Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Etkisini Görürüm

Uyarılar

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Etkisini Görürüm Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: razor123 Nickli Üyeden Alıntı bir telkini örnegin kendine güveni kaç saat dinlemek gerekir etkisi kalıcımıdır ne kadar sürer dinleyecegim toplam süreyi ne kadar bir zamana yaymalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim Bence değişimleri siz veya çevrenizdekiler fark edinceye kadar telkinleri ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Etkisini Görürüm telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Etkisini Görürüm nerededir kimdir Ne Zaman Etkisini Görürüm çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Etkisini Görürüm hipnoz Ne Zaman Etkisini Görürüm olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Etkisini Görürüm hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Etkisini Görürüm kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-02-2012, 02:16 PM   #121 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Alıntı:
razor123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir telkini örnegin kendine güveni kaç saat dinlemek gerekir etkisi kalıcımıdır ne kadar sürer dinleyecegim toplam süreyi ne kadar bir zamana yaymalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim
Bence değişimleri siz veya çevrenizdekiler fark edinceye kadar telkinleri dinlemek gerekir. Etkileri kalıcı yapmanın yolu ise düşüncelerinizi değiştirmekten geçer. Düşüncelerinizin değiştiğini fark ederseniz ve böyle düşünmeye devam ederseniz etkilerin kalıcılığı o ölçüde artaçaktır. Sadece telkin dinlemekle kalmayıp eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirecek yazı ve kitapları okumanızı ve alternatif yöntemlerle(olumlama, meditasyon, affetme ve kendini sevme çalışmaları ... vs.) de değişimi desteklemenizi de tavsiye ederim.

Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2012, 01:18 PM   #122 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fairysh is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

herkese iyi günler ben çekirdek inanç çalışmasından sonra isme özel telkin cderini aldım ve içinde 12 adet farklı konu var burda 5 telkinin bile fazla olduğu söyleniyor acaba günlere bölüpmü dinlesem yoksa hepsini birdenmi dinlesem hangisi daha doğru olur teşekkürler şimdiden
fairysh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2012, 01:50 PM   #123 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Size nasıl tavsiye edildiyse o şekilde dinleyin. Kişiye özel telkinlerde çok daha fazla telkin dinleyenler olduğunu biliyorum. Forumda yer alan ücretsiz telkinler her biri farklı farklı konularda o nedenle hepsini bir arada dinlemek pek tavsiye edilmiyor. Ama onu da deneyen vardı. Sonuçta siz kendi telkinlerinizi birbiriyle ilişkili olduğu için gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2012, 05:41 PM   #124 (permalink)

fairysh is an unknown quantity at this point

çok teşekkür ederim...
fairysh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2012, 04:28 PM   #125 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
repla is an unknown quantity at this point

sitede linkler kırık sorun bendemı sitedemi
repla isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2015, 11:07 AM   #126 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
5 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alessandra is an unknown quantity at this point

Ego güçlendirici ve suçluluk ta 5. günümü doldurdum.Bir kez dinliyorum geceleri umarım etkisi olur.
alessandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2015, 09:58 PM   #127 (permalink)

Ahmet_orç is an unknown quantity at this point
Wink Cevap: Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

MÜZİKLER ÇOK KISA VE ÇOK SINIZLI!!! ÖRNEĞİN; TEK EGO GÜÇLENDİRİCİNİN, TEK SOSYAL FOBİNİN VE BENZERİ .. BUNLARIN HEPSİNİN, TEKER TEKER 80-100 SAATLİK FARKLI FARKLI MÜZİKLERİ OLMASI YAZIM..!
Ahmet_orç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2018, 05:09 AM   #128 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryem_ss is an unknown quantity at this point

Merhabalar,
Buraya üye olmamdan bu yana 8 yıl geçmiş ve ben kendimi tekrar burda bulmuşum...
Forumda gezinirken gözüm bir mesaja takıldı; bu üyenin iç dünyası ne kadar bana benziyor diye hayret ediyorum..Bir de bakmışım meryem_ss, benim 8 yıl önceki üyelik nickim...çok ilginç insanın yıllar sonra kendini okuması..
Amma gelin görün ki 8 yıl önce kaldığım yerden tek bir adım bile ileri gitmemişim, burası üzücü.
8 yıl önce sorduğum birkaç soruma - toplam 4 mesajım varmış - site yöneticilerinden ya da tecrübeli üyelerden cevap alamamışım gördüğüm kadarıyla..
Soru ve sorunlarım yine aynı. O zaman da 2 hafta dibleyim hiçbir sonuç alamamışım, şimdi de dinleyeli 2 hafta oluyor ama ben değişiklik hissetmiyorum. Tekrar yeni bir tesadüfle, aynı sorunlarla boğuşurken kendimi kürkçü dükkanında buldum :) bana yardım eli uzatan olacak mı?

8 YIL ÖNCEKİ MESAJIM

Alıntı:
meryem_ss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim, farkli bir bolume yazdigim yaziyi buraya da copy paste yapiyorum:
merhabalar atakan bey ve diger arkadaslar,
daha anlasilir ve net olmak icin ulasmak istedigim hedef uzerinde biraz durmakta fayda goruyorum; disardan bakildiginda sogukkanli, kendine guvenen, kendini iyi ifade edebilen ve diger insanlara yardim edebilecek olgunlukta olan bir insan profili ciziyorum, yani cevremdeki kisilerin hakkimdaki intibalari bu. ama ben kendi ic dunyamda gorundugum gibi saglam bir kisi degilim. gel gitleri olan, olaylara duygusal tepkiler veren, heyecanini kontrol edememekten dolayi ruhunda aci hisseden, kisiligine saldiri riski hissettiginde kalbi carpan ve yuzu kizarabilen, yaptigi hatalardan dolayi kendini cok zor affeden her ne kadar ortami idare edecek kapasite ve bilgiye sahip gorulsem de (ve bir bakima boyle olsam da) kendimde bu gucu hissetmedigim icin kalabalik ortamlardan kacip kurtulusu yalnizlikta arayan zayif biriyim.
amacim; ic huzuru ve dengeyi yakalamak, duygularimi kontrol altina alip kendi kendime hukmedebilmek, risk karsisinda icimin dalgalanmamasi, kalbimin bu siddetle carpmamasi, yuzumun kizarmamasi, sesimin titrememesi, cevremin benden bekledigi yardimi onlara istekle sunabilmek (kendimi izole ettigimde bencil gibi algilaniyorum, cok seyi olan ama insanlarla bunu paylasmak istemeyen, onlari ciddiye almayan biri. icimdeki yetersizlik duygusunun kimse farkinda degil)
bilmiyorum kendimi ifade edebildim mi!..
iki haftadir sucluluk ve ego guclendiriciyi gunde on saatten daha uzun sureyle dinlemekteyim ama etkilerini gormuyorum. kisiligimi ve kisiligimde yapmak istedigim degisimleri eger biraz olsun anlatabildimse, fikrinizi almak istiyorum. ne yapmaliyim? ve etki gormemem normal mi,ya da ben mi farkedemiyorum, ya da bu kadar kompleks bir ic dunyasi olan birinin (cok azini aktardim) basvurmasi gereken baska yollara mi ihtiyaci var?
Atakan bey ve diger arkadaslar, hepinizin fikirlerini merak ediyorum, yazarsaniz beni cok mutlu edeceksiniz, hepinize simdiden tesekkur ediyorum. saygilar
meryem_ss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil