Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba sevgili arkadaşlar... Hepinizin de takdir ettiği gibi, hayata bakış açımızı değiştiren bu siteyi bizlere sunan, üstelik de bir çok yerde ücret karşılığında bulabileceğimiz çok önemli telkinlerden ücretsiz olarak faydalanmamızı sağlayan sevgili Atakan Sönmez' e hepimizin bir gönül borcu var. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-12-2010, 05:46 PM   #1 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of
Standart Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa

Merhaba sevgili arkadaşlar...

Hepinizin de takdir ettiği gibi, hayata bakış açımızı değiştiren bu siteyi bizlere sunan, üstelik de bir çok yerde ücret karşılığında bulabileceğimiz çok önemli telkinlerden ücretsiz olarak faydalanmamızı sağlayan sevgili Atakan Sönmez' e hepimizin bir gönül borcu var. Uzun zamandan beri, bir nebze de olsa ben kendi payıma düşeni yapmaya çalışıyorum ancak bana yeterli gelmiyordu. Daha fazlasını yapmalıyım diye düşünürken sizlerin de sayesinde yapabileceğim en iyi teşekkür yöntemini buldum sanıyorum ki :)

Benim mesleğim ses üzerine. Madem ben seslendirme işinde iyiyim, o halde siteye sağlayabileceğim en büyük katkı da bu yönde olabilir. Bu sayede, hem teşekkürümü etmiş olur, hem de üyelerimize de belki faydam dokunur düşüncesiyle bundan böyle sitemizde, tarafımdan seslendirilmiş, gerek sizlerden gelen, gerekse benim seçtiğim bir çok sesli meditasyon örneği bulacaksınız. Bunun için ayrıca bir başlık açıp hepsini tek çatı altında toplayacağım.

Şu an bulunduğunuz başlığı açmamın sebebi ise, özellikle seslendirilmesini istediğiniz meditasyonları buraya yazmanız. Ancak sizlerden dikkat etmenizi rica ettiğim bir kaç nokta var...

Birincisi, eğer meditasyon sitemiz bünyesinde mevcut ise sadece adını ve linkini yazınız. Sitemiz dışında bulduğunuz bir meditasyon ise, metnin tamamını buraya kopyalayıp mutlaka kaynak bildiriniz.

İkincisi, değerlendirmeye aldığım tüm meditasyonları seslendireceğimi bilerek sükunetle beklemenizi rica edeceğim. Şöyle ki, dinlerken çok kolay hazırlanmış gibi görünse de maalesef benim obsesyona varan titizliğim neticesinde işlem saatler, hatta günler sürebiliyor. Yürütmek zorunda olduğum bir günlük yaşamımın da olduğunu göz önünde bulundurursak, elimden gelenin en iyisini, en çabuk şekilde yapacağımı hatırlatıyor ve uzayabilecek süreler için anlayışınıza sığınıyorum.

Bir konu da, meditasyonların sıralaması... Nasıl ki meditasyonu yapmak ruh hali ve konsantrasyon gerektiriyorsa, seslendirmek de aynısını gerektiriyor. Bunu kendime görev edindiysem de, görev bilinciyle yapmak istemiyorum. Bu sebeple, o anda bana en yakın gelen, yaratıcılığıma ve ruhuma o an en çok hitap edenini seçip hazırlayacağım. Sizler bu başlıkta sırada bekleyenler varken, benden yepyeni bir çalışma da görebilirsiniz, yepyeni istenmiş bir meditasyonu seslendirdiğimi de... Bu yüzden üçüncü ve son ricam da bu konuda anlayışlı ve hoşgörülü olmanızdır.

Dinleyenlerden de geri bildirim almak istediğimi de hatırlatmak isterim. Sevgi ve güvenle kalınız.

Bilge İnan ( Melinda)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-12-2010, 08:28 PM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa

Süper bir başlık olmuş. :))

Ben daha önceden ricada bulunmuştum gerçi ancak bir de burada belirteyim o halde.

Tüm Şövalyelere İthafen!

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...e-ithafen.html

Teşekkürler bu ince düşüncen için.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.
Alt 09-12-2010, 08:40 PM   #3 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

evettt bu meditasyonu unutmuştummm..bilgisayarımda kayıtlı oysakii..bu link altında toplanınca mükemmel olacak..sevgiler..teşekkürler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2010, 12:08 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold

çok teşekkürler bende ricada buluacam seçiyimde
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2010, 01:07 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

ben hiç meditasyon bulamadım indiremedim :( hangisi olursa olsun isterim. çok merak ediorum yaptığımda neler hissedeceğim. hangisini seslendiriseniz takpte olacağım . çok teşekkürler emeğinize şimdiden.
Alt 13-12-2010, 03:05 AM   #6 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Alıntı:
Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben hiç meditasyon bulamadım indiremedim :( hangisi olursa olsun isterim. çok merak ediorum yaptığımda neler hissedeceğim. hangisini seslendiriseniz takpte olacağım . çok teşekkürler emeğinize şimdiden.
Sesli meditasyonlar başlığımızdan takip edebilirsiniz :) Hali hazırda bir tane mevcut.
Alt 06-01-2011, 09:33 AM   #7 (permalink)
Teğmen

genetikmucize - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
42 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genetikmucize will become famous soon enoughgenetikmucize will become famous soon enough

seslendirdiğinz yeni bir meditasyon var mı?
Alt 06-01-2011, 09:35 AM   #8 (permalink)
Teğmen

can_can_ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice

Günaydınnnnnn :=))
"İçsel gülümseme meditasyonunu" seslendirilmesini istiyorum.istiyoruz hatta :=)))

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2011, 09:48 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

Alıntı:
can_can_ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydınnnnnn :=))
"İçsel gülümseme meditasyonunu" seslendirilmesini istiyorum.istiyoruz hatta :=)))
evet eveet bende istiyorum
Alt 17-01-2011, 03:52 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

bilinçaltı temizleme meditasyonu ile ilgili çalışmalarınız mevcuttu seslendirilmiş halini sabırsızlıkla bekliyorum.. yüreğinize sesinize sağlık sağlık ayrıca bu güzel paylaşımlarınız için çok teşekkürler:) çalışmalarınızda yaradan kolaylıklar versin. sevgiyle ve ışıkla kalın her daim. sevgilerimle.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil