Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler > Kekemelik

Uyarılar

Ne yapa bilirim?

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve Kekemelik Ne yapa bilirim? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: maxaslan Nickli Üyeden Alıntı arkadaşlar ilk önce kekemeliği iyi analiz etmek lazım burdaki can alıcı soru şu yanlızken kekelemeden konuşa biliyormusunuz cevabınız evetse sizde yapısal hiç bir kusur yok bunu bilin , ikinci husus yalnızken konuşa biliyorsanız başkasının yanındada ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kekemelik telkin cd indir izle İstanbul Kekemelik nerededir kimdir Kekemelik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kekemelik hipnoz Kekemelik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kekemelik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kekemelik kuantum düşünce kitap haberi

Ne yapa bilirim?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-06-2011, 11:18 AM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart Cevap: Ne yapa bilirim?

Alıntı:
maxaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ilk önce kekemeliği iyi analiz etmek lazım burdaki can alıcı soru şu yanlızken kekelemeden konuşa biliyormusunuz cevabınız evetse sizde yapısal hiç bir kusur yok bunu bilin , ikinci husus yalnızken konuşa biliyorsanız başkasının yanındada konuşa bilirsiniz , ama neden konuşamıyorsunuz sorun bilinç altında yatıyor ,çocukken bir deneyim sonucu tranva yaşamışsınız bunun sonucunda bilinç altı buna koşullanmış siz heyecanlanınca devreye giren bir plak gibi hep aynı şeyi çalıyor , insanlardan korkuyoruz yok ben korkmuyorum diyende vardır ama alay edilmekten korkuyordur işin aslı bu karşınızda bir insanla konuşurken soru sorunca ne hissediyorsunuz ben sanki beynimin içinde bir şimşek yada şase yapmış bir devre gibi herşey allak bullak oluyordu , ne söyliyeceğimi unutuyordum ,karıştırıyorum buna benzer tepkiler oluyordu vücudum kasılıyor nefesimi tutuyordum nefes olmadan ses olmuyor arkadaşlar şimdi gelelim tedaviye bu duyguyu nötralize etmemiz lazım bunun için ,EFT , yada NLP tekniklerini uygulıyacağız size önerim NLP teknikleridir önce NLP çok kısa sürede çok yol alacaksınız birinci metod , hızlı fobi yenme tekniği , ikincisi swich tekniği bunlarla ilgili bilgiyi bu siteden bula bilirsiniz ama size bir kıyak yapalım nil gün zihninizi kullanma kılavuzu olarak internette aratın ücretsiz bulacağınıza eminim bunların içinde çapa atma tekniğide var çok faydasını göreceksiniz bir haftada iyi çalışırsanız kekemelik biter fobi nedir fobi anlamsız korkular diye biliriz bu korkulardan kutulmanın en kolay yolu NLP sonraki yol EFT tekniği yine yardımcı olacağım diyafram nefesi falan hikaye zaten yanlızken konuşuyorsunuz demekki sorun nefes problemi değil vücut kasılıyor sanki benliğini kaybediyorsun şimdi sizden isteğim ne hissediyorsunuz soru sorarkenmi yoksa soru sorulduğundamı yoksa her ikisindedemi oluyor , kitap okurken kekeliyormusunuz bu bilgiler yazın size önerilerim olacak beni gittiğim klinik son umut ama umut falan değil hepsi para tuzağı

İşte budur.Canten Kaya'nın bir seminerine katılmıştım kendisi çok espiritüel bi bey başarının yollarıyla ve cesaretle ilgili bazı tüyolar vermişti

Acayip bi enerjisi vardı.Neyse çok uzatmadan söyleyeyim bu bize seminer verip yüreklendiren beyfendi de bi zamanlar kekemeymiş.Bir zamanlar diyorum çünkküüüü.Bi düşünün...Adam kekeme ama koskoca kalabalığa karşı geçmiş bikaç saat süren konuşma yapıyor ya
Olayın özü de şu korkuyu tanımak ve yenmek!
Neden vücudun kasılıyo kendini kaybediyosun biriyle konuşurken?Neden kekemelik başgösteriyor?REZİL OLMA KORKUSU!Önce bunu tanıyın...Sonra kendinizi kabul edin nedir ki ya insanlar benden korksun:p

Tabi şaka bu.Umursamamayı ve cesur davranmayı bilmek gerek böyle durumlarda Einstein ve diğer önemli bilim adamlarının hayatını araştırsana biraz hepsinin bi anısı var bu tarz durumlarla ilgili.Ve en çarpıcı örnek Einstein'ın o meşhur dili dışarda olan resmi Hey dünyaaaa beni ne kadar alaya alsan da asıl ben seni alaya alıyorum diyo orda .
yukardaki arkadaşımızın dediği gibi önce olayın özünü bilmek şart arkadaşım umarım derdine çare bulursun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-06-2011, 03:46 PM   #12 (permalink)

GoldeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 57
15 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GoldeN is an unknown quantity at this point

evet bende de yalniz konusurken kekemelik olmuyor. Kitap okurken de hiç kekelemiyorum. Daha çok telefonla konuşurken ve soru sorulduğunda kekeliyorum. Bi de markete gitdiğimde, telefon çaldığında içimi hemen korku alıyor, kalbim çarpıyor,sanki birileri beni geri çekiyor. En yakın arkadaşlarımla, kardeşimle konuşduğumda nerdeyse hiç kekelemiyorum. Ama akrabalarımla, öğretmenlerle hatta annem ve babamla konuşuken daha çok kekeliyorum..
Have to dive into my fantasies
I know as soon as I'll arrive
Everything is possible
Cause no one has to hide
Beyond the invisible
Close your eyes, just feel and realize
It's real and not a dream
I'm in you and you're in me
It's time to break the chains of life
If you follow you will see
What's beyond reality

GoldeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2011, 12:10 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
GoldeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet bende de yalniz konusurken kekemelik olmuyor. Kitap okurken de hiç kekelemiyorum. Daha çok telefonla konuşurken ve soru sorulduğunda kekeliyorum. Bi de markete gitdiğimde, telefon çaldığında içimi hemen korku alıyor, kalbim çarpıyor,sanki birileri beni geri çekiyor. En yakın arkadaşlarımla, kardeşimle konuşduğumda nerdeyse hiç kekelemiyorum. Ama akrabalarımla, öğretmenlerle hatta annem ve babamla konuşuken daha çok kekeliyorum..
neden kardeşinle konuşunca kekelemiyorsunda akrabalarınla ve aile büyüklerinle konuşunca kekeliyorsun bir düşün kardeşin sana zarar vermez sana bağırmaz seni inciteceğini düşünmüyorsun ama senden büyük olan insanlar sana bağıra bilir , kızarlar , hatta şiddet uygulıya bilirler işte bu korku var sende NLP hızlı fobi yenme tekniğinde hayal gücünle konuşma anının öncesini hatırlıyorsun güvendesin sonra konuşma anındaki vücundaki o hisleri hissediyorsun sonra tekrardan olayın bitip kendini güvende hissetiğin ana geliyorsun ve hızlı bir şekilde bir filmi geri sarar gibi 1, 1.5 sn geri sarıyorsun ne oluyor güvende güvensiz ve tekrar güvende hissediorsun 1 sn içinde böylece bu duyguyu nötralize etmiş oluyorsun , eft tekniğide buna benzer önce setup kelimesi ile kendini kabul sonra hatırlatıcı kelime ile vücudun akupunktur noktalarına parmak uçlarıyla vuruyorsun böylece bu noktalardan duyguyu boşaltıyorsun yani dışardan beklediğin tepkiyi vücuda uygulayarak vücudu alıştırıyorsun diye biliriz bu iki teknikteki en önemli nokta şu olay anını ne kadar iyi canlandırırsan okadar iyi sonuç alırsın nil gün zihni kullanma kılavuzunu bulup indirdinmi deneme yaptınmı ne hissediyorsun yazarmısın yardıma ihityacı olan herkese burdan yardım edeceğim yardımcı olan biri olursa daha bilinçli ve istekli çalışırsınız ben yendimse sizde yenersiniz iyileşirseniz pastamı isterim :D sakın heceleyerek yada melodik konuşma çalışması yapmayın gereksiz vücudumuza öğretmemiz gereken gereksiz panik yapmaması ve yanlızken nasıl konuşuyorsak başkasının yanındada öyle konuşmayı öğretmek neyse siz iyileşene kadar burdayım pasta çikolatalı olsun :P bende yarıyorsa sizde de yara ilk önce siz bu alıştırmaları yapın sonra küçk alıştırmalar var onlarla devam edeceğiz bir haftada olan değişime inanamıyacaksınız
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2011, 12:40 AM   #14 (permalink)
Teğmen

BRUCE06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
18 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BRUCE06 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
maxaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben sanki beynimin içinde bir şimşek yada şase yapmış bir devre gibi herşey allak bullak oluyordu , ne söyliyeceğimi unutuyordum ,karıştırıyorum buna benzer tepkiler oluyordu vücudum kasılıyor nefesimi tutuyordum nefes olmadan ses olmuyor
aynen böyle oluyor kardeş ne kadar zorlasam sesim çıkmıyor! odada tek başıma saatlerce konuşuyum kitap okuyum hiç kekelemiyorum ama insanların karşılarına çıktğım zaman sanki bambaşka biri oluyorum ne yaparsam yapayım o konuşmak zorunda olduğum anki duygularımı o an olan hislerimi değiştiremiyorum önüne geçemiyorum kendini 1000 kere sordum niye oluyo nasıl ne yapsam değişir diye ama bulamadım.. tedavi gördüm merkezde uzatarak konuşmayı önermişlerdi biri birşey sorduğunda uzatarak konuşmaya çalışsamda yine aynı şeyler oluyor.. söylediğin şeyleri araştırıp uygulacağım maxaslan kardeş inşallah senin gibi bende yenerim kekemeliğimi. tavsiyelerin için teşekkür ederim
BRUCE06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2011, 02:14 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

arkadaşım yazdıklarını okuyunca izlediğim bir film geldi aklıma..filmin adı zoraki kral..çok ilginç gelmişti bana..izlemediysen bir zaman ayır derim..kekeme bir kralın bunu nasıl yendiğini göreceksin ince güzel ayrıntlar var..sonrada yaz buraya lütfen görüşlerini..sevgilerle..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2011, 01:21 AM   #16 (permalink)
Teğmen

18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
BRUCE06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen böyle oluyor kardeş ne kadar zorlasam sesim çıkmıyor! odada tek başıma saatlerce konuşuyum kitap okuyum hiç kekelemiyorum ama insanların karşılarına çıktğım zaman sanki bambaşka biri oluyorum ne yaparsam yapayım o konuşmak zorunda olduğum anki duygularımı o an olan hislerimi değiştiremiyorum önüne geçemiyorum kendini 1000 kere sordum niye oluyo nasıl ne yapsam değişir diye ama bulamadım.. tedavi gördüm merkezde uzatarak konuşmayı önermişlerdi biri birşey sorduğunda uzatarak konuşmaya çalışsamda yine aynı şeyler oluyor.. söylediğin şeyleri araştırıp uygulacağım maxaslan kardeş inşallah senin gibi bende yenerim kekemeliğimi. tavsiyelerin için teşekkür ederim
kardeş işin özü vücudundaki duyguyu boşaltmak boşaltmazsan böyle gider internette nil gün zihni kullanma kılavuzu olarak arat ücretsiz bula bilirsin burdaki hızlı fobi yenme tekniğini dene swich tekniğini dene sonra sana bir arkadaşın bul duğu bir tekniği anlatacam belki saçma gele bilir ama dalga geçmek için yazmış bende yedim abi yaptım sanki huzura kavuştum her an tetikte değilim her ana başıma bir iş gelecek endişesi kayboldu buraya uygulama yaptınmı nasıl gidiyor onu anlatırmısın aşama aşama gideceğiz siz yanlız bırakmıyacağım sizde başka kekemeleri iyileşmesine yardım ederseniz kekeme olan insanları para tuzağına çeken insanlardan kurtarmış oluruz eğer bulamadıysanız size özelden link verebilirim google aratmanız yeterli ama bulamayanlara link vere bilirim
Alt 28-06-2011, 02:13 PM   #17 (permalink)
Teğmen

BRUCE06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
18 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BRUCE06 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım yazdıklarını okuyunca izlediğim bir film geldi aklıma..filmin adı zoraki kral..çok ilginç gelmişti bana..izlemediysen bir zaman ayır derim..kekeme bir kralın bunu nasıl yendiğini göreceksin ince güzel ayrıntlar var..sonrada yaz buraya lütfen görüşlerini..sevgilerle..
bu filmi seyrettim gerçekten oskarı sonuna kadar hak eden bir filmdi.. zaten bu filmi seyrettikten sonra kekemelikten kurtulmak için çabalara başladım.. ve Allah maxaslan kardeşimizle tanıştırdı beni inşallah bu durumda kurtulurum..

maxaslan kardeş hızlı fobi yenme tekniğiyle işe başladım başarabildiğim söylenemez bahsedilen anı beynimde hayal ederken zorlanıyorum birisi soru sorduğu zamanki hissediklerimi hissetmeye çalışıyorum ama henüz başaramadım daha yolun başındayım zamanla ilerleyip bu tekniği daha iyi uygulayacağıma eminim .. birde nilgün zihni etkili kullanma kılavuzu kitabını bulamadım ama 2 audiocd buldum bahsettiğin bu audio cdler mi yoksa kitap mı? kitabın linki varsa özel atabilir misin sana zahmet? her şey için yine yeniden çok teşekkürler ;)
BRUCE06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2011, 12:30 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
BRUCE06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu filmi seyrettim gerçekten oskarı sonuna kadar hak eden bir filmdi.. zaten bu filmi seyrettikten sonra kekemelikten kurtulmak için çabalara başladım.. ve Allah maxaslan kardeşimizle tanıştırdı beni inşallah bu durumda kurtulurum..

maxaslan kardeş hızlı fobi yenme tekniğiyle işe başladım başarabildiğim söylenemez bahsedilen anı beynimde hayal ederken zorlanıyorum birisi soru sorduğu zamanki hissediklerimi hissetmeye çalışıyorum ama henüz başaramadım daha yolun başındayım zamanla ilerleyip bu tekniği daha iyi uygulayacağıma eminim .. birde nilgün zihni etkili kullanma kılavuzu kitabını bulamadım ama 2 audiocd buldum bahsettiğin bu audio cdler mi yoksa kitap mı? kitabın linki varsa özel atabilir misin sana zahmet? her şey için yine yeniden çok teşekkürler ;)
tamam doğru sesli kitap olarak geçiyor çok ilginç acaba o anki duyguları neden hissedemiyorsun ben bundan on yıl önceki olayı bile gözlerimi kapatıp düşündümmü karnımda kasılmalar , vücudda tikler oluyor ve bunu nlp ile boşaltıyorum ve birdaha o anı düşündüğümde o ana ve benzeri olaylarda vücudumun tepkisi azalıyor , veya hiç tanımadığım insanları görüyorum bana soru soruyorlar ve vücudum hemen tepki veriyor gerçekten hissediyorum şimdi sana olayı anlatayım bilinç altında zamanla bizi korumak için belli programlar hazırlamıştır , cd lerin içinde anlatıyor zaten tepki mekanızmasının devreye girmesi için bir etki olması lazım bu kedi olabilir , böcek olabilir ,köpek olabilir , asansör olabilir veya soru sorulması olabilir bunun altında yetersizlik , kendine güven eksikliği var ,hata yapmaktan korkarız ,yanlış anlaşılmaktan korkarız şimdi sana birkaç önerim olacak ilk önce kendini webcam la bilgi saarda sesli kayıt yap ve izle ikinci önerimde boş kaldığında yada çalışırken kendinşi hep iyileşmiş olarak insanlarla rahat konuştuğunu hayal et her zaman bu alıştırmayı yap bilinç altı aptaldır onun kandırmak kolaydır sen yeterki çalış daha sana yeni alıştırmalarda anlatacağım sen bunlarla başla ve sonuçlarını yaz herkese farklı metod işe yarar belki sende nlp değil eft işe yarar ama nlp yi ilk önce dene olmazsa bir ses kaydı yaptır tanıdığın birine sana soru sorsun ama soruları sen bilmesen daha ii olur onu dinlerken nlp yapa bilirsin
Alt 29-06-2011, 12:29 PM   #19 (permalink)

GoldeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 57
15 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GoldeN is an unknown quantity at this point

ben nlp ve efti araşdırdım. Nil gün zihni kullanma kılavuzunu buldum ama indiremedim malesef linklerin hiçbiri çalışmıyordu( Swish ve hızlı fobi yenme tekniklerini buldum. Hızlı fobi yenme tekniğini dün uyguladım bir az iyi geldi. Bu gün bi daha yapıcam..
Have to dive into my fantasies
I know as soon as I'll arrive
Everything is possible
Cause no one has to hide
Beyond the invisible
Close your eyes, just feel and realize
It's real and not a dream
I'm in you and you're in me
It's time to break the chains of life
If you follow you will see
What's beyond reality

GoldeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2011, 11:59 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
GoldeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben nlp ve efti araşdırdım. Nil gün zihni kullanma kılavuzunu buldum ama indiremedim malesef linklerin hiçbiri çalışmıyordu( Swish ve hızlı fobi yenme tekniklerini buldum. Hızlı fobi yenme tekniğini dün uyguladım bir az iyi geldi. Bu gün bi daha yapıcam..
kardeş linki özelden yolladım burdan indir ve bir kere yapıpı bırakma ve bu audi leri sonuna kadar dinlersen iyi olur görüşürüz ses kaydı yapmayı unutma birde kendine olumlama yaz veya yazdır mesela neden etkileniyorsun bunu hissedersin insanların bakışlarındanmı , yoksa bağırmalarından ,ters tepki vermelerinden ,gülmelerinden , konuşamamaktan mı korkuyorsun buna göre olumlama yaz ve cep tel kaydet dinle bol bol daha sana çok önerim var sen bir başla ama işi sıkı tut benim gibi 32 yaşında kurtuldunmu anlamı kalmaz erken kurtul hayatını yaşa :D

Bookmarks