Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Takıntılarımdan Kurtulmak Hayatı Bi Ucundan Yakalamak için Yardımınıza İhtiyacım Var!

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Takıntılarımdan Kurtulmak Hayatı Bi Ucundan Yakalamak için Yardımınıza İhtiyacım Var! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sitenizde Yeniyim Ve gerçekten herşey çok hoş çook guzel mp3 leri indirmeye başladım ama yardım almaya ihtiyacım var hangilerinden başlayacagımı ve şuankı ruh halıme hangılerıne oncelık verecegımı bılmıyorum. uzulerek sıkılarak takıntımdan bahsetmek ıstıyorum... Her gencin basına gelen bişey aşk :( ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Takıntılarımdan Kurtulmak Hayatı Bi Ucundan Yakalamak için Yardımınıza İhtiyacım Var!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2009, 04:03 AM   #1 (permalink)

AloNe_yHy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
9 Mesajinıza toplam 51 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AloNe_yHy is an unknown quantity at this point
Unhappy Takıntılarımdan Kurtulmak Hayatı Bi Ucundan Yakalamak için Yardımınıza İhtiyacım Var!

Sitenizde Yeniyim Ve gerçekten herşey çok hoş çook guzel mp3 leri indirmeye başladım ama yardım almaya ihtiyacım var hangilerinden başlayacagımı ve şuankı ruh halıme hangılerıne oncelık verecegımı bılmıyorum. uzulerek sıkılarak takıntımdan bahsetmek ıstıyorum...

Her gencin basına gelen bişey aşk :( ben bu konuda cok takıntı yaptım kız ark. la 2 yıla yakın bırlıktelıgımız oldu ve farklı sehırlerde oldugumuz ıcın ıster ıstemez sorunlarımız problemlerımız oluyordu anlayıp anlatamama yada kıskanclık gıbı bı suru sey yuzunden gereksız tartısmalar sorunlar problemler ayrılıgı beraberınde getırdı ben ayrılıgı ıstedım sonra 6 ay sonra tekrar bırlıktelıgımız oldu ve ben tum herseyımı ona adamıstım ona dogru cızmıstım bu sefer yollarımı ısımden tutunda hayatımdakı herseyı ona endekslemıstım ama onda fedakarlık yoktu! gormedım goremedım! benım yaptıklarımın yarısı kadar olsaydı suan bu halde olmazdım belkıde bu yuzden cok takıntı oldu bu bende ama ıste bı turlu kurtulamıyorum!!! bu sefer ayrılıgı ısteyen oydu ayrıldık yaklasık 8 ay kadar oluyo ama ben ne baska bı kızla bırlıkte olabılıyorum nede kız gormek ıstıyorum artık nefret ettım herseyden ama nette suara onunla gorusuyorum hala onu kıskanıyorum hala sevıyorum ve suankı halımden cok utanıyorum!!! ya bu kız gıderken benden kendı ozguvenımı aldı goturdu ben onceden herseye gozum kapalı dalarken ve basarılı olurken tuttugunu koparan bırısıyken sımdı eskı benden eser yok kalmadı yaa zoruma gıden buu kımsenın arkasından aglamazdım kımseyı umursamazdım off neyse hıım sunuda soylıım arada benı gızlıden arıyordu yada nette fılan hala sevdıgını soyluyor aglıyo agladıgını goruyorum sevdgını soyluyo ama benı umursadıgını zannetmıyorum bu benım canımı cok acıtıyor artık kaldıramıyorum ve kendımden korkmaya basladım tesaduf sızın sıtenıze rast geldım ıns. su beter takıntımdan kurtulabılırım... hangılerınden baslamalıyım ve bana nasıl yararı olabılır yardım edersenız sevınırım. aslında bunları nıye yazdıgımıda bılmıyorum ıcım dolmustu acılacak kımsem yok suan belkıde o yuzden neyse...

Ayrıca bişey daha sormak ıstıyorum ŞANS yaa tabiri caizse ben elimi neye attıysam kurutuyorum. herseyım ters gıdıyo hayatımda ne varsa ters sınavlarıma hazırlanmaya calısıyorum ama kıtabı elıme aldıgımda aklıma bu tur sorunlarım yada suankı durumum gelıo aklım beynım hıc bısey almıyo artık okudugumdanda bısey anlamıyorum... ve su ŞANS meselesi gerçekten çok şanssızım nasıl yapacagımda şeytanın bacagını kırıcam bılemıyorum...

Herkeze teşekkür Ediyorum Böyle bir aile oluşturmuşsunuz ve iyilikleri kötülükleri paylaşıyosunuz. Herkez Birbirinden Birşeyler Öğreniyor ne güzel Bir Aile... Böyle Bir Ailede Oldugum için çok Şanslıyım... Saygılar....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

AloNe_yHy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2009, 09:40 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar Alone_yHy;

Öncelikle yanımıza hoşgeldiniz..

Hepimizin hayatında böyle kendini kötü hissettiği dönemleri olmuştur..Önemli olan bu gibi durumları kendimiz için artıya çevirebilmektir..

Çok doğru bir yerdesiniz..Hayata olumlu bakmanıza yardım edecek bilgilerin bolca bulunduğu, kendinize güveninizin artacağı pozitif bir sitedesiniz..Biz de bize katılmanızdan mutluluk duyduk..

En başta telkinlerle bu sürece başlayabilirsiniz..
Ego güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinleri ile başlamalısınız.. Ayrıca erteleme alışkanlığınız varsa bu telkini ve zinde uyanmayı da ekleyebilirsiniz..
İki hafta süre ile -yaklaşık 80 saat- dinledikten sonra Kendine Güven telkinini de eklersiniz..Zaten rehber bölümü sizi hem bilgilendirecek hem de yönlendirecektir..

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Etkilerini bizimle paylaşırsanız seviniriz..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2009, 12:58 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

hoşgeldin aramıza.. ben de bi soruna cevap vermek istiyorum, hani neye elimi atsam kuruyor demişsin ya..bunu beynine böyle kodlandığın için sürekli buna benzer durumlarla karşılaşıyorsun.. telkinleri dinlemenin yanı sıra genel olarak forumu incelemeni ve üyelerin değişim günlüklerini okumanı diliyorum... sevgilerle..
Alt 22-02-2009, 03:49 PM   #4 (permalink)

Hepinize Sonsuz Teşekkürler. cogu mp3 u indirdim ve bu geceden itibaren dinlemeye başlıcam Çok Saolun Söyledikleriniz Harfiyen Yerine getiricem ve inşallah Mutlu bi şekilde sizlerle Paylaşıcam...

Saygılar
Alt 22-02-2009, 04:26 PM   #5 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Telkinleri düzenli olarak dinle.Ayrıca; Bir hava değişikliği, farklı ortamlar hatta bir uzman tedavisi faydalı olabilir super

İlaç kullanımı da yardımcı olabilir böyle durumlarda. Çünkü herşeyini ona endekslediğin için, birilerinin yardımına ihtiyacın olabilir.

Burada da sık sık yazarsan yardımcı olacak arkadaşımız çok.super

Sağlıcakla...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2009, 10:57 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bedirencin is an unknown quantity at this point

merhaba
sitenizde sparişten sorumlu birisi bana dönebilir mi?zira bir hafta önce spariş verdim ve hatta bir buçuk aydır atakan beyden cevap bekliyorum.mümkünse birisi beni dikkate alabilir mi?bilgilerimi spariş irtibat formu üzerinden yolladım.foruma yazarsam birisi bana cevap verir diye düşündüm.teşekkürler.
bedirencin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2009, 11:03 PM   #7 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Merhaba bedirencin.

Atakan Bey en kısa zamanda siparişinize yanıt verecektir. Kendisi yoğun seminer programları dolayısıyla mesajınızı görememiş olabilir, gördüğünde dikkate alacağından eminim.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2009, 04:03 AM   #8 (permalink)

Dostlarım Hepinize Çok Çook Teşekkür ederim... kucakladıgınız yanlız bırakmadıgınız için çok teşekkürler
Alt 23-02-2009, 09:11 AM   #9 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

öncelikle hoşgeldiniz.
geçmiş olsun. uzak şehirlerde ilişki yürütmek biraz zordur. istediğin zaman görememe gibi durumun çok.
neyse ego ve suçluluk mp3' lerinden başlamanı tavsiye ediyoruz. yaklaşık 80 saat kadar dinlemen yeterli.
şans olayı ise; bana göre şans (iyi şans yada kötü şans) diye bir şey yok. muhakkak bir zamanlar böyle birşey olacağını düşünmüşüzdür. öyle yada böyle... bu durumlarda bilinçaltımızda bir yerlerde kalmış daha sonra yaşanılan olay/olaylar neticesinde tetiklenmiş ve şimdi kendilerini gösteriyorlar.

bilinçaltı kodlarını çözmede yardımcı olacak bir sitedesin. super

birde;
eğer seminer verdiğimiz şehirlerden birinde yada şehirlerin yakınlarındaysanız, seminerlerimizede katılmanızı öneririm.
atakan bey, keops, shamanic arkadaşlarımız oldukça faydalı bilgiler ve uygulamalar paylaşıyorlar. şiddetle tavsiye ederim.

görüşmek üzere, sağlıcakla ve ışıkla...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2009, 12:10 PM   #10 (permalink)

gerçektende Çok Hoş Buldum. saolun. mp3 lere dün gece itibariyle başladım. seminerlere gelmeyi bende çok isterim ama şu anda biraz zor olucak o yüzden inşallah bidahaki seminerlere gelmeye çalışıcam hem dostları yakından tanıma hemde o atmosferi yaşama imkanı bulucam inşallah teşekkür ediyorum
Saygılar...

Bookmarks

Etiketler
ihtiyacim, takintilarimdan, var!, yardiminiza