Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

Renkli Giysiler Giyme İsteği

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler Renkli Giysiler Giyme İsteği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız telkin dinlemenin onuncu günündeyim uzun zamadır kıyafetlerımde tercih ettiğim siyah ve gri renkten uzaklaşmaya başladım artık daha renkli kıyafetlere yönelir oldum...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

Renkli Giysiler Giyme İsteği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-12-2009, 12:31 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 11
12 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
purplepuppet is an unknown quantity at this point
Standart Renkli Giysiler Giyme İsteği

telkin dinlemenin onuncu günündeyim
uzun zamadır kıyafetlerımde tercih ettiğim siyah ve gri renkten uzaklaşmaya başladım artık daha renkli kıyafetlere yönelir oldum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

purplepuppet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2009, 05:32 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough
Standart Cevap: Renkli Giysiler Giyme İsteği

Aynen katiliyorum .Siyah tercihimdi hatta hic unutmam psikologum sormustu ,neden siyah giyiyorsun diye .Matemdeymisim ;onun dedigine gore .Aman bir uzulmustum yaptigi yoruma ,ben ruh halime gore siyah tercih etmistim. Ne kadar guzelmis mor renk makyaj ,ne kadar guzelmis sari renk kazak .Insanin kendine yakistirmasi yeterliymis .Bazen arkadaslarimin fikirlerini aliyorum .hani icim acildi ,renklerin guzelliginin farkina vardim ya ,elime ne gecerse giymeyim ,herkese de her renk gitmiyor. Esmer oldugumdan ve daha once acik renkler giymedigimden ne renk gider diye soruyorum. Atakan bey beni biraz masrafa soktu ,renkli kiyafet almam lazim . Tesaduf gecenlerde para olumlamasi yapmistim , icime islemis olacakki , dikkatli harciyorum .Az ama oz alisveris yapmanin keyfindeyim .
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2009, 09:13 AM   #3 (permalink)
Teğmen

KURDELE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 46
95 Mesajinıza toplam 665 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KURDELE is an unknown quantity at this point

derya hanım bu az ve öz alışveriş yapmanın sırrı neyse banada söylermisin?Bir türlü beceremedim ben bunu.Alışverişe yanlız çıktığım zaman kaybediyorum kendimi geneldede eşimle çıkıyorum oda elimi sıkı sıkı tutuyor niye böyle sıkıyosun elimi dediğimde seni durdurmaya çalışıyorum diyor.En büyük sorunum bu benim konuyu dağıttım biraz kusura bakmayın
KURDELE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2009, 09:17 AM   #4 (permalink)
spestnaz
Guest

ben hep renkli giyerdim siyahı hep kötü bildim, bir baktım siyah güzel o kadar kötü değil şimmdi siyah giyiyorum
Alt 30-12-2009, 09:50 AM   #5 (permalink)
Elektra
Guest

Her renk güzeldir aslında siyah rengine asaletin rengi derler ve resmiyet için lazım olan bir renk. Ben en çok mavi , gri ve yeşili severimm. Gri ve yeşil askeriye renkleri olduğundan belki de..Her zaman bu renkleri sevdim
Alt 30-12-2009, 10:10 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

bende hep siyaha yönelmiştim ama renkli kıyafetler aldım pempe beyaz sarı rengarek sevgiler
Alt 30-12-2009, 10:50 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

ya pembe gibisi varmı ,hele mor benim favori renklerimdir. ama tüm renklerden giyisi almaya çalışıyorum çok şükürrrr sevgiyle kalın...
Alt 30-12-2009, 03:45 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Ah işte tam benim konum...zamanında doğru giyinmenin yollarını öğrenmek ve kime ne renk gideceğini öğrenebilmek için yerli ve yabancı image makerların makalelerini okuyup çeşitli resimleri toplayıp inceleyerek ve kendi üzerimde de sayısız denemeler yaptım...artık bana neyin yakıştığını biliyorum ve alışverişe çıkarken neye ihtiyacım olduğunu ve ne renk olacağını önceden belirleyip çıkıyorum böylece hem zamanım hem param bana kalıyor...insanın kendine yakışanı önceden bilebilmesi çok güzel birşey....isteyene özellikle yakışan renkler konusunda ufak ipuçları verebilirim...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2009, 05:08 PM   #9 (permalink)
spestnaz
Guest

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ah işte tam benim konum...zamanında doğru giyinmenin yollarını öğrenmek ve kime ne renk gideceğini öğrenebilmek için yerli ve yabancı image makerların makalelerini okuyup çeşitli resimleri toplayıp inceleyerek ve kendi üzerimde de sayısız denemeler yaptım...artık bana neyin yakıştığını biliyorum ve alışverişe çıkarken neye ihtiyacım olduğunu ve ne renk olacağını önceden belirleyip çıkıyorum böylece hem zamanım hem param bana kalıyor...insanın kendine yakışanı önceden bilebilmesi çok güzel birşey....isteyene özellikle yakışan renkler konusunda ufak ipuçları verebilirim...
ben isteriiimm sokağa ot gibi çıkmak istemiyoruumm
Alt 30-12-2009, 05:37 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben isteriiimm sokağa ot gibi çıkmak istemiyoruumm
estağfurullah :)
önce şunu söylemekle başlayım..biz türklerin ten renkleri sıcak ton dediğimiz tondan ibaret genelde...yani soğuk ton porselen beyazı teni olan çok az insan var..açık tenli olanlarımızın teninde bile az da olsa sarı tonu var..

o yüzden giyimde kullanılcak renklerde önerim soğuk tonları tercih etmek olacaktır...örneğin mavi gibi...tabi başka renkler de var..

kaçınman gereken renkler (eğerki porselen beyaz tenli ve mavi gözlü falan değilsen) kırmızı, açık pembe, sarı, turkuaz, bej, toprak tonları, turuncu, fıstık yeşili gibi sıcak renkler solgun ve hasta gösterir

ikinci önemli husus da örnekte verdiğim mavinin açık mı koyu mu olacağı...
bunu da senin sahip olduğun saç renginin açıklığı koyuluğu belirliyor..
mesela sarışın veya kumralsan buz mavisi gibi mavinin açık tonlarını...koyu kumral kahve veya siyah saçlıysan mavinin daha koyu tonlarını önerebilirim

:) ayakkabı rengi seçiminin de saç renginle aynı olması veya yakın olması gerektiği görüşündeler uzmanlar...mesela siyah saçlıysan ayakkabılar da siyah olucak gibi....yada illa daha renkli birşeyler istersen 2-3 rengin birarada kullanıldığı ayakkabılar olabilir ama üstünde mutlaka ki siyahlık olsun..hiç değilse tabanı siyah olsun...

bana tam olarak saç rengini göz rengini ve ten rengini söylersen daha iyi yardımcı olabilirim..anahatlarıyla söyledim bunları :)

gardrobundaki kıyafetlerin hangisi sıcak renk hangisi soğuk renk bunu ayırt edemiyorsan kolay bir ipucu vereyim...mutlaka ki bir altın rengi ve bir gümüş rengi takı ve benzeri zincir gibi birşey vardır elinde....aynı kıyafetin üstüne hem altın hem gümüş rengi şeyi koy...diyelim altın rengi olan takı kıyafet üzerinde daha iyi durdu...o zaman kıyafet soğuk renktir ve giyilebilir..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks