Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Hıdır Kişisel Gelişiyor

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Hıdır Kişisel Gelişiyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ne güzel ya lerzan imrendim sana..ben bu müjde kelimesini bile duymayalı sanki asırlar olmuş...müjde demek mucize demek sanki ,bir zamanlar masallarda kalmış...ne hoş sana yakıştı tüm müjdeler.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Hıdır Kişisel Gelişiyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-03-2007, 04:52 PM   #41 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart Hıdır Kişisel Gelişiyor

ne güzel ya lerzan imrendim sana..ben bu müjde kelimesini bile duymayalı sanki asırlar olmuş...müjde demek mucize demek sanki ,bir zamanlar masallarda kalmış...ne hoş sana yakıştı tüm müjdeler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2007, 12:58 AM   #42 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

mutlu olmak neşeli olmak sanki asırlar öncesinde kaldı.Ben değilmiydim bir gece arkadaşımda yatıya kalıcam diye izin aldığım zaman havalara uçan
? Ben değilmiydim o gün ananemler geldi diye mutluluktan şarkılar söyleyen tuvalette :)))
neyi bekliyoruz mutlu olmak için şimdi? neyi halletmemiz gerekiyo, nelerle boğuşmamız gerekiyo?
Bilmiyorum...
Ama şunu anlamaya başladım ki; mutlu olmak için ufacık şeyler yeter. Bu küçük şeyleri görmek bize kalmış.
ve sahip olduklarımı düşününce sadece mutlu olmak ve allaha binlerce teşekkür etmek geliyo içimden

konuyla alakalı olmayabilir.İçimden geldi sadece
Alt 13-03-2007, 06:37 AM   #43 (permalink)
Çevirmen

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sabaahın 6 buçugunda yazdıran site...benim mutlu olmak için müjdelere ihtiyacım yok..zaten mutlu olmayı kendime ögrettim,hiç surat asmamayı habire birşeylerle gırgır geçmeyi...inadıma yapıyorum bunları...oglumun anne demesinden başka bir müjde yok şu an benim için...ve de inandıgım mercilerden gelecek bir berat kagıdı tüm müjdelerin üstünde...herkese mutlu günler.. wave
Alt 13-03-2007, 08:09 AM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Nasıl bir aşk ben de tatmak istiyorum bu annelik duygusunu. Bikaç sene sonra diyodum bekleyemiycem galiba sayenizde.Şu an bıraksalar 3 gün uyurum:))) akşam sabaha kadar oturdum bebeğim yok sabaha kadar uyutmasın kendim istedim. Bebek olunca napçam acaba Lalezar ne dersin
Alt 13-03-2007, 11:59 AM   #45 (permalink)
Çevirmen

Mevlana, analık yarı tanrı olmaktır,gibisinden büyük laflar etmiştir..hayata bakışımı inanılmaz degiştirdi bu çocuk,evet lerzancım insanı gerçekten acaip birşekilde güçlendiriyor bu annelik...o yanında ise başkasına ihtiyaç duymuyosun ,onca yorgunluga ,mahrumiyete ragmen mutlusun...onun gülüşünü görmek için yapmayacagın şey yok,dünyanın öbür ucuna da gidersin...şimdi sırf o arabalara meraklı seviyor falan diye kendime bi araba almak istiyorum,hayatım boyunca arabalara dönüp bakmadım bile oysa..bu züğürtlükle nası olcaksa artık .onun sana nasıl ihtiyacı ve sevgisi oldugunu gördükçe hayata baglanıyor insan,istese de takamaz oluyo bazı saçmalıkları...bu hormonlarla da ilgiliymiş biraz...bazıları çocuk delisi olur ,asla öyle degilim ona sadece emanet gözüyle bakarım,onuniçin pamuklara sarışım...birşey beklemem,kendi hayatını kurar her canlı bir zaman sonra....
Bi haberde kadının tam 17 çocugu var,gerçekten amerikada..adam başka çocuk istemiyorum deyince kadın boşanıyor ve yeniden evlenip o adamdan da çocuk sahibi oluyo...böyle çocugu deli gibi sevenler var..tabi bu aile yardımlarla geçiniyormuş...
KOrkunç üye bööööö,hiç de korkunç degilsin,niye evleniyosunuz demiştin..insanların çogu çocuk sahibi olmak için evlenir...ama bazen toplumda prestij saglamak veya erkekse mesela evişini falan yapamadıgı için evlenen de var..yani yalnız yaşayamaz kimisi,kalabalık sever..
Etternacım çok zor gelen yanları agır tarafları da var,bazen düşünürüm çocuk olmasaydı bunu bunu yapabilrdim diye...sonra vazgecerim bu isteklerden onu koklayınca...
Alt 13-03-2007, 03:41 PM   #46 (permalink)
Yüzbaşı

Bir zamanlar sığınmıştım; bütün çocuksuluğumla, bütün sevgi açlığımla. Sığındığım kişi yabancı değil babannemdi. Gözünün içine bakar, gece uyuyunca nefesini dinlerdim bir şey olmasın diye. Hep korku hep azap. Yolumu bulamıyo, oradan oraya savruluyo, bana iyi davranan birini bulduğum zaman sığınıyordum; ve en çok da babanneme...
Sonra birgün bu korkunun daha fazla sürmemesi gerektiğini düşünüp tasımı tarağımı toplayıp kendime ev tuttum ve çıktım. Bu sefer annem bana sığınacaktı ben güçlü olacaktım ve öyle de oldu. Ben ayrılırken babam nereye gidersen git demişti...
Ben de gittim... o günden beri çok güçlüyüm...
Hala babanneme aşırı düşkünüm allah uzun ömürler versin ona. Ne zaman sıkışsam yine ona koşarım ve şimdiden sonra o da bana.

Valizlerimi de boşalttım ama bilinç altımda bikaç kırıntı kalmış olacak hala bana benim güçsüz ve değersiz olduğumu söylüyo...
Alt 13-03-2007, 06:38 PM   #47 (permalink)
Yüzbaşı

Aslında güzel günler geçirmemiş olsam da kurtuldum geçmişten.Daha önceki yazılarımda da aktardığım gibi geriye bakmamaya çalışıyorum ki ilerliyebileyim. Hem tecrübe olarak bakıyorum artık onlara.İyiki yaşamışım diyorum.
Hepimiz birbirimizi tanımak adına hayatımızdan bir takım ipuçları veriyoruz burada.Senin bir cümlen neden oldu buna.Çok anlamlı ve kendimi buldum o cümlenin içinde...
Sadece kendime kızıyorum. zamanında ailemin bütün sorumluluğunu üzerine almış olan ben, şimdi nasıl oluyoda bu kadar salabiliyorum kendimi diye.
Belki eşimin daha önce de söylediğim gibi bana olan düşkünlüğü ve kendimi güvende hissetmem beni şımartıyo. Güçlü hissetmem için bi neden yok sanki. Senin de dediğin gibi rahatımı bozmam gerekiyo ve ben bunu ilk önce işim üzerinde düşünüyorum. Sabah kalkıp işe gitmek istemiyorum.Beni çok yıpratoyo bu. Kendimi değersiz hissettiriyo. İş arkadaşlarım demiyorum işyerindeki insanların da benim hakkımda düşündüklerini (varsayıyorum) takıyorum.İstemediğim bi işe gidip gelmek beni çok yordu iki sene oldu nerdeyse. Kafanı şişirmek istemem.Neyse...
Bu sitedeki paylaşımlar çok güzel, çünkü bizler duygularımızı paylaşıyoruz.Senin bir cümlenden, neler geldi aklıma geçmişten, neler anlattım size. Aslında böylelikle içimizdeki problemlerin kökenine iniyoruz ve bir çok şey öğreniyoruz duygularımızın çarpışması sonucu.

Ben hiç günlük yazmadım hayatımda biri bulur okur diye korkumdan. Bu site bi günlük sanki bütün duygularımızı döktüğümüz. Uzun zamandır aklımıza gelmeyen duyguları yaşatan, aklımıza getiren ve özgürce paylaşabildiğimiz.
Pembeye gelince pek tercih etmem ama deniycem...
Bu arada ben soldan altıncıyı kullanıyorum ama bu akşam pembe olcak
Umarım valizini hiçbir zaman doldurmazsın bir daha
Alt 13-03-2007, 08:30 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point

Sizi okumak çok güzel.Bu yüzden benim için susmak konuşuyor.Babalarıda bekleriz hıdır kişisel gelişiyora.Çooook şey öğrenmem ve yaşamam lazım.Tecrübe sahipleri, sizleri okumak gerçekten çok güzel...
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2007, 08:36 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point

Mesela ''susmakkonuşmak'' sözcüğünü ilk defa burada öğrendim
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2007, 11:40 PM   #50 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bende pembe rengi kullaniyorum...İlk forum açıldığında en güzeli mavi gibi gelmişti ancak zamanla değiştirmek iyi oluyor.Sağ üst köşeden rengi değiştirebilirsiniz arkadaşlar buradan tekrar hatirlatmiş olayim.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks