Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitap Çalışması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitap-calismasi/)
-   -   Elindeki Kitap (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitap-calismasi/613802-elindeki-kitap.html)

KusadasiComputer 21-12-2010 06:24 PM

Cevap: Elindeki Kitap

Şimdi benim elimde 3 tane php egitim kitabı var hzırlıklarım biter bitmez okumaya başlıyacağım

kime_ne 22-12-2010 11:27 AM

Louise Hay pozitif gücün büyüsü ...
Yeni başladım :)

planner 22-12-2010 11:33 AM

Osho - Beden ile Zihni Dengelemek

sanemce 22-12-2010 03:54 PM

M.S 2150
Thea Alexander
AKAŞA YAYINLARI

Bir Bestseller olan bu Makro Felsefe Klasiği, M.S. 2150 yılının muhteşem dünyasını, dünyamızın inanılmaz değişimi, insanlığın ulaştığı olağanüstü düzeyi ve hepsinin ötesinde de son derece yüksek bir anlayışı, Makro Felsefe'yi anlatıyor.
Gelin siz de, bir gece uyku halindeyken geleceğin güçlerinin yardımıyla günümüzün mikro dünyasından, 2150'nin Makro dünyasına götürülen Amerikalı Vietnam gazisi, psikolog Jon Lake'in bu mucizevi, bilgi dolu yolculuğuna, bu vaat ve tehlike dolu serüvenine katılın. 2150'nin bugünkü dünyamızdan çok farklı olan hayranlık verici güzellikteki dünyasını keşfedin. Bu Makro dünyanın düşünce ve eylem biçimini inceleyin. Sonunda içinizin umut ve coşku dolduğunu, bilincinizin genişlediğini, hayata bakışınızın tümüyle değiştiğini görebilirsiniz. Evet, bu okuyup bir kenara koyabileceğiniz bir roman değil, yaşamınıza uygulayabileceğiniz bir Makro felsefedir!

Çok keyifle okudum..Tavsiye ederim..

vittoria è nostra 22-12-2010 05:51 PM

M.S 2150
Thea Alexander
AKAŞA YAYINLARI

uzun zamandır felsefeye ilgi duyuyorum ve genelde nietzsche okurdum buda ilgimi çekti elimdeki kitapları bitirince okumak isterim. teşekkürler. sevgilerimle.

Alice in Wonderland 22-12-2010 06:03 PM

Alıntı:

birAsiAksAçlıkız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 784030)
M.S 2150
Thea Alexander
AKAŞA YAYINLARI

uzun zamandır felsefeye ilgi duyuyorum ve genelde nietzsche okurdum buda ilgimi çekti elimdeki kitapları bitirince okumak isterim. teşekkürler. sevgilerimle.

ben okudummm kitaplığımda durur :) bence seveceksin 956k

Alice in Wonderland 22-12-2010 06:04 PM

Ahmet Arslan - Allah 'ın isimlerinin sırları

Alice in Wonderland 22-12-2010 06:04 PM

ve son 100 sayfam kaldı ateşi yakalamak. bitince alaycı kuş a geçicem. sürüklemedi ama bi başladım mı inat ediorum bitirmeden bırakamam.

Herr_Mannelig 22-12-2010 06:21 PM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 784035)
ve son 100 sayfam kaldı ateşi yakalamak. bitince alaycı kuş a geçicem. sürüklemedi ama bi başladım mı inat ediorum bitirmeden bırakamam.

hayranım o seriye çok beğenerek merakla okumuştumy789

Herr_Mannelig 22-12-2010 06:22 PM

Dan Brown-Da Vinci Şifresi
yeni başladım:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:41 PM.