Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Şükür Defteri

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Şükür Defteri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben kitabı okurken şükredecek ne kadar çok değere sahip olduğumu fark ettim. Umarım okuyan arkadaşlar da ne kadar şanslı olduklarını fark ederler. Sevgiler....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Şükür Defteri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2009, 06:13 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold

Ben kitabı okurken şükredecek ne kadar çok değere sahip olduğumu fark ettim.

Umarım okuyan arkadaşlar da ne kadar şanslı olduklarını fark ederler.

Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2009, 06:36 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Standart Şükürler olsun ki ulaşmak istediğim hedefe doğru ilk adımımı atmışım.

Yeni hedefimi biliyordum, nereye varmak istediğimi, neler yapmam gerektiğini de. Farjlı bir seçeneği uygulamak üzere
harakete geçtim. Karar verdim ve eski inancımı yenisi ile değiştirerek yola çıktım. Kendime güvenerek sorumluluk aldım.
Hepsi bu!

Daha sonra en iyisini yapmak üzere enerjimi bu konuya yönlendirdim. Seçimimi değiştirip yola koyulduğumda sahip
olmadığımı sandığım özellikleri görmeye başladım. Artık varmak istediğim yere ulaşacak basamakları çıkacağıma
inancım tam. Çalışmalarımın karşılığını alıyorum ve bu beni ümitlendiriyor.

Yıllardır edindiğim bilgi ve deneyime ragmen; hala çekingen, zamam zaman güven eksikliği yaşıyan, utangaç çocuk
değilim artık. Ondan kesin olarak ayrılma kararı verdiğimi biliyorum.

Yine biliyorum ki kendimize inanır ve iyi niyetle yola çıkarsak evren bizi aradığımız her şeye ulaşacak yönlendiriyor.
Şükürler olsun ki hedefime giden yola çıkacak adımı atma cesaretini gösterebilmişim.
Alt 26-02-2009, 08:24 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Standart Şükürler olsun ki yarınları umutla karşılıyorum.

Duygu ve düşüncelerimi bana yansıtacak olan evrenin gücüne sonsuz güven duyuyorum. İçimdeki umut
geleceği aydınlık kılıyor. Yarın, her şeyin bu günkü gibi mükemmel olacağına inanıyorum. Biliyorum ki olaylar,
benim iyiliğim için güzel sonuçlar üreterek yer alacaklar yaşamımda.

Her, yeni, sonsuz anın değerini biliyor, kaygısız ve koşulsuzca var olana inanıyorum. Bu inancın gücüyle
yarınları umutla karşılıyor ve geleceği sevgi ile kucaklıyorum.

Biliyorum ki kaygılarımızın büyük çoğunluğu asla gerçekleşmiyor. Ve biz,belki de hiç başımıza gelmeyecek
şeyler için günlerce üzülüyoruz. Umudumuzu kaybediyoruz. Enerjimiz tükeniyor ve bu arada yaşam akıp
gidiyor. Çoğunlukla ürettiğimiz kaygılar yaşamımıza olumsuz beklentileri davet ediyor. Böylece korktuğumuz
şeyler karşımıza çıkıyor ve o zaman "Aklıma gelen başıma geldi" diyoruz. Evren, duygu ve düşüncelerimizi
aldığı gibi sonunda bize geri yansıtıyor. Bu nedenle artık beklentilerim hep güzel düşüncelerle dolu.

Uzun süredir evrenin benim için en doğru olan yolu nasılsa göstereceğini, yapmam gerekenin sadece farkındalık
içinde, uyumlu yaşamak olduğunu biliyorum.

Yaradan'a şükürler olsun ki yüreğimdeki umutla isteklerimin bana doğru harakete geçtiğini görüyor ve yarınlara
kendimi huzur içinde bırakıyorum.
Alt 27-02-2009, 11:51 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Standart Şükürler olsun ki beni sınırlayan inanç ve alışkanlıklarım giderek azalıyor.

Olumsuz alışkamlıklarım yüzünden çoğu zaman bulunduğum yerde durduğumu fark ettim. Bir adım öteğe gitmeye
korkuyor ve çekiniyordum.Sorgulamadan kabul ettiğim sınırlayıcı inançlarım vardı. Bu nedenle potansiyelimi ortaya
çıkaramadığımı, bu kadar yeter diyerek günü kurtarmaya çalıştığımı gördüm. Bunu anladığımda harakete geçtim.

Artık seçme özgürlüğümü kullanarak değişen dünyada sezgilerimin gücüne de güvenmeyi öğreniyorum. Geçmişte
diğer insanların görüşleri, inançları, alışkanlıkları olupbilinçsizce yaşamımda yer alan ve gelişmeme engel oluşturan
davranışlarımın farkına varıyorum. Bunları üzerimden yüklerimi azaltır gibi atarak hafifliyorum. Beni sınırlayan
alışkanlıklarımın yerine yeni ve güzel alışkanlıklar koymak üzere harakete geçtiğimde yüreğimin ferahladığını hissediyorum.
Biliyorum, bu kolay değil, bir anda gerçekleşmiyor. Yine biliyorum ki eğer uygulamaya devam edersem değişebilirim.

Kendim için en iyi olanı, en iyi ben biliyorum. Başkaları değil! Gerçek benliğimle özgür olarak yol almak istiyorum.

Ünlü heykeltraş Michelangelo'nun "Ben mermer kütlesine bakınca zateniçindeki o muhteşem heykeli görüyorum, yaptığım
tek şey ortaya çıkarmak için ondaki fazlalıkları yontup atmak" dediği gibi, ben de üzerimdeki sınırlamalardan kurtularak
özümdeki o eşsiz varlığa her an biraz daha yaklaştığımı hissediyorum.

Özgürlüğe giden yolculuğum için şükürler olsun.
Alt 18-03-2009, 05:07 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

çok güzel... paylaşımların için teşekkür ederim.
Alt 18-03-2009, 08:45 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Fırsat buldukca paylaşmaya devam edeceğimi
Alt 19-03-2009, 09:12 AM   #17 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

teşekkürler turunç
en sevdiğim konulardan biri umarım bol fırsat bulursun bol bol paylaşırsın bizimle

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2009, 10:41 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice

süper bir paylaşım turunç cuğum çok teşekkür ederim ..
Alt 20-03-2009, 11:04 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

çok teşekkürler, sevgili turunç...çok keyif aldım:)emeğine sağlık. devamını bekliyorum sabırsızlıkla:)
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 11:12 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Standart Şükürler olsun ki sadece kendi düşüncelerimi yüneten olmaya çalışıyorum.

Ne çok şey düşünüyoruz. Durmaksızın, hep aynı şeyler... Gün boyunca tekrarlanan anlamlı anlamsız yüzlerce
konu. Yeni bir şey yok! Onları fark eserek izlemeye çalıştığımda nasıl, ne zaman o düşünceye takıldığımı dahi
anlayamıyorum.Bu gerçekten çok yorucu. Artık bunun bilincindeyim ve düşüncelerime direnmiyorum. Onlardan
dolayı kendimi suçlamıyor,yargılamıyor, eleştirmiyorum. Sadece onları bilmek yetiyor. Düşüncelerimi yönetebile-
ceğimi hissetmek beni güçlü kılıyor. Onların kölesi değilim.

Bizi yoran çabalardan biri de, Diğerleri ne düşünüyor acaba sorusu. Aklımızdaki kalabalıkla beraber başka insanların
düşüncelerine ilgi duymak ve denetlemeye çalışmak insanı tüketiyor. Üstelik, onlara etki etme şansım hiç yokken.
Sonunda anladımki ben, sadece kendi düşüncelerimi yönetebilirim, başkalarınkileri değil! Şimdi bunun büyük bir
özgürlük olduğunu biliyorum.

Zaten düşünce nedir? Duruma, zamana, yere, kişiye göre değişen ve geçici olan görüşler...

Ne var ki çoğumuz düşüncelerimizin sadece kendi görüşlerimiz olduğunu unutup, evrensel gerçek diye ortaya
koyuyoruz. Sonra daherkesi bu gerçek doğrultusunda düşünmeye davet ediyoruz. Bunun farkında olmadığımız için
ilişkilerde büyük problemler yaşanıyor.

Sonuç olarak kendime fayda sağlayacak şeylerin ne olduğunu en iyi ben biliyorum, diğerleri değil. Yaşamımı
yönlendirebileceğim sevgi dolu düşüncelere ihtiyacım var. Bu gücün sınırsız bir kaynak olduğunun farkındayım,
onları eylemlere dönütürecek enerjiye sahip olduğumun da.

Çünkü beynimin yöneticisi benim. Yaradan'a şükürler olsun.

Bookmarks

Etiketler
defteri, sukur