Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

Bu bir mucize :))

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler Bu bir mucize :)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar. İlk etkileri tanışalım kısmında anlattım ama telkinlerin üzerimdeki en önemli etkisini paylaşmak istiyorum. Çok ayrıntıya girmeden telkinleri dinlemeye başladığımda ne durumda olduğumu anlatmam gerek. Yaşadığım bir çok kötü olayın üzerine deliler gibi sevdiğim adamın beni aldattığını öğrendim ve ayrıldık. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

Bu bir mucize :))

Like Tree1Likes
  • 1 Post By Dragonfly.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-09-2012, 04:17 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 5
11 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dragonfly. is an unknown quantity at this point
Standart Bu bir mucize :))

Merhabalar. İlk etkileri tanışalım kısmında anlattım ama telkinlerin üzerimdeki en önemli etkisini paylaşmak istiyorum.
Çok ayrıntıya girmeden telkinleri dinlemeye başladığımda ne durumda olduğumu anlatmam gerek. Yaşadığım bir çok kötü olayın üzerine deliler gibi sevdiğim adamın beni aldattığını öğrendim ve ayrıldık. Daha sonra onu çok özlediğim için herşeyi bile bile yine ona döndüm. Altı ay kadar diğer kadınla görüşmeye devam ettiğini bilmeme rağmen ondan kopamadım. Kendimden nefret ediyordum ama onsuz yapamıyordum. En nihayetinde bir gün cesaretimi toplayıp herşeyi noktaladım. Ama hala deliler gibi acı çekiyordum. Ona çok kızıyor ama hala özlüyordum. Herşeyden özellikle kendimden nefret ediyordum.
Telkinlerin dördüncü gününde sabah uyandığımda eksik olan birşey vardı. Bir boşluk. Yataktan kalkamadım, düşündüm ve nedenini buldum. Sıkı durun: 6 aydır benim gölgem gibi olan dayanılmaz acı, nefret yerinde yoktu. Onunla yaşadığım herşeyi inatla düşündüm tek tek. Hayır acı vermiyordu.
Son üç gündür ısrarla onu düşünüyorum ve sadece gülümsüyorum. Ağlama nöbetleri, birşeyleri kırıp dökme isteği yok. Kendimi de çok seviyorum artık. Hayat benim için şimdi başlıyor. Lütfen bu eşsiz deneyimi yaşamak için siz de kendinize bu şansı verin. Hepinizi seviyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni_umut likes this.
Dragonfly. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2012, 04:46 PM   #2 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Standart Cevap: Bu bir mucize :))

merhaba,

adınıza çok sevindim. İnsanı kilitleyen bir duygu değil mi?

Hangi telkinleri, nasıl ve ne şekilde dinleyerek bu şeyden kurtuldunuz?

Eğer sakıncası yoksa anlatabilir misiniz? Bunu soruyorum çünkü benim de kurtulmam gereken bir şey var.
Alt 07-09-2012, 07:00 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

ne kadar güzel haber.. basari ve sevgi sizin olsun..

kendinizi sevmeye baslamaniz ne kadar güzel.. gec kalinmis olsa bile hic farkinda olmamaktan bin kat iyidir..

sizin adiniza sevindim..

bu hayat bu yasanti sizin.. siz kendinize deger versin gerisi teferruattir..

bu güzel haberleriniz daim olsun.. ama lütfen lütfen lütfen kendinizi bin kat da iyi hissetseniz telkinleri bir an birakmayin..

yada hafife alip bir gün dinleyip birgün dinlememezlik yapmayin..

bolca basari ve sevgiler
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2012, 08:17 PM   #4 (permalink)
Teğmen

froyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 156
103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
froyaa is an unknown quantity at this point

en büyük yanlışımız mutluluğumuzun kendi içimizde olduğunu unutup,başkalarının elinde olduğunu düşünmek sanırım..
ben de telkinleri dinlediğimde başta kendimi ve hayatımdaki beni üzen kıran insanları birbir affettiğimi hissetmiştim..
hayatın keyfini çıkarmaya bakın,güzellikler sizinle olur umarım ve doğru insanlar çıkar karşınıza.
froyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2012, 08:38 PM   #5 (permalink)

11 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
dsayli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba,

adınıza çok sevindim. İnsanı kilitleyen bir duygu değil mi?

Hangi telkinleri, nasıl ve ne şekilde dinleyerek bu şeyden kurtuldunuz?

Eğer sakıncası yoksa anlatabilir misiniz? Bunu soruyorum çünkü benim de kurtulmam gereken bir şey var.

Çok teşekkürler. Önerildiği gibi Suçluluk ve Ego dinliyorum 6 gündür. Bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim açıkçası. Özellikle gece uyurken dinliyorum ama mp3 e yükledim, gün içinde bulaşık yıkarken, yürürken falan da dinliyorum. Bununla birlikte olumlama da yapıyorum. Aynanın karşına geçip kendimi ve hayatıma giren herkesi affettiğimi, sevdiğimi defalarca tekrarlıyorum.

Bir de tam olarak unuttum herşeyi demek için erken aslında. Hala özlüyorum ama acı çekmiyorum artık. Onsuz yaşayabildiğimin farkına vardım. Evet haklısınız insanı kilitliyen bir duyguydu. Çok canım yanıyordu. Darısı sizin başınıza inşallah. Sizin güzel haberlerinizi almayı dört gözle bekliyorum.
Dragonfly. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2012, 08:46 PM   #6 (permalink)

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne kadar güzel haber.. basari ve sevgi sizin olsun..

kendinizi sevmeye baslamaniz ne kadar güzel.. gec kalinmis olsa bile hic farkinda olmamaktan bin kat iyidir..

sizin adiniza sevindim..

bu hayat bu yasanti sizin.. siz kendinize deger versin gerisi teferruattir..

bu güzel haberleriniz daim olsun.. ama lütfen lütfen lütfen kendinizi bin kat da iyi hissetseniz telkinleri bir an birakmayin..

yada hafife alip bir gün dinleyip birgün dinlememezlik yapmayin..

bolca basari ve sevgiler

Hayatım Değişti ailesi olarak hepiniz harihasınız teşekkürler. :)

Bırakmaya hiç niyetim yok. Sadece bir gün bilgisayarımdaki bir arızadan dolayı dinleyemedim. İnsan kendini eksik hissediyor :) Hemen mp3 e de yükledim her ihtimale karşı. Ayrıca foruma üye olmak daha iyi geldi. Uzun süre yapayalnız hissettikten sonra sizlerin güzel yorumları ne kadar önemli anlatamam. Arkadaşlarımın bana acıyarak baktıklarını düşünüyor, onlardan kaçıyordum. Ama şimdi beni tanımayan, hiç tanımadığım insanlarla dertleşiyorum bu harika bir duygu. Sizleri seviyorum. Bir de sosyal olma falan dinlesem işin sonu nereye gider bilmiyorum.
Alt 07-09-2012, 08:50 PM   #7 (permalink)

Alıntı:
froyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
en büyük yanlışımız mutluluğumuzun kendi içimizde olduğunu unutup,başkalarının elinde olduğunu düşünmek sanırım..
ben de telkinleri dinlediğimde başta kendimi ve hayatımdaki beni üzen kıran insanları birbir affettiğimi hissetmiştim..
hayatın keyfini çıkarmaya bakın,güzellikler sizinle olur umarım ve doğru insanlar çıkar karşınıza.

Harikasınız çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :) Burada olmak hayatın güzelliklerini daha çabuk çıkaracak karşıma hissediyorum. Herşey gönlünüzce olsun.
Alt 08-09-2012, 01:13 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

inanin daha da güzel günler sizi bekliyor..
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 02:49 PM   #9 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Alıntı:
Dragonfly. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok teşekkürler. Önerildiği gibi Suçluluk ve Ego dinliyorum 6 gündür. Bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim açıkçası. Özellikle gece uyurken dinliyorum ama mp3 e yükledim, gün içinde bulaşık yıkarken, yürürken falan da dinliyorum. Bununla birlikte olumlama da yapıyorum. Aynanın karşına geçip kendimi ve hayatıma giren herkesi affettiğimi, sevdiğimi defalarca tekrarlıyorum.

Bir de tam olarak unuttum herşeyi demek için erken aslında. Hala özlüyorum ama acı çekmiyorum artık. Onsuz yaşayabildiğimin farkına vardım. Evet haklısınız insanı kilitliyen bir duyguydu. Çok canım yanıyordu. Darısı sizin başınıza inşallah. Sizin güzel haberlerinizi almayı dört gözle bekliyorum.
Çok teşekkür ederim.
Sanırım olmaya başladı bile. Düne kadar bende de benzer bir bir durum vardı. Vardı diyorum çünkü dün ilginç bir şeyler oldu. Şu an var mı emin değilim.
Ayrıca aylardır küs olmak nedeniyle gidemediğim bir yere anlık bir kararla gittim. Bu çok ilginç bir şey. Kendimi farklı ve daha rahat hissediyorum artık.
Sanki kırgınlıkların çok saçma bir şey olduğunu farkettim.

Yalnız bu hislerin gündüzleri daha etili olduklarını düşünmeye başladım. Gece de gündüz de dinliyorum telkinleri. Gündüz dinlediklerim daha etkiliymiş gibi mi geliyor nedir? Böyle bir izlenim edindim sanki.

Telkinleri dinleyebilmek için bir cihaz araştırıyordum bunu buldum ve satın aldım. Herkese de önerebilirim. Telkinleri dinleme amacı için çok uygun bir cihaz.

Bahsettiğim ürüne alttaki linkten bakabilirsiniz.

Sevgiler...

http://www.vatanbilgisayar.com/mikad...spx?I_ID=59127
Alt 08-09-2012, 03:19 PM   #10 (permalink)

Sevgili Dsaylı,

İnan bana çok ama çok sevindim. Birbirimize destek oldukça daha güzel gelişmeler olacak inanıyorum. Yalnız olmadığımı biliyorum. Bunları paylaşman bana daha da umut verdi. Durmak yok. Değişim yolumuzda birlikte daha güzel yarınlara doğru ilerlemek dileğiyle. Sevgiler... :)

Bookmarks