Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Genel Sağlık > Kanser Serbest Kürsü

Uyarılar

Kanser Serbest Kürsü Kanser ile Savaş, Kanser Tedavi Sürecinde Yapılması Gerekenler v.b

Lenf kanserine Yoğurt Otu

Genel Sağlık ve Kanser Serbest Kürsü Lenf kanserine Yoğurt Otu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: jaunty Nickli Üyeden Alıntı onun hep iyileştiğini ve sağlikli oldugunu ve mutlu olduğunu düşün yuzune gulumseme gelinceye kadar düşün.. karabaş otu da ünlüydü bu konularda.. ama kaynak yanimda değil en kisa zamanda bakarim. dusun cok gecmiş olsun.. saol canım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kanser Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Kanser Serbest Kürsü nerededir kimdir Kanser Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kanser Serbest Kürsü hipnoz Kanser Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kanser Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kanser Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Lenf kanserine Yoğurt Otu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-11-2007, 11:18 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
25 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dilekcik is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Lenf kanserine Yoğurt Otu

Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
onun hep iyileştiğini ve sağlikli oldugunu ve mutlu olduğunu düşün yuzune gulumseme gelinceye kadar düşün..
karabaş otu da ünlüydü bu konularda.. ama kaynak yanimda değil en kisa zamanda bakarim. dusun
cok gecmiş olsun..
saol canım tesk

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-11-2007, 12:00 PM   #12 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

Alıntı:
dilekcik Nickli Üyeden Alıntı
çok üzgünüm :(

bi arkadaşım lenf kanserine yakalandı burdakileri telkinleri dinlettiriyorum ona içeriklerini yolladım
bide böyle bişey buldum faydalı olacağını düşündüm

umarım iyi gelir dilekcik...
çok üzüldüm okuyunca....bir kaç gündür pek vakit bulamıyordum ..
şimdi görünce,
ne diyeyim çok zor,
allah yardımcınız olsun...
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2007, 12:35 PM   #13 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sevgili dilek çok üzüldüm ama sizler ona güç vereceksiniz.. oyüzden gülen yüzünüzle ihtiyaçlarını karşılayıp mümkün olduğunca normal yaşamından koparmayın arkadaşınızı..
daha öncede bahsetmiştim ama tekra vereyim belki kaçırmışsındır..yurt dışında bir çok klinikte uygulanan dmso tedavisinden bahsediyorlar...

http://www.kanserdesifresi.com

DMSO + Hemotoksilin denilen bir karışımın direk kanser hücrelerine saldırıp öldürdüğü bilinmekte ve bu 1946 yılından beri biliniyor.
amerikalı bir doktor olan virginia livingston, 1946 yılında kanserin kendini değiştirebilen bir virüsten kaynaklandığını keşfediyor ve
bu iddiasını isbat edecek deneyler yaparak bunu tamamen kanıtlıyor. bu virüs herkesin vücudunda mevcut fakat bağışıklık sistemini
çökerten bir durumda aktive oluyor (mesela travmatik olaylar, çok kötü beslenme vs.)

bu virüs kendisini, bakteri, mikrop, basil yada başka bir vürüsmüş gibi göstrebiliyor, o yüzden onun kansere sebep olan bir etkisi olduğu anlaşılamıyor,
yada "birden fazla virüs buna sebep oluyor" deniyor. oysa o birden fazla gözüken virüs, hep aynı virüs. sadece kendini değişik formlarda gösteriyor.

dmso denilen madde, komada olan kanserli hastalarda bile denenmiş.. organları iflas ettiği için ölen bu hastalarda otopsi yapıldığında kanser hücrelerinin
yok olduğu görülmüş. yani bu ilaç zamanında uygulansa neler olabilir tahmin edin. ayrıca şu anda livingston kliniğinde sağlıklı bir insanın sadece kanına
bakılarak 1,5 sene önceden kanser olup olmayacağı tesbit edilebiliyor.
bunun haricinde tıpta uygulanan kemoterapi ve radyoterapin bağışıklık sistemini tamamen mahvettiği ve kanseri iyileşemez düzeylere getirdiği
hatta metastaz yapmasına da bu tedavilerin sebep olduğu artık dillendirilmeye başlandı.. her ne kadar bunu söyleyenler linç edilmek istensede.

diğer bir önemli nokta ise kaşeksi denen ve kilo kaybına sebep olan durum kanserde ortaya çıktığında bunu da durdurabilen bir madde mevcut,
adı hidrazin nitrat. ama tabi bunu da hiçkimse duymamıştır.. çünkü eriyip gitmeniz ya da ölmeniz kimsenin umurunda değil. çok az insan bunu umursuyor.

bu konu çok dallanıp budaklanıyo malesef bu siteye bi bakmanızı öneririm..

sevgiler...
Alt 20-11-2007, 12:43 PM   #14 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

birde alternatif tip ilacindan bahsetmek istiyorum.
halk arasin da pek bilinmeyen fakat mezbaha kasaplarinin bildigi bir panzehir.alaza adi verilen bu panzehir sigirlarin kendi korunma
mekanizmalariyla olusturduklari od kesesinde olusan safra kesesi tasini andiran bir madde,ancak 1000-1500 hayvanda bir bulunan yaklasık
parmak ucu buyuklugunde,degerli birsey.degerli diyorum cunku mezbaha kasaplari bulduklarini saklayip lazim olanlara tanesi 50-60
ytl.yesatiyorlar.

soylenen aslinda bunun sarilik icin kullanildigi ama karaciğer kanseri için kullananlar şifa bulmuşlar.. denemekte fayda olabilir..

kullanimina gelince ;

havanda dovup un haline getirilip ve 1 mercimek
buyuklugundeki unu 1 tatli kasigi bal ile karistirarak sabahlari ac
karnina 1 tatli kasigi yenilmesi...ıcine 1 limonu sıkip karistirsanizda
mayalanma yapiyor ,bu şekilde kullanılması daha iyiymiş.. zaten kucuk bir sey
yani 4-6 tatli kasigi bal ve 1 limonla karistirmaniz kafi
geliyor .limonda sulandirdigi icin 8-10 gun kullanabiliyorsunuz.

ilk kullanmaya basladigiz zaman bir kac gun sonra vucutta kizarmalar
soz konusu olabilir,korkmayin olabirmis herhalde zararli hucreler
cikiyordur.

sevgilerle
Alt 06-12-2007, 10:19 AM   #15 (permalink)
ayçiçeği
Guest

Alıntı:
dilekcik Nickli Üyeden Alıntı
bugün kemoterapi ye başladı gözünü açamıyo :(
sevgili dilek arkadaşına büyük geçmiş olsun.şuanda emin olki senin desteğine çok ihtiyacı var.morali bozuk olabilir,kendimden biliyorum genelde kendini bitip tükenmiş hisseder insan,ama çevresindeki insanlar sana güveniyorum başaracaksın dedikçe insana bir güç gelir ve motive olur.ailem ve doktorum bana hep çok güçlüsün bu gün seni daha iyi gördüm derlerdi kendimi en kötü hissettiğim anlarda bile bunları duymak bana ayrı bir güç verirdi.arkadaşına olabildiğince destek ol lütfen.küçük şeylerle onu mutlu etmeye çalış ne bilim çiçek al ona hergün:)çünkü insana bu gibi şeyler hayatın geneline bağlanması için bir ışık yakıyor.sen herşeye olumlu tarafından bak ve onada söyleki oda olumlu olabilsin.mesela ben bir haftada on kilo vermiştim.ameliyattan çıktıktan sonra 4 gün hiçbişiy yiyememiştim.eve geldiimde hiçbir kıyafetim olmamıştı bana.kahrolmuştum ablamda o anda bombayı patlatmıştı.zaten kilo vermeye çalışıyordun bak şimdi inceciksin demişti ve ben anlamıştım boş yere üzüldüğümü.insan herşeyden olumlu bir sonuç çıkartabilir fakat bazen yakınlarımızın desteği olmadan olayların olumlu yanlarını göremiyoruz:)
ona benim için sımsıkı sarıl lütfen ve kucak dolusu sevgilerimi gönder.

Bookmarks