Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Köpek Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kopek-korkusu/)
-   -   köpek-lerrr (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kopek-korkusu/4594-kopek-lerrr.html)

ikizruh 19-05-2008 01:27 PM

Ynt: köpek-lerrr

Alıntı:

blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı

ha birde olurya köpek kosar gibi geliyosa üstüne cömel tas aliyomus gibi ve gür bi sesle gürle hossttt felan veya küfür güc alirsin
köyde vardi bi tane dengesiz köpek bazen cani sikilinca evlerinin önünde gecerken üstüme geliyodu bende cömeliyodum host most birakiyodu yada saglam bi sopa bile güc veriyodu bana. saygilar kamil....

khkh56 off allahım öldüm gülmekten sen çok yaşa blue jaloon

blue jaloon 21-05-2008 01:13 PM

özlemcim can tatli ne yapalim y789
gülme komsuna gelir basina hismiley

bigci 12-06-2008 05:05 AM

şunu unutma bu tüm köpeklerin ortak özelligidir profosyonelbi kopek yetişdiricisi olarak soyleyim
insan kadar tehlikeli bi yaratık yokdur! o yuzden hangi köpekle göz göze gelirsen gel senden korkup kacacakdır
en baslarda bende korkuyodum taki ilk köpegim meraklıyı çöpde bulana kadar oyuncak sndıgım sey sevimli bi köpekdi onu oyle bi yetişdirdimki büyüdü ve etrafına korku salmaya basldı

şimdi ise etrafına korku salan bir baska köpegi dobi yi safkan sivas kangalını besliyorum suna emin ol köpekler korkulcak hayval degiller bi ata sözü var bana bi adım gelene ben 2 adım gelirim diye
sen onları seversen onlarda seni sever sen onları sevmez korkarsan onlarda seni sevmez
ve bi şey daha köpekler asla saldırmaz dogalarına aykırı cünkü onlar insancıl hayvantır hiç bi köpek asla katla zinha saldırmaz sadece korkarkarlarsa saldırırlar
ala kurtlar ve bozkurtlar hariç korkmadıkları zaman asla saldırmazlar
örnek alalım bekci köpekleri niye saldırılar insanlara merak edermisiniz ?
soyleyim bekci köpekleri genellikle 6 ayını doldurana kadar asla güneşe veya ısıga cıkartılmazlar kücücük karanlık bi odada büyütülürler 6 aydan sonra kemik gelişimi için yawas yaws ısıga cıkartılır fakat bu kopeklere sadece sahipleri yakınlasır yalaka olmasın diye insanlardan uzak tutulur haycancagız dolayısıyla insanları diş bi etken olarak algılar ve sahibi dısında tüm insanlardan korkar ve köpeklerin yaradılısları saldırmaya parcalamaya hükm etdigi için baska yabancı bi insan gorurse saldırır cogu zaman yanında sahibi yoksa korkar ve saldırı
ve k9 egitm köpeklerini ele alaloım onlar tamamen bi savas köpekleridir sahipleri ol deseler ölürler bu durum psikolojilerini etkilerler
uzun zamandır ceşitli köpekler yetişdirdim benim izlenimlerim bunlar
umarım yanlıs bi şey dememişimdir son bi söz
havlayan köpek ısırmaz kurtlar dısında hiç bi köpek insanlara korku dısında saldırmaz

hadiya 12-06-2008 10:17 AM

bigci saol arkadaşım yazdıkların hoşuma gitti ve çokta mantıklı geldi amaaaa bütün köpekler benden nasıl korkuyor yaa neyse şimdi ekmek almaya gidiyorum o köpeğin olduğu sokaktan geçicem üstelik içimden şey dicem ha ha ha demek ki benden korktığın için beni kovalıyormuşun gitti karizman derty dicem deeee inşallah o kangal ayın fikirdedir yoksa hakkınızı helal edin sevgiler hismiley

bigci 12-06-2008 12:39 PM

dostum seninleadasmısız
bak bende safkan bi sivas kangalı besliyorum kopegim 4 yasına girdi 96 kilo defalarca kere saldırdıgı diger köpekleri gördüm insanlara asla saldırmaz oda sadece korkdugu zaman saldırır yanında ben olmazsam saldırır dedigim gibi kopekler aslında tanıdıgımız gibi korkusuz hayvanlar degildir
dogada yasayan ala ve bozkurtlar hariç
köpekler dunyanın en tırsak hayvanlarından birisidir yüregin bi buz kutlesi gibi olursa merak etme onlar sana bi şey yapamaz en fazla yanına gelir hırlar hawlarr ısırır gibi yapar sen kaçarsan belki kowalar yakalarsa ısırır ama yanına gelip hırladıgında
ne var lann die bagırırsan korkar kaçar
ornek sabah dukkana gidiyorum sanayinin kopeklerinden biri hırlayarak yanıma kosdu
ne var lann! die bagırdım kopege :D geldigi yoldan inleyerek kacdı
bence kendine bi köpek al ve besle mümkünse büyük ve tehlikeli bi köpek olsun onunla kendine köpekleri alısdır yoksa bu korku büyük bi korkudur yenmen zor olucak en baslarda bende korkuyodm ama artık korkmuyorum

gülpor 27-03-2009 12:31 PM

Cevap: köpek-lerrr

slm arkadaşlar bende diyorumki köpek fobisini ancak yaşayan bilir,havlaması bile yeter,kendi kendime bişey yapma ihtimalinin az olduğunu söylesemde korkuyorum,niye bilmiyorum,bulunduğum yerde de çok köpek var,bir tanesinin ayağı burkulmuş topallıyo,korkmasam yardım edicem ama yapamıyorum ,hayvanları seviyorum ama korkuyorum.

HayaL GüCü 27-05-2010 02:25 PM

Cevap: köpek-lerrr

Benim köpek fobim varç.Ama gelecek yıl eve köpek alacağım,annemgil de onayladı.Böylece köpek korkumu yeneceğimi tahmin ediyorum :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:33 PM.