Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

levh-i Mahfuz

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar levh-i Mahfuz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: smoke Nickli Üyeden Alıntı tanrının doğum gününü okudum ,hastalandım ateşim çıktı sadece uyumak istiyorum hiç bir şeye hevesim kalmadı hayatla ilgili bir çok beklentim anlamsız gelmeye başladı.Beni darmadağın etdi nasıl toparlanırım hiç bir fikrim yok. ikinci kısma geçtim ama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

levh-i Mahfuz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2010, 05:33 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

bayşegül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,788
501 Mesajinıza toplam 3,169 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to behold
Standart Cevap: levh-i Mahfuz

Alıntı:
smoke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tanrının doğum gününü okudum ,hastalandım ateşim çıktı sadece uyumak istiyorum hiç bir şeye hevesim kalmadı hayatla ilgili bir çok beklentim anlamsız gelmeye başladı.Beni darmadağın etdi nasıl toparlanırım hiç bir fikrim yok.
ikinci kısma geçtim ama eşim kitabı sakladı kendimi kaybedeceğim diye bu siteyi bulduğumda telkinleri vs çok mutlu ve hevesliydim.Sonra tavsiye edilen kitapları alıp okumaya başladım sıra burak özdemir in kitabına geldi ve ben eski ben değilim artık.
Kitabı okuyup benim gibi kabullenemeyen oldumu?

Alıntı:
doremifasolasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kimsenin sana cevap vermediğini görüyorum smoke, kitabı okumuş değilim buraya sadece geçmiş olsun yazıyorum inşallah şifa bulursun. geçmiş olsun.
Allah yardımcımız olsun. o ki doğmamış ve doğrulmamıştır.
Tanrının doğum günü ismi bence zaten haddini aşan bir ifade olmuş beni ismi rahatsız etti levhi mahfuz neyine yetmemiş yazarın? kitap ismi değerlere dokunmamalı kitabın içinde çok önyargılı yaklaştın kitaba belki kapağı açsaydın böyle bir günün olmadığını içinde sana anlatacaktım ya da tanrı derken senin inandığın tanrıyı değil ben putlaştırılmış tanrıları kastetmiştim deyip yazar beni önyargılı olmakla suçlayabilir kitabında. ama yazar daha iyisini yazabilir sonuçta yazar mesela "tanrının yazarı" gibi...
smoke kabullenemediğiniz ne oldu anlayamadım doğrusu
okuyan bütün arkadaşlarım kafamızdaki soru işaretlerinin cevaplarını bu kitapda bulduk dediler... bende dahil

doremifasolasi;
okumadan önyargılı davranmayın lütfen
kitabın isminin Tanrının dogum günü olmasının sebebini, içini okuyunca daha iyi anlaya bilirsin

her iki kitap da da herşey anlatılırken ayetlerle birlikte anlatılmış

çok şükür biz inançlı insanlarız inandığımız şeylerin doğrultusunda gidiyoruz...
benim hiç inanmayan arkadaşlarım kitabı okuyunca Kuran_ı Kerimi de okumak istediklerini söylediler...
mantıgınıza ters gelen birsey varsı aynı yeri tekrar tekrar okumanız zaten kitabın kapak tarafında söyleniyor isterseniz tarafsız okuyun lütfen
tekrar yazışalım..
sevgi ve ışıkla.......

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bayşegül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2010, 06:33 PM   #32 (permalink)
Teğmen

doremifasolasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 525
131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doremifasolasi is an unknown quantity at this point
Question Cevap: levh-i Mahfuz

Alıntı:
bayşegül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
smoke kabullenemediğiniz ne oldu anlayamadım doğrusu
okuyan bütün arkadaşlarım kafamızdaki soru işaretlerinin cevaplarını bu kitapda bulduk dediler... bende dahil

doremifasolasi;
okumadan önyargılı davranmayın lütfen
kitabın isminin Tanrının dogum günü olmasının sebebini, içini okuyunca daha iyi anlaya bilirsin

her iki kitap da da herşey anlatılırken ayetlerle birlikte anlatılmış

çok şükür biz inançlı insanlarız inandığımız şeylerin doğrultusunda gidiyoruz...
benim hiç inanmayan arkadaşlarım kitabı okuyunca Kuran_ı Kerimi de okumak istediklerini söylediler...
mantıgınıza ters gelen birsey varsı aynı yeri tekrar tekrar okumanız zaten kitabın kapak tarafında söyleniyor isterseniz tarafsız okuyun lütfen
tekrar yazışalım..
sevgi ve ışıkla.......
açıklamaların için teşekkür ederim bayşegül.
tanrının doğum gününden nasıl bir çıkarım yapmalı nasıl anlamalıyım?
Alt 22-03-2010, 04:29 PM   #33 (permalink)
Teğmen

smoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
13 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smoke is an unknown quantity at this point

Bayşegül Yazdığım yorum okununca çok olumsuz gözüküyor diğer üye arkadaşında altdaki yorumu da eklenince , aslında kendimi çok iyi ifade edememişim.
1)Cevaplarını bulamadığım mantığıma yatmayan o kadar çok o kadar çok şey vardıki, bu kitaptaki açıklamalar çok mantıklı geldi.(Ki ben yüksek eğitim almış bir bilim adamı(kadınıyım) çoçukluğumdan üniverste eğitimime başlayıncaya kadar sıkı ve gelenekçi bir dini eğitim aldım.Kuranı mealiyle tefsiriyle farklı bakış açılarıyla inceledim.Zıt fikirleri de okudum vardığım sonuç demeyeyim de hissetdiğim sonuç ruhumda duyduğum evet allah var islam hak din ama boşluklar var dolması gereken kafamda, yavan geliyor bu bilgiler eksik bir vurgu var bu kadar basıt olmamalı.
Kitabı okumaya başladığım zaman doğru bildiğim inancım üzerine kurmaya çalıştığım temel yıkıldı.Ateşim çıkmaya burda başladı.İşte gerçek Tanrı böyle olmalı kafamda sürekli ayetler kitapdan cümleler.
Bir tarafdan da hadi buda bir aldatmacaysa kitabın yazarı çok zeki bir insan ve gereken araştırmaları yaparak yazdıysa kapıldıysam vs.gibi kuruntular vardı aklımda, anlatmaya çalışdığım kimse oralı olmadı ne öğrenmek nede sorgulamak istiyorlardı ve hayatlarından oldukça memnundular ben mi garibim acaba her güzel söze kendimi mi kaptırıyorum dedim ki geçmişdede başıma geldi bu.
Sonra mucizevi bir şekilde iyileştim kendimi çok ama çok iyi hissetmeye başladım.son 3 gündür.Ben çözdüm içimdeki karmaşayı.Herkes bu kitabı okumalı bence bulacağı çok şey var yazdıkları ama doğru ama kurmaca fakat onun verdiği ip uçlarından ulaşılacak çok yer var.Ve on line olanları görünce siteye girerken keşke bayşegülle konuşsak diyerek girdim.enterasan oldu.
smoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 05:06 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

501 Mesajinıza toplam 3,169 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to behold

Alıntı:
smoke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bayşegül Yazdığım yorum okununca çok olumsuz gözüküyor diğer üye arkadaşında altdaki yorumu da eklenince , aslında kendimi çok iyi ifade edememişim.
1)Cevaplarını bulamadığım mantığıma yatmayan o kadar çok o kadar çok şey vardıki, bu kitaptaki açıklamalar çok mantıklı geldi.(Ki ben yüksek eğitim almış bir bilim adamı(kadınıyım) çoçukluğumdan üniverste eğitimime başlayıncaya kadar sıkı ve gelenekçi bir dini eğitim aldım.Kuranı mealiyle tefsiriyle farklı bakış açılarıyla inceledim.Zıt fikirleri de okudum vardığım sonuç demeyeyim de hissetdiğim sonuç ruhumda duyduğum evet allah var islam hak din ama boşluklar var dolması gereken kafamda, yavan geliyor bu bilgiler eksik bir vurgu var bu kadar basıt olmamalı.
Kitabı okumaya başladığım zaman doğru bildiğim inancım üzerine kurmaya çalıştığım temel yıkıldı.Ateşim çıkmaya burda başladı.İşte gerçek Tanrı böyle olmalı kafamda sürekli ayetler kitapdan cümleler.
Bir tarafdan da hadi buda bir aldatmacaysa kitabın yazarı çok zeki bir insan ve gereken araştırmaları yaparak yazdıysa kapıldıysam vs.gibi kuruntular vardı aklımda, anlatmaya çalışdığım kimse oralı olmadı ne öğrenmek nede sorgulamak istiyorlardı ve hayatlarından oldukça memnundular ben mi garibim acaba her güzel söze kendimi mi kaptırıyorum dedim ki geçmişdede başıma geldi bu.
Sonra mucizevi bir şekilde iyileştim kendimi çok ama çok iyi hissetmeye başladım.son 3 gündür.Ben çözdüm içimdeki karmaşayı.Herkes bu kitabı okumalı bence bulacağı çok şey var yazdıkları ama doğru ama kurmaca fakat onun verdiği ip uçlarından ulaşılacak çok yer var.Ve on line olanları görünce siteye girerken keşke bayşegülle konuşsak diyerek girdim.enterasan oldu.
smoke hakikaten çocukluğumuzda öyle boş bilgilerle doldurduk kafamızı ki
Allah a hep korkuyla baktık hep korktuk.......
korktuğumuz içinde yaptığımız ibadetten tat bile alamadık...
gerçektende bu kitap bütün soru işaretlerinin cevabını tam anlamıyla veriyor
ve herşeye daha farklı gözle bakmamıza yardımcı oluyor
ben herkesin okumasını tavsiye ediyorum...
Alt 23-03-2010, 06:16 PM   #35 (permalink)
Teğmen

131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sen bana cevap vermemişsin bayşegül, anlattıklarından anladığım kadarıyla Allah kavramının zihinlerimizde yeniden yapılandırılması, daha olumlu bir tanrı imajı oluşturulmasını, "tanrının doğum günü" olarak ifade etmeye çalışmış yazar.
Alt 23-03-2010, 06:19 PM   #36 (permalink)
Teğmen

bayşegül bu arada iyi ki varsın, her ne kadar sen bana bunu bir tık kadar layık görmesen de ben bunu mesaj olaak yazıyorum sana tabi teessüf de iletmiş olmak için yazdım ya neyse:)
Alt 25-03-2010, 11:54 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
sen bana cevap vermemişsin bayşegül, anlattıklarından anladığım kadarıyla Allah kavramının zihinlerimizde yeniden yapılandırılması, daha olumlu bir tanrı imajı oluşturulmasını, "tanrının doğum günü" olarak ifade etmeye çalışmış yazar.
doremifasollasi
evet aynen dediğiniz gibi.... herşey gönlünüzce olsun...
Alt 25-03-2010, 11:58 AM   #38 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
bayşegül bu arada iyi ki varsın, her ne kadar sen bana bunu bir tık kadar layık görmesen de ben bunu mesaj olaak yazıyorum sana tabi teessüf de iletmiş olmak için yazdım ya neyse:)
doremifasollasi kusura bakma lütfen ben herkesi tıklıyorum gözümden kaçmış olmalı..
bir kaç gündür de çok fazla giremiyorum siteye işlerim yoğun
iyiki varsın iyiki buradasın ve bizimlesin arkadaşım
isteklerin her zaman istediğin şekilde gerçek olsun her zaman
sevgi ve ışıkla.....
Alt 09-04-2011, 12:49 AM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Başta kitabı paylaşan ve nice değerli yorumlarını dile getiren herkese çok çok teşekkür ediyorum.

Bu kitapla benim için tuhaf bir durum söz konusu. Tanrı'nın Doğum Günü kitabı ilk çıktığı ya da çıkacağı sıralarda netten rastlamıştım Burak Özdemir in sitesine ve tanıtımını okuyunca merak etmiştim ancak bunun kurgusal bir yapıt oldugunu ve gerçekte Kur'An-ı Kerim ile desteklendiğini bilmiyordum. Ama bulursam almak istiyordum. Site linkini kaybettim yazarın vede kitabın isminide hatırlayamadım ve bu kitabı unutmuştum bir nevi. O zamanlar dinim hakkında bilgiye sahiptim ama kulaktan dolma idi, ayrıntılı ve derinlemesine bilmiyordum.

Son bir yıldır hemen hemen her alanda kendimi çevremdekileri ve yaşadıklarımı sorgulamaya başladım. Bunun içinde dinimi ve benim dinimin gerekliliklerini yapma konusunda kendimi sorgulamam başladı. Peygamberimizin hayatının ve toplumda şuan için yaygın din anlayışının yanı sıra gerek geçmişteki din anlayışlarını İslamı kavrayan ve uygulayan yorumlayan kişilerin hayatları ve eserlerini yani Hz. Mevlana gibi zatları çeşitli dini kitap ve metinleri okumaya başladım. Beni buna iten bariz bir şekilde insanların dilinde olanın tümü ve hayatında uyguladıgının bir kısmının dinimizle hiç örtüşmediği anlayışımdı. Buna basit bir örnek: dinin gerekliliklerini yerine getirmeden önce Allah'ın sevdigi kullardan olabilmek için nefsimize hakim olamamız gerektiğini düşünüyorum. Nefs'i terbiye ettikten sonra kendımızı bütün saflığımızla ibadete verebiliriz. Yani kadınların bir mevlütten sonra dedikodu yapmasını aklım almaz mesela, o yüzden mevlütlere katılmam, duramıyorum orada. Namaz kılıpta dilinden küfürü ve dedikoduyu ve içinden fesatlıgı atmamış olmak namaz harıcındekı diğer zamanları bu çeşit günahlar işlemekte benim kabullenebildiğim birşey değil. Vede çevremde çokça şahit olduğum birşey. Yine dini siyasete alet etmek, yada bazı din görevlilerinin yaptıgı gibi bunu kazanç elde etmek için yapmakta beni şu zamana kadar dinimden soğutan uzaklaştıran bir çok etmenlerdir.

Peki insanlar böyle diye ve ben onlara ayak uyduramıyorum diye dinimden vazgeçecek değilim. Kendi çabamla hiçkimsenin etkisi altında kalmadan ama bununla birlikte doğruyu bulabılmek amaçlı birçok kaynaktan yararlanarak kendim öğrenmek istedim. Ve de dinimi uygulamamdanda önce (namaz kalımak gibi) nefsimi kontrol etmem gerektiğini düşünüyorum. Bunun içinde bu devirde en güvenebileceğim kaynak tabiiki İslam aleminde Yüce Allah'ın bize kılavuz olarak gönderdiği Kur'An-ı Kerim i mealinden okumaya da başladım. Henüz bitirebilmiş değilim. Ve tamda bu aşamada herzaman olduğu gibi kütüphaneden tamamen rastgele o an kapağını okudugumda ilgimi çeken bir kitap aldım çarşamba günü. Ve eve geldiğimde tesadüf eseri nette dolaşırken Burak beyin sitesine denk geldim. O an anladımki benim yıllar önce okumak isteyipte izini (sitenin linkini, yazarın ve kitabın ismini) kaybettiğim kitaptı elimdeki kitap, Tanrı'nın Doğum Günü idi ve 72. sayfadayım. Bunu çoğu zaman tesadüf diye dile getiriyorum ancak bu tamda arayışın içinde olduğum zamanda Yaradana doğru yolu bulmamda doğru kaynaklara ulaşmamda bana yol göstermesi için dua ettiğim bir zaman dilimindeydim. Ve Yüce Allah'ıma şükürler olsun ki bana ışık tutacak 2. bir kitap oldu Tanrı'nın Doğum Günü.

Hani bu hiçbir yere sığdıramadığım bu böyle olmamalı dediğim kabullenemediğim birçok durumun açığa çıkacağını hayırlısı ile bende hem Kur'An-ı Kerim den hemde bu kitapta huzuru ve sorularıma cevapları bulacagıma inanıyorum. Ve bunun için dua ediyorum. Yaradan gözlerimizdeki perdeyi kaldırıp doğru olanı görebilme seçebilme en önemlisi farkedebilme yetisi nasip etsin.

Hazır burada kitabı okumuş bir çok kişi varken naçizane bir sorum olacak kitap ve kitaplarla ilgili. Tanrı'nın doğum günü kitabını okumaya başladım ben. Ancak genel bilgi almak için yazarın ve kitabın sitelerine gözattığımda yazarın bunun devamında ve öncesinde bir çok kitabı olduğunu farkettim. Ve ister istemez kafama şöyle bir soru takıldı.

Birbirinin devamı mıdır kitaplar?
Hangi kitaplar peşpeşe okunması gereken seri kitaplardır?
Çünkü Peygamber Çocukları, Tanrı'nın Doğum Günü kitabının devamıdır demiş yazar yanlış anlamadıysam.
Aynı şekilde Levh-i Mahfuz da sanırım versiyon 1 ve 2 olarak ayrılıyor.
Bu versiyon farklılıkları nedir vede hangisini seçmeliyiz?
Sitede birçok kitap ismi yazıyor ve kendi içinde versiyonlarına ayrılıyor.
Benim kafam karıştı iyice.
Nasıl bir sırayla okunmalıdır, okumalıyımdır bu kitapları? derken yazarın kitapları sipariş sayfasında bir açıklamasını okudum bu konuda.

Anladığım kadarı ile yazarın şuana kadar yayımlanmış tüm kitapları:
Tanrı' nın Doğum Günü v.1
Tanrı' nın Doğum Günü v.1.0.1
Tanrı' nın Doğum Günü v.1.0.2
Tanrı' nın Doğum Günü v.1.0.2b (bundan sonra bir basım mevcut mu bilemiyorum.)
Levh-i Mahfuz (A yüzü: Tanrı’nın doğum günü. B yüzü: İndigo Mehdi.)
Peygamber Çocukları v2.2 (İndigo Mehdi) (bundan sonra bir basım mevcut mu bilemiyorum.)
Levh-i Mahfuz v2.0
Levh-i Mahfuz v2.2
KKD (yanlış anlamadı isem bu kitap Burak Özdemir'in net ortamında bulunan bir günlüğü mevcut ondaki yazıları var ve Levh-i Mahfuz 2.3 güncellemesi imiş. bu güncellemeden kasıt nedir anlayamadım.yeni Levh-i Mahfuz güncellenmiş hali ilemi bu kitapta yoksa sadece Levh-i Mahfuza yapılan eklemelermi yer almakta olarak ikileme düştüm.)
Türklerim Diken Diken Oldu
Yıl 2binyüz2
Elhamdülillah Hayvanım
Kişisel Devrim Kartları

yine yazarın dediğine göre şöyle bir gruplanma var:

ya Levh-i Mahfuz (A yüzü: Tanrı’nın doğum günü. B yüzü: Peygamber Çocukları -İndigo Mehdi.) en son güncellemesi olanı

ya Peygamber Çocukları v2.2 (İndigo Mehdi) + Tanrı' nın Doğum Günü v.1.0.2b (bundan sonra bir basım mevcut mu bilemiyorum.)

ya da bahsedilen KKD kitabı Levh-i Mahfuzu tümü ile içeriyorsa ki içinde 2.3 güncellemeside mevcut oldugu söyleniyor.

Bunlardan biri tercih edilmelidir diye düşünüyorum. Yanılıyormuyum bu konuda?? Bilgili olanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim. Kitabın devamını ona göre alıp okumayı düşünüyorum çünkü. Saygılarımla. Sevgi ve ışıkla dolu olasınız herdaim.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2011, 11:38 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10,570
75 Mesajinıza toplam 528 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sulara is an unknown quantity at this point

Bayıldım kıtaba..Ilk cıktıgı gunler almıstım..Daha sonra yazarın tumm kıtaplarını okudum.Burak Bey sıtesınden butun sorularınızı yanıtlıyor.Ben tum sorularıma cevaplar aldım.Herkesın mutlaka okuması gereken tum bıldıklerınızı unuutturacak herseyı yenıden baslatacak ve hayatınıızı bu kdr kokten degıstırebılecek baska bır kıtap bılmıyorum..
sulara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks