Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Koruma Kalkanı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/koruma-kalkani/)
-   -   KORUMA KALKANI NE ANLAMA GELİR? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/koruma-kalkani/10576-koruma-kalkani-ne-anlama-gelir.html)

ametist 03-07-2008 02:32 AM

KORUMA KALKANI NE ANLAMA GELİR?

koruma kalkanının ne anlama geldiğini ve bunu geliştirmenin ne yarar sağlayacağını merak ediyorum.şimdiden teşekkürler smiliyface

imported_Angel 03-07-2008 03:14 PM

Ynt: KORUMA KALKANI NE ANLAMA GELİR?

bende merak ettim..bilen birisi bize açıklama yapabilir mi utananadam

Belgin ∞ 03-07-2008 03:58 PM

Daha detaylı yazanlar mutlaka olacaktır ama ben bildiğim kadarını kısaca anlatmak istedim.

Koruma kalkanı bizi negatif etkilerden korur.Negatif düşünceli insanlardan,negatif yüklü bir ortamdan korunmak için koruma kalkanını devreye sokarak bizi etkilemesini önleyebiliriz.Bunu meditasyonla ya da imgeleyerek yapabilirsiniz.

Çok teorik anlatamasamda bilgim dahilinde en azından nasıl yaptığımı anlatıyım.Öncelikle ben tüm bedenimi gevşeterek işe başlıyorum.Ve yukarıdan beyaz parlak bir ışığın bana doğru geldiğini ve bedenimi dışarıdan kapladığını imgeliyorum.Tüm bedenimi sardığını hissettikten,imgeledikten sonra bunu genişletiyorum istediğim kadar.Ve o ışıkla bir oluyorum.Beni koruduğunu hissediyorum.İlk başlarda hissetmek biraz zor olsada zamanla çalıştıkça daha gelişmeniz mümkün.

Sevgiler.

elyreiki 03-07-2008 05:20 PM

Ely'den iyilikler,

Kalabalık ortamlarda, hastaların, sinirli insanların yada negatif enerji yaydığını düşündünüz insanların yanında kendinizi korumak için, kendinizin seçtiğiniz renkte bir ışıkla tamamen çevrelendiğinizi imgeleyin, düşünün veya görün. Böylece etrafınızda bir koruma kalkanı(enerji kalkanı) oluşturmuş olursunuz.

Beyaz Işık: Suç veya fiziksel saldırıya karşı korunma için iyidir. Etrafınıza ilave melekleri davet eder.

Pembe Işık: Pembe ışık kalkanı negatifliğe karşı korur. Negatif – zihinli, şikayetçi veya dedikoducu insanların yanında olduğunuzda yardımcıdır, pembe ışık kalkanından sadece sevgi nüfuz edebilir.

Yeşil Işık: Fiziksel şifa kalkanı. Yaralanmış veya hasta olanlar için yeşil ışık kalkanı kullanın.

Mor Işık: Psişik korunma. Psişik saldırı ve varlıklara karşı koruma sağlar.

Ayna (yansıtıcı) küre: Saldırıya açık hissettiğinizde veya çakralarınız açık ve berrak olduğunda ve yabancı kalabalıklar veya yoğun bir iş toplantısı gibi kaba/sert enerjiye gireceğiniz zaman, kendinizi ayna şeklinde bir kürenin içine girerken görün veya hissedin. Tüm negatif enerji küreden geri yansır.

Kurşun kalkan:Bir mücadele/kavga başlayacağı tahmin edildiğinde veya kendinizi ekstra saldırıya açık/hassas hissetiğinizde negatifliğe karşı koruma sağlar. Kendinizin hiçbir şeyin nüfuz edemeyeceği hafif kurşun metalle tamamen çevrelendiğinizi görün veya hissedin.
Bu ışıkları redflowers'ın anlattığı yöntemle imgeleyerek koruma kalkanı oluşturabilirsiniz.

Alıntıdır-Düzenlenmiştir.

Ayırca kalabalık ortamlarda elleri biririnine kenetlemek ve çakraları kapatmakta etraftan enerji almayı önler.

Selam ve ışık ile...

Novos 03-07-2008 05:48 PM

çok teşekkürler... ben otomatik çalıştığını sanıyordum smil56 yazılanlar çok faydalı oldu.

imported_Angel 03-07-2008 06:18 PM

çok sağolun arkadaşlar :)
sayenizde baya aydınlandık smil56

ametist 03-07-2008 08:01 PM

bildiklerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler alk78 kiss3 .mutlaka geliştirilmiş belli yöntemler vardır bu konuda,ama ben konuyu bilmiyorum girlhaha.koruma kalkanının ne demek olduğunu anlamış değilim,öğrendiğimde bu telkini dinlememin gerekli olup olmadığın anlıcam.ihtiyacım olan bişeyse ,telkinle üstesinden gelebilirim,hazır sitede de varken hpm1 .koruma kalkanı oluşturmak demek olaylara savunma mekanizması geliştirmek demek mi acaba dusun

paylaşımlarınız için tekrar teşekkürler sevgiyle sağlıcakla kiss3

Belgin ∞ 03-07-2008 09:12 PM

Hemen hemen savunma mekanizmasıda denebilir.Ama daha farklı.Koruma kalkanını benden dışında olan büyük ve geniş bir çember olarak düşün.Negatif enerjilerin ve düşüncelerin o kalkan sayesinde sana etki etmediğini söylemek çok doğru olur.Bu kalkanı genişletebilir aileni ve sevdiklerini de negatifl etkilerden koruyabilirsin.

yıldz 04-07-2008 09:30 PM

bilgiler için teşekkürler gerçekten aydınlatıcı ama bence iş imgelemede ki başarı da gibi
tekrar teşekkür ttli3

shamanic 06-07-2008 11:10 PM

Alıntı:

yıldz Nickli Üyeden Alıntı
bilgiler için teşekkürler gerçekten aydınlatıcı ama bence iş imgelemede ki başarı da gibi
tekrar teşekkür ttli3

merhabalar..

eğer yapmış olduğumuz bir meditasyon çalışması ise evet imgeleme yapmanız oldukça faydalı olacaktır..

ama burada konu ile ilgili verilmiş olan telkini dinlerken herhangi bir imgeleme çalışmasına gerek yoktur..

bir kalkanınız olduğuna dair bilinçaltınıza girişler yapılmaktadır..

aslında hepimizin zaten doğal olarak koruma kalkanı vardır..
auramız..
bu enerji bedenimiz kirlian fotoğraf makinesi ilede görüntülenmiştir..

meditasyon ile oluşturduğumuz kalkanlar aurayı güçlendirici niteliktedir..
negatif etkilere maruz kaldığımızda bu enerji bedenimizden tüm vücudumuza ve düşüncelerimize..
düşüncelerimizden vücudumuza ve enerji bedenimize dolayısyla çevremize yayılan titreşimler oluşturur..

bu bir döngüdür..

bu döngünün dönüştürülebilmesi içinde kalkan bizim koruyucu etmenimizdir..

negatif etkilerin yansımalarını; gerek su ile gerek bitkilerle yapılan çalışmalardan örneklerle
forumda yer vermiştik..

düşüncelerimizin kendimizden hareketle tüm dünyamızı (dış dünyadan hareketlede iç dünyamızı )
nasıl etkilediğini ise farklı başlıklarda konuşmaya devam ediyoruz..

tüm bunların ışığında edinmeye çalıştığımız olumlu düşünme şeklimizi korumak için oldukça faydalı bir telkindir..

telkini dinlerken imgeleme çalışmasına gerek olmasada kendisinizi test etmek için
bu telkini dinlemeden bir meditasyon yapın.. enerji bedeninizi hissetmeye çalışın..
durumunu ortalama olarak aklınızda tutun ya da not alın..

21 gün bu telkini dinleyin ve sonunda tekrar aynı meditasyonu yapın..

aradaki fark şaşırtıcı güzellikte sizi etkileyecektir..

sevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:02 PM.