Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Kilo Verme

Uyarılar

Kilo Verme hızlı kilo verme, hizli kilo verme, kolay kilo verme, acil kilo verme, kilo verme yöntemleri, kilo verme yolları, kilo verme zayıflama, kilo verme diyeti, kilo verme diyet, sağlıklı kilo verme, kilo verme ilacı, kilo verme hızlı, kilo verme dieti, kilo verme diyetleri, rejim kilo verme, kilo verme programları, bölgesel kilo verme, lahana kilo verme, kilo verme ürünleri, kilo verme ilaç, kilo verme diyetler, kilo verme programı, kilo verme listesi, kilo verme kalori, kilo verme spor, kilo verme egzersiz

Ben de kılo vermeye karar verdım

Güzellik ve Bakım Klubü ve Kilo Verme Ben de kılo vermeye karar verdım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaslar merhaba sezzen nıhayet sıteye gırebıldım nıhayet muzıklerı ındırebıldım neyse ben de sezzen gibi sigarayi biraktim ve kilo aldim diyet yapiyorum ama benim diyetlerim bir haftadan daha uzun suremiyor insallah bu muzikler sayesinde basaracagim ve sizlere basarimi yazacagim burad ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme nerededir kimdir Kilo Verme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme hipnoz Kilo Verme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme kuantum düşünce kitap haberi

Ben de kılo vermeye karar verdım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-09-2007, 11:06 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysebg2 is an unknown quantity at this point
Standart Ben de kılo vermeye karar verdım

Merhaba arkadaslar merhaba sezzen nıhayet sıteye gırebıldım nıhayet muzıklerı ındırebıldım neyse ben de sezzen gibi sigarayi biraktim ve kilo aldim diyet yapiyorum ama benim diyetlerim bir haftadan daha uzun suremiyor insallah bu muzikler sayesinde basaracagim ve sizlere basarimi yazacagim burad gunluk tutacagim gun ve gun ne yedim ne kadar spor yaptim sizlere anlatacagim hepimize basarilar diliyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

aysebg2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2007, 01:52 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ben de kılo vermeye karar verdım

hahahah aysegulcum canim benim hos geldin demek sende kilo vermeye karar verdin tamam ozaman buyur

once hos geldin aramizaaaa nasilsin iyimisin? burayi ben sigarayi biraktikya telkin muzgi icin geldim buldum ve sizlerede onerdim cok iyi geldi bana.
once sana birkac ip ucu vericem
zayiflama telkini var. onu ney olarak dinle. ilkdefa dun gece kesif etim ben neyi nasil dinleyecegimi kendi kendime sanada anlatayim.
kulaklikla dinle ise yariyor ben dune kadar pcden dinliyordum ama dun kulaklikla basladim superdi yakinimda bir orman var oraya kostum, gece saat 1de hollandada zaten gunduz insan yok gece helel hic kimse yok ve bagira bagira aglaya aglaya telkinleri dinledim nedenmi? icine depresyon dunde kaldi sucluk duygularinida koymustum cunki bunu bilincli yaptim.
kurtulmamk lazim depresyondan vede sucluk duygularindan yemin ederimki sabah kalktrim kendimi guclu hisediyorum.

ama sitede tek ego guclendirici vede zayiflamak telinini dinle diyolar once.
ben hepsini birden dinledim pisman degilim gozlerim simis ohhhhhhhhhhhhhh be rahatladim agladim agladim agladim nekadar cok derdim varmis beeeeeeeeee.
ve ne buldum biliyormusun? sana bunu smnimden anlatirim yada sana ozle pm ile cunki sizin bildginizi burdaki arkadaslar bilmiyolar onalra agir gelebilir ama sen anesin sana agir gelmez.

zayiflamak evetttttttttttttttt
bak canim once sana sunu diyeyim arastirma olmus her sismanin kaninda chroom vitamini eksikligi gorulmus ve bu eksiklik insanlari yemeye itiyormuski dogru
kendine bu tableten al cok ucuz burda 4ero turkiye fiyati 7 milyon vitamin icinde 60tane var yani 2 aylik. yemekten sonra birtane yutuyorsun.
ve sonarsainda yumurta diyeti yani hastane diyeti var uygularsan ama orucya simdi kimseyi benimle beraner diyet yapmaya ikna edemedim cunki herkez oruc tutuyor bese tutmuyorum cunki ignelere basladim ben.
aslinda istesem ignenin tekini aksam, yemekten sonra gecede sogurda vurabilirim ama ne bileyim ya herseyi birden yasamakda istemiyorum neyse hos geldin aramiza burasi cok super sakin kayipolma ha sigarayi biraktik simdide sira kendimizi guclendirmekte... burdan bir resim buldum onupcyin acilisina koydum iste idare edip duryorum ehuehueheu
resmi nasil yapistiracagimi bilmiyorum
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil