Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız telkinleri dinlemeden önce göz temasını çok iyi yapıyordum.ama şimdi dinlemeye başlayalı 1hafta kadar oldu.çok daha iyi yapıyorum ben milletin gözüne baktıkça onlarda bana gülümseyerek bakıyor ."ben gülmüyorum"diyorum,:D ama yinede gülüyorlar o zamanda ben gülüyorum... kendime güvenim vardı ama ego ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-05-2008, 06:39 PM   #11 (permalink)
Teğmen

TATAR AKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
52 Mesajinıza toplam 196 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TATAR AKAY is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi

telkinleri dinlemeden önce göz temasını çok iyi yapıyordum.ama şimdi dinlemeye başlayalı 1hafta kadar oldu.çok daha iyi yapıyorum ben milletin gözüne baktıkça onlarda bana gülümseyerek bakıyor ."ben gülmüyorum"diyorum,:D ama yinede gülüyorlar o zamanda ben gülüyorum...
kendime güvenim vardı ama ego ve suçluluğu dinledikten sonra güvenim dahada arttı...artık derslerde daha rahat kopya çekiyorum sanki yakalanmıyacakmış gibi...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-05-2008, 07:35 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı
telkinleri dinlerken gözlerdeki etkiyi sokakta yürürken fark edebilrsiniz
daha fazla insan size bakar çünkü gözleriniz daha çekicidir
bilmem fark ettiniz mi ?

evet evet evet bugün kardeşim tam 3 defa gözlerimin çok güzel olduğunu söyledi, ayrıca konuşurken muhatablarımın gözlerime daha dikkatli baktıklarını hissettim... çok mutluyum teşekkür ederim Allahım, teşekkür ederim hayıatım değişti ailesi, teşekkür ederim hayatım değişti telkinleri...
Alt 21-06-2008, 04:24 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

ben hep aynaya baktığımda gözlerimin bakış tarzından hoşlanmıyordum..böyle yorgun, bitkin, hayattan bezmiş yarı uykulu gibi ve de sert bakışlarım vardı..
hatta insanlarla gözgöze geldiğimde onlarla yakın mesafede konuşurken...daha doğrusu onlar konuşurken ve ben dinleyici durumundayken..tedirgin oluyorlardı..acaba söylediklerimi anlıyor mu ? yada ne düşünüyor gibilerinden...yani ben hissediyordum bunu....

sırf o hoşlanılmayan etkiyi gizlemek için yıllarca değişik renklerde renkli lensler kullandım...kendimi daha sevimli..daha canayakın..daha hayata bağlı ve daha yaklaşılabilir gösterebilmek için....inşallah artık onlara ihtiyacım kalmaz....bekleyelim görelim bakalım..
kesin sonuç farkettiğimde yine yazarım buraya

acaba hangi telkinin gözlerde bu etkisi oluyor..bilen cevap verebilir mi ?

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2008, 01:26 AM   #14 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar silvia..

genel olarak suçluluk.. kendine güven .. ego gibi başlangıç telkinlerinden sonraki ilk etkiler..

ilerleyen günlerde listene sosyallik arttırıcı..topluluk karşısında konuşma.. başkalarının düşünceleri
gibi telkinleri eklersen bahsettiğin konularla ilgili olarak hedeflerini gerçeklerştirmen kolaylaşacaktır..

mutlu haberlerini almak dileklerimle..

sevgiler..

Alt 01-07-2008, 07:11 AM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

ay arkadaşlar...gözlerime inanamıyorum
telkinler sonrası gözlerimin daha çok parlayacağını beklerdim ama göz rengimin 1 ton kadar açılacağını hiç ummazdım...
aynaya az önce baktığımda göz rengimin her zamankinden daha açık gibi göründüğüne ve gözbebeklerimin bundan dolayı daha net seçildiğine şahit oldum...bu arada belirteyim gözlerim kahverengi....yandan ışık vuran pencere yanındaki aynada baktım daha direkt güneş ışığı vurmuyor..ama gözlerim turuncumsu bal rengi gibi daha sıcak tonda bir kahverengi olmuş sanki...

ve daha da ileri gittim sahip olduğum lensleri de takıp öyle bakıyım bi de dedim...ve hiç olmadıkları kadar açık renk durup beni şok ettiler...
renkli lens kullanmıyor olsanız da şunu bilirsiniz..gözdeki lensin açıklığı veya koyuluğu doğal göz renginin açıklığı ve koyuluğuna bağlıdır..

arkadaşlar bu sizce psikolojik mi yoksa göz renginde de açılma yapıyor mu bu telkinler...lütfen cevap verin bu konuda aşırı meraklandım..
uzun süredir gözlerimin daha açık renk olmasını hep isterdim...acaba telkinler sonrası benim her isteğim ben farkında olmadan gerçekleşicek mi ?
açıkcası bu durum beni korkuttu da...ya hayrıma olmayan şeyleri de istiyorsam ve onlar da gerçekleşicekse ?

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 07:39 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

silviacım bence psikolojik bi durum bu.belki de aynada kendine hiç bu kadar kendinle barışık biri yoktu daha önceden.sanırım renkli gözlerden hoşlanıyosun.ve güzel dediğin de açık renk göz aklına geliyo.saçma da gelebilir ama şöylebi mantık kurdum ;şimdi sen kendini güzel hissediyosun ,çünkü kendinin farkına vardın.ben güzelsem gözlerim de güzel ve güzel göz de açık rengi tanımladığı için benim göz rengim açık diyosun.
gözlerin açık ya da koyu renk olsun eminim ki çok güzeldir .
gözlerin parlamasına gelince gayet normal,kendimizi iyi hissettiğimizde gözlerimizde bi ışık olur ya ondan sanırım göz parıldaması

sevgiyle sağlıcakla
Alt 01-07-2008, 10:08 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
deranged Nickli Üyeden Alıntı
silviacım bence psikolojik bi durum bu.belki de aynada kendine hiç bu kadar kendinle barışık biri yoktu daha önceden.sanırım renkli gözlerden hoşlanıyosun.ve güzel dediğin de açık renk göz aklına geliyo.saçma da gelebilir ama şöylebi mantık kurdum ;şimdi sen kendini güzel hissediyosun ,çünkü kendinin farkına vardın.ben güzelsem gözlerim de güzel ve güzel göz de açık rengi tanımladığı için benim göz rengim açık diyosun.
gözlerin açık ya da koyu renk olsun eminim ki çok güzeldir .
gözlerin parlamasına gelince gayet normal,kendimizi iyi hissettiğimizde gözlerimizde bi ışık olur ya ondan sanırım göz parıldaması

sevgiyle sağlıcakla
haklısın canım senin dediğin gibi olması ihtimali yüksek belki de mutsuzluktan gözümün feri gitmişti ve olduğundan daha siyah gözüküyordu gözüme...sanırım psikolojim netleştikçe gözlerimin de içi netleşti....veya benim görüşüm netleşti...aslında telkinlerden önce de yapı olarak baya parlak gözlerim vardı ama galiba parlaklık açısından daha ileri bir yol düşünemediğim için rengi açıldı sanmış olabilirim..
cevabın için çok sağol canımcım..çok güzel şeyler yazmışsın

Alt 21-03-2009, 10:24 PM   #18 (permalink)
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

arkadaşlar ben de kendimi mutlu hissediyorum ama hep içimde korku var acaba geçici mi bu mutluluk diye çok korkuyorum allahım yardım et.desteğinizi eksik etmeyin arkadaşlar
Alt 14-05-2009, 09:23 PM   #19 (permalink)
Teğmen

umut6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
28 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut6 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi

hiç size biri "gözlerin çok güzel" dedimi :) bilemiyorum ama, telkinlerden sonra oldu,
zaten aynaya bakınca kendimde biraz anladım, eskisinden daha normal bakıyorum :), yani bakarken rahatım. daha dinç daha pozitif bakıyorum sanki.. bu bi gerçekkkkk..
Alt 15-06-2009, 05:54 PM   #20 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi

Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
telkinleri dinlerken gözlerdeki etkiyi sokakta yürürken fark edebilrsiniz
daha fazla insan size bakar çünkü gözleriniz daha çekicidir
bilmem fark ettiniz mi ?
bana daha öncedende çok bakıyodu özellikle bayanlar .... hihihihihihih :D
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil