Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/616842-seslendirilmesini-istediginiz-meditasyonlar-bu-basliga.html)

Bilge İnan 09-12-2010 05:46 PM

Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa

Merhaba sevgili arkadaşlar...

Hepinizin de takdir ettiği gibi, hayata bakış açımızı değiştiren bu siteyi bizlere sunan, üstelik de bir çok yerde ücret karşılığında bulabileceğimiz çok önemli telkinlerden ücretsiz olarak faydalanmamızı sağlayan sevgili Atakan Sönmez' e hepimizin bir gönül borcu var. Uzun zamandan beri, bir nebze de olsa ben kendi payıma düşeni yapmaya çalışıyorum ancak bana yeterli gelmiyordu. Daha fazlasını yapmalıyım diye düşünürken sizlerin de sayesinde yapabileceğim en iyi teşekkür yöntemini buldum sanıyorum ki :)

Benim mesleğim ses üzerine. Madem ben seslendirme işinde iyiyim, o halde siteye sağlayabileceğim en büyük katkı da bu yönde olabilir. Bu sayede, hem teşekkürümü etmiş olur, hem de üyelerimize de belki faydam dokunur düşüncesiyle bundan böyle sitemizde, tarafımdan seslendirilmiş, gerek sizlerden gelen, gerekse benim seçtiğim bir çok sesli meditasyon örneği bulacaksınız. Bunun için ayrıca bir başlık açıp hepsini tek çatı altında toplayacağım.

Şu an bulunduğunuz başlığı açmamın sebebi ise, özellikle seslendirilmesini istediğiniz meditasyonları buraya yazmanız. Ancak sizlerden dikkat etmenizi rica ettiğim bir kaç nokta var...

Birincisi, eğer meditasyon sitemiz bünyesinde mevcut ise sadece adını ve linkini yazınız. Sitemiz dışında bulduğunuz bir meditasyon ise, metnin tamamını buraya kopyalayıp mutlaka kaynak bildiriniz.

İkincisi, değerlendirmeye aldığım tüm meditasyonları seslendireceğimi bilerek sükunetle beklemenizi rica edeceğim. Şöyle ki, dinlerken çok kolay hazırlanmış gibi görünse de maalesef benim obsesyona varan titizliğim neticesinde işlem saatler, hatta günler sürebiliyor. Yürütmek zorunda olduğum bir günlük yaşamımın da olduğunu göz önünde bulundurursak, elimden gelenin en iyisini, en çabuk şekilde yapacağımı hatırlatıyor ve uzayabilecek süreler için anlayışınıza sığınıyorum.

Bir konu da, meditasyonların sıralaması... Nasıl ki meditasyonu yapmak ruh hali ve konsantrasyon gerektiriyorsa, seslendirmek de aynısını gerektiriyor. Bunu kendime görev edindiysem de, görev bilinciyle yapmak istemiyorum. Bu sebeple, o anda bana en yakın gelen, yaratıcılığıma ve ruhuma o an en çok hitap edenini seçip hazırlayacağım. Sizler bu başlıkta sırada bekleyenler varken, benden yepyeni bir çalışma da görebilirsiniz, yepyeni istenmiş bir meditasyonu seslendirdiğimi de... Bu yüzden üçüncü ve son ricam da bu konuda anlayışlı ve hoşgörülü olmanızdır.

Dinleyenlerden de geri bildirim almak istediğimi de hatırlatmak isterim. Sevgi ve güvenle kalınız.

Bilge İnan ( Melinda)

Işıldayan Safir 09-12-2010 08:28 PM

Cevap: Seslendirilmesini istediğiniz meditasyonlar bu başlığa

Süper bir başlık olmuş. :))

Ben daha önceden ricada bulunmuştum gerçi ancak bir de burada belirteyim o halde. utananadam

Tüm Şövalyelere İthafen!

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...e-ithafen.html

Teşekkürler bu ince düşüncen için.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al. actionsmile

bluegirlx 09-12-2010 08:40 PM

evettt bu meditasyonu unutmuştummm..bilgisayarımda kayıtlı oysakii..bu link altında toplanınca mükemmel olacak..sevgiler..teşekkürler..

arca 10-12-2010 12:08 AM

çok teşekkürler bende ricada buluacam seçiyimde

Alice in Wonderland 13-12-2010 01:07 AM

ben hiç meditasyon bulamadım indiremedim :( hangisi olursa olsun isterim. çok merak ediorum yaptığımda neler hissedeceğim. hangisini seslendiriseniz takpte olacağım . çok teşekkürler emeğinize şimdiden.

Bilge İnan 13-12-2010 03:05 AM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 782793)
ben hiç meditasyon bulamadım indiremedim :( hangisi olursa olsun isterim. çok merak ediorum yaptığımda neler hissedeceğim. hangisini seslendiriseniz takpte olacağım . çok teşekkürler emeğinize şimdiden.

Sesli meditasyonlar başlığımızdan takip edebilirsiniz :) Hali hazırda bir tane mevcut.

genetikmucize 06-01-2011 09:33 AM

seslendirdiğinz yeni bir meditasyon var mı?

can_can_ny 06-01-2011 09:35 AM

Günaydınnnnnn :=))
"İçsel gülümseme meditasyonunu" seslendirilmesini istiyorum.istiyoruz hatta :=)))

Alice in Wonderland 06-01-2011 09:48 AM

Alıntı:

can_can_ny Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785610)
Günaydınnnnnn :=))
"İçsel gülümseme meditasyonunu" seslendirilmesini istiyorum.istiyoruz hatta :=)))

evet eveet bende istiyorum 956k

vittoria è nostra 17-01-2011 03:52 PM

bilinçaltı temizleme meditasyonu ile ilgili çalışmalarınız mevcuttu seslendirilmiş halini sabırsızlıkla bekliyorum.. yüreğinize sesinize sağlık sağlık ayrıca bu güzel paylaşımlarınız için çok teşekkürler:) çalışmalarınızda yaradan kolaylıklar versin. sevgiyle ve ışıkla kalın her daim. sevgilerimle.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:03 AM.