Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Mutluluk Telkini

Uyarılar

Hediye Nasıl Mutlu Olunur Mp3'ü

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Mutluluk Telkini Hediye Nasıl Mutlu Olunur Mp3'ü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Nasıl mutlu olunur? Güçlü subliminal mesaj albümümüz ile ruhsal durumunuzu düzeltin ve hayatta nasıl mutlu olacağınızı öğrenin. · Karamsar mısınız? Her şeyin negatif yanını mı görüyorsunuz? · Her zaman şikayet edecek bir şeyler mi buluyorsunuz? · Hayatınızda hep belli şeyler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk Telkini telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk Telkini nerededir kimdir Mutluluk Telkini çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk Telkini hipnoz Mutluluk Telkini olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk Telkini hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk Telkini kuantum düşünce kitap haberi

Hediye Nasıl Mutlu Olunur Mp3'ü

Like Tree11Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-10-2009, 02:52 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Hediye Nasıl Mutlu Olunur Mp3'ü

Nasıl mutlu olunur?
Güçlü subliminal mesaj albümümüz ile ruhsal durumunuzu düzeltin ve hayatta nasıl mutlu olacağınızı öğrenin.

· Karamsar mısınız? Her şeyin negatif yanını mı görüyorsunuz?
· Her zaman şikayet edecek bir şeyler mi buluyorsunuz?
· Hayatınızda hep belli şeyler mi sizi mutsuz ediyor? Belki bir kız/erkek arkadaşın eksikliği, parasal endişeler veya istenmeyen bir meslek?
· Kolayca strese mi düşüyorsunuz?
· Genellikle mutsuz musunuz? Tasasız, endişesiz, stressiz olmanın ve hayatın keyfini çıkarmanın özlemini mi çekiyorsunuz?

Belki de nerde yönünüzü değiştireceğinizi bilmediğinizi hissediyorsunuz. Endişelenmeyin, sonsuza kadar böyle hissetmek zorunda değilsiniz. Tüm bu sorunlar zihin ve düşünceleriniz ile ilgilidir., zihin fonksiyonlarınızın yönünü değiştirebilirsiniz! Bu subliminal mp3 albümü tamamen şunu yapmak için oluşturulmuştur: Zihin programınızı değiştirmek ve hayatınızın geri kalanında daha pozitif, iyimser ve mutlu olmanıza yardım etmek. Bu albümün size nasıl yardımcı olacağı aşağıda:
  • Zihninizi pozitif düşünmek için yeniden programlar, böylece zihniniz kalıcı bir mutluluk durumu için eğitilir.
  • Hayatınızda iyimser bir bakış açısı oluşturur, ve her şeyin iyi ve pozitif yönünü görme gücünüzü geliştirir.
  • Geçmişteki negatif anıları, deneyimleri ve reddedilmeleri duygularınızdan serbest bırakırsınız.
  • Gelecek hakkında pozitif düşünürsünüz.
  • Hayatınızdaki tüm iyi şeyler için şükretmeyi öğrenirsiniz.
  • Yeni pozitif bakış açınıza teşekkür ederek yeni insanlar, arkadaşlar ve pozitif deneyimleri hayatınıza çekersiniz.
  • Negatif düşünceler pozitife döner ve mutlu olursunuz.
  • Subliminal zihninizi, herhangi bir ilaç kullanmadan pozitif ve mutlu hissetmek için eğitir!
Eğer şimdi negatif zihin kalıplarını değiştirmezsen hayatının gelecekte nasıl olacağını hayal edebiliyor musun? İşlerin daha kötü olmasına izin verme! Bu kararından vazgeçme-bugün taze bir başlangıç yap, güçlü subliminal mp3’ümüzle nasıl mutlu olacağını öğren, ve hayatı gerçekten sevmeye başla!

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmıdır.
  • Ben mutluyum.
  • Yaşamımdan memnunum.
  • Ben iyimserim.
  • Her zaman hayatın olumlu yanını görüyorum.
  • Her gün daha çok mutluluk getiriyor.
  • Her gün yeni neşeler getiriyor.
  • Ben pozitifim.
  • Dışarıya pozitif enerji yayıyorum.
  • Başkalarıyla mutluyum.
  • Büyük enerjim var.
  • Kendimle mutluyum.
  • Bana her zaman iyi şeyler oluyor
  • Bakış açım pozitif.
  • Geleceğim aydınlık
  • İşimi seviyorum.
  • Yaşamımı seviyorum.
  • Geleceğim pozitif.
  • Geleceği sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Her gün yaşamım için teşekkür ediyorum.
  • Yaşamımdaki tüm güzel şeyler için şükran duyuyorum.
  • Yaşamım her gün gelişiyor.
  • Başkalarına mutluluk veriyorum.
  • Her zaman etrafımdaki insanlara pozitif davranıyorum.
  • Mutlu ve pozitif davranışlarımın farkındayım.
  • İyi şeylere odaklanıyorum.
  • Bana muhteşem şeyler oluyor.
  • Ben her zaman mutluyum.
  • Hayat mükemmel.
  • Ailemi seviyorum.
  • Kendimi seviyorum.
http://www.hayatimdegisti.com/Mutluluk.rar
Bu telkin oldukça hizli etki eden bir telkindir.Mutlaka listenizde bulunsun bir kaç günde etkisini gösterecektir.

http://www.hayatimdegisti.org/dosya2...lmaksessiz.mp3

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

antilop, banu, sevgiden and 1 others like this.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 03:31 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all
Standart Cevap: Hediye Nasıl Mutlu Olunur Mp3'ü

atakan bey, sonsuz teşekkürler...emeğinize sağlık...derhal indirdim...sevgiyle kalın
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 04:46 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough

atakan bey süpersiniz yaa ne diyebilirim ki çok teşekkürlerr
larabtr likes this.
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 08:26 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Atakan Bey teşekkürler...bende sabah kalktım telkini gördüm...hemen indirdim :),günlerdir olsa noolur olmasa noolur modundaydım,kabus gibi bir geceden sonra iyi geldi doğrusuu...çok iyisinizzz:)
Alt 01-10-2009, 09:02 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

Atakan bey çok teşekkür ederiz. indirdim dinlemeye başladım. bunu tek dinlersek bir faydası olurmu?
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 12:08 PM   #6 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
gunesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan bey çok teşekkür ederiz. indirdim dinlemeye başladım. bunu tek dinlersek bir faydası olurmu?
Tek dinlerseniz de faydası olur.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 12:21 PM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

bu aralar en çok ihtiyacım olan şeylerden biriydi çok teşekkürler Atakan bey
Alt 01-10-2009, 12:48 PM   #8 (permalink)
yarimistanbul
Guest

Atakan bey telkini indirdim ,gerçekten çok iyi geldi,verdiğiniz emekler ve yaptığınız güzel paylaşım için teşekür ederim.
Alt 01-10-2009, 03:17 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

aaaa yeni telkin eklenmiş diğerlerinde de mutluluk telkini varmış ya mutluluk patlaması olursa:):)

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 01:54 AM   #10 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Teşekkürler Atakan Bey..

Çok önemli bir telkin bu..Hayata pozitif bakabilmek herşeyin özü zaten..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil