Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese Tüm Sevgimle Merhaba, Yaklaşık 7-8 yıldır sesler ve meditasyonlar ile ilgileniyorum. Bu zamana kadar pek çok çalışmayı arşivimde topladım. Önceleri bunları kendi blogumda paylaşıyordum ama herkesin yararlanabilmesi için şimdi burada paylaşmayı uygun görüyorum. Paylaşacaklarım arşivimin çok küçük bir kısmı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-06-2012, 02:55 PM   #1 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Feb 2009
Mesajlar: 76
Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough
Wink Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Herkese Tüm Sevgimle Merhaba,

Yaklaşık 7-8 yıldır sesler ve meditasyonlar ile ilgileniyorum. Bu zamana kadar pek çok çalışmayı arşivimde topladım. Önceleri bunları kendi blogumda paylaşıyordum ama herkesin yararlanabilmesi için şimdi burada paylaşmayı uygun görüyorum. Paylaşacaklarım arşivimin çok küçük bir kısmı olacak çünkü telif hakkı olan çalışmaları sunmayacağım ve forum kurallarına aykırı olduğu için ekstra subliminal çalışmalarını da veremeyeceğim.

Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Hipnoz Mp3'leri Serisi
Bu seri içerisindeki mp3'ler duyulur, hipnotik telkinler içermektedir.

Hipnoz ve Meditasyona Giriş
Öncelikle hipnoz ve meditasyon gibi kavramlarla yeni ilgilenmeye başlayan arkadaşlarımız için bir çalışma sunayım. (İlgiliyseniz de dinlemenizde büyük fayda var.) Bu mp3'te trans halinin nasıl olduğundan, faydalarından bahsediliyor ve 10 dakikalık minik bir hipnoz seansı uygulanıyor.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hoşgeldin Sağlık
Bu mp3, hastalığınız sürecinde kendi kendinizi iyileştirmenizi sağlayıcı telkinler içeriyor. Asıl tıbbi tedavi yöntemlerine ek olarak kullanmanızı öneriyorum.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Özgüven ve Motivasyon Telkinli Hipnoz Mp3'leri
Arşivimizin bu kısmı, özgüven ve motivasyon telkinleri içeren mp3'leri içeriyor. Sizlere 3 adet ücretsiz harika hipnoz çalışması sunuyorum.
1. ÇALIŞMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
2. ÇALIŞMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
3. ÇALIŞMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ders Çalışma ve Başarı İçin Hipnoz
Sınav hazırlığındasınız ama canınız hiç ders çalışmak istemiyor mu? Self Hipnoz seansları ile evinizin rahatlığında kendinizi motive edebilirsiniz. OKS, LYS, KPSS, ALES vb. tüm sınavlarda ihtiyacınız olan motivasyonu hipnoz CD'leri ile sağlayabilirsiniz.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Düşüncelerinizi Temizleyin
Temizlemek, kötü şeylerden arındırmak demektir. Biz de bu mp3 yardımı ile zihnimizi bize sıkıntı veren tüm olumsuz şeylerden, tüm sıkıntılardan arındıracağız. Geçmişin kölesi olmak zorunda değiliz. Haydi! Temizlik zamanı!
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yaşam Sevinci
Hayatın hızlı temposu içerisinde çoğu zaman kendimizi çok yorgun, yalnız ve mutsuz hissedebiliyoruz. Oysa bunların hiçbiri gerçek değil. Yaşamda "iyi" de "kötü" de bir aradadır. Önemli olan bakış açımızı değiştirmek ve hem bilinçaltımızı hem de bilinçli zihnimizi olumlu şeylere odaklamaktır. Bu mp3'ü dinledikçe, kendinizi çok daha mutlu, rahatlamış ve özgürleşmiş hissedeceksiniz. Yaşamak sizin için çok daha keyifli bir hal ve armağan anlamını alacak. Mutluluk uzaklarda değil!
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bilinçaltı Ormanı
Bilinçaltınızın engin derinliklerine doğru huzur dolu bir yolculuğa hazırlanın. Sadece sizin girebildiğiniz, size özel bu yerde, kendinizi yeniden keşfedin.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Astral Seyahat Hipnoz Mp3'ü
Aslında "astral seyahat" değil, doğrusu "astral projeksiyon"dur; çünkü astral seyahat, bedenden ayrılmadan farklı yerlerde bulunabilme özelliğini ifade eder. Ama konumuz bu değil, mp3'ün özelliğinden bahsedeyim. Bu mp3'ü tercihen gece uyumadan önce sırüstü yatarak dinliyorsunuz. Projeksiyon için gerekli bilinçaltı düzenlemesini sağlıyor.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Meditatif Sesler Serisi
Bu seri içerisindeki mp3'ler, meditasyonlarınız sırasında kullanabileceğiniz telkin içermeyen meditatif seslerden oluşmaktadır. Bazıları telif hakkı olmayan müzikler içerebilir. Konusuna uygun olanları ders çalışma gibi faaliyetlerde dinleyebilirsiniz. Sakin ortamlarda dinlemenizi öneriyorum. Sessizliğin olmadığı ve spor gibi fiziksel aktivelerin uygulanacağı ve araç kullanacağınız anlarda dinlemeyiniz.

Dalgalar
Meditatif bir müzik eşliğinde kendinizi dalgaların akışına bırakın. Bırakın her gelen dalga ruhunuza güç versin ve tüm olumsuzlukları alıp sizden çok uzaklara götürsün, temizlesin.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yüksek Meditasyon
Bu meditasyonu forumda daha önce de vermiştim. Zihninizi tam anlamıyla susturmak için oldukça etkiliydi.Özellikle obsesyon durumlarında zihin frekansları ile bedensel ve ruhsal gevşeme sağlıyor. Aşırı gevşemenin tembellik ve uykusuzluk oluşturmaması için günde yarım saatten fazla dinlemeyiniz!
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Düşler Ülkesi
Hepimizin kimselere anlatamadığı, hayalinde kurduğu düşler vardır. Bu mp3, sizi düşlerinizin dünyasına doğru mistik bir yolculuğa çıkaracak.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Matrix'e Giriş
Gerçeğin ötesine geçmeye ne dersiniz? Çok ilginç frekanslar içeren bu mp3'ü -hiç ışık gelmemesi için- gözünüzü bağlayarak yatağınızda sırtüstü yatarak dinleyiniz. Bu mp3'ü daha önce dinlettiğim arkadaşlarım, özellikle sonlarına doğru tarifsiz duygular yaşadıklarını belirttiler.
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2012, 10:26 AM   #2 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Nov 2011
Bulunduğu yer: kocaeli
Mesajlar: 118
Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

selam.paylaşımın için teşekkürler, ben de ilgileniyorum bu türden meditasyon ve ses konularıyla fakat indiremedim dosyaları bana yardımcı olurmusun lütfen
nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2012, 01:26 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen
 
huriye_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2012
Mesajlar: 166
Tesekkür: 663
125 Mesajinıza toplam 261 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huriye_89 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

o değil de; asıl aklıma takılan,telkinlerle birlikte dinlenebilirler mi ? Bunları da listeme koyarsam epey kabarık bi listem olacak çünkü.
huriye_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2012, 11:02 AM   #4 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,052
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Sevgili huriye bence üst üste koymak iyi bir fikir değil. Bu dönem telkin dinliyorsan. Telkinleri bıraktığın dönemde de hipnoz cd leri dinleyebilirsin. Böylece hangisinin nasıl etki yaptığının fayda edip etmediğinin daha net farkında olursun.

Nympacım indirmek için linke tıklayıp normal indirme seçeneğini seçip karşına çıkan yönergeleri izliyorsun. Kod giriyorsun dosya boyutuna bağlı biraz bekliyorsun sonra da indir diyorsun. Tarayıcından da indirmekte sorun yaşamış olabilirsin be google chrome kullanıyorum.

Sevgiler.
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2012, 02:37 PM   #5 (permalink)
Teğmen
 
fatmaunalender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 36
Tesekkür: 13
23 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatmaunalender is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

astral seyahat hipnozunun link'i sorunlu düzeltirseniz seviniriz:)
fatmaunalender isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2012, 04:34 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı
 
hatiicee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2011
Bulunduğu yer: izmir
Mesajlar: 534
Tesekkür: 1,396
495 Mesajinıza toplam 1,257 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatiicee is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

ben astral seyahati indirdim ama bende de tanımlanamayan arşiv sorunu hatası veriyor.
__________________
HER DAİM SIFIR KİLOMETRE BİR GÜN VAR ÖNÜMÜZDE
GİR VE ORTALIĞI KARIŞTIR
hatiicee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2012, 10:02 AM   #7 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Nov 2011
Bulunduğu yer: kocaeli
Mesajlar: 118
Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili huriye bence üst üste koymak iyi bir fikir değil. Bu dönem telkin dinliyorsan. Telkinleri bıraktığın dönemde de hipnoz cd leri dinleyebilirsin. Böylece hangisinin nasıl etki yaptığının fayda edip etmediğinin daha net farkında olursun.

Nympacım indirmek için linke tıklayıp normal indirme seçeneğini seçip karşına çıkan yönergeleri izliyorsun. Kod giriyorsun dosya boyutuna bağlı biraz bekliyorsun sonra da indir diyorsun. Tarayıcından da indirmekte sorun yaşamış olabilirsin be google chrome kullanıyorum.

Sevgiler.
çok teşekkür ederim yine yanımda oldun her zamanki gibi başardım indirmeyi çok sağol.
nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2012, 12:59 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı
 
pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 581
Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

deneyen var mı arkadaşlar hipnoz serisini?
__________________
Bazen fikirlerini de değiştirmelisin..
- Çünkü sen onların kölesi değil, sahibisin.


Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2012, 10:48 AM   #9 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 51
Tesekkür: 32
39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeytin85 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

DAHA KOLAY Bİ YOLU YOLMU BUNLARI İNDİRMENİN BEN YAPAMADIM :(
zeytin85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2012, 04:05 PM   #10 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Feb 2009
Mesajlar: 76
Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough
Standart Cevap: Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Aşağıdaki sitede tüm ücretsiz CD'leri paylaştım.
PsikoSes: ÜCRETSİZ HİPNOZ CD'LERİ

UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Ücretsiz Meditasyon ve Hipnoz Mp3'leri Arşivi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese Tüm Sevgimle Merhaba, Yaklaşık 7-8 yıldır sesler ve meditasyonlar ile ilgileniyorum. Bu zamana kadar pek çok çalışmayı arşivimde topladım. Önceleri bunları kendi blogumda paylaşıyordum ama herkesin yararlanabilmesi için şimdi burada paylaşmayı uygun görüyorum. Paylaşacaklarım arşivimin çok küçük bir kısmı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:16 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.