Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Köpek Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kopek-korkusu/)
-   -   köpek-lerrr (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kopek-korkusu/4594-kopek-lerrr.html)

defnoo 19-02-2008 03:38 AM

köpek-lerrr

bisiklet

merhabalar
küçüktüm bu damacana su satmalar çıkmadığı zaman herkes kendi bidonuna doldururdu suculardan suyu neyse.elimde su bidonu sucuya gidiyodum evle aramız pek yoktu sucu dükanın tam karşısında binanın bahçesinde ben deyim 5 siz deyin 50 bayağı bi kalabalık köpek ,,yarısı ayakta yarısı uyuyo takılıyolar ölee wavetabi ben korkumu belli etmicem ya güya neyse suyu aldım tabi yüklüyüm elimde su bidonu var dükkandan .çıktım-yürüyorum-bir köpekle göz göze gelmeyimmi ?? dusungelmez olaydım o yaklaştı ben hızlandım o hızlandı arkadakiler emb23sürüüüüüüüüüüü haw haw geliyolarr anneee gulensmiley bidon yerde bizim eve koşmayım dedim apartmana girerim bide ne göriym apartman kapısı kapalı girişie iyice saklandım köpek resmen beni arıyodu ...yok merak etmeyin ısımadı.. ama ben fena halde tırstım yafff

hayalayaz 19-02-2008 07:09 AM

Ynt: köpek-lerrr

benim ablam köpeklerden çok korkar..hayal sana kurşun sıksalar öne geçerim..ama el kadar köpek göreyim arkana geçerim der..ikimizin ortak bir arkadaşı var..çocukken köpeklerden çok korkarmış..eee, erkek çocuk içine güven gelsin diye annesi bir hocaya gönderiyor git fişmekanca hoca sana bir tılsım yazsın..köpekler yanına yaklaşamaz diyor..arkadaş hocaya gidiyor..tılsımını yazdırıyor üstüne alıyor...eve dönerken yolda bir kaç köpek görüyor..üstünde koruyucu tılsım varya...saldırıyor köpeklere..köpek bu tılsımdan anlarmı ..almışlar altlarına ..etraftan yetişenler zor kurtarmışlar...şimdi rahmetli oldu..nerde köpek görse önce hocaya bir küfür ederdi sonrada yandan yandan geçerdi..korkarak..mekanı cennet olsun..

defnoo 19-02-2008 07:25 AM

hayat yaaa valla komedi trajedi.. 98569 hismiley

deliturk 26-03-2008 10:33 PM

arkadaşlar içimizdeki korku malesef kendini iyiden iyiye körükler. Köpeklerden kaçarsanız kovalayacaktır elbette. ben bana saldıran bir köpek olursa olduğum yere çömelir ve sanki avucumda ona her an fırlatacak bir taş varmış gibi davranırım. Eğer köpek kuyruğunu dairesel hareket ettiriyorsa problem yoktur. Ancak aşırı saldırgan bir yüz ifadesiyle hızla size doğru geliyorsa (ve saldırı için eğitim almışsa) zor bir duruma düşebilirsiniz, artık gerisi size kalmış.

Safkan bir kurt köpeğim vardı maalesef 10 yaşındayken öldü. super

kramer 26-04-2008 10:50 AM

Arkadaşlarım soruyorlar neden bu kadar korkuyorsun diye, anlatayım
Bir kere yavru da olsa büyük de olsa dişleri var, ne zaman ısıracağını neye kızacağını nereden bilebilirim.
Tinerciden serseriden korkmadığım kadar korkuyorum köpeklerden, diğerlerine paranı verirsin telefonunu verirsin gider, en fazla bıçaklar öldürür.

Köpek öyle mi, yerde uyuz uyuz yatan bir köpek gördüğümde zihnimde hemen şunlar canlanıyor
köpek birden ayağa kalkıyor hızlı hızlı bana doğru koşmaya başlıyor
birkaç kere havladıktan sonra bacağımı ısırıyor ve bir parça etim köpeğin ağzında kalıyor
bacağıma bakıyorum, damarlarım çıkmış, artık ne yürüyebilirim ne de koşabilirim diye düşünüyorum
ve bu düşünceler yüzünden kendimi korkmaktan alamıyorum.
Geçen sene yanımda çakıyla dolaşıyordum köpeğin biri beni ısırmaya kalkarsa boynundan bıçaklayıverecektim.
Bu sene daha iyiyim, kötü şeyleri aklıma getirmemeye çalışıyorum, tehlikeli bir durum varsa uzaklaşıyorum

Herkes için aynı şey geçerli mi bilmiyorum ama, benim için; hayatımda cidden korktuğum şeyler varsa
örneğin dersten kalmaktan korkuyorumdur, sevgilimin beni bırakmasından korkuyorumdur vs.
Yaşadığım gerçek korkuları ifade edemedikçe, o korkularla yüzleşmedikçe
bilinçaltım hemen kolay hedef olan köpekleri sunuyor önüme
sanki korkmak bir suç ve ben o suçu işlediğimi itiraf edemedikçe köpeklere yıkıyorum hepsini

teoman_ 26-04-2008 04:17 PM

daha ne yapsın öldürüyor ya işte
insanlar köpeklerden daha tehlikelidir. çünkü insanlar saldırmak için çogu zaman bir sebebe ihtiyac duymazlar. köpeklerin ise saldırmasındaki tek sebep kendilerini savunma amaçlıdır ve tehdit altında olmadıkları sürece sakindirler...

Alıntı:

kramer Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlarım soruyorlar neden bu kadar korkuyorsun diye, anlatayım
Bir kere yavru da olsa büyük de olsa dişleri var, ne zaman ısıracağını neye kızacağını nereden bilebilirim.
Tinerciden serseriden korkmadığım kadar korkuyorum köpeklerden, diğerlerine paranı verirsin telefonunu verirsin gider, en fazla bıçaklar öldürür.

suzzy 26-04-2008 07:03 PM

benimde ciddi bir köpek fobim...önüne geçemediğim bir korku maalesef.. sadanim

7-8 yaşlarındayken sokakta çirkin bir köpeğin saldırısına uğradım... emb23 o köpeğin siyah ve korkunç yüzü hiç gözümden gitmedi uzun yıllar...

şu an köpekleri seviyor olmam büyük bir şans...sadece yaklaşamıyorum... b456

hadiya 18-05-2008 09:06 PM

Oh ya bir ben sanıyordum aşırı köpek korkusu olan ..ben diyeyim 8 siz deyim 28 köpekler tarafından kovalanma olayım ve tamamı arkadaşların ısırma isteğinden kaynaklanıyordu ya hav demesi köpeksiz olan 45 dk ev yolunu köpek OLABİLİR DÜŞÜNCESİYLE 3 dk süren yola tercih ederim hayatın tamamen kabus oldu.. sadanim.. bak şimdi yazarken bile aklıma geldi kovalanışım hayacanladım yaaa

blue jaloon 18-05-2008 10:38 PM

serkan kardesim allah yardimcin olsun umarim derdine care bulursun.
beni abimi köpek isirdi hatta abim göbekten 5 tane ignede yedi.
nedense bende fobi olusmadi sanirim köyde yetismemizin etkiside var.
abimi isiran bizim evimizin köpegi sen sirtina bin essek gibi deh dehle köpekte cani yaninca nasil dönmüs boynundan kapivermis birakmis allahtan
dis izleri cikmisti.gerci o köpege bi türlü isinamamistim.
benim hikayemde köyde yakalamaca oynuyoruz beni kovaliyorlar kacarken köy bakkalinin büyük dis kapisi var
acik diye can havliyle oraya daliverdim kapinin dibinde köpegi görmedim ayagina basivermisim oda kizdi hirt bacaktan kapiverdi canim yandi
eve gittim abim aklima geldi kolonya felan sürdüm gecistirdim olayi uyuz felanda olmadim 96
bunlari ani olarak anlattim kafa agritmadim umarim.
son olarak kafada cok büyütmeden kaynaklaniyo denemesi bedava psikolaga git
sana dicegi büyütme üstüne git korkularinin gecicek dicek

ha birde olurya köpek kosar gibi geliyosa üstüne cömel tas aliyomus gibi ve gür bi sesle gürle hossttt felan veya küfür güc alirsin
köyde vardi bi tane dengesiz köpek bazen cani sikilinca evlerinin önünde gecerken üstüme geliyodu bende cömeliyodum host most birakiyodu yada saglam bi sopa bile güc veriyodu bana. saygilar kamil....

hadiya 18-05-2008 10:56 PM

Kamilcim önerilerin için teşekkür ederim art56art56 amaaaaaa köpek benim üzerime gelecekteeeeee bende durup taş atıcamdaaaaa olmadı höst möst dicemmmm Allah allahhhh o kadar cesaret kim kaybetmiş ki ben bulayım yerde çamurda yeni köpek patisinin izini göreyim o yolu kullanmam zaten son 2 yıldır hiç bir köpekle karşılamadım o kadar yakın olmadım Allah acıdımı ne köpek olduğunu hissettiğim an sıvışıyorum ben şu telkinleri adam gibi dinliyeyim bu telkinler bazen amacı dışına çıkıyor mesela suçluluk duygusunu dinliyorum ve saat 6--6:30 gibi çok rahat kalkıyorum kaçta yatarsam yatayım çok tuaf onu çıkartayın mp3 listemden ertesi sabah beni kaldırana aşkolsun ..demek istediğim şu kendine güven i 10 gün sonra dinlemeye başlıyayım belki oda köpeğe çare olur sevgiler iyi akşmalar hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:44 PM.