Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   Bu bir mucize :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/621761-bu-bir-mucize.html)

Dragonfly. 07-09-2012 04:17 PM

Bu bir mucize :))

Merhabalar. İlk etkileri tanışalım kısmında anlattım ama telkinlerin üzerimdeki en önemli etkisini paylaşmak istiyorum.
Çok ayrıntıya girmeden telkinleri dinlemeye başladığımda ne durumda olduğumu anlatmam gerek. Yaşadığım bir çok kötü olayın üzerine deliler gibi sevdiğim adamın beni aldattığını öğrendim ve ayrıldık. Daha sonra onu çok özlediğim için herşeyi bile bile yine ona döndüm. Altı ay kadar diğer kadınla görüşmeye devam ettiğini bilmeme rağmen ondan kopamadım. Kendimden nefret ediyordum ama onsuz yapamıyordum. En nihayetinde bir gün cesaretimi toplayıp herşeyi noktaladım. Ama hala deliler gibi acı çekiyordum. Ona çok kızıyor ama hala özlüyordum. Herşeyden özellikle kendimden nefret ediyordum.
Telkinlerin dördüncü gününde sabah uyandığımda eksik olan birşey vardı. Bir boşluk. Yataktan kalkamadım, düşündüm ve nedenini buldum. Sıkı durun: 6 aydır benim gölgem gibi olan dayanılmaz acı, nefret yerinde yoktu. Onunla yaşadığım herşeyi inatla düşündüm tek tek. Hayır acı vermiyordu.
Son üç gündür ısrarla onu düşünüyorum ve sadece gülümsüyorum. Ağlama nöbetleri, birşeyleri kırıp dökme isteği yok. Kendimi de çok seviyorum artık. Hayat benim için şimdi başlıyor. Lütfen bu eşsiz deneyimi yaşamak için siz de kendinize bu şansı verin. Hepinizi seviyorum.956k

bir damla deniz 07-09-2012 04:46 PM

Cevap: Bu bir mucize :))

merhaba,

adınıza çok sevindim. İnsanı kilitleyen bir duygu değil mi?

Hangi telkinleri, nasıl ve ne şekilde dinleyerek bu şeyden kurtuldunuz?

Eğer sakıncası yoksa anlatabilir misiniz? Bunu soruyorum çünkü benim de kurtulmam gereken bir şey var.

acemisirine 07-09-2012 07:00 PM

ne kadar güzel haber.. basari ve sevgi sizin olsun..

kendinizi sevmeye baslamaniz ne kadar güzel.. gec kalinmis olsa bile hic farkinda olmamaktan bin kat iyidir..

sizin adiniza sevindim..

bu hayat bu yasanti sizin.. siz kendinize deger versin gerisi teferruattir..

bu güzel haberleriniz daim olsun.. ama lütfen lütfen lütfen kendinizi bin kat da iyi hissetseniz telkinleri bir an birakmayin..

yada hafife alip bir gün dinleyip birgün dinlememezlik yapmayin..

bolca basari ve sevgiler

froyaa 07-09-2012 08:17 PM

en büyük yanlışımız mutluluğumuzun kendi içimizde olduğunu unutup,başkalarının elinde olduğunu düşünmek sanırım..
ben de telkinleri dinlediğimde başta kendimi ve hayatımdaki beni üzen kıran insanları birbir affettiğimi hissetmiştim..
hayatın keyfini çıkarmaya bakın,güzellikler sizinle olur umarım ve doğru insanlar çıkar karşınıza.

Dragonfly. 07-09-2012 08:38 PM

Alıntı:

dsayli Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 829723)
merhaba,

adınıza çok sevindim. İnsanı kilitleyen bir duygu değil mi?

Hangi telkinleri, nasıl ve ne şekilde dinleyerek bu şeyden kurtuldunuz?

Eğer sakıncası yoksa anlatabilir misiniz? Bunu soruyorum çünkü benim de kurtulmam gereken bir şey var.

Çok teşekkürler. Önerildiği gibi Suçluluk ve Ego dinliyorum 6 gündür. Bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim açıkçası. Özellikle gece uyurken dinliyorum ama mp3 e yükledim, gün içinde bulaşık yıkarken, yürürken falan da dinliyorum. Bununla birlikte olumlama da yapıyorum. Aynanın karşına geçip kendimi ve hayatıma giren herkesi affettiğimi, sevdiğimi defalarca tekrarlıyorum.

Bir de tam olarak unuttum herşeyi demek için erken aslında. Hala özlüyorum ama acı çekmiyorum artık. Onsuz yaşayabildiğimin farkına vardım. Evet haklısınız insanı kilitliyen bir duyguydu. Çok canım yanıyordu. Darısı sizin başınıza inşallah. Sizin güzel haberlerinizi almayı dört gözle bekliyorum.

Dragonfly. 07-09-2012 08:46 PM

Alıntı:

acemisirine Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 829728)
ne kadar güzel haber.. basari ve sevgi sizin olsun..

kendinizi sevmeye baslamaniz ne kadar güzel.. gec kalinmis olsa bile hic farkinda olmamaktan bin kat iyidir..

sizin adiniza sevindim..

bu hayat bu yasanti sizin.. siz kendinize deger versin gerisi teferruattir..

bu güzel haberleriniz daim olsun.. ama lütfen lütfen lütfen kendinizi bin kat da iyi hissetseniz telkinleri bir an birakmayin..

yada hafife alip bir gün dinleyip birgün dinlememezlik yapmayin..

bolca basari ve sevgiler

Hayatım Değişti ailesi olarak hepiniz harihasınız teşekkürler. :)

Bırakmaya hiç niyetim yok. Sadece bir gün bilgisayarımdaki bir arızadan dolayı dinleyemedim. İnsan kendini eksik hissediyor :) Hemen mp3 e de yükledim her ihtimale karşı. Ayrıca foruma üye olmak daha iyi geldi. Uzun süre yapayalnız hissettikten sonra sizlerin güzel yorumları ne kadar önemli anlatamam. Arkadaşlarımın bana acıyarak baktıklarını düşünüyor, onlardan kaçıyordum. Ama şimdi beni tanımayan, hiç tanımadığım insanlarla dertleşiyorum bu harika bir duygu. Sizleri seviyorum. Bir de sosyal olma falan dinlesem işin sonu nereye gider bilmiyorum.khkh56

Dragonfly. 07-09-2012 08:50 PM

Alıntı:

froyaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 829730)
en büyük yanlışımız mutluluğumuzun kendi içimizde olduğunu unutup,başkalarının elinde olduğunu düşünmek sanırım..
ben de telkinleri dinlediğimde başta kendimi ve hayatımdaki beni üzen kıran insanları birbir affettiğimi hissetmiştim..
hayatın keyfini çıkarmaya bakın,güzellikler sizinle olur umarım ve doğru insanlar çıkar karşınıza.

Harikasınız çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :) Burada olmak hayatın güzelliklerini daha çabuk çıkaracak karşıma hissediyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

acemisirine 08-09-2012 01:13 AM

inanin daha da güzel günler sizi bekliyor..

bir damla deniz 08-09-2012 02:49 PM

Alıntı:

Dragonfly. Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 829731)
Çok teşekkürler. Önerildiği gibi Suçluluk ve Ego dinliyorum 6 gündür. Bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim açıkçası. Özellikle gece uyurken dinliyorum ama mp3 e yükledim, gün içinde bulaşık yıkarken, yürürken falan da dinliyorum. Bununla birlikte olumlama da yapıyorum. Aynanın karşına geçip kendimi ve hayatıma giren herkesi affettiğimi, sevdiğimi defalarca tekrarlıyorum.

Bir de tam olarak unuttum herşeyi demek için erken aslında. Hala özlüyorum ama acı çekmiyorum artık. Onsuz yaşayabildiğimin farkına vardım. Evet haklısınız insanı kilitliyen bir duyguydu. Çok canım yanıyordu. Darısı sizin başınıza inşallah. Sizin güzel haberlerinizi almayı dört gözle bekliyorum.

Çok teşekkür ederim.
Sanırım olmaya başladı bile. Düne kadar bende de benzer bir bir durum vardı. Vardı diyorum çünkü dün ilginç bir şeyler oldu. Şu an var mı emin değilim.
Ayrıca aylardır küs olmak nedeniyle gidemediğim bir yere anlık bir kararla gittim. Bu çok ilginç bir şey. Kendimi farklı ve daha rahat hissediyorum artık.
Sanki kırgınlıkların çok saçma bir şey olduğunu farkettim.

Yalnız bu hislerin gündüzleri daha etili olduklarını düşünmeye başladım. Gece de gündüz de dinliyorum telkinleri. Gündüz dinlediklerim daha etkiliymiş gibi mi geliyor nedir? Böyle bir izlenim edindim sanki.

Telkinleri dinleyebilmek için bir cihaz araştırıyordum bunu buldum ve satın aldım. Herkese de önerebilirim. Telkinleri dinleme amacı için çok uygun bir cihaz.

Bahsettiğim ürüne alttaki linkten bakabilirsiniz.

Sevgiler...

http://www.vatanbilgisayar.com/mikad...spx?I_ID=59127

Dragonfly. 08-09-2012 03:19 PM

Sevgili Dsaylı,

İnan bana çok ama çok sevindim. Birbirimize destek oldukça daha güzel gelişmeler olacak inanıyorum. Yalnız olmadığımı biliyorum. Bunları paylaşman bana daha da umut verdi. Durmak yok. Değişim yolumuzda birlikte daha güzel yarınlara doğru ilerlemek dileğiyle. Sevgiler... :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:09 PM.