Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Nostalji Sohbet Video

Uyarılar

80 lerin sonunda 90 ların basında cocuk olanlar için özel hazırladım !

Hayatım Değişti Kafesi ve Nostalji Sohbet Video 80 lerin sonunda 90 ların basında cocuk olanlar için özel hazırladım ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Süper ötesi olmuş :) Gün güneşli, insanlar neşeli Sen de gel oyna, Susam Sokağı'nda Dostluk ve sevgi sarıyor her yeri Gel katıl bize, el elele Sev dünyayı, açılır her kapı İşte Susam Sokağı... Sev dünyayı, açılır her kapı İşte Susam ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nostalji Sohbet Video telkin cd indir izle İstanbul Nostalji Sohbet Video nerededir kimdir Nostalji Sohbet Video çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nostalji Sohbet Video hipnoz Nostalji Sohbet Video olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nostalji Sohbet Video hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nostalji Sohbet Video kuantum düşünce kitap haberi

80 lerin sonunda 90 ların basında cocuk olanlar için özel hazırladım !

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-12-2008, 12:14 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
aslituan is an unknown quantity at this point

Süper ötesi olmuş :)

Gün güneşli, insanlar neşeli
Sen de gel oyna, Susam Sokağı'nda
Dostluk ve sevgi sarıyor her yeri
Gel katıl bize, el elele

Sev dünyayı, açılır her kapı
İşte Susam Sokağı...
Sev dünyayı, açılır her kapı
İşte Susam Sokağı...

Sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

aslituan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2009, 12:44 AM   #12 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

hort2 :P loll

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bide trt1 de uzaylı zekiye vardı..sacları orgulu ıkı yanlardan havaya kalkmış..bıde trt2de perihan abla vardı....aşkı vardı şakir...:D

:)) susam sokağı çizgi filmimiz uzaylı zekiye bilim kurgumuz kara şimşek aksiyon dizimizdi.:) biz zevkle izlerdik ama şimdiki nesil saçma olduğunu sölüyor keşke onlarda cep telefonlarının ve internetin olmadığı tek kanallı tv dönemini yaşasalardı. valla şu anki halimden de gayet mutluyum ama o eskileri çok özledim yaa bilmeyenler için söyleyim the desert ın söyledigi uzaylı zekiye şimdiki genclik sihirli annem diye bi dizi vardı ona benziyodu onun gibi bi şeydi işte :D

resmini bulamadım ama bu kadınını disiyidi o yanlısım yoksa bu kadın 7 kere evlendi bosandı :D

asıl adıda Seden Kızıltunç dur . perihan ablada bi baş yapıttı aslında hayatımızda perihan ablalar eksik dgil :P guzin abla hayal ayaz abla boyle gidiyo bunlar yer yüzüne melek olarak inen varlıklar ama perran kutmanda gerçekden iyi kalplı birisi reel hayatındada perihan abla gibi bi kadın
Alt 17-02-2009, 12:58 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 977
219 Mesajinıza toplam 1,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the rough

ben Yakari'ye bayılırdım. O da 80'lerin çizgi filmidir. Belki hatırlarsınz.

Ayyy canımm yaa ne şekerdi. Bir de Voltron vardı.

Hala espirisi yapılır "Voltranı oluşturalım" falan diye...
Perihan Abla'nın da ailecek hastasıydık. Susam Sokağını da unutmamak lazım haklısın ;) Kırpık'a sinir olurdum :p

Uzaylı Zekiye'yi unutmak ne mümkün. O zaman zevkle izlerdik. ama tekrar bölümleri çıktı geçen yıllarda.Nasıl izliyormuşuz onu yaa? Bence sihirli annem'e haksızlık etmeyelim ;) Bu da Uzaylı Zekiye

Tek kanallı yıllar daha mı huzurluydu ne? Sağol hatırlattığın için arkadaşım
gökçe y. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2009, 01:06 AM   #14 (permalink)
Binbaşı

219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bakın en alttakı uzaylı zekiye işte :D benim koydugum resim su anki hali :D

bende voltran kılıcı var hala cocuklugumdan hatıra saklıyom ogluma vercem miras olarak
Alt 17-02-2009, 01:06 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 977
219 Mesajinıza toplam 1,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the rough

Bir de Clementine'daki şu ateş yaratık beni çok korkutuyordu :)

Bu da Clementine :

Sağolun arkadaşlar yaa, o tek kanallı çocukluk yıllarını hatırlamak çok güzeldi. keşke hep çocuk kalsak...
gökçe y. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2009, 07:57 PM   #16 (permalink)

sabırlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
118 Mesajinıza toplam 497 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabırlı is an unknown quantity at this point

ne aşk ama sürekli didişirlerdi:))) bence 90ların yıldızı susam sokağı:)
sabırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2009, 08:11 PM   #17 (permalink)

118 Mesajinıza toplam 497 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Smile

mesajımı değiştirme yetkimi kullanma yetkim yok sanırım:) ilk sayfanın sonuna eklemeye kalkışınca yazımı (iki sayfa olduğunu sonradan farkettim)böle abuk sabuk bi yorum çıktı ortaya:)şakir abi ile perihan abladan bahsetmek istemiştim oysaki:) clementine ile voltorn 80-81 kuşağına ait ben hatırlayamıyorum:S susam sokağı sonrası atlı karıncalar favorimdi:) çok obur halme pahillo vardı,çikolata renkli sirillo,kendini çok beğenmiş maria hokino:))bide böyle bi tekerlemesi vardı:)elifin rüyası diye birde başka bi dizi vardı. ufak kıvırcık saçlı bi kız günlük yazardı sürekli ablasını kıskanırdı.. kime sorduysam bu diziyi hatırlayan yok.bakalım sizlerden hatırlayan çıkacakmı..yoksa dizi değilde benim rüyam mıydı:))
Alt 22-02-2009, 08:25 PM   #18 (permalink)

Talking

bir çocuk programında bir kedi vardı kendince haberleri sunardı sabahları okula izlemeden gitmezdim:) MIRRRRHABA derdi, MIRKALIN diyede bitirirdi:) çok gülerdim.. abdullah isimli bi arkadaşım vardı çok kızdırırdım.küçük abdullah diye de bi çizgi film vardı.abdullah abdullah bir küçük oğlan ,abdullah abdullah bir hayal oğlan,sihirliymiş pabuçları,sihirliymiş urganı, bir deve kuşu varmış kurtarırmış onları:) müziğide böyleydi..sihirli halısı bile vardı:Darkadaşıma şarkısını söyler dururdum çok kızardı..neden kızardı bilmiyorum:) nasreddin hocanın kağıdın üzerine mürekkep dökmesiyle başlayan başka bi program vardı bunu rahatlıkla herkes hatırlar sanırım..birde annenin sözünü dinleeee sigaraya özenme müzikli kısa çizgi bi program yayınlanırdı reklamlar gibi..bunlar gibi daha çok var aklıma gelen şimdilik bu kadar nostalji yeter:)
Alt 27-02-2009, 01:34 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

bide şey vardı :D iyi kötü ve çirkin cok guzel bi film idi o sürekli koyar koyar izlerdik ama artık onunda modası geçdi :D

dallası unutmadık asla saten bide sorması aip gökçe y. & sabırlı yaş kaç :D 90 lar felan tamamen ucmussunuz yaa 30 40 var her hal :D bunlar benim cocuklugumun seyleri pat küt hatırlıyorum cohunu hatırlıyorum ama bos verin ya bunları bunları hatırlamayın :d ileriye bakın yaslanmadık daha mesala ben ingilterede yapılan ve su anda test sürüslerinde olan uçan arabanını piyasaya surulmesini bekliom :)
Alt 04-03-2009, 11:37 AM   #20 (permalink)

bigci bence senin hafıza eskimiş:)) ben daha 24 üme yeni girdim.. gökçe y. nin söylediklerinden anladığım kadarıyla o 81 li falan olmalı..clementine biraz daha eski çünkü.. benim yazdıklarım 90ların çizgi filmleri..ama 4 yaşımda dahil izeldiklerimi net hatırlıom:)insan hafızamızı tebrik eder buda gitmiş kemale erdirdi bizi:))

Bookmarks