciddiye binince duygu yükü fazla olmalıymış ve yapmacık olmak istemiyormuş. Bunun için bile onu suçlayamaz haldeydim ve iş uzamadan bitirelim o zaman dedim. Acısıyla pek birşey anlamadım ama ıhlamurcum o dipsiz kuyulara bende düştüm. Şuan hala o süreci yaşıyorum.
Sana umutsuzluk aşılamak için değil de şu yüzden yazdım bunları. Bu ızdıraptan kurtulmak için kendi kendime çekirdek inanç çalışmasına başladım ve aklıma küçüklüğümde yaşadığım şu olay geldi. Babamla annem bir sebepten kavga etmişti ve babam evi bir hafta terk etmişti. Bende o sırada sarılık geçirmiştim belki üzüntüden belki mmikrobik bilemiyorum ama babam yanımızda yoktu ve ben o yaşıma kadar okadar hastalandığımı bilmem. Neyse babam döndükten sonra ben iyileşmiştim sofra başında kimse konuşmuyor hala. Annemin babama hastalandığımı söylediğini hatırlıyorum. Eve döndükten sonra ilk o zaman konuşmuştu benimle ve ben nerdeyse ağlayacaktım. Bunu aklıma getirdikçe ağlıyorum bu aralar. Ve şunun farkına vardım bu olay hayatımı ve ilişkilerimi şekillendiriyordu. O kişyle babamı aşırı bağdaştırdım her haliyle babamdı bir kere. İş ciddiye binince kaçacağını da ben tezahür etmiştim . Bitmesin çok istedim ama sadece istedim. Onun dışında yaptığım herşey gitsin diyeydi bilemedim.Şimdi bunun üzerine gidiyorum. Diyeceğim o ki ilişkimde ter s giden şeylerin kökenine inmen .seninde aşamadığın bir takım şeyler olabilir.nacizane fikrim. İnşallah bizim geldiğimiz aşamaya gelmeden sıkıntınızı giderirsiniz.
amseia05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2015, 09:35 AM   #6 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

herkes bilsin ki korktuğundan kendini eksik gördüğünden sınanır .ve vesvese üzerine gidildikce artan bir balondur. ayrılığın yanlızlığın üzerine yoğunlaştıkca artar büyür.

kendini birine muhtaç ,kendini eksik gördükce kimse tarafından istenmez olursun. çünkü artık sen kendini istemiyorsundur. önce kendinizi affetmenizi sonra hiçbirşey düşünmeyerek sihirli cümlelri kullanmanızı öneririrm.

seni seviyorum.
özür dilierim
teşekkürederim.
beni affet.

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2015, 09:58 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough

Alıntı:
Ihlamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydın arkadaşlarım,

Çok mutluydum çok güzel giden bir hayatım vardı. Hayallerim vardı hayallerimin gerçekleşeceğine dair inancım vardı. Şimdi erkek arkadaşımla aram çok kötü mesela. Biraz onun biraz benim yüzümden. Her şey öyle büyük geliyor ben de öyle küçük minicik hissediyorum ki. Yapılabilecek bi şeyler var ama nedir o? Bulamıyorum. Bir tek hayatımın o halden bu hale gelmesinden dolayı büyük bir üzüntü duyduğumun farkındayım. Bunları negatif enerjilerden dolayı mı yaşıyorum? Negatif enerjileri temizlersem eskisi gibi mutlu olabilir miyim? İlişkilerimde olan sorunları düzeltebilir miyim?

Arkadaşlar genelde mesajlar okunuyor ama cevap yazılmıyor. Benim gibi pek çok kişi vardır merak eden. Lütfen az veya çok önerilerinize ihtiyacım var.

Sizi seviyorum arkadaşlar.
Teşekkür ederim.
yaşadığımız olayları başımıza biz çekeriz. yaydığımız frekanslar, ona uygun frekansları bulur .bu frekanslar negatifse , negatif olaylar yaşarız. bundan kurtulmak için bilinçaltı temizliği yapmak gerekir. bilinçaltı temizliği için de geçmişte affedemediğimiz kişi ve olayları bulup serbest bırakmak gerekir. subliminal mesajlar da bir nebze yardım eder ama yeterli değildir. sevgiler .
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2015, 11:48 AM   #8 (permalink)

Tesekkür: 2
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
amseia05 is an unknown quantity at this point

Buna inanacağımı hiç düşünmezdim ama gerçekten o kişiyi hayatıma ben çektim. Kişisel özelliklerine bakacak olursam herhaliyle babamdı. Beni bırakıp gittiği gün hastaydım. Bu durum bile aynıydı. Bana yanındayken hissedtirdiği herşeyi hayatım boyunca babam hissetirmişti. Kesinlikle artık buna inanıyorum. Bu durumun üstüne gitmeyi düşünüyorum. Bakalım bir değişiklik olursa burdan sonuçları bildiririm :)
amseia05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2015, 04:25 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
seniha. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yaşadığımız olayları başımıza biz çekeriz. yaydığımız frekanslar, ona uygun frekansları bulur .bu frekanslar negatifse , negatif olaylar yaşarız. bundan kurtulmak için bilinçaltı temizliği yapmak gerekir. bilinçaltı temizliği için de geçmişte affedemediğimiz kişi ve olayları bulup serbest bırakmak gerekir. subliminal mesajlar da bir nebze yardım eder ama yeterli değildir. sevgiler .

Bu sorum hepinize arkadaşlarım. Hooponopono ile bu 'negatifi çekmek' meselesinden kurtulabilir miyiz acaba? Çünkü sürekli olumsuz düşünen bi insanım. Bu artık beni öyle çok yormaya başladı ki...

Negatiften nasıl uzak dururuz arkadaşlar?
Alt 15-05-2015, 06:08 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough

Alıntı:
Ihlamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu sorum hepinize arkadaşlarım. Hooponopono ile bu 'negatifi çekmek' meselesinden kurtulabilir miyiz acaba? Çünkü sürekli olumsuz düşünen bi insanım. Bu artık beni öyle çok yormaya başladı ki...

sevgili ıhlamur ,Negatiften nasıl uzak dururuz arkadaşlar?
her yöntemin etkisi oluyor. ama sabırla çalışmalara devam etmek gerekiyor. hoponopo , eft, nefes çalışmaları hepsini deneyebilirsin. hangisini seversen , onda karar kılabilirsin. esma zikri olarakta "ya vasiu ya şafi" esmasını çekebilirsin. uyumadan önce okursan daha etkili olur.
olumsuzlukları temizlemek için Kubilay Aktaş'ın hayalin mucizesi isimli kitabını öneririm. içerisinde çok güzel uygulamalar var. tabi ki ilk önce kitabı inceleyin derim. beğenmekte çok önemli.
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil