Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Rüyadan Uyanmak - Michael Langford

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Rüyadan Uyanmak - Michael Langford Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Binlerce yıldır insanlar aynı sorunlarla boğuşmaktadır. İnsanlar acı çekmekten, kederden, öfkeden, korkudan, şiddetten, sahtekârlıktan, aldatmadan, yalandan, güvensizlikten muzdarip. Tüm bu sorunların tek bir nedeni var. Çözülemeyen sorunların denizine insanları hapseden bir sır, kayıp bir parça, kötü bir döngü var. Bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Rüyadan Uyanmak - Michael Langford

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-11-2008, 05:45 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Rüyadan Uyanmak - Michael Langford

Binlerce yıldır insanlar aynı sorunlarla boğuşmaktadır. İnsanlar acı çekmekten, kederden, öfkeden, korkudan, şiddetten, sahtekârlıktan, aldatmadan, yalandan, güvensizlikten muzdarip. Tüm bu sorunların tek bir nedeni var. Çözülemeyen sorunların denizine insanları hapseden bir sır, kayıp bir parça, kötü bir döngü var. Bu sır, bu kayıp parça, bu kötü döngü bu kitapta ele alınıyor. Bu eski insan tuzağını nasıl kıracağınız da bu kitapta ortaya çıkıyor.
Tüm hüzünlerden ve acılardan kurtulmak, bu hayatınızda şimdi ve burada mükemmel sonsuz sevinci deneyimlemek mümkündür. Egonun hilelerini nasıl sona erdireceğiniz bu kitapta öğretilecektir. Bu kitabı eşsiz ve bir o kadar da değerli kılan şey bu özelliğidir. Bu kitap entellektüel bir eğlence olarak yazılmadı. Bu kitap bir teori değil, Doğrudan Deneyim için uygulamalı bir rehberdir. Dönüştürülecek insan bilinci için yeni bir şey tanıtılmalı.

Kimse size bilincin ne olduğunu öğretmedi. Bilmek ve Unutmanın gerçekten ne olduğunu ve nasıl oluştuğunu öğretmedi. Uyku ve uyanıklık nedir? Gözleri açık olmak uyanık olmakla eşdeğer midir? Yoksa bilincin uyanışı farklı bir şey midir?

Farkındalığın en derin aşamasına bu kitapla dalacaksınız. Bu kitap sizi toplumun yüklerinden arındıracak, size bambaşka bir bakış açısı sunacak. Hiç düşünmediğinizi düşünecek, hiç bilmediğiniz şeyleri öğrenecek ve hiç görmediğiniz bir hakikatı göreceksiniz. Şahit olmanın ve bizzat tatmanın ne demek olduğunu farkedeceksiniz.

Bu kitapta yer alan “Farkındalığı İzleyen Farkındalık Yöntemi”, “Serbest Bırakma Yöntemi”, “Sonsuzluk Yöntemi”, “Sonsuz Uzay Yöntemi” ve “ “Herşeyi Sevme Yöntemi” vasıtasıyla, bilincin bambaşka boyutlarına yolculuk edeceksiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2008, 11:58 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: Rüyadan Uyanmak - Michael Langford

Bu kitabı okudum, maddeler halinde yazılmış ve okunması, anlaşılması çok kolay. Farkındalık ve egoyu bu kadar anlaşılır şekilde yazabilmesine hayran kaldım. Cümleleri okurken insan etkileniyor, bazı yerlerde keskin bir anlatım tarzı var. Bu benim hoşuma gitti ama bazı okuyucular, egolarına saldırılmış gibi hissedebilirler..

Ayrıca içindeki uygulamalar kısımlarıda fevkalade. Ben bir süredir her gün Farkındalığı izleyen farkındalık ve Serbest bırakma yöntemini deniyorum.. içsel huzur ve mutluluk halinde genişleme ve derinlik oluştu. Kesinlikle tavsiye ederim.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2008, 06:07 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 359
66 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough

STORM bu kitabı alıp almama konusunda kararsızdım. Fikirlerin için teşekkür ederim. Bu sitede Shamanic ve Hayalalaz'dan sonra mesajlarını beğeniyle okuduğum ve faydalandığım üyelerden birisin. Yanılmıyorsam senin mesajlarında gördüğüm -Geçmişi Onarmak, Geleceği İyileştirmek- isimli kitabı da sipariş etmeyi düşünüyorum. Kitabı okuduysan düşüncelerini yazarsan sevinirim. Sevgiler
01nisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2008, 08:47 PM   #4 (permalink)
Teğmen

107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Merhaba, teşekkürler. Geçmişi onarmak geleceği iyileştirmek adlı kitabı fazla beğenmedim. Uygulaması zor bi kitap ve fazla karmaşık bence. Sevgiler.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2009, 02:01 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 28
26 Mesajinıza toplam 224 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
studiofix is an unknown quantity at this point

stromguard bu başlıkta tecrübelerini bizimle paylaşırsan çok sevinirim
rüyadan uyanmak adlı kitaptaki yöntemleri 20 sn-1 dk dan fazla uygulayamıyorum,yazar günde 2 saatten bahsediyor,ne yapabiliriz?
müziği,tv yi tamamen hayatımdan çıkardım bu arada..
studiofix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2009, 08:34 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Merhaba,

Kitap bizzat tam özgürleşme ve aydınlanma üzerine olduğu için, nefse(egoya) zor gözükücektir. İlk başlarda 1 dakika bile gayet iyi bir süre, 2 saat boyunca yapabilirsen (ki yapabilmen için özgürleşme arzunun yoğun olması gerekiyor) her geçen gün, çok daha uzun süreler muazzam bir farkındalık içinde kaldığını göreceksin, çalışma esnasında ve çalışma sonrasında, çok derin bir huzur hissetmeye başlayacaksın ve bir süre sonra, hayatında ki bütün kaoslar tamamen anlamsız, basit şeyler haline gelecek. Sadece izleyecek, tebessüm edecek ve bırakacaksın. Duyguların ya da düşüncelerin seni etkisi altına alamadığını göreceksin. Herkes telaş içindeyken, perişan durumdayken, duygular içinde savrulurken, kendini tam Öz merkezde, dingin, huzurlu ve net bir halde bulacaksın ve bu haldeyken insanlara söylediğin sözler direk kalplerine tesir edecek.

Devam et, yaptığın her çalışma 1 dakika bile olsa, o gün kafanın içinde kaybolmuş olarak bulunduğun 23 saat 59 dakikadan daha kıymetli olacak.
Alt 17-03-2009, 09:27 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Bu kıtap 2. tavsiye edilişi merak ettim. alıp okumak istiyorum. Teşekürler yüreklendiren yorumlarınız için teşekkür ederim Sevgıyle kalın.
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2009, 02:33 PM   #8 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 224 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Stromguard, dünden beri bu muhteşem kitabın etkisindeyim...
Uyku uyuyamadım,uykudan farkındalığı izleme farkındalığı yöntemini uygulamak için uyandım durdum, hiçbirşey eskisi gibi olmayacak artık
buna eminim bunu hissediyorum; şöyle ki,
uygulama sürem arttı, 5 dk ya uzatabiliyorum
ama uygulamayı doğru yapıp yapmadığım konusunda ego vik vik ötüyor
acaba farkındalığı izlemek demek içine dönmek ve hiçbirşey düşünmeden kalabilmek demek mi?

nefesime konsantre olmayı denedim,ego başka türlü susmuyor çünkü
nefes alışverişim dışında kendi bilincim dışındaki şeyleri bertaraf ederek kalmayı denedim, fakat gündüzleri malesef dışarıdaki sesleri duyuyorum ama üstlerinde düşünmüyorum sadece dinleyiciyim mecburen
sence doğru yolda mıyım?bu süreyi nasıl uzatabilirim?
Alt 17-03-2009, 02:36 PM   #9 (permalink)
Teğmen

stromguard sonuçları ne zaman alacağım acaba?henüz 1 gündür uygulama yapıyorum
biliyorum çok erken diyeceksin ama özgürleşme arzumun tam olduğuna eminim
egoyu susturma konusunda çok istekliyim
çok garip birşey,ego hiç durmadan konuşuyor temelsiz fikirler ve buna bağlı duygular oluşturuyor..bir dk susmaz mı birşey? ama ego susmuyor uykuya dalana kadar hayaller varsayımlar, inançlar üretiyor..tamamen fikirden fikre varsayımdan varsayıma uçuruyor insanı.
ama artık elveda ego.. senin için üzgünüm...
Alt 17-03-2009, 06:36 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Uygulama süresini uzatabildiğin kadar uzat, yani 60 dakika yapacaksan, ilk başlarda bu 60 dakikanın hepsinde farkındalığını izleyebilmen münkün olmayacak zaten ama önemli olan maksimum süreyi bu çalışma için kullanabilmen.. 2 saat oturduğunda belki bu 2 saatin içinde en fazla toplam 10 dakika farkındalığını izleyebilmiş olabileceksin. Fakat önemli olan zaten bu çabayı gösteriyor olman, bunu düzenli yapabildiğinde 2 saatin tamamını farkındalığını izleyebilme düzeyine doğru devam ettireceksin.

Sonuçları alıyorsun ya dostum, bu çalışmayı yapmaya başlamak en güzel sonuçlardan bir tanesi :) Sonuçlarla ilgilenmeyi bırak, sadece farkındalığını izlemenin keyfini çıkar, hayattaki en değerli ve en gerçek şey budur.

Bookmarks