Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2009, 02:52 AM   #1 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Hediye Nasıl Mutlu Olunur Mp3'ü

Nasıl mutlu olunur?
Güçlü subliminal mesaj albümümüz ile ruhsal durumunuzu düzeltin ve hayatta nasıl mutlu olacağınızı öğrenin.

· Karamsar mısınız? Her şeyin negatif yanını mı görüyorsunuz?
· Her zaman şikayet edecek bir şeyler mi buluyorsunuz?
· Hayatınızda hep belli şeyler mi sizi mutsuz ediyor? Belki bir kız/erkek arkadaşın eksikliği, parasal endişeler veya istenmeyen bir meslek?
· Kolayca strese mi düşüyorsunuz?
· Genellikle mutsuz musunuz? Tasasız, endişesiz, stressiz olmanın ve hayatın keyfini çıkarmanın özlemini mi çekiyorsunuz?

Belki de nerde yönünüzü değiştireceğinizi bilmediğinizi hissediyorsunuz. Endişelenmeyin, sonsuza kadar böyle hissetmek zorunda değilsiniz. Tüm bu sorunlar zihin ve düşünceleriniz ile ilgilidir., zihin fonksiyonlarınızın yönünü değiştirebilirsiniz! Bu subliminal mp3 albümü tamamen şunu yapmak için oluşturulmuştur: Zihin programınızı değiştirmek ve hayatınızın geri kalanında daha pozitif, iyimser ve mutlu olmanıza yardım etmek. Bu albümün size nasıl yardımcı olacağı aşağıda:
  • Zihninizi pozitif düşünmek için yeniden programlar, böylece zihniniz kalıcı bir mutluluk durumu için eğitilir.
  • Hayatınızda iyimser bir bakış açısı oluşturur, ve her şeyin iyi ve pozitif yönünü görme gücünüzü geliştirir.
  • Geçmişteki negatif anıları, deneyimleri ve reddedilmeleri duygularınızdan serbest bırakırsınız.
  • Gelecek hakkında pozitif düşünürsünüz.
  • Hayatınızdaki tüm iyi şeyler için şükretmeyi öğrenirsiniz.
  • Yeni pozitif bakış açınıza teşekkür ederek yeni insanlar, arkadaşlar ve pozitif deneyimleri hayatınıza çekersiniz.
  • Negatif düşünceler pozitife döner ve mutlu olursunuz.
  • Subliminal zihninizi, herhangi bir ilaç kullanmadan pozitif ve mutlu hissetmek için eğitir!
Eğer şimdi negatif zihin kalıplarını değiştirmezsen hayatının gelecekte nasıl olacağını hayal edebiliyor musun? İşlerin daha kötü olmasına izin verme! Bu kararından vazgeçme-bugün taze bir başlangıç yap, güçlü subliminal mp3’ümüzle nasıl mutlu olacağını öğren, ve hayatı gerçekten sevmeye başla!

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmıdır.
  • Ben mutluyum.
  • Yaşamımdan memnunum.
  • Ben iyimserim.
  • Her zaman hayatın olumlu yanını görüyorum.
  • Her gün daha çok mutluluk getiriyor.
  • Her gün yeni neşeler getiriyor.
  • Ben pozitifim.
  • Dışarıya pozitif enerji yayıyorum.
  • Başkalarıyla mutluyum.
  • Büyük enerjim var.
  • Kendimle mutluyum.
  • Bana her zaman iyi şeyler oluyor
  • Bakış açım pozitif.
  • Geleceğim aydınlık
  • İşimi seviyorum.
  • Yaşamımı seviyorum.
  • Geleceğim pozitif.
  • Geleceği sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Her gün yaşamım için teşekkür ediyorum.
  • Yaşamımdaki tüm güzel şeyler için şükran duyuyorum.
  • Yaşamım her gün gelişiyor.
  • Başkalarına mutluluk veriyorum.
  • Her zaman etrafımdaki insanlara pozitif davranıyorum.
  • Mutlu ve pozitif davranışlarımın farkındayım.
  • İyi şeylere odaklanıyorum.
  • Bana muhteşem şeyler oluyor.
  • Ben her zaman mutluyum.
  • Hayat mükemmel.
  • Ailemi seviyorum.
  • Kendimi seviyorum.
http://www.hayatimdegisti.com/Mutluluk.rar
Bu telkin oldukça hizli etki eden bir telkindir.Mutlaka listenizde bulunsun bir kaç günde etkisini gösterecektir.

http://www.hayatimdegisti.org/dosya2...lmaksessiz.mp3

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla