Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

Herkes Beni Dövüyor

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven Herkes Beni Dövüyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mesela sınıfta bana geliyolar herkes beni tutuyo sıraya yatırıyolar hep beraber suratımı tebeşirle çiziyolar bilmem ne yapıyolar eğleniyolar kendi aralarında cin çıkarma yapıyoruz diye. bi kere böyle yaparlarken sıradan düştüm tüm sınıf bana bakıyo benle ugrasanlar gülüyo diğerleri soğuk bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

Herkes Beni Dövüyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-08-2012, 05:03 PM   #41 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Herkes Beni Dövüyor

Mesela sınıfta bana geliyolar herkes beni tutuyo sıraya yatırıyolar hep beraber suratımı tebeşirle çiziyolar bilmem ne yapıyolar eğleniyolar kendi aralarında cin çıkarma yapıyoruz diye. bi kere böyle yaparlarken sıradan düştüm tüm sınıf bana bakıyo benle ugrasanlar gülüyo diğerleri soğuk bir biçimde bakıyo. bişeyin varmı falan diyolar ama uğranlarr buna gülüyo. Halısahada top bana geldiğinde falan iyi oynasam bile şunu atın takımdan ya falan diyolar top kaybettiğim an yanıma gelip yakama yapışıyolar biri böyle yapıyo gelip yakama yapışıyo sinir oluyorum ama kargaşa çıkmasın diye tepkimi gösteremiyorum yoksa patlatıcam bi tane ağzına.ama öyle yaparsam bu sefer hep beraber toplanıp beni döverler diye korkuyorum.Benim sorunum bu işte inşallah tam anlatabilmişimdir.Şimdi misafir geldi birazdan gene devam edicem.Yanlış anlaşıldıgım için bu konuya ağırlık vericem içimdeki her şeyi yazacam buraya.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2012, 07:02 PM   #42 (permalink)

Tesekkür: 3
8 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
HeavY.MetaL is an unknown quantity at this point

sana bir tavsiye vereyim arkadaşım. dışlanmak nasıl bir duygudur bilirim... bu gibi durumlarda güzel ve özel bir yeteneğini sergilemediğin sürece aranızdaki buzlar ve sana bakılan o tarzlar değişmez...
yanlış anlamanı istemem ama bir dövüş sporuna başla. tabi bunu kavga etmen için söylemiyorum herhangi bir durumda kendini korursun hemde kendimden biliyorum bu gibi durumlarda salonda stresini atabiliyorsun...
inanırmısın bilmem ama ben eskiden cok sessiz birisiydim ve çevremin bana olan sıradışı tarzı beni şiddete meylettirdi ve tam bir terminatör gibi naber diyene çatıyordum... spora başladım ve hem dinginlik kazandım ve artık hem stresten uzagım hemde artık kavga beni bulmuyor. yani önceden mıknatıs gibi kavgayı çekerken şimdi ise bir caba sarfetmeden kavgadan ve olumsuzluktan uzak kalabiliyorum. ve her hangi bir stres durumunda salona gidip kendimi sakinleştiriyorum...
HeavY.MetaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2012, 09:14 PM   #43 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
ac_milan_ac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesela sınıfta bana geliyolar herkes beni tutuyo sıraya yatırıyolar hep beraber suratımı tebeşirle çiziyolar bilmem ne yapıyolar eğleniyolar kendi aralarında cin çıkarma yapıyoruz diye. bi kere böyle yaparlarken sıradan düştüm tüm sınıf bana bakıyo benle ugrasanlar gülüyo diğerleri soğuk bir biçimde bakıyo. bişeyin varmı falan diyolar ama uğranlarr buna gülüyo. Halısahada top bana geldiğinde falan iyi oynasam bile şunu atın takımdan ya falan diyolar top kaybettiğim an yanıma gelip yakama yapışıyolar biri böyle yapıyo gelip yakama yapışıyo sinir oluyorum ama kargaşa çıkmasın diye tepkimi gösteremiyorum yoksa patlatıcam bi tane ağzına.ama öyle yaparsam bu sefer hep beraber toplanıp beni döverler diye korkuyorum.Benim sorunum bu işte inşallah tam anlatabilmişimdir.Şimdi misafir geldi birazdan gene devam edicem.Yanlış anlaşıldıgım için bu konuya ağırlık vericem içimdeki her şeyi yazacam buraya.
hoşuna giden bir şey var mı, bi hobin-ilgi alanın?? uğraştığın bir şeyler.. Onunla uğarşırken kendini mutlu hissettiğin, özel hissettiğin bir şeyler? Bi müzik enstrümanı, resim yapmak gibi şeyler??
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2012, 09:48 PM   #44 (permalink)
Teğmen

froyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 156
103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
froyaa is an unknown quantity at this point

şunu yap o zaman:
onların sana hoş olmayan tavırları sırasında sen de onlar neden hoşlanmaz gözlemle onu yap..kahkaha at mesela:) ya da bağır bilmiyorum, dalga geç, keyif almalarına izin verme, sen keyif alıyormuşsun gibi davran bırakırlar bence o zaman..

hadi net tepkiler koy ortaya ve burada bizimle paylaş hepimiz seferber olduk sen de çabala biraz..
froyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2012, 12:28 AM   #45 (permalink)
Üsteğmen

123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hoşuna giden bir şey var mı, bi hobin-ilgi alanın?? uğraştığın bir şeyler.. Onunla uğarşırken kendini mutlu hissettiğin, özel hissettiğin bir şeyler? Bi müzik enstrümanı, resim yapmak gibi şeyler??
futbolu cok severim iyi oynarımda , masa tenisinede yatkınımdır. atv ve motorda sürerim.gitar calıyordum bıraktım arada çalmaya çalısıyorum gene genelde spora yatkınım
ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2012, 02:43 AM   #46 (permalink)
Üsteğmen

Arkadaşlar şimdi sınıfın en çok uğraşılan arkadaşı başka sınıfa geçti geriye ben tek kaldım.Her ok beni gösteriyor.Açıkçası baya korkuyorum .yanlıs anlamayın dayak yemekten değil beni çok ezecekler benle çok uğraşacaklar benle cok dalga geçecekler diye.Bu korkumuda dışarı yansıtıyorum belli .Ki böyle bi şey yapacaklardır ben biliyorum.
Alt 31-08-2012, 02:42 PM   #47 (permalink)
f0x
Teğmen

f0x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
38 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
f0x is an unknown quantity at this point

Hangisi hangi dilden anlıyorsa o şekilde iletişim kur.

Örneğin maç esnasında bir hata yaptın biri geldi yakana yapıştı, bu şu anlama gelir, bu kişi kavgadan anlar o halde burnunun ortasına bir kafa at, dayak yemekten korkma sakın, sonra o düştükten sonra sinirli tavırlarla sahayı yavasça terket muhtemelen saldıracaklardır asla kaçma dayak ye.

Cinmi çıkarıyolar sende cinlenmiş gibi yap bağır çağır gücünü göster birkaç kişiyi kazayla olmuş gibi yarala :)

Onları tek başlarına gördüğün zaman kendileri ile alay et dalga geç, hatta mümkünse kendine çok güçlü ve herkesin korkabileceği bir okul arkadaşı bul onunla takıl,

Yap bişeyler işte :)
f0x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2012, 02:56 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

Bende birazcık sosyal fobide var gibide yapmaya korkuyorum işte dediklerinizi :)
Alt 03-09-2012, 09:41 AM   #49 (permalink)
f0x
Teğmen

f0x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
38 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
f0x is an unknown quantity at this point

Sosyal fobini de yenmiş olursun :)

En güzeldir aslında herkesle güzel anlaşmak benden herkes korkardı çoğu korktuğu için arkadaşlık ederdi. Samimi olmadıkları için biraz moralim bozuluyordu, Çünkü ben kimseyi ezmez ezdirmezdim.

Ama gerçekten sevenlerimde çoktu yani :)

Okul yıllarımdan bir foto paylaşmak geldi içimden şimdi zaten fotoyu görünce anlarsınız nasıl bir delikanlıymışım. Ne günlerdi be :)

f0x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2012, 04:36 PM   #50 (permalink)
Üsteğmen

Bugün bi arkadaş var facebookta benle ara sıra uğraşır şunu falan yapmassan sen görursun gibisinden şeyler der.Bende son zamanlar biraz fazla meditaasyon yaptım güvenimmi arttı ne olduysa bu arkadaş bugun benle uğraştı gene aynı şeyleri dedi ben iyi o zaman falan gibi cevaplar verdim görursun sen falan diyo bende ne görürüm söyle bakalım falan dedim buna bundan cevap yok :) sonrada konusmayı kestim arkadaşlıktanda çıkardım eskiden böle bişey olsa kafama takar dururdum. şimdi msj yollayıp duruyor bakmıyorum ama . sıkıysa gelsin bişey yapsın laf aramızda biraz bücür bişey ondanda bu güven patlamasımı yaşıyorum acaba :D

Bookmarks