Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendine Güven (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/)
-   -   Kendime güvenemiyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/615492-kendime-guvenemiyorum.html)

rüyamsın 16-08-2011 02:25 PM

Cevap: Kendime güvenemiyorum

nasıl yaptın arkadaşım

rüyamsın 16-08-2011 02:27 PM

Alıntı:

silikonvadi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769399)
arkadaşım senin gibiydim.bunu zaten forumda belirttim.bir mucize gibi iki günde tüm dünyam değişti.yardıma ihtiyacınmı var..!buyur telkinleri dinle bakalım.sana tavsiyem sakin bir ortamda özellikle gece uyurken kulaklığını tak ve kısık seste dinleyerek uyu.farka sen bile şaşıracaksın.

nasıl yaptın bende öyleyim depresifim

sweeet 16-08-2011 11:54 PM

Değişim için sabır gerek kimisi 2 günde etkisini görürken kimi insanlar da daha uzun süre dinlediği zaman etkilerin farkına varıyor. Bence kısa süre de değişim gösterenler; telkinlere karşı bilinçaltından çok fazla tepki almayan kişiler ya da değişime çabuk adapte olabilen, değişime açık kişiler.

papatyagibiyaşamak 19-08-2011 03:54 PM

Bende kendime güven konusunda iyi deilim. Kendine güven telkini fayda etti kendime güvenim arttı, birkaç ay dır dinliyordum iyiydim, sonra bu telkini bırkatım ve kendime güvenim yine azaldı.. :( Nekadar zamandır dinlemeliyim ozaman arkadaşlar çok dinlersem bıraktığımda yine böyle olursa?.. :((

sayuri 19-08-2011 04:33 PM

evet bu ıs gercekten bıttı. kendıme guvenım sonsuz dedıgın zaman lıstenden cıkar ama gunde yarım saat ya da haftada bır ıkı saat dınlemeye devam et. yasam bıcımı halıne getırmelısın bunu. bır ayda tamamen cozulmuyor farkındasın. 1_2 yıl dınle bence. ne kadar zor olabılır kı

papatyagibiyaşamak 21-08-2011 11:58 AM

hımmm haklısın tamam öyle dinliycem doğru saol.

şükür 20-09-2011 12:46 AM

bugün telkinleri dinleyeli 12.gün.etkilerini olumlu olarak hissetmeye başladım derken bugün kendimi çok mutsuz hissediyorum.katıldığım bir ortamda kendimi yine kastım.yine itibarımı sarstım.şu an çok mutsuzum..yine de dinlemeye devam edicemağla2

Ekho 13-10-2011 02:52 PM

Yaklaşık 10 senedir sürekli bir endişe haliyle yaşıyorum. İlkokuldan beridir topluluk içinde konuşurken elim ayağım titrer. Kalbim fırlayacak gibi olur. Bunun dışında bir sürü sorunum var. Ego ve suçluluk telkinlerini dinlediğimde çok fazla bir değişiklik hissetmedim. İlk haftadan sonra kendine güveni ekledim. Ekledikten sonra telkinleri dinledikçe uyuşuklaşıyorum. Aşırı rahatlık hatta gevşekllik hissi var. psikolojik midir, başka şeylerden dolayı yorgunluktan mıdır? telkinlerden midir? bilemiyorum ama telkinler konusunda ummutluyum. Site sahibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Herkes için en hayırlısı neyse o şekilde sonuç almalarını diliyorum.

Görüşmek üzere..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:34 PM.