Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2012, 07:35 PM   #4 (permalink)
UqUr
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough
Standart Cevap: Düşünce Eğitim Platformu!!!

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet başarılı! Daha da geliştirirsiniz sanırım.
İstiyorum ki "olumlu düşünme alışkanlığı"nı toplumlumuzun geneline kazandırabilelim. "Düşünce eğitimi" okullarda bize öğretilmiyor. Anne ve babalarımız da bilmedikleri için bunu bize öğretmediler. Ancak tüm gerçeklerin önce zihinde başladığı görüşü günümüzde yaygınlaşarak kabul görüyor. Hepimiz iyi bir gelecek için hayatlarımızı değiştirmek istiyoruz. (Bu sitenin adı da hayatımdeğişti değil mi zaten?) Hayatımızı değiştirmenin en önemli yolu, düşüncelerimizi değiştirmekten geçiyor. Bunun için ücretsiz ve faydalı çalışmaların, tekniklerin, yazıların vs. olduğu bir platform oluşturdum ve geliştirmeye çalışıyorum. Çok değil sadece 1 sene öncesine kadar bilinçaltı çalışmalarına ilgi çok fazlaydı. Benim gözlemime göre bugün bu ilgi oldukça azaldı. Bunu ya herkesin kontrolsüz bir şekilde yazıp çizmesine, adım atmadan "İşe yaramıyor" diye eleştirmesine ya da konunun çok fazla ticaret aracı haline getirilmesine bağlıyorum. Hayatımdeğişti.com'u sevmemin nedeni, burada gerçekten çok samimi, çok sıcak ve bilgili insanların olması. Amacım burayı taklit etmek değil. Biz ne kadar bu tarz platformların sayısını arttırır ve geliştirsek, toplumumuzun da farkındalığının, düşünce yapısının o kadar gelişeceğine yürekten inanıyorum. İnsanlar üye olmuşlar, olmamışlar derdim bu değil gerçekten. 1 tek kişi bile bir şeyler okuyup faydalansa çok sevinirim.
UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla