Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Rüyadan Uyanmak - Michael Langford

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Rüyadan Uyanmak - Michael Langford Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Stromguard ayrıca kitaptaki farkındalığı izleme farkındalığı yöntemini uygularken, malesef nefes alışverişimi takip ediyorum düşünce yok ama nefesi takip var,acaba yanlış mı oluyor? çünkü kitapta nefesinize odaklanmayın diyor? Sonsuz uzay yönteminde de uzayda seyahat sırasında, ego sürekli olarak uzayın biteceğini, ileride ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Rüyadan Uyanmak - Michael Langford

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-03-2009, 08:54 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 28
26 Mesajinıza toplam 224 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
studiofix is an unknown quantity at this point

Stromguard ayrıca kitaptaki farkındalığı izleme farkındalığı yöntemini uygularken, malesef nefes alışverişimi takip ediyorum
düşünce yok ama nefesi takip var,acaba yanlış mı oluyor?
çünkü kitapta nefesinize odaklanmayın diyor?
Sonsuz uzay yönteminde de uzayda seyahat sırasında, ego sürekli olarak uzayın biteceğini, ileride kıvrılıp büküleceğini ve benim duvara toslar gibi toslayacağımı söylüyor acaba bu düşüncenin temeli nedir? nasıl kurtulabilirim?
sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

studiofix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2009, 09:16 PM   #32 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

bence uyuşmuyor :) neyse o senin algın.bu da benim :) çekim yasasının verdiklerinin bir de bedeli mi var?Ben birşeyler çektim, çekim yasasıyla hayatıma; ama bir bedel ödemedim.Bedelden kastın,istediğinin sana gelmesiyle değişen mevcut durum ise,bir etki varsa tepkide vardır.
Biryerlerde yanlışlık var.ama bunu şimdilik bulmak zor olacak sanırım. Sonuç olarak; çekim yasasının varlığını kabul edelim ve sadece doğru kullanmayı bilmek gerektiğini söyleyeyim.Bunu da fakındalığın gelişmesiyle başarabiliriz diyeyim.Çekim yasasını isteyen unutsun isteyen doğru isteyen yanlış kullansın.O işlemeye devam edecektir.Yeni başlayan arkadaşlar bu detayı unutmasınlar çekim yasasıyla ilgili.Altını çizeyim bir daha ''çekim yasasını doğru kullanmayı bilmek gerekiyor''. O paranın bir muadili filan değil :)
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 08:40 AM   #33 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 224 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Stromguard çok sordum ama bir teknik var
qiGong terapi diye, bu konuda bilginiz var mı?
Alt 19-03-2009, 05:47 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point

Ya ben kitabı okumaya başladım ama dünden beri bazı sorular kafamın içinde dönüp dolaşıyor. İsteklerden, arzulardan kurtulmak tam olarak nedir Allah aşkına. Mesela ben kitap okumaktan hoşlanıyorum. Boş bir zamanımda kitap okuma isteyebilirim. Bundan da mı özgürleşeceğim. Ya da benim ihtiyacım olmayabilir ama belki birini ziyarete gitmeyi seviyorum, ya da bilgisayarda oyun oynamayı veya başka birşeyi. Arzu ve isteklerinden arınmış bir insan modeli olabilir mi? Olursa o bir insan olabilir mi? Belki egom bu çatışmaları yaratıyor ama arzulardan arınmak tedirgin ediyor beni. Biri bana arzularından arınmış birinin nasıl biri olduğunu analatabilir mi? Çünkü bu siteye bile istediğim için giriyorum. İsteklerden arınmak sanki robot gibi yaşayıp boş boş mutluluk hissetmek gibi geliyor su anda bana.

Çekim yasası(genelde bu konuda başarısız olsam da) ile benim de daha önce kendime çektiğim şeyler oldu. Ama bu sadece maddi anlamda değil, kişiler çektim, olay ve durumlar çektim kendime. Bir bedel ödediğimi farketmedim. Nasıl bir bedel ödemiş olabilirm ki.

Kişisel gelişim, çekim yasası ile ilgili çok kitap okudum ve böyle bir kavram ilk defa karşıma çıktı. Kafam çok karıştı :(

Bir de, bu örneği daha önce de verdim ama ben öss'ye hazırlanıyorum. İstediğim bölümü kazanma arzusundan özgürleşirsem nasıl kazanacağım. İstemeyen bir insan nasıl çalışsın da başarılı olsun. Bu arzudan özgürleşirsem yatarım aşağı. Oh ne güzel kendimi de iyi de hissederim.(?) :(:( Ben en iyisi gidip kitabı okumaya devam ediyim.
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 07:07 PM   #35 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
efla is an unknown quantity at this point

Cekim yasasi, tepki yasasi, titresim yasasi, arinma, vs her ne ise, insan neye inanirsa, o odur. Cünkü inandigin seyi gercek yapiyorsun, kendi realiteni olusturuyor, ve onun sinirlari icinde yasiyorsun.

Istersen kendini arindi say, degisik bir boyutta yasa, ister parayi sev ve herkesin korkmadan sahip olabilecegi olasiligini kabul et, yada onun kirli birsey oldugunu düsünüp uzak dur, her sey ama hersey senin realitenin sana sunduklari.

Sen hangi yasayla bunlari anlamlandirmaya calisiyorsun bilmiyorum ama, aradigin bir gerceklik varsa, o da kendi kurdugun realitenin icinde ya da disinda biryerde, cekiyon, seciyon, itiyon... bilmem ne yapiyon iste o kadar.....

efla isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 07:57 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Güzel, hoş diyorsun da kitapta öyle şeylerden bahsediyor ki çok ilginç. Kitapta dediğine göre bu tür inançlar, düşünceler hep egonun hileleri. Gerçek farkındalıkta düşünce yoktur gibi bir şey diyordu.
Alt 19-03-2009, 08:52 PM   #37 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

Kitabı okumadığımı belirtmiştim.Senin söylemek istediğini anladım; ama meseleye öyle bakmıyo büyük ihtimalle.Kitabı okuyan bir arkadaşım seni daha iyi aydınlatacaktır; ama şunu söyleyeyim; isteklerden,ihtiyaçlardan özgürleşmek demek ,gerçekte istediğin şeyi bulmak demek.yani ben bir laptop um olsun istiyorum diyelim.Bunu istiyorsam bu olur,ancak laptop um olunca başka bişiy istiycem,o olunca başka bişiy,... yani içimizde kaybettiğimiz mutluluğu ve huzuru, maddi şeylerde arama eğiliminin bitmesine yarıyor bu özgürleşme.Hani mutluluk mutluluk diyoruz ya, o mutluluk kendmizle ve evrenle uyum içinde olduğumuz zaman oluyor.Bahsi geçen özgürleşmeyi yaşamaya başlayınca;ilk durumundayken üniversitedeki istediğin bölümü,aslında istemediğini anlayacaksın belki de.veya gerçekten de istediğin bölüm o dur.Yanlış yoldaysan (ki yaşamaya başlayınca artık yanlış yola girmeyeceksin) doğruyu görmene, ve doğru yoldaysan da mutluluk içinde yine o yolda yürümeye devam etmeni sağlıyor bu özgürleşme.farkındalık :)

Kitabı okuyan arkadaşlarım,yanlışsam doğrusunu anlatacaklardır veya daha iyisini ;) yara bandı görevi yapayım dedim onlar yazana kadar.
Çekim yasasında bir bedel varsa bu da düşüncelerinin bedelidir.eh onuda biz yaratıyoruz, sorun yok.bedel filan yok yani.düşünürsün, inanırsın(sahip olduğuna), ve istersin.o da sana gelir.Ama bunu farkındalıkla yaparsın.Her mesajda yazacağım bunu sanırım.Paranın muadili gibi düşünülmemeli.zaten o zaman hissedrek istemek ve inanmak gerçekleşmeyeceği için olmaz.
Sevgiler :)
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 09:30 PM   #38 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Bak dostum ben sana anlatayım...Kitabı okumadım ama sorularından anlamak mümkün :)
Aslında yazar çok net açıklamış ama bu kitabı okuyanlar Echart Tolle'nin bi kaç tane kitabı var onları okumadan bu kitaba geçilmemesi gerektiği söylüyorlar İşin mantığını kavrayamayanlar için... herneyse ben sadece anlatmaya çalışayım;Şimdi istek farklı bişeydir,arzu farklı bişeydir amaç çok daha farklı bişeydir...Çok insan para kazanmayı ister yada umut eder ama kaç kişi zengin? yani burada istek ten kasıt hoşuna giden şeyleri yapma değil-dikkat et birşey istemeyen insan yoktur...herkes bişeyler ister,kaç kişi istediğine sahip oluyor?bunların hepsi arzulamadır ümit etmektir,burada senin belli bir bilinçlilik boyutuna ulaşman isteniyor yani daha net açıklıyayım...diyosun 500 bin tl kazanmak istiyorum,bunu hangi insan arzulamaz?yada istemez?bütün insanlar ister arzualr bunu ama sen arzulamayacaksın sen bunu çekeceğini bileceksin,inanacaksın ve emin olacaksın... Bir rally yarışını bütün sürücüler kazanmak ister ama sadece bi tanesi kazanacağına inanır...bilmem anlatabiliyormuyum :)

Bir bedel ödediğimi farketmedim
Çekim yasasında ve hayatta kesinlikle hiçbirşey bedelsiz elde edilemez...Bu çok önemli bir kuraldır...ama burada bedel den kastedilmek istenen,bir eylem yapmaktır yani şöyle diyelim canın yiyecek birşeyler istiyor değilmi...onu çektin annen evde pişirdi istediğin şeyi ve seni yemeğe çağırdı...işte onu yiyebilmen için bir bedel ödemelisin,gidip,masaya oturup,eline çatalı alıp onu yemelisin...burada bedelden kasıt sırtında taş taşımak değildir,isteğinin sana geldiğinde harekete geçmektir....

Kitapta dediğine göre bu tür inançlar, düşünceler hep egonun hileleri
Gerçek farkındalıkta düşünce yoktur gibi bir şey diyordu.
Evet,burasıda çok güzel...İster başarabileceğini düşün ister tam tesrsini ikisinde de sen haklı çıkarsın...Şimdi yaşadığımız hayat gerçek değil bir oyun...Düşünce ve ego kavramları biz insanlara özel birşeydir tanrı egosal yada düşünen bir şeydeğildir...Yani öbür tarafta burada yaşadıklarına pek rastlamayacaksın...Hiçbir insan tanrının nasıl birşey olduğunu düşünemez çünkü buna dair bilgi beynimizde yoktur(verilmemiştir)einstein der ki tanrı zar atmaz...niye bunu diyorum şu anda yaşadıüımız hayat bir oyun zaten ne düşünürsen düşün hepsi yalan asıl gerçeklik burası değildir ve ego da buna dahil...ama bu şu anlama gelmiyor sen başabileceğini düşünüyorsun fakat bu yalan başaramazsın anlamına gelmiyor...başarabilirsin ama sadece oyunu bitirmiş olursun...örnek olarak araba yarışı oynuyorsun bilgisayarda ve yarışı kazandın amacına ulaştın sevindin(araba oyunu şimdiki hayat) fakat gerçkete yarış yoktur...gerçekte sen bilgisayarın başındasındır...yani yarış bir yalan bilgisayarın başında olman bir gerçek...Bu bir örnekti...burada yarış şu anda yaşadığın hayat(dikkat et gerçek değil)oyunu oynamanda gerçek hayat(bu da ölümden sonrası) umarım anlamışsındır...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 09:38 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

cevaplar için teşekkürler.. Hani arzulardan falan özgürleşmek diyince, ne oluyo bu dünyadan ilişiğimizi kesip bir nevi uçuyoruzmuş gibi geldi kitapta anlatılanlar. O yüzden biraaz kafam karışmıştı. Ama şimdi taşlar yerine oturmaya başlıyor :)
Alt 19-03-2009, 11:36 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
CeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir bedel ödediğimi farketmedim
Çekim yasasında ve hayatta kesinlikle hiçbirşey bedelsiz elde edilemez...Bu çok önemli bir kuraldır...ama burada bedel den kastedilmek istenen,bir eylem yapmaktır yani şöyle diyelim canın yiyecek birşeyler istiyor değilmi...onu çektin annen evde pişirdi istediğin şeyi ve seni yemeğe çağırdı...işte onu yiyebilmen için bir bedel ödemelisin,gidip,masaya oturup,eline çatalı alıp onu yemelisin...burada bedelden kasıt sırtında taş taşımak değildir,isteğinin sana geldiğinde harekete geçmektir...
Sevgili Cem olaya bu açıdan bakmamıştım hiç,bedel ödemek demek illa elde ettiğimiz şey için bir üzüntü yaşamak veya sonrasında hayal etmediğimiz bir senaryo ile karşılaşmak mı diye düşünmüştüm..
Evet bedel ödemek harekete geçmek olabilir,harekete geçme zorunluluğu..Kılını kıpırdatmadan birşeyi çekemezsin yasası..Umarım öyledir..

Fakat yine de Stromguard, sen bu konuda ne düşünüyorsun? Cem'in bahsettiği gibi midir sence bedel yasası denilen şey, yoksa farklı bir açılımı olduğuna mı inanıyorsun? Yanıtlarsanız çok sevinirim
teşekkürler hepinize...

Bookmarks