Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Murat 10009, mesajini yazali cok olmus ama cevap yazmak istedim. Konservatuvardaki ilk senemde ses egitimi hocam beni gorunce; ne kadar guzel guluyorsun dedi. 4 kizkardesim vardi ve hepsi uzun boylu, guzel ve gosterisliydiler. Ben iclerinde en kisasiyim. Tabii yillarca annem ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-05-2009, 12:35 AM   #61 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough
Standart Cevap: 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

Murat 10009, mesajini yazali cok olmus ama cevap yazmak istedim.
Konservatuvardaki ilk senemde ses egitimi hocam beni gorunce; ne kadar guzel guluyorsun dedi. 4 kizkardesim vardi ve hepsi uzun boylu, guzel ve gosterisliydiler. Ben iclerinde en kisasiyim. Tabii yillarca annem de dahil kimse beni pek guzel bulmamisti.
Universiteyi bitirdigimde okulda ve yakin cevremde beni anlatirken "guzel, akilli, sempatik" sozcukleri ardarda siralanmaya basladi. Cunku ben boyle oldugumu dusunuyordum.
Resmini gordum. Cirkin degilsin. 40 yasindayim. Bir abla olarak tavsiyem; her sabah uyandiginda aynaya bak ve "ben cok yakisikliyim, herkes beni begeniyor" de. Bir sure sonra sende yakisikli oldugunu fark edeceksin. Ayrica bazi kizlar erkegin bebek suratlisini degil, onu dinleyen, ona deger verenini seviyorlar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-05-2009, 05:55 PM   #62 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

önce bişey sorcam millet bu tipsizlik sorunu hani genc kızlarda kilo sorunu varya 16 yassını geçen her kız sıfır beden olmaya calısıyor buda galiba erkeklerin geninde var her erkek kendini tipsiz sanıyo bende bi dönem öyleydim demi :PPP

murat abisi bak ben 25 26 yasıma girdim sen yaslarda askerden gelince bi takım olaylar zincirinden sonra bende o sekilde hissetmeye basladım kendimi ve bu bana dert oldu uzun sapkalar giyiyordum kalabalıkda dolasırken kimse beni görmesin felan diye kendimi o kadar tipsiz hissediyordumki aglıyordum hep :P ama simdi sadece kendine bir az güven özgüven eksikligin var yapamadıgın seyleri yap dusuncelerini degişdir ben nasıl degişdiysem sende degişirsin buraya mıhla yazıyorum bu sitenin en büyük psikolatı bendim zamanında fakat su anda cok mutlu bi hayatım var evleniyorum bile bana 2 sene evel evlenceksin deseler döverdim o diyeni benle dalga geciyor diye :D bendede kaş tiki vardı kaşlarımı aldırmak bana saçma geliyodu kaslarımı aldırdım saç stilimi degişdirdim sakallarımı kesdim simsdi daha bi yakısıklı görüyorum kendimi bak ben hala tipsizim :D ama genede idare ediyorum

bak şimdi sana 2 resim göstercem :D 2side benim bu arada miden bulanmasın :P

bu kendimi tipsiz hissetdigim askerden geldikden sonraki halim

buda şimdiki halim :p

gerçi arada pek bi fark oldugu söylenemez ama ben en azından kendimi böyle daha rahat hissediyorum insan 20 yıl boyunca kendi görüntüsüne alısıyo ve o görüntü ona sıkıcı gelmeye baslıyo :P ben ne kadar cok yakınıyodum yaw tipsizim diye bir az imaj degişikliyi cok iyi geldi gerçi gene yakısıklı degilim ama en azından tipsiz degilim :D bence sende bi imaj degişikligine git

SENİ EN İYİ BEN ANLIYORUM CÜNKÜ BİR ZAMANLAR AYNI KADERİ PAYLASIYORDUK
Alt 07-05-2009, 12:10 AM   #63 (permalink)
Teğmen

114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Saki kizma ve ukalalik olarak yorumlama bigci ama ilk resimde kendine guvenen ben, yakisikliyim diye bagiran bir genc, ikincisinde ise ne olur beni gormeyin ya da gormemezlikten gelin diyen bir umursamaz var. Kisacasi tipsiz degilsin sadece oyle oldugunu dusunuyorsun gibime geldi. Ayrca mide bulandiracak kadar cirkin kimse gormedin sanirim.
Alt 09-05-2009, 07:31 PM   #64 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blackice26 is an unknown quantity at this point

..............
blackice26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2009, 09:12 PM   #65 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Saki kizma ve ukalalik olarak yorumlama bigci ama ilk resimde kendine guvenen ben, yakisikliyim diye bagiran bir genc, ikincisinde ise ne olur beni gormeyin ya da gormemezlikten gelin diyen bir umursamaz var. Kisacasi tipsiz degilsin sadece oyle oldugunu dusunuyorsun gibime geldi. Ayrca mide bulandiracak kadar cirkin kimse gormedin sanirim.

estafurullah ne ukelalıgı

ne bilim genelde öyle dedikleri için yani tipsiz vs gbii

yaa o 2 . resimde benim kafam baya güzeldi gunlerdir uyumuyodum calısıyodum en son artık gına geldi sabaha karsı tükandan cıkarken cekdigim bi resim :P o ilk askerden geldigimde kaslarım o kadar kalındıki köpri diyolardı recep ivedikden bile kalındı o yuzden kendimi hiç sevmiyodum aldırdım kurtuldum :=) sanki birini dövecekmiş gibi bakmıssım
Alt 20-06-2009, 11:26 AM   #66 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aydag is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar
acilen yardımlarınıza ihtiyacım var
benim sorunum karşı cinsle iletişim kuramamak ve bu yüzden kendimi çok ezik hissediyorum ilk hafta ego güçlendirici ve suçluluk duygusu telkinini dinledim çoğu kimsede olan dik yürüme ve baş ağrıları ve kendime güvenim geldi
daha sonra ego ve suçluluk duyguları telkininin yanına sosyallik artırıcı sosyal fobi kendine güven koruma kalkanı deprasyon gibi telkinleri ekledim
ama ne olduysa hoşlandığım kız aklıma geldi ve onda bir türlü olumlu bir yanıt alamadığım içinde yine kendimi kötü hissetmeye başladım tekrar eskiye dönüş oldu yani
bende tekrardan ego ve suçluluk duygusu telkinini baştan dişnlemeye ve dah uzun bir süre dinlemeye karar verdim ama içimde yine çok karamsarlık var aklıma hep olumsuz düşünceler geliyor yaşım nerdeyse 40 oldu bir kız arkadaşım olmadı ve çok yanlızım sevdiğim aşık olduğum kızdanda olumlu bir yanıt alamayıncada dahada kötü oluyorum
birde şunu belirtmek isterim kızlarla normal olarak konuşuyorum ama birbirimizden hoşlanmayada başlıyoruz tamam diyorum işte bu olacak diyorum ve ondan hoşlandığımı söyleyince de her şey alt üst oluyor benden kaçıyorlar samimiyeti bırakıyorlar bu tür olaylar başıma hep geldiği içinde artık yine aynı hayal kırıklığını yaşayacağımı düşündüğüm içinde kendi kabuğuma çekiliyorum
ne yapacağımı bilemiyorum
acilen önerilerinizi bekliyorum ne olur yardım edin çok yanlızım
aydag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2009, 06:55 PM   #67 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

hayatının en güzel günlerini yaşıyorsun, kendine haksızlık etme, üzme, hayatı olduğu gibi kabul et ve elinden gelenin en iyisini yap.ben 26 yaşındayım ve 20 yaşımı çoooooooooook özlüyorun.Ona göre zamanının, yaşının, gençliğinin değerini bil.
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2009, 08:57 PM   #68 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
aydag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kızlarla normal olarak konuşuyorum ama birbirimizden hoşlanmayada başlıyoruz tamam diyorum işte bu olacak diyorum ve ondan hoşlandığımı söyleyince de her şey alt üst oluyor benden kaçıyorlar samimiyeti bırakıyorlar
Merhaba aydag,
Sanirim yenisin. Oncelikle hosgeldin.
Yazinin belli kismini almamin tek sebebi o kisimla ilgili yorum yapmak istemem. Cunku sana fikir verebilecek ve yapman gerekeni soyleyebilecek yetkide degilim. Ben her zaman arkadas olarak yaklasan erkeklere arkadasim ve dostum gozuyle bakarim. Sonra bana bisey hissettiklerini soylerlerse uzulur, geri cekilirim. Neden mi? Arkadasima icimi doker, duygularimi paylasir ve oldugum gibi davranirim. Artik o benim icin cok ozel ve degerlidir. Bana duygularini acinca da onu kaybetmemek icin geri cekilirim. Cunku bir sure sonra tekrar arkadas olabiliriz. Ama herseyimi paylastigim arkadasimla sevgili olursam onu ebediyen kaybederim. Aramizdaki anlasmazliklar bizi biraraya getirmemecesine aramizi bozabilir cunku sevgiliyken farklisindir, arkadasken farkli. Sevgiliyken kapris yaparsin, ilgi beklersin ama arkadasken onun bulusmaya gec gelmesi sorun olmayabilir ya da sevmediginiz arkadaslari sizi rahatsiz etmez vs vs...
Bu yuzden seni arkadas olarak goren insanlar sonra sevgili olmak istemiyor olabilirler. Ayrica bircok bayan arkadasi olarak gordugu erkeklere sonra sevgili gozuyle bakamazlar.
Benim tavsiyem; bir bayani begendigin zaman ona hemen iyi bir arkadas okarak yaklasma. Sana icini dokmesine, fazla izin verme. Bakislarinla tavirlarinla onu begendigini belli edersen o da seni farkli bir gozle gorur.
Ama sana verebilecegim en iyi tavsiye bu konuda profesyonel bir yardim alman.
Umarim bu konuda olumlu gelismelerini okuruz. Kolay gelsin.
Alt 21-06-2009, 12:01 AM   #69 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aydag is an unknown quantity at this point

merhaba aquariel
tavsiyelerin için teşekkürelr ama sorun senin anlattığın gibi değil aslında yaşanan bazı tecrübekerden hoşlandığın bayana temkinli yaklaşıyorsun o sana iligili olduğunu gösteriyor hatta beni sevdiğinide söylüyor ben yine de temkinli daranıyorumo sana canım cicim hayatım diye hitap ediyor
işe gelmediğin günler merak edip arıyor
tüm bunları gördükten sonrada iş teklif aşamasına gelincede birden soğukluk başlıyor geri çekiliyor

başka bir konuda arkadaş vasıtası ile tanıştırılan bayanlar da oluyor ama her ne hikmetse daha buluşmanın ilk safhasında yada buluşma gerçekleşmeden bir şeyler ters gidiyor olmuyor bunun için bilirmisin ne hocalara ne muskalara ne üfürükçülere gittim
insan çaresiz kalınca olur olmaz şeyler yapabiliyor malesef
syg
aydag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 10:52 AM   #70 (permalink)
Teğmen

Ah o halde sorun sende degil Aydag,
Yani seni onemsiyor, ise neden gelmedigini merak ediyor, yolladigin sinyalleri algiliyor ve is ciddiyete gelince kaciyor. Bu biraz tuhaf.
Bence cok dert etme. Dogru insan karsina cikacaktir. Sen telkinleri dinle. Cok buyuk faydasini goreceksin. Sen kendine guvenirsen tum isteklerini gerceklestirebilirsin.

Bookmarks

Etiketler
baslamak, istiyorum