Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Mizah Bölümü

Uyarılar

Komik Sözler

Hayatım Değişti Kafesi ve Mizah Bölümü Komik Sözler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu güzellik, bu gülüs, bu zeka, bu akil hele anlam dolu gözler varya; Tüm güzellikleri birarada toplanmis. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber. Ufff yavrum,anam. asvaltin olayim ez beni... Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir. Aldigimiz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mizah Bölümü telkin cd indir izle İstanbul Mizah Bölümü nerededir kimdir Mizah Bölümü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mizah Bölümü hipnoz Mizah Bölümü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mizah Bölümü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mizah Bölümü kuantum düşünce kitap haberi

Komik Sözler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-02-2008, 03:54 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x123x is an unknown quantity at this point
Standart Komik Sözler

Bu güzellik, bu gülüs, bu zeka, bu akil hele anlam dolu gözler varya; Tüm güzellikleri birarada toplanmis. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber.

Ufff yavrum,anam. asvaltin olayim ez beni... Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir.

Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)

Ördek garsona sormus:ekmek varmi? Garson:yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi-yok garson:lan simdi seni gagandan tavana çivilerim -ördek:abi çivi varmi?-yok-ekmek varmi?

Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir... Anteninden tutarsan bisey olmaz.

Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor.

Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin. Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle.

Su an hatlarin yogunlugu nedeniyle mesaj tam olarak gelmemistir ve mesaj yüklenmektedir. Bu islem birkaç dakika sürebilir. Lütfen bekleyiniz.

Dün gece seni o kadar aradimki soguk vucuduma dokunmani o kadar cok istedimki yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kala kaldim nerdeydin benim canim pijamalarim!

Dün eski dostlarla karsilastik. Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik

Amerikan üroloji derneginin üst ekstremite kurulunun yaptigi son arastirmaya göre SALAK insanlar mesajlari okurken telefonlarini sag elde tutuyor.

Bu mesaj özel bi frekansla gönderilmistir. Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli körluk, öküzlerde bi anlik gülümseme yapar.

Adamin biri sacini hep ortadan ayirirmis, daha sonra liseden ayirmaya baslamis.

Iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler, biri benzin pompasini tutmus digerine puskurtmus , digeri ona saskin bir bakisla: "Bu yaptigin normal mi?"demis. Digeri ise:"Hayir kursunsuz.".demis

Bir göz gördüm masmavi denizin dibine sinmis,bir göz gördüm simsiyah gecelerden bezmis , bir göz gördüm yemyesil yapragi ucuna degmis , bir göz gördüm mosmor üstüne yumruk yemis.

Çok onemli bir not ; sakin asagidaki mesaji okumayiniz,lütfen ............!!! " NISKALAS RIB NES " ben sana okuma demedimmi.gerçekten hakliymisim.

Sayin abonemiz bu bir bant kaydididr dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler.

Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim. Rampada gecme beni duzde ezerim seni.

Her horoz kendi geri dönüsüm kutusunda öter....!!!!!!!!

Askim seni seviyorum! ama parayi daha cok lakin paranin ne önemi var, mühim olan miktari.

Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar.

Sana yaza yaza yaz geldi, mesaja zam geldi. Daha yazacaktim ama konturum bitti.

Sinavdan sifir aldim ama önemli diil , önemli olan katilmakti.

Erkekler Araba Gibidir,Dikkat Etmezsen Altinda Kalirsin.

Sen bir Meleksin,dagda gezen ineksin,ot veririm yemezsin,allah belani versin.

Kadinin Biri Yildizlari izliyormus hamile kalmis neden? cevap : YILDIZ KAYMIS

Ask bir sudur , iç iç kudur , Ask bir visne iç iç Kisne...

Önce Icine Girdim Iyice Yerlestim.Iyice Kavradim Onu Sonra 1-2 Yetmedi 3-4 Sonra Ileri Geri... Aman Tanrim Ne Büyük Zevkmis ARABA KULLANMAK

Sana sarilmayi o kadar çok seviyorum ki. Çünkü o sirada yüzüne bakmam gerekmiyor.

Dereceye Girmek için çok çalisti ama Hasta oldu derece ona girdi.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

x123x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks