Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   Dişleri sıkmak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/2071-disleri-sikmak.html)

traveller_man 27-08-2007 10:53 PM

Dişleri sıkmak

Merhaba! Daha ikinci gündeyim.suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinliyorum.dinlerken dişlerimi sıktığımı farkettim.yani bu müzikleri dinledikten sonra ne zaman dalgın ya da başka işle meşgul olsam dişlerimi sıkıyorum.
Zihin dağınıklığım geçmeye başladı,konsantrasyonum artmaya başladı.normalde 9 saat uyuyup dinlenemezken bugün 5 saat uyuyup hayatımda hatırlamadığım kadar zinde uyandım.Atakan Bey sitenizi elimden geldiği kadar herkese duyuracağım ama bahsettiğim kişilerden bazıları alaya alıyorlar.inanmıyorlar.Ama müziği dinlerken arkadan hafif sesle arada duyulan telkini duyunca ancak inanmaya başlıyorlar.Siz bir harikasınız.Başarılarınız hep böyle devam etsin.

hayatimdegisti 27-08-2007 10:59 PM

Ynt: Dişleri sıkmak

Alıntı:

traveller_man Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba! Daha ikinci gündeyim.suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinliyorum.dinlerken dişlerimi sıktığımı farkettim.yani bu müzikleri dinledikten sonra ne zaman dalgın ya da başka işle meşgul olsam dişlerimi sıkıyorum.
Zihin dağınıklığım geçmeye başladı,konsantrasyonum artmaya başladı.normalde 9 saat uyuyup dinlenemezken bugün 5 saat uyuyup hayatımda hatırlamadığım kadar zinde uyandım.Atakan Bey sitenizi elimden geldiği kadar herkese duyuracağım ama bahsettiğim kişilerden bazıları alaya alıyorlar.inanmıyorlar.Ama müziği dinlerken arkadan hafif sesle arada duyulan telkini duyunca ancak inanmaya başlıyorlar.Siz bir harikasınız.Başarılarınız hep böyle devam etsin.

Aslında diş sıkma sorunu olanlarda tam tersi etki yapar telkinler.Rahatlamaya neden olur.Sizde de ilerki günlerde çene bolgesinde rahatlama olacaktir.
Bu siteye her gün 500 kisi giriyor.Bunların bir kısmı eski üye bir kısmı siteye ilk kez gelenler.Kimisi bu siteye şöyle bir bakıp gider kimisi kalır.Bu kisilerin kendi tercihidir.Kalip sabirla deneyenler sonuç alirlar.

kayrasu 14-12-2008 01:29 PM

[QUOTE=hayatimdegisti;16772]Aslında diş sıkma sorunu olanlarda tam tersi etki yapar telkinler.Rahatlamaya neden olur.Sizde de ilerki günlerde çene bolgesinde rahatlama olacaktir.
Bu siteye her gün 500 kisi giriyor.Bunların bir kısmı eski üye bir kısmı siteye ilk kez gelenler.Kimisi bu siteye şöyle bir bakıp gider kimisi kalır.Bu kisilerin kendi tercihidir.Kalip sabirla deneyenler sonuç alirlar.[/QUOTE

merhaba bu başlıgı görünce yazmadan duramadım diş sıkma bende 2-3 yıldır başlı başına bir problem hatta telkinleri ilk 3-4 gün dinledigimde bu daha şiddetli bir hal almışdı şuan telkinleri dinleyeli ve bu siteyi keşfedeli nerdeyse 1 ay oldu ben diş sıkma problemimin bittigini söyliyemiyecegim ama sunu kesin söyliyebilirim inanılmaz derecede azalma var ve inanıyorum ki tamamen bitecek ve tekrar ama tekrar burda emek veren siz güzel insanlara çok çok teşekkürederim :)

mehmetcemil1919 27-02-2009 07:32 PM

umarım işe yarar şuan dosyainiyo

fkacar 24-05-2009 08:39 PM

Cevap: Dişleri sıkmak

y789merhabaaa arkadaşlar;
çok mutluyum biliyor musunuz... Bende bişey değişmedi mi yahu derken, şimdi kendimi yazarken bulduğumda farkettim; çekingenliğimi kırmaya başladığımı 8977
kendimi ne kadar da yalnız hisseder ve düşüncelerimden dolayı hep küçümser, eleştirirdim. Sizlerle çoğalmak ve paylaşarak bir olduğumuzu görmek bana coşku ve güven veriyor...

şimdi diş sıkma problemimi hatırladım (hatırladım diyorum, çünkü 1 ay önce, telkinlere kapımı açarken onu da yollayıvermişim)smileydance

Üniversite yurdunda, de ilk kez kalabalık bir ortam ve ailemden ayrı yaşadım. O kadar ürkektim ki, herkes eğlenirdi benim saf halimle. Bir sabah ranzamın üst tarafında yatan arkadaşım, heyecanla gece yaşadıklarını anlatıyordu. Odaya bir kurbağa girmiş ve beni uyandırdı diyordu, üstten aramaya başlamış ama benden başka kurbağa görememiş y789
öyle tuhaf sesler çıkıyormuş ki benden; ilk kez dişlerimi gıcırdattığımı öğrendiğim o günden sonra tam 10 yıl geçti...

Geçmişi tebessümle hatırlamanız dileğiyle, sevgiler...

mandy76 11-06-2009 12:25 AM

diş sıkma bendede oldu ego güclendiricide.

alakas 11-06-2009 07:56 PM

ben aylardır dinliyorum telkinleri. çok büyük bir oranda olumlu etkisini gördüm şükürler olsun. ama bir iki haftadır bende de dişleri sıkma var. nedenini bilmiyorum. ama geçecek biliyorum. dinlemeye devam...

fkacar 11-06-2009 10:15 PM

Alıntı:

alakas Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 466228)
ben aylardır dinliyorum telkinleri. çok büyük bir oranda olumlu etkisini gördüm şükürler olsun. ama bir iki haftadır bende de dişleri sıkma var. nedenini bilmiyorum. ama geçecek biliyorum. dinlemeye devam...

merhaba can-alakas,

sanırım öfkesini içinde yaşayanlar, kimseyi üzmemek adına kendisine zarar veriyorlar. tedavi olmak üzere iken, dişlerimin baskıdan kurtulup, özgürlüğüne kavuştukları için çok mutluyum...

değişen ne oldu diye baktığımda; öfkemi içime atmadığımı farkediyorum. elbette öfkeleniyorum, hem de eskisi gibi neye öfkelendiğimi unutacak kadar biriktirmeden; anında yaşıyorum...

herhangi bir söz, bir davranış bu aralar beni öfkelendirebiliyor. tam şikayet etmeye başlayacakken, hatta başlıyorum, ama eskisi kadar tat vermiyor ttli3 . hemen bu durumdan ne öğrenmem gerekiyor diye soruyorum kendime, bu soruyu sormak bile beni sakinleştirmeye yetiyor ve merakla objektif olmaya çalışıyorum; çünkü hayatı ve öz güzellikleri keşfetmeye o kadar açık ve sabırsızım ki blissy. İnan her seferinde beni gülümseten, daha önce farketmediğim hayatın incelikleriyle karşılaşıyorum; hayata bu "güzel oyuna" devam diyorum :)

uzun yıllar dişleriyle sıkı fıkı biri olarak, iki hafta öncesinde de senin böyle davranışlarının olmaması tuhaf geldi bana... belkide dişlerini sıktığını yeni farketmeye başladın; ya da daha önce başka türlü bir yol buldu içindeki öfke, dışarı çıkmak için. hissettiklerimi paylaşmak istedim, tamamen benim görüşlerim bunlar.

ama ne harika değil mi, elimizin, ayağımızın, dilimizin, dişimizin farkına varmak. sadece acıdıklarında okşamak değil de; her nefesimiz nasıl yaşam ve şükür demek ise; bizi taşıyan vücudumuza da biraz sevgi hiç fena olmaz değil mi :)

sana önerim dişlerini sıkmaya başladığını farkettiğin andaki durumuna açıklık ve çözümleme getirmeye çalışman, bence sorularla çalışmak hem algıyı açıyor hem de Yaradan'a seslenişimiz oluyor...

cevapları bulabildiğin ışık dolu sorular sorabilmemiz dileğiyle...

alakas 24-06-2009 11:40 PM

Alıntı:

fkacar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 466238)
merhaba can-alakas,

sanırım öfkesini içinde yaşayanlar, kimseyi üzmemek adına kendisine zarar veriyorlar. tedavi olmak üzere iken, dişlerimin baskıdan kurtulup, özgürlüğüne kavuştukları için çok mutluyum...

değişen ne oldu diye baktığımda; öfkemi içime atmadığımı farkediyorum. elbette öfkeleniyorum, hem de eskisi gibi neye öfkelendiğimi unutacak kadar biriktirmeden; anında yaşıyorum...

herhangi bir söz, bir davranış bu aralar beni öfkelendirebiliyor. tam şikayet etmeye başlayacakken, hatta başlıyorum, ama eskisi kadar tat vermiyor ttli3 . hemen bu durumdan ne öğrenmem gerekiyor diye soruyorum kendime, bu soruyu sormak bile beni sakinleştirmeye yetiyor ve merakla objektif olmaya çalışıyorum; çünkü hayatı ve öz güzellikleri keşfetmeye o kadar açık ve sabırsızım ki blissy. İnan her seferinde beni gülümseten, daha önce farketmediğim hayatın incelikleriyle karşılaşıyorum; hayata bu "güzel oyuna" devam diyorum :)

uzun yıllar dişleriyle sıkı fıkı biri olarak, iki hafta öncesinde de senin böyle davranışlarının olmaması tuhaf geldi bana... belkide dişlerini sıktığını yeni farketmeye başladın; ya da daha önce başka türlü bir yol buldu içindeki öfke, dışarı çıkmak için. hissettiklerimi paylaşmak istedim, tamamen benim görüşlerim bunlar.

ama ne harika değil mi, elimizin, ayağımızın, dilimizin, dişimizin farkına varmak. sadece acıdıklarında okşamak değil de; her nefesimiz nasıl yaşam ve şükür demek ise; bizi taşıyan vücudumuza da biraz sevgi hiç fena olmaz değil mi :)

sana önerim dişlerini sıkmaya başladığını farkettiğin andaki durumuna açıklık ve çözümleme getirmeye çalışman, bence sorularla çalışmak hem algıyı açıyor hem de Yaradan'a seslenişimiz oluyor...

cevapları bulabildiğin ışık dolu sorular sorabilmemiz dileğiyle...

teşekkürler, önerini dikkate alacağım farkına vardığımda.. :)

hayatın_ritmi 16-08-2009 11:57 PM

2.günüm.Ve dişlerimi sıkıyorum.Yalnız değilmişim demek ki :)
f678h

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:53 PM.