Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

Kendine Güven Telkini İçeriği

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven Kendine Güven Telkini İçeriği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: EliZaR Nickli Üyeden Alıntı Bende etkilerini gördüm yaklaşık 1 aydır sessizce burda gezinip yazıları okuyup telkinleri dinliyordum bu gerçekten muhteşem bişy yaa şimdi sıraya koydum dinlemediğim telkinleri onları da sırayla dinlicem. Bu site iyi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

Kendine Güven Telkini İçeriği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-10-2007, 08:45 PM   #21 (permalink)

EliZaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EliZaR is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kendine Güven Telkini İçeriği

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
EliZaR Nickli Üyeden Alıntı
Bende etkilerini gördüm yaklaşık 1 aydır sessizce burda gezinip yazıları okuyup telkinleri dinliyordum bu gerçekten muhteşem bişy yaa şimdi sıraya koydum dinlemediğim telkinleri onları da sırayla dinlicem. Bu site iyi ki var emek verenlere teşekkür ederim...
Hoş geldiniz Elizar. Her zaman söylediğimiz üzere sessiz olarak izlemeyi tercih eden üyelerimiz değişimleri detaylı olarak paylaşırlarsa bu yeni üyelerimizin motivasyonu açısından faydalı olacaktır.Katiliminiz için teşekkürler.Gelişmeleri bekliyoruz
hoşbuldum Atakan bey teşekkür ederim hemen sıcağı sıcağına bir gelişmeyi paylaşıcam bir de sorum olacak size..
Aylardır işsizim ve evden dışarı çıktığım yok doğal olarak asosyal tavırlar çekingenlik özgüven eksikliği gibi durumlar yaşadım ama bugün bir iş görüşmesine gitmek konusunda ve işi alacağım konusunda kendime güvenim tamdı. Dün akşam sf ve kendine güven telkinlerini sırayla dinledim görüşmeye gidene kadar da dinledim. Sanırım bunun etkisi var bugün çok olumlu bir görüşme oldu ve telkinlerin etkisi konusunda bahsettiğiniz değişiklikleri birebir yaşadım. İşi aldım ilk kez bu kadar yüksek bir maaşla çalışıcam ve kendimi olduğumdan daha fazla ifade edebildim şimdi inanıyorum ki devamı da gelecek bu olumlu gelişmelerin.

Şimdi soruma geçeyim. Ben bir taraftan zihni arındırı egzersizler, reiki, nefes alma ve rahatlama tekniklerin yanısıra , 6 hissi güçlendirici, çakralar gibi egzersizler de deniyorum. Sizin bahsettiğiniz telkinlerin etkileme süresi eğer yanlış algılamadıysam 1 hafta ve sık dinlemeyle görülüyor. Ama bende dinlediğim an etkili olabilyor diyebilirim ama fazla abartı olmasın diye 1 günlük dinlememin sonucunda sonucu anında farkediyorum demem daha doğru olur. Bu kadar kısa sürede etkilemesinin nedenini bahsettiğim yöntemlere bağlamak mümkünmüdür?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

EliZaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2007, 08:58 PM   #22 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Bende etkilerini gördüm yaklaşık 1 aydır sessizce burda gezinip yazıları okuyup telkinleri dinliyordum bu gerçekten muhteşem bişy yaa şimdi sıraya koydum dinlemediğim telkinleri onları da sırayla dinlicem. Bu site iyi ki var emek verenlere teşekkür ederim...
Hoş geldiniz Elizar. Her zaman söylediğimiz üzere sessiz olarak izlemeyi tercih eden üyelerimiz değişimleri detaylı olarak paylaşırlarsa bu yeni üyelerimizin motivasyonu açısından faydalı olacaktır.Katiliminiz için teşekkürler.Gelişmeleri bekliyoruz
hoşbuldum Atakan bey teşekkür ederim hemen sıcağı sıcağına bir gelişmeyi paylaşıcam bir de sorum olacak size..
Aylardır işsizim ve evden dışarı çıktığım yok doğal olarak asosyal tavırlar çekingenlik özgüven eksikliği gibi durumlar yaşadım ama bugün bir iş görüşmesine gitmek konusunda ve işi alacağım konusunda kendime güvenim tamdı. Dün akşam sf ve kendine güven telkinlerini sırayla dinledim görüşmeye gidene kadar da dinledim. Sanırım bunun etkisi var bugün çok olumlu bir görüşme oldu ve telkinlerin etkisi konusunda bahsettiğiniz değişiklikleri birebir yaşadım. İşi aldım ilk kez bu kadar yüksek bir maaşla çalışıcam ve kendimi olduğumdan daha fazla ifade edebildim şimdi inanıyorum ki devamı da gelecek bu olumlu gelişmelerin.

Şimdi soruma geçeyim. Ben bir taraftan zihni arındırı egzersizler, reiki, nefes alma ve rahatlama tekniklerin yanısıra , 6 hissi güçlendirici, çakralar gibi egzersizler de deniyorum. Sizin bahsettiğiniz telkinlerin etkileme süresi eğer yanlış algılamadıysam 1 hafta ve sık dinlemeyle görülüyor. Ama bende dinlediğim an etkili olabilyor diyebilirim ama fazla abartı olmasın diye 1 günlük dinlememin sonucunda sonucu anında farkediyorum demem daha doğru olur. Bu kadar kısa sürede etkilemesinin nedenini bahsettiğim yöntemlere bağlamak mümkünmüdür?
Telkinler aslında ilk dinlemeden itibaren etkilerini gosterebilirler.Ancak cogu kisi sabirsiz olduğu için biz bu süreyi daha uzun söylüyoruz.Birde bazı kisilerde gercekten daha uzun sürede etki edebiliyor.Elbette kisisel gelisim ile ilgili daha once calismalar yapan alt yapisi güclü olan kisilerde daha cabuk etki edebilir.
İş görüşmeleri konusunda daha önce geri bildirim yapan bir çok üyemiz oldu.Gercekten telkinler is gorusmelerini daha rahat doğal ve kendine güvenli yapmanızı sağlayabiliyor.Sahte bir şekilde kendine güven ile içten gelen güven görüştüğünüz kişilercede ayir ediliyor ve bu güven rahatlık size artı puan olarak yansiyor.
Paylaşiminiz için teşekkür ediyor başarılarınız için tebrik ediyorum.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2007, 08:07 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Atakan bey,
Kendine güvenin hiçbir versiyonu indirilemiyor. Ben özewllikle new age versiyonu tercih ediyorum Benim asıl amacım sigarayı bırak telkinini dinlemek. Ben sigarayı bıraktım ama psikolojik yardım da almam gerekiyor. İşte bu desteği telkinlerle almak istedim. Bence inanılmaz müthiş bir şey gerçekleştirmişsiniz burda. Türkiye'de telkine hiç önem verilmiyor ama gerçekten yıllardır avrupada ve amerikada kullanılan ve işe yarayan bir yöntem bence.
Sizi tebrik ediyorum. Çok teşekkür ederiz.
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2007, 09:32 AM   #24 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
Silvara Nickli Üyeden Alıntı
Atakan bey,
Kendine güvenin hiçbir versiyonu indirilemiyor. Ben özewllikle new age versiyonu tercih ediyorum Benim asıl amacım sigarayı bırak telkinini dinlemek. Ben sigarayı bıraktım ama psikolojik yardım da almam gerekiyor. İşte bu desteği telkinlerle almak istedim. Bence inanılmaz müthiş bir şey gerçekleştirmişsiniz burda. Türkiye'de telkine hiç önem verilmiyor ama gerçekten yıllardır avrupada ve amerikada kullanılan ve işe yarayan bir yöntem bence.
Sizi tebrik ediyorum. Çok teşekkür ederiz.
Şu an kendnie güven telkinleri yüklenebilmektedir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2007, 10:38 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Teşekkürler.
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2008, 07:06 AM   #26 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
!!rem is an unknown quantity at this point

ilk şimdi dinledim kendine güven ve depresyonu iyi hissettim buna çok ihtiyacım vardı sizi öpüyor ve kutluyorum bunun panik atak için olanı varmı satın almak istiyorum inanılmaz bir şey bı yazıyı ben yazdım ben çok iyiyim ve daha iyi olacagım
!!rem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2008, 08:09 PM   #27 (permalink)

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
ikincibahar is an unknown quantity at this point

merhaba bende bugün üye oldum ve cok ilginc geldi bana benim bi sorum,müzik ardinda telkinler duyulmuyor acaba benmi yalnis yükledim acaba
ikincibahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2008, 08:04 PM   #28 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar hoşgeldiniz...

duyulmayacak zaten.. telkinler subliminal kayıt yöntemi ile hazırlanmıştır..

daha detaylı bilgileri şağıda vereceğim linkleri inceleyerek okuyabalirsiniz...

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/
Alt 20-05-2008, 12:54 AM   #29 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
koruyucu86 is an unknown quantity at this point

Merhaba bende yeni üye oldum ve bir sorum olacak.. Bu telkinleri duyabileceğim bir yöntem var mı? Duyulmaması gerektiğini biliyorum okudum. Ben sadece bilgi amaçlı duymak istiyorum. Müziğin frekans ayarlarıyla oynayarak bir şekilde duyabilir miyiz acaba.. Sonuçta güven adına duymak istiyorum, metinlerle uyuşup uyuşmadığını bilmek istiyorum... Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...
koruyucu86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2008, 12:21 AM   #30 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
burhan_55 is an unknown quantity at this point

gerçekten harika insan çok rahatlıyor
burhan_55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil