Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2009, 04:27 PM   #7 (permalink)
Nefti_
Teğmen

Tesekkür: 252
125 Mesajinıza toplam 575 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nefti_ will become famous soon enoughNefti_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Üzerine Gitmek

Merhaba;2007 de yazılmış bir konuya 2009 da görüp de cevap yazıyorum bu demek oluyorki bu site gerçekten keşfedilmeye değer.Üstüne gitmekten bahsetmişsiniz çoğu zaman işe yarıyor olabilir ama bende işe yaradığını söyleyemiyeceğim.Üniversitedeki bir anımı paylaşmak istedim;tanımadığım insanlarla konuşabilmeyi bırakın aile arasında bile pek konuşmayan biriydim.Şimdi hala toplum karşısında konuşamıyorum ama zaman geçtikçe korkularımı yenmeyi değilde biraz olsun onlarla baş edebilmeyi öğrendim.Her neyse üniversite 1.sınıftayken hocamız gruplara ayırıp konu dağılımı yapmıştı.Sıra bizim gruba geldi arkadaşlarım çok çalışmamış olmasına rağmen 1-2 cümle söyleyip yerlerine oturdular.Ben 1 hafta boyunca gece gündüz konuma hazırlandım.Tahtaya çıktığımda devamlı 1 kelimede takılıp ıkaldım.O konuyu anlatamamıştım ve eve geldiğimde ağlamaktan gözlerim şişmişti.Ama pes etmedim yani pes etmediğimi sanıyordum.Hocalar konu dağlımlarında ben de anlatmak istiyorum der o gün gelince okula gitmezdim.Lisede bile çok iyi bildiğim bir konuyu anlatamadım üniversitede kendi fikirlerimi bile paylaşamıyordum..Sonuç;hala toplum karşısında konuşamıyorum,yeni tanıştığım insanlarla paylaşan değilde hep dinleyen biri oluyorum..
Nefti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla