Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Kişisel Gelişim Siteleri

Uyarılar

Düşünce Eğitim Platformu!!!

Kişisel Gelişim Klubü ve Kişisel Gelişim Siteleri Düşünce Eğitim Platformu!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Düşüncelerinizin gücünün farkında mısınız? Aklınıza gelen olumsuz ve rahatsız edici düşüncelerinize "Dur!" diyebiliyor, onların sizi ele geçirmelerine engel olabiliyor musunuz? Bilinçaltı zihinle öğrenme tekniklerini uygulayabiliyor musunuz? Düşünce Eğitim Platformu'nda pek çok farklı telkin ile farkındalık kazanırken, olumlu düşünmeyi de alışkanlık ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kişisel Gelişim Siteleri telkin cd indir izle İstanbul Kişisel Gelişim Siteleri nerededir kimdir Kişisel Gelişim Siteleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kişisel Gelişim Siteleri hipnoz Kişisel Gelişim Siteleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kişisel Gelişim Siteleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kişisel Gelişim Siteleri kuantum düşünce kitap haberi

Düşünce Eğitim Platformu!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2012, 06:35 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough
Arrow Düşünce Eğitim Platformu!!!

• Düşüncelerinizin gücünün farkında mısınız?
  • Aklınıza gelen olumsuz ve rahatsız edici düşüncelerinize "Dur!" diyebiliyor, onların sizi ele geçirmelerine engel olabiliyor musunuz?
  • Bilinçaltı zihinle öğrenme tekniklerini uygulayabiliyor musunuz?
Düşünce Eğitim Platformu'nda pek çok farklı telkin ile farkındalık kazanırken, olumlu düşünmeyi de alışkanlık haline getirebilirsiniz. Hepsi ücretsiz paylaşım için hazırlanmış sürekli güncel ve kaliteli içeriğimizle, günlük hayatınızda yaşadığınız stres, korku, güvensizlik gibi pek çok sorununuzun üstesinden de rahatlıkla gelebilirsiniz.

BİZE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2012, 06:38 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: Düşünce Eğitim Platformu!!!

sayfanız güzelmiş etkilendim. :)
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2012, 11:50 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

Gayet başarılı..Dahada geliştirisiniz sanırım..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2012, 07:35 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet başarılı! Daha da geliştirirsiniz sanırım.
İstiyorum ki "olumlu düşünme alışkanlığı"nı toplumlumuzun geneline kazandırabilelim. "Düşünce eğitimi" okullarda bize öğretilmiyor. Anne ve babalarımız da bilmedikleri için bunu bize öğretmediler. Ancak tüm gerçeklerin önce zihinde başladığı görüşü günümüzde yaygınlaşarak kabul görüyor. Hepimiz iyi bir gelecek için hayatlarımızı değiştirmek istiyoruz. (Bu sitenin adı da hayatımdeğişti değil mi zaten?) Hayatımızı değiştirmenin en önemli yolu, düşüncelerimizi değiştirmekten geçiyor. Bunun için ücretsiz ve faydalı çalışmaların, tekniklerin, yazıların vs. olduğu bir platform oluşturdum ve geliştirmeye çalışıyorum. Çok değil sadece 1 sene öncesine kadar bilinçaltı çalışmalarına ilgi çok fazlaydı. Benim gözlemime göre bugün bu ilgi oldukça azaldı. Bunu ya herkesin kontrolsüz bir şekilde yazıp çizmesine, adım atmadan "İşe yaramıyor" diye eleştirmesine ya da konunun çok fazla ticaret aracı haline getirilmesine bağlıyorum. Hayatımdeğişti.com'u sevmemin nedeni, burada gerçekten çok samimi, çok sıcak ve bilgili insanların olması. Amacım burayı taklit etmek değil. Biz ne kadar bu tarz platformların sayısını arttırır ve geliştirsek, toplumumuzun da farkındalığının, düşünce yapısının o kadar gelişeceğine yürekten inanıyorum. İnsanlar üye olmuşlar, olmamışlar derdim bu değil gerçekten. 1 tek kişi bile bir şeyler okuyup faydalansa çok sevinirim.
UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2012, 02:18 AM   #5 (permalink)
Teğmen

FishTechEng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
16 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FishTechEng is an unknown quantity at this point

İslamı hakkıyla tanıyanların düşünceleri değişir, dua edenin de hayatı değişir. İslam zaten özünde bizlere olumsuz düşünmeyi, karamsar ve ümitsiz olmayı yasakladığı için zaten İslamı hakkıyla yaşayan insanlar olumlu düşünmektedirler. Çeşitli telkinlerin, bilinçaltı yöntemlerinin, motivasyonların muhakkak ki bilinçaltına ve olumlu düşünmeye etkisi vardır. Dolaylı olarak olumlu düşünen insanın da hayatı önemli ölçüde değişir. Bu şekilde yöntemlerle bilinçaltını ikna edebiliriz ama zor olan bilinci ikna etmektir. Bilinci ikna etmeyi başarırsak zaten bilinçaltı ona uyum sağlayacaktır. Bilincimiz bilinçaltına uyum sağlamakta zorlanır ama bilinçaltımız bilincimize uyum sağlamakta zorlanmaz. Bu sebepten bu çeşitli bilinçaltı telkin yöntemleri bilincimizin açıkca kabullendiği islami kurallarla desteklenirse hayatınız değil herşeyiniz değişir. Sevgiler..
FishTechEng isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 03:19 PM   #6 (permalink)

Tesekkür: 2
13 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bariz is an unknown quantity at this point

Sevgili FishTechEng gerçekten çok güzel söylemişsin.İslam o kadar güzel bir şey ki ondan asla kopulmamalı..Tabii ki telkinlerde bir lütuf olarak kullanılabilir..Sağladığı faydalardan ötürü Allaha şükredilmelidir.Çekim yasasına ya da evrene değil :)Fakat para gibi bu telkinlerde kötü amaçlara hizmet edebilir.Reklamlarda vs. Allah bize her açıdan doğru yolu Kuran da bildirmiştir ..Kuranda hiç bir tıkanıklık yoktur psikolojik yada maddi manevi her açıdan insanı rahatsız eden..Bu arada sevgili uğur Uqur bu beyin dalgaları bende tuhaf şeyler yaşatıyo ayrıca siteniz çok gzzel ancak birçok telkine erişilemiyor..
bariz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil