Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Köpek Korkusu

Uyarılar

Köpek Korkusu Köpek Korkusu

köpek-lerrr

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Köpek Korkusu köpek-lerrr Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar küçüktüm bu damacana su satmalar çıkmadığı zaman herkes kendi bidonuna doldururdu suculardan suyu neyse.elimde su bidonu sucuya gidiyodum evle aramız pek yoktu sucu dükanın tam karşısında binanın bahçesinde ben deyim 5 siz deyin 50 bayağı bi kalabalık köpek ,,yarısı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Köpek Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Köpek Korkusu nerededir kimdir Köpek Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Köpek Korkusu hipnoz Köpek Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Köpek Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Köpek Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

köpek-lerrr

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-02-2008, 03:38 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
19 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defnoo is an unknown quantity at this point
Standart köpek-lerrr

merhabalar
küçüktüm bu damacana su satmalar çıkmadığı zaman herkes kendi bidonuna doldururdu suculardan suyu neyse.elimde su bidonu sucuya gidiyodum evle aramız pek yoktu sucu dükanın tam karşısında binanın bahçesinde ben deyim 5 siz deyin 50 bayağı bi kalabalık köpek ,,yarısı ayakta yarısı uyuyo takılıyolar ölee wavetabi ben korkumu belli etmicem ya güya neyse suyu aldım tabi yüklüyüm elimde su bidonu var dükkandan .çıktım-yürüyorum-bir köpekle göz göze gelmeyimmi ?? dusungelmez olaydım o yaklaştı ben hızlandım o hızlandı arkadakiler sürüüüüüüüüüüü haw haw geliyolarr anneee bidon yerde bizim eve koşmayım dedim apartmana girerim bide ne göriym apartman kapısı kapalı girişie iyice saklandım köpek resmen beni arıyodu ...yok merak etmeyin ısımadı.. ama ben fena halde tırstım yafff

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 19-02-2008, 07:09 AM   #2 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: köpek-lerrr

benim ablam köpeklerden çok korkar..hayal sana kurşun sıksalar öne geçerim..ama el kadar köpek göreyim arkana geçerim der..ikimizin ortak bir arkadaşı var..çocukken köpeklerden çok korkarmış..eee, erkek çocuk içine güven gelsin diye annesi bir hocaya gönderiyor git fişmekanca hoca sana bir tılsım yazsın..köpekler yanına yaklaşamaz diyor..arkadaş hocaya gidiyor..tılsımını yazdırıyor üstüne alıyor...eve dönerken yolda bir kaç köpek görüyor..üstünde koruyucu tılsım varya...saldırıyor köpeklere..köpek bu tılsımdan anlarmı ..almışlar altlarına ..etraftan yetişenler zor kurtarmışlar...şimdi rahmetli oldu..nerde köpek görse önce hocaya bir küfür ederdi sonrada yandan yandan geçerdi..korkarak..mekanı cennet olsun..
Alt 19-02-2008, 07:25 AM   #3 (permalink)
Teğmen

19 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defnoo is an unknown quantity at this point

hayat yaaa valla komedi trajedi..
Alt 26-03-2008, 10:33 PM   #4 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
deliturk is an unknown quantity at this point

arkadaşlar içimizdeki korku malesef kendini iyiden iyiye körükler. Köpeklerden kaçarsanız kovalayacaktır elbette. ben bana saldıran bir köpek olursa olduğum yere çömelir ve sanki avucumda ona her an fırlatacak bir taş varmış gibi davranırım. Eğer köpek kuyruğunu dairesel hareket ettiriyorsa problem yoktur. Ancak aşırı saldırgan bir yüz ifadesiyle hızla size doğru geliyorsa (ve saldırı için eğitim almışsa) zor bir duruma düşebilirsiniz, artık gerisi size kalmış.

Safkan bir kurt köpeğim vardı maalesef 10 yaşındayken öldü. super
deliturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2008, 10:50 AM   #5 (permalink)

8 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kramer is an unknown quantity at this point

Arkadaşlarım soruyorlar neden bu kadar korkuyorsun diye, anlatayım
Bir kere yavru da olsa büyük de olsa dişleri var, ne zaman ısıracağını neye kızacağını nereden bilebilirim.
Tinerciden serseriden korkmadığım kadar korkuyorum köpeklerden, diğerlerine paranı verirsin telefonunu verirsin gider, en fazla bıçaklar öldürür.

Köpek öyle mi, yerde uyuz uyuz yatan bir köpek gördüğümde zihnimde hemen şunlar canlanıyor
köpek birden ayağa kalkıyor hızlı hızlı bana doğru koşmaya başlıyor
birkaç kere havladıktan sonra bacağımı ısırıyor ve bir parça etim köpeğin ağzında kalıyor
bacağıma bakıyorum, damarlarım çıkmış, artık ne yürüyebilirim ne de koşabilirim diye düşünüyorum
ve bu düşünceler yüzünden kendimi korkmaktan alamıyorum.
Geçen sene yanımda çakıyla dolaşıyordum köpeğin biri beni ısırmaya kalkarsa boynundan bıçaklayıverecektim.
Bu sene daha iyiyim, kötü şeyleri aklıma getirmemeye çalışıyorum, tehlikeli bir durum varsa uzaklaşıyorum

Herkes için aynı şey geçerli mi bilmiyorum ama, benim için; hayatımda cidden korktuğum şeyler varsa
örneğin dersten kalmaktan korkuyorumdur, sevgilimin beni bırakmasından korkuyorumdur vs.
Yaşadığım gerçek korkuları ifade edemedikçe, o korkularla yüzleşmedikçe
bilinçaltım hemen kolay hedef olan köpekleri sunuyor önüme
sanki korkmak bir suç ve ben o suçu işlediğimi itiraf edemedikçe köpeklere yıkıyorum hepsini

kramer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2008, 04:17 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

daha ne yapsın öldürüyor ya işte
insanlar köpeklerden daha tehlikelidir. çünkü insanlar saldırmak için çogu zaman bir sebebe ihtiyac duymazlar. köpeklerin ise saldırmasındaki tek sebep kendilerini savunma amaçlıdır ve tehdit altında olmadıkları sürece sakindirler...

Alıntı:
kramer Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlarım soruyorlar neden bu kadar korkuyorsun diye, anlatayım
Bir kere yavru da olsa büyük de olsa dişleri var, ne zaman ısıracağını neye kızacağını nereden bilebilirim.
Tinerciden serseriden korkmadığım kadar korkuyorum köpeklerden, diğerlerine paranı verirsin telefonunu verirsin gider, en fazla bıçaklar öldürür.

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2008, 07:03 PM   #7 (permalink)
suzzy
Guest

benimde ciddi bir köpek fobim...önüne geçemediğim bir korku maalesef..

7-8 yaşlarındayken sokakta çirkin bir köpeğin saldırısına uğradım... o köpeğin siyah ve korkunç yüzü hiç gözümden gitmedi uzun yıllar...

şu an köpekleri seviyor olmam büyük bir şans...sadece yaklaşamıyorum...
Alt 18-05-2008, 09:06 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
81 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hadiya is an unknown quantity at this point

Oh ya bir ben sanıyordum aşırı köpek korkusu olan ..ben diyeyim 8 siz deyim 28 köpekler tarafından kovalanma olayım ve tamamı arkadaşların ısırma isteğinden kaynaklanıyordu ya hav demesi köpeksiz olan 45 dk ev yolunu köpek OLABİLİR DÜŞÜNCESİYLE 3 dk süren yola tercih ederim hayatın tamamen kabus oldu.. .. bak şimdi yazarken bile aklıma geldi kovalanışım hayacanladım yaaa
hadiya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2008, 10:38 PM   #9 (permalink)
blue jaloon
Guest

serkan kardesim allah yardimcin olsun umarim derdine care bulursun.
beni abimi köpek isirdi hatta abim göbekten 5 tane ignede yedi.
nedense bende fobi olusmadi sanirim köyde yetismemizin etkiside var.
abimi isiran bizim evimizin köpegi sen sirtina bin essek gibi deh dehle köpekte cani yaninca nasil dönmüs boynundan kapivermis birakmis allahtan
dis izleri cikmisti.gerci o köpege bi türlü isinamamistim.
benim hikayemde köyde yakalamaca oynuyoruz beni kovaliyorlar kacarken köy bakkalinin büyük dis kapisi var
acik diye can havliyle oraya daliverdim kapinin dibinde köpegi görmedim ayagina basivermisim oda kizdi hirt bacaktan kapiverdi canim yandi
eve gittim abim aklima geldi kolonya felan sürdüm gecistirdim olayi uyuz felanda olmadim 96
bunlari ani olarak anlattim kafa agritmadim umarim.
son olarak kafada cok büyütmeden kaynaklaniyo denemesi bedava psikolaga git
sana dicegi büyütme üstüne git korkularinin gecicek dicek

ha birde olurya köpek kosar gibi geliyosa üstüne cömel tas aliyomus gibi ve gür bi sesle gürle hossttt felan veya küfür güc alirsin
köyde vardi bi tane dengesiz köpek bazen cani sikilinca evlerinin önünde gecerken üstüme geliyodu bende cömeliyodum host most birakiyodu yada saglam bi sopa bile güc veriyodu bana. saygilar kamil....
Alt 18-05-2008, 10:56 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
81 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hadiya is an unknown quantity at this point

Kamilcim önerilerin için teşekkür ederim amaaaaaa köpek benim üzerime gelecekteeeeee bende durup taş atıcamdaaaaa olmadı höst möst dicemmmm Allah allahhhh o kadar cesaret kim kaybetmiş ki ben bulayım yerde çamurda yeni köpek patisinin izini göreyim o yolu kullanmam zaten son 2 yıldır hiç bir köpekle karşılamadım o kadar yakın olmadım Allah acıdımı ne köpek olduğunu hissettiğim an sıvışıyorum ben şu telkinleri adam gibi dinliyeyim bu telkinler bazen amacı dışına çıkıyor mesela suçluluk duygusunu dinliyorum ve saat 6--6:30 gibi çok rahat kalkıyorum kaçta yatarsam yatayım çok tuaf onu çıkartayın mp3 listemden ertesi sabah beni kaldırana aşkolsun ..demek istediğim şu kendine güven i 10 gün sonra dinlemeye başlıyayım belki oda köpeğe çare olur sevgiler iyi akşmalar
hadiya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil