Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Kutlama Partileri

Uyarılar

Carlos968 Sigara Bırakma Partisi

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Kutlama Partileri Carlos968 Sigara Bırakma Partisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tebrik ederim sen ve çevrendekiler adına çok sevindim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kutlama Partileri telkin cd indir izle İstanbul Kutlama Partileri nerededir kimdir Kutlama Partileri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kutlama Partileri hipnoz Kutlama Partileri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kutlama Partileri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kutlama Partileri kuantum düşünce kitap haberi

Carlos968 Sigara Bırakma Partisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-08-2008, 04:25 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Carlos968 Sigara Bırakma Partisi

tebrik ederim sen ve çevrendekiler adına çok sevindim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2008, 08:35 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Carlos968 Sigara Bırakma Partisi

cok tebrik ederim arkadasim
Alt 07-05-2009, 11:48 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
4 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sinem1324 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Carlos968 Sigara Bırakma Partisi

çok sevindim bende 1 aydır dinliyorum diğer telkinleri ve sonunda bu gece sigara bırak'ı dahil ettim. 16 mayıs doğum günüm ve kendime doğum günü hediyesi olarak sigarayı bırakmayı veriyorum. anlıyacağınız yakında bir parti var

sinem1324 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2009, 12:31 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

hayırlı olsun..
Alt 08-05-2009, 01:28 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10,570
75 Mesajinıza toplam 528 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sulara is an unknown quantity at this point

Tebrık ederım harıka bırsey yapmıssın.Ben cok ıcmek ıstıyorum cok sevıyorum.Hazır degılım henuz.Sanırım hıc kutlamam olmıcak .
sulara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2009, 08:46 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
4 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sinem1324 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sulara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrık ederım harıka bırsey yapmıssın.Ben cok ıcmek ıstıyorum cok sevıyorum.Hazır degılım henuz.Sanırım hıc kutlamam olmıcak .
bence umutsuzluğa kapılma, sen sadece iste yeter, herşey sende bitiyor
sinem1324 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2009, 12:57 PM   #17 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

SÜPERSİN !
Beyin gücü en güçlü ilaçlardan bile daha güçlüdür ( Bu söz bana ait tarihe geçmesini istiyorum :D )

Benden de bir örnek o halde... sol yanağımda gittikçe büyüyen nerdeyse kistik bir hal alan akneyi ne yapıp ne ettiysem yok edememiştim artık korkmaya başlamışken telkinlerin 5. gününde kendi kendine bir anda hemde aniden sönüp yok oldu....üstelik sivilce özel telkiniyle de değil sadece ego güç. + suçluluk + erteleme ile oldu bunlar .sabah bir uyandım akneden eser yok sadece çok hafif izi kalmıştı... sivilce özel telkinin nasıl bir etki yaratacağından eminim...
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil