Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Üzerine Gitmek

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve  Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım?   Üzerine Gitmek Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . açıklama budur işte. gayet bilimsel ve deneysel olaylara dayanmış. Hepimiz mutlaka bu durumu yaşamışızdır. Ben uzun yıllar spor yaptım. Bir gün antremanda kandi branşım olmayan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Üzerine Gitmek telkin cd indir izle İstanbul Üzerine Gitmek nerededir kimdir Üzerine Gitmek çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üzerine Gitmek hipnoz Üzerine Gitmekolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üzerine Gitmek hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üzerine Gitmek kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Üzerine Gitmek

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 01-11-2010, 11:01 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 2
7 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
okanemrah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Üzerine Gitmek

açıklama budur işte. gayet bilimsel ve deneysel olaylara dayanmış. Hepimiz mutlaka bu durumu yaşamışızdır. Ben uzun yıllar spor yaptım. Bir gün antremanda kandi branşım olmayan 110 m engelli çalışan arkadaşımı izlerken birden engelin üzerinden kendimi atlarken düşündüm. Bir anda aa dedim ne kadar kolay görünyor. Bir kere denemem lazım. Yani ilk önce nöronlar arası bağlantı kuruldu ve kendimi atlarken gördüm. SOnra ilk denememde öyle nizami ve hızlı geçmişim ki engeli, antrenörümüzün hemen gözüne takılmış. Bana o gün bir kere daha atlamamı söyledi ve bir kez daha atladıktan sonra engelli koşu branşı tamamen bana ait oldu. Bu yüzden bu verdiğiniz nöron-bağlantı açıklaması gerçekten çok hassas bir açıklama ve telkinlerin amacını gayet ve net olarak açıklıyor.
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
okanemrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 05-05-2013, 01:26 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Thanatos will become famous soon enough
Standart Cevap: Üzerine Gitmek

Arkadaşlar sizin bu dediklerinizin bende işe yaradığını söyleyemem. Ben sosyal fobi hastasıyım ve hoşlandığım kızlara hiçbir zaman sevdiğimi söyleyemedim. Ve de şunu söyliyim sürekli onlarla vakit geçirdiğimi, onlarla bir yerlerde gezip dolaştığımı hayel ediyordum fakat bunu yine yapamıyordum. Ne bileyim kızı görünce kalbim ağzıma geliyordu, içimde kelebekler uçuşuyordu, üşeme, terleme oluyordu. Her akşam yatmadan önce "bu yanlız son günüm olacak yarın gidip her şeyi itiraf edeceğim" diyordum ama sabah kalkınca sonuç yine aynı oluyordu. Yine özgüvensizdim. Ve de sonradan zamanla kızlar başka birinden hoşlanıp, onunla ilişkide olmuşlardı. Ve şuan hala aynı durumdayım diyebilirim. ::
Thanatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil