Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendine Güven (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/)
-   -   Kendime güvenemiyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/615492-kendime-guvenemiyorum.html)

Roza 19-09-2010 07:44 PM

Kendime güvenemiyorum

Merhabalar,

Öncelikle son zamanlarda depresif bir haldeyim hiçbirşeyden mutlu olamıyor ve kendime güvenemiyorum :(
Bu hafta okulum açılıyor ve ben okula gitmekden çekiniyorum yeni insanlarla tanışma anlaşabilme nasıl arkadaş bulacağım korkularını yaşamaktayım :(
Lütfen birisi yardım etsin.
Sevgiyle kalın...

hayatimdegisti 19-09-2010 09:43 PM

Cevap: Kendime güvenemiyorum

Hoşgeldiniz.
Telkinleri düzenli dinlerseniz gerek göz teması gerek kendine güven gerekse sosyallik anlamında oldukça aşama kaydedebilirsiniz.

silikonvadi 21-09-2010 12:01 AM

Alıntı:

Roza Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769160)
Merhabalar,

Öncelikle son zamanlarda depresif bir haldeyim hiçbirşeyden mutlu olamıyor ve kendime güvenemiyorum :(
Bu hafta okulum açılıyor ve ben okula gitmekden çekiniyorum yeni insanlarla tanışma anlaşabilme nasıl arkadaş bulacağım korkularını yaşamaktayım :(
Lütfen birisi yardım etsin.
Sevgiyle kalın...

arkadaşım senin gibiydim.bunu zaten forumda belirttim.bir mucize gibi iki günde tüm dünyam değişti.yardıma ihtiyacınmı var..!buyur telkinleri dinle bakalım.sana tavsiyem sakin bir ortamda özellikle gece uyurken kulaklığını tak ve kısık seste dinleyerek uyu.farka sen bile şaşıracaksın.

matri 21-09-2010 09:55 AM

hosgeldiniz aradigini bulacaksin dostum.

Roza 21-09-2010 01:07 PM

İlginiz için teşekkür ederim hemen telefonuma yüklüyorum.

denizyıldızı 08-10-2010 06:43 PM

Telefondan dinlenmesi önerilmiyormuş roza hoparlörden dinlersen daha çok olumlu sonuç alabilirsin... Yani bilmiyorum ben Atakan bey den öyle duymuştum belki yanlış da anlamış da olabilirim ama... Sana başarılar diliyorum, bu sitede aradığını bulacağını umuyorum... :)

Emel.. 05-12-2010 12:47 AM

evet,kendime güvenemiyorum.. çünkü korkuyorum.. bu telkinler denen şeyleri nsl dinleyebilirim biri yardımcı olabilr mi acaba..

Edward_87 02-04-2011 08:50 AM

Hoşgeldiniz,
Rehber bölümünü incelemenizi tavsiye ederim fakat yine de yardımım olsun.:)
Öncelik olarak ego ve suçluluk telkinini günde 8-10 saat bir hafta hoparlörden dinlenilmesi gerekir.
Telkinleri dinlerken odaklanmanıza gerek yok bilinç altı her zaman duyuyor.
Günlük işlerinizi yaparkende dinleyebilirsin.
Bir hafta sonraki günlerde suçluluğu listenden ego listenizde dursun yanına kendine güven telkinini ve sosyallik arttırıcıyı dinle.
Daha sonraki zamanlarda isteğine göre listene yeni telkin ekleyebilirsin.Fakat sabır çok önemli.

Herşeyin gönlünce olması dileğiyle;))

himmel 02-04-2011 02:56 PM

ben hep telefondan dinliyorum.Ama kulaklıksız gece açıyorum koyuyorum baş ucuma..yani telefondan dinlememelimiyim?

yeni bir hayat 02-04-2011 03:07 PM

Bazı telefonların gerekli ses titreşimlerini yansıtmadığını duymuştum.Zaten başucunuzda açık olmasının sağlık açısından iyi olmadığını söylüyor uzmanlar..Dışarıya ses veren mp3ler bu konuda daha kullanışlı..İsterseniz kalabalıkta kulaklık ile dinlersiniz isterseniz de gece başucunuzda dinlersiniz..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:52 AM.