Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

İçimizdeki Şaman - Duyguların Simyası Kitabı Hakkında Yorumlar

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar İçimizdeki Şaman - Duyguların Simyası Kitabı Hakkında Yorumlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız DELİ COŞKUSUNUN DEĞİŞİK HALLERİ NEDİR Coşkunun sağlıksız ifadesidir. NE DEĞİLDİR Gerçek neşe, doyum, haz, yaşama sevinci değildir. ARMAĞANI Yaratıcılığı teşvik eder . OLUMSUZ YANI Depresyona davetiye çıkarır. KENDİNİ İFADE ETME BİÇİMİ Yüksek enerji, hiperaktivite, dengesizlik. BASTIRILDIĞINDA Kronik depresyon. PATLADIĞINDA Delilik, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

İçimizdeki Şaman - Duyguların Simyası Kitabı Hakkında Yorumlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-02-2009, 11:27 PM   #21 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

DELİ COŞKUSUNUN
DEĞİŞİK HALLERİ

NEDİR
Coşkunun sağlıksız ifadesidir.

NE DEĞİLDİR
Gerçek neşe, doyum, haz, yaşama sevinci değildir.

ARMAĞANI
Yaratıcılığı teşvik eder.

OLUMSUZ YANI
Depresyona davetiye çıkarır.

KENDİNİ İFADE ETME BİÇİMİ
Yüksek enerji, hiperaktivite, dengesizlik.

BASTIRILDIĞINDA
Kronik depresyon.

PATLADIĞINDA
Delilik, çıldırmak.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-02-2009, 11:31 PM   #22 (permalink)
Moderator

1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

DOYUM

NEDİR
Kendi öz değerlerine uygun bir amacı gerçekleştirmenin verdiği özgüven duygusudur.

NE DEĞİLDİR
Bir eğlence aktivitesi içinde alınan zevk duygusu değildir.

ARMAĞANI
İçimizdeki potansiyeli ortaya çıkarır.

OLUMSUZ YANI
Doyumun gelecekte de mutlu olmak için kendimize yeteceğini sanmak.

Kendine olan güvenin yenilenmesine duyulan şükran duygusudur.

BASTIRILDIĞINDA
Yaşama duyulan güvensizlik.

PATLADIĞINDA
Kibir ve kendini dev aynasında görmek.
Alt 13-02-2009, 11:35 PM   #23 (permalink)
Moderator

HAZ

NEDİR
Gelişme, büyüme, ilham, derin doyum, yaşama sevinci.

NE DEĞİLDİR
Neşe, coşku, ansal mutluluk.

ARMAĞANI
Evrenle bir olma duygusu.

OLUMSUZ YANI
Sıradan insanlarla bağlantı kuramamak.

Mistik duygular ve bilinç akışı.

BASTIRILDIĞINDA
Sıradanlaşma, kendini yavan ve tatsız bir hayata mahkum etme.

PATLADIĞINDA
Kontrolsüz şehvet.
Alt 28-03-2009, 11:55 AM   #24 (permalink)

karainci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 73
13 Mesajinıza toplam 55 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karainci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İçimizdeki Şaman - Duyguların Simyası Kitabı Hakkında Yorumlar

Çok faydalı bilgiler vermişsiniz teşekkürler.
Devamı var mı acaba?
karainci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2009, 12:42 PM   #25 (permalink)
Moderator

Duyguların açılımı olarak verilen bilgiler bu kadardı sevgili karainci..

Kitaptan alıntılar yapmayı düşündüm ama pek vaktim olmadı..Belki ilerde yapabilirim..

Sevgiler
Alt 15-03-2010, 04:41 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice
Standart Cevap: İÇİMİZDEKİ ŞAMAN DUYGULARIN SİMYASI

evet ben bu kitabı okudum. ve nilgünün birçok kitabınıda tabii, tavsiye edrim. harika bilgiler var sevgiyle kalınnn...
Alt 27-09-2010, 06:18 PM   #27 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Ben bu kitabı okuduğum zaman kafam çok karışmıştı. Oldukça faydalı ve güzel bilgiler var. Ancak bir ara depresyonda olduğumu düşündürmüştü kitap bana. O halim depresyon hali miydi şuan hatırlamıyorum. Ancak kitabı herkese tavsiye ederim. Çünkü duyguları tanımlayabilmek çok önemli ve bir çoğumuz hissettiğimiz duyguları tanımlarken zorlanıyoruz.

Kitabın özellikle bana öğrettiği şey korku diye tanımladığımız duyguların korkaklık olduğu, korkaklık ve korku arasındaki farkın soğukkanlılık olduğuydu. Herkesin hayatında büyük bir yer kaplayan ve yaşam tarzını, yaşayışını, ilişkilerini etkileyen duygular vardır. Benim hayatımda da korkuların yeri çok büyük olduğu için özellikle bu bölüm dikkatimi çekmişti ve aslında -okuyanlar bilir- penceredeki bebek hikayesinden sonra bu konuyu düşündüğümde bu yorumun oldukça doğru olduğunu fark ettim.

Kediden korkarım, köpekten korkarım, kuşlardan korkarım, birtakım yiyeceklerden korkarım, önceden karanlıktan da korkuyordum vs. Bu hislere kapıldığımız zaman şiddetli bir panik hissedip, kaçmak, yakınımızdaki birine sığınmak ya da çığlık atmak istiyoruz. Aslında gerçekten korkan bir insanın korktuğu durum karşısında soğukkanlı olduğunu yazıyordu. Sonra ben bunu okuyunca şunu anımsadım.

Bir gün üniversitedeyken akşam fakülteden çıktım arkadaşımın fakültesine gidiyordum. Onun fakültesi de yaklaşık 200 metre filan ilerideydi. Akşam olduğu için de yol boştu. Zaten kimse de yürüyerek gitmezdi fakültelere. Ben araba beklemek istememiştim yakın olduğu için. Yolda yürürken yanımda bir takım sesler geliyordu. Ben de bizim kampüste çok fare var diye fareler oynuyor sanıyordum. Sonra kafamı bir çevirdim ki yılan var yanımda ve benim yanımdan geliyor. Korkup her şeyden kaçan ben tamamen iç sesimi dinledim. Ve birlikte ilerlemeye başladık.

İç sesim bana şunları söylüyordu: Sakin ol. Kaçmana gerek yok. Sen eğer ona zarar verecek bir şey yapmazsan o da sana zarar vermez. Şu an yol boş. Sakinliğini bozma ve yavaşça yolun karşı tarafına geç. Ben sakince yılana odaklanmadan yolun karşı tarafına geçtim. O yoluna gitti. Ben de kendi yoluma... Kedi görüp yolunu değiştiren ben yılandan kaçmamış oldum. İnanılmaz ama gerçek.

Kitabı okuduğumda yaşadığım bu olayda aslında tam anlamıyla bir korku yaşadığımı fark ettim. Bu duyguyu öğrenmemi sağladığı için Nil Gün'e minnettarım.

Sevgilerimle.
Alt 27-09-2010, 08:02 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
DELİ COŞKUSUNUN

DEĞİŞİK HALLERİ

NEDİR
Coşkunun sağlıksız ifadesidir.

NE DEĞİLDİR
Gerçek neşe, doyum, haz, yaşama sevinci değildir.

ARMAĞANI
Yaratıcılığı teşvik eder.

OLUMSUZ YANI
Depresyona davetiye çıkarır.

Yüksek enerji, hiperaktivite, dengesizlik.

BASTIRILDIĞINDA
Kronik depresyon.

PATLADIĞINDA

Delilik, çıldırmak.

Alıntı:
DOYUM

NEDİR
Kendi öz değerlerine uygun bir amacı gerçekleştirmenin verdiği özgüven duygusudur.

NE DEĞİLDİR
Bir eğlence aktivitesi içinde alınan zevk duygusu değildir.

ARMAĞANI
İçimizdeki potansiyeli ortaya çıkarır.

OLUMSUZ YANI
Doyumun gelecekte de mutlu olmak için kendimize yeteceğini sanmak.

Kendine olan güvenin yenilenmesine duyulan şükran duygusudur.

BASTIRILDIĞINDA
Yaşama duyulan güvensizlik.

PATLADIĞINDA
Kibir ve kendini dev aynasında görmek.

Alıntı:
HAZ

NEDİR
Gelişme, büyüme, ilham, derin doyum, yaşama sevinci.

NE DEĞİLDİR
Neşe, coşku, ansal mutluluk.

ARMAĞANI
Evrenle bir olma duygusu.

OLUMSUZ YANI
Sıradan insanlarla bağlantı kuramamak.

Mistik duygular ve bilinç akışı.

BASTIRILDIĞINDA
Sıradanlaşma, kendini yavan ve tatsız bir hayata mahkum etme.

PATLADIĞINDA

Kontrolsüz şehvet.

şu yaptığınız alıntılar kitaptanmı
Alt 27-09-2010, 08:04 PM   #29 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Evet hepsi kitaptan alıntılar.
Alt 27-09-2010, 09:36 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet hepsi kitaptan alıntılar.
teşekkürler. kitabın ismi hakkında bilginiz varmıdır Zerynthia

Bookmarks