Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-2008, 04:24 PM   #13 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Ynt: Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi

ben hep aynaya baktığımda gözlerimin bakış tarzından hoşlanmıyordum..böyle yorgun, bitkin, hayattan bezmiş yarı uykulu gibi ve de sert bakışlarım vardı..
hatta insanlarla gözgöze geldiğimde onlarla yakın mesafede konuşurken...daha doğrusu onlar konuşurken ve ben dinleyici durumundayken..tedirgin oluyorlardı..acaba söylediklerimi anlıyor mu ? yada ne düşünüyor gibilerinden...yani ben hissediyordum bunu....

sırf o hoşlanılmayan etkiyi gizlemek için yıllarca değişik renklerde renkli lensler kullandım...kendimi daha sevimli..daha canayakın..daha hayata bağlı ve daha yaklaşılabilir gösterebilmek için....inşallah artık onlara ihtiyacım kalmaz....bekleyelim görelim bakalım..
kesin sonuç farkettiğimde yine yazarım buraya

acaba hangi telkinin gözlerde bu etkisi oluyor..bilen cevap verebilir mi ?

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla