Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler > Kekemelik

Uyarılar

Ne yapa bilirim?

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve Kekemelik Ne yapa bilirim? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok teşekkür ediyorum link için şimdi indiriyorum. hemen uygulamaya başlicam...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kekemelik telkin cd indir izle İstanbul Kekemelik nerededir kimdir Kekemelik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kekemelik hipnoz Kekemelik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kekemelik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kekemelik kuantum düşünce kitap haberi

Ne yapa bilirim?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-07-2011, 10:48 AM   #21 (permalink)

GoldeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 57
15 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GoldeN is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ne yapa bilirim?

çok teşekkür ediyorum link için şimdi indiriyorum. hemen uygulamaya başlicam

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

GoldeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2011, 05:25 PM   #22 (permalink)

GoldeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 57
15 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GoldeN is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Ne yapa bilirim?

Merhabalar)
1 hafta boyunca yashadigim deneyimleri paylashmak istiyorum. eft ve nlp tekniklerinin ikisini de uyguladim ve eft-nin daha fazla etkisini gordum) benim çok fazla kötü anılarım var, çoçukluğumdan beri korku şiddet ve s. gibi bir çok kötü deneyimlerim oldu. Onları hatırlayınca o korkuları yeniden hiss ediyordum, hatta ağlıyordum. Onların bir çoğuna eft uyguladım ve ... artık o anıları düşününce hiç bir şey hiss etmiyorum. nil gün zihni kullanma kılavuzunu dinledim. bazı anılarıma çapa atdım. Ama daha kullanmadım çapaları. Telefonla konuşmak korkum da azaldı. Tamamen geçmedi ama artık telefon çaldığında önceleri olduğu gibi gerginlik hiss etmiyorum. Hatta uzun zamandır internetden tanıdığım ama hiç konuşmadığım arkadaşımla kekelemeden telefonda konuşdum. Ama sadece 10 dakka . Yine gergindim ama daha az. . . Yine arasın konuşalım istiyorum ama kendim aramaya cesaret edemiyorum daha) . . . 19 temmuz babamla Türkiyeye geliyoruz. O merkezde iyi olucammı bilmiyorum ama bu yaz ne olursa olsun iyileşmeliyim)
Have to dive into my fantasies
I know as soon as I'll arrive
Everything is possible
Cause no one has to hide
Beyond the invisible
Close your eyes, just feel and realize
It's real and not a dream
I'm in you and you're in me
It's time to break the chains of life
If you follow you will see
What's beyond reality

GoldeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2011, 02:35 PM   #23 (permalink)
Teğmen

BRUCE06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
18 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BRUCE06 is an unknown quantity at this point

ben nlp ve eft tekniklerini uyguluyamadım araştırdım öğrenmeye çalıştım ama yapmaya çalıştım ama bir faydasını göremedim :S her gün okuma yapıyorum yüksek sesle bu sayede biraz azaldı .nlp tekniklerini yapamıyorum :S eftyide acaba nerede yanlış yapıyorum :S
BRUCE06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2011, 11:02 PM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
BRUCE06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben nlp ve eft tekniklerini uyguluyamadım araştırdım öğrenmeye çalıştım ama yapmaya çalıştım ama bir faydasını göremedim :S her gün okuma yapıyorum yüksek sesle bu sayede biraz azaldı .nlp tekniklerini yapamıyorum :S eftyide acaba nerede yanlış yapıyorum :S
neden yapamıyorsun odaklanma sorunumu var yoksa tekniklerimi anlamadın bülent uran videoları var eft-turk te onları izle çok kolay uygulayacaksın kardeş
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2011, 11:17 PM   #25 (permalink)
Teğmen

18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
GoldeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar)
1 hafta boyunca yashadigim deneyimleri paylashmak istiyorum. eft ve nlp tekniklerinin ikisini de uyguladim ve eft-nin daha fazla etkisini gordum) benim çok fazla kötü anılarım var, çoçukluğumdan beri korku şiddet ve s. gibi bir çok kötü deneyimlerim oldu. Onları hatırlayınca o korkuları yeniden hiss ediyordum, hatta ağlıyordum. Onların bir çoğuna eft uyguladım ve ... artık o anıları düşününce hiç bir şey hiss etmiyorum. nil gün zihni kullanma kılavuzunu dinledim. bazı anılarıma çapa atdım. Ama daha kullanmadım çapaları. Telefonla konuşmak korkum da azaldı. Tamamen geçmedi ama artık telefon çaldığında önceleri olduğu gibi gerginlik hiss etmiyorum. Hatta uzun zamandır internetden tanıdığım ama hiç konuşmadığım arkadaşımla kekelemeden telefonda konuşdum. Ama sadece 10 dakka . Yine gergindim ama daha az. . . Yine arasın konuşalım istiyorum ama kendim aramaya cesaret edemiyorum daha) . . . 19 temmuz babamla Türkiyeye geliyoruz. O merkezde iyi olucammı bilmiyorum ama bu yaz ne olursa olsun iyileşmeliyim)
golden kardeş umarım başarırsın çünkü her başarısız girişim insnı çok kötü etkiliyor benim klinikten tanıdığım arkadaşlarada yardım ediyorum üç sene önce gelmişti ben gittiğimde yine gelmiş bir kaç gün misafir olarak gelip konuşup gönderiyorlar her gün üç saat sesli kitap okuyormuş ama nafile işin özü aynaya bakarak konuş sende bir eksiklik olmadığını gör ben klinikte 4 kız 2 erkek aynı anda tedavi gödük bazı arkadaşlar iki üç kliniğe gitmiş ama iyileşememişler seni karamsarlığa ittiysem özür dilerim ama dönüşünde benimle aynı fikirde olacaksın hepsi para tuzağı titreme ve kasılmalar olmazsa zaten güzel konuşuyoruz bu da zaten duyguyu boşalttınmı iş bitiyor geriye dönüş olmuyor kesinlikle bu linke bakın Birikmiş Duyguları Boşaltmak
Alt 13-07-2011, 12:26 PM   #26 (permalink)
Teğmen

18 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

odaklanamıyorum. o anki duyguları hissetmeye çalışıyorum hissedemiyorum. tekniklerde kolay ama uygulaması zor. ama denemekten vazgeçmiyorum umarım işe yarar. sizede ilk başta böyle mi olmuştu? hem hayal etmede hemde hisleri tekrar etmede zorlanmışmıydınız? yoksa bende mi bir sorun var ?
Alt 13-07-2011, 12:30 PM   #27 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

kişiye göre farklı etkiler gözükebiliyor, kendini uzun bi gözlemleme sürecine almalısın. Mesela her gün kendinde tespit ettiğin değişimleri bir deftere yazarsan böylece ne yönde bi evrim geçirdiğinin ayırdına daha rahat varabilirsin :) Sevgilerr...
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2011, 10:42 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
BRUCE06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
odaklanamıyorum. o anki duyguları hissetmeye çalışıyorum hissedemiyorum. tekniklerde kolay ama uygulaması zor. ama denemekten vazgeçmiyorum umarım işe yarar. sizede ilk başta böyle mi olmuştu? hem hayal etmede hemde hisleri tekrar etmede zorlanmışmıydınız? yoksa bende mi bir sorun var ?
bruce kardeş sana birisini önersem gidermisin tam bir uzman bir saat içinde fare , köpek ,uçak , toplum önünde konuşma korkusu ve buna benzer bütün korkuları yok ediyor fare korkusunu yok ettii video yu izlemiştim eft çalışmasını başka birisi sizin üzerinizde yaparsa etkisi on kat daha çok artıyor inci erkin türkiyedeki tek eft master http://www.eftturkey.com/ çok kısa sürede atlata bilirsin gidebilirsen
Alt 16-07-2011, 03:16 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
maxaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bruce kardeş sana birisini önersem gidermisin tam bir uzman bir saat içinde fare , köpek ,uçak , toplum önünde konuşma korkusu ve buna benzer bütün korkuları yok ediyor fare korkusunu yok ettii video yu izlemiştim eft çalışmasını başka birisi sizin üzerinizde yaparsa etkisi on kat daha çok artıyor inci erkin türkiyedeki tek eft master http://www.eftturkey.com/ çok kısa sürede atlata bilirsin gidebilirsen

tavsiyen için teşekkür ederim maxaslan kardeş! işlerimden dolayı buraya gidemem ama ankarada oftelya cabral ile görüşmeyi düşünüyorum.. herşey gönlümüzce olsur inşallah!
Alt 04-11-2014, 10:08 AM   #30 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
hayatdeğişirelbet is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar öncelikle merhaba bende yaklaşık 9 yaşımdan beri kekemelik sorunu vardı yani yaklaşık 15 yıl gibi uzun bie süre kekemelik problemi yaşadım.Tabi buda ailenin rolüde önemli ama olan olmuş bi defa.Arkadaşlar fazla uzatmadan konuya gireceğim direk.Sesli kitap okuma nefes egzersizleri ayna karşısında konuşma vs vs ügibi şeyler etkili olmuyor yada çok az etki ediyor hatta etkisi kısa vadeli olur.En etkili yöntem kekeme olduğunuzu insanlardan saklamamak.Zaten siz ne kadar gizlerseniz aksine ap açık ortaya çıkıyor.Bilerek takılmalar yapın insanlarla.Mesala kitap okuyun ama aile ortamına ta ta ta ta takıla ta ta ta takıla.Ne kADAR çok takılma o kadar rahatlama hatta çok kısa bi anket hazırlayın parka sahile inin hiç tanımadığınız insanlarla anket yapın ama bilerek kekeleyerek kesinlikle saklamayın aynı şekilde telefonla konuşurken takılmasanız bile bilerek a a a aaaa aaa alo deyin bunu en fazla 20 gün boyunca hergün 2 ile 3 saat arası yapın ve kendinizdeki o rahatlamayı kuş gibi hafilediğinizi aslında insanların kekemeliği o kadar takmadığını göreceksiniz
hayatdeğişirelbet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil