Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İzmir Buluşmaları

Uyarılar

İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İzmir Buluşmaları İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar iple çekiyorum bu hafta sonunu harika olucak yaaa...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İzmir Buluşmaları nerededir kimdir İzmir Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Buluşmaları hipnoz İzmir Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-07-2007, 11:11 PM   #41 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

arkadaşlar iple çekiyorum bu hafta sonunu harika olucak yaaa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-07-2007, 12:27 AM   #42 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

yazmazsam olmaz resimlerle koyacağım ki bilin güzellikleri
9. daisy Kızım
Gerçi şimdi yaz moduna uymak zorunda kaldık daha kısa tüyleri asla hırçın değildir çok akıllıdır seversen yanaşırnormal köpeklerden farkı çok hareket etmez
10. Papi Kızım
inanın çok ürkek kapı çaldığı an evden kaçar asla tanımadığına yaklaşmaz
Alt 11-07-2007, 12:29 AM   #43 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Bir gelişme daha buradan benimde henüz tanımadığım reiki konusunda ve kişisel gelişim konusunda tecrübeli birkaç kişi daha gelebilir ama tam bende bilmiyorum pazar günü gelecekler sanırım sadece bilgi olsun ço ks evdiğim bir tanıdığım arkadaşımızın arkadaşları diyeyim rakam yok saymıyalım bereketi kaçmasın
Alt 11-07-2007, 01:27 AM   #44 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point

Ben de geliorm ya reiki deneyimli bir insan olarak göztepe vapurla geçeriz artık çok istiorm hayırlara artık
zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2007, 09:00 AM   #45 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkeberk is an unknown quantity at this point

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
Berkeberk tembellik etme bak nerelerden geliyorlar hareketlen
Devamı için yazın arkadaşlar
ayarlamaya çalışıyorum. sizlerle tanışmayı bende çok istiyorum. çok güzel bi gün olacak. bu kadar pozitif insan bi arada. kaçırmamak lazım.
berkeberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2007, 09:50 AM   #46 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Alıntı:
zeynep kahraman Nickli Üyeden Alıntı
Ben de geliorm ya reiki deneyimli bir insan olarak göztepe vapurla geçeriz artık çok istiorm hayırlara artık
Zeynep yazdım özelden telefonumu da verdim m.paşa cad. garanti bankası daha uygun olur gerçi geliş saatini bilmiyorum ama her şekilde karşılarız 44
11. Zeynep Kahraman
ayyy şahane
Alt 11-07-2007, 10:01 AM   #47 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Buradan izmir'den gelecek arkadaşlara duyurulur.
C.tesi 12 /13 aralarında Atakan ve Fatma Bakırcıyı karşılayacağız o arada Mügeee ile buluşacağız hilton otelinin önünde oradan eve geçeceğiz Hayal benim evi bildiğinden eve geçerken o da yola çıkar Akşam üzeri Ayşe gelecek Bu aralarda sizlerde Hilton oteli tarafında olursanız birlikte geçeriz eve ama saatler uyuşmaz ise Toplantı evin adresini vereyim.
Mithatpaşa cad. Göztepe durağı Garanti bankasının oradan sizleri alabiliriz. Sahil tarafından gelecekler içinde göztepe iskelesi olabilir ya da oraya yakın biryerler.
Geleceklere özelden telefon bilgimi verebilirim.
Birde evde olacağımızdan kısır börek kek vs.. birşeyler yapacağız ama herkesin buna katkısı olmasını talep ediyoruz küçükde olsa herkes sevdiği birşeyi yapıp ve ya alıp gelirse seviniriz.
Bu sitede inanılmaz bir sevgi bağımız oluştu arkadaşlar kimse birbirini yanlış anlama ve ya alınganlık yapmıyor sevgi içinde uyum halinde sohbet edebilmek çoğu kişilerin grupların başarabileceği birşey değil. Biz çok özeliz. Herkesi bekliyoruz bu tanışma toplantısına.
Alt 11-07-2007, 11:33 AM   #48 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

evet burcucum haklısın hepimizin bir katkısı olsun. tıpkı bu sitede hayatımızı paylaştığımız gibi sorumlulukları da paylaşmamız lazım bütün yükü senin omzuna yıkamayız hepimiz bişyler yapmalıyız. ben mercimek köftesiyle kurabiye yapar getiririm. daha da istediğiniz bir şey varsa söyleyin yeter. bu arada çok tatlı senin daisy le papi çok tatlılar yaw ben kedi manyağı bir insan olarak daha çok papiyle ilgilenirim ona göre şimdiden yaptırıyorum rezervasyonumu
Alt 11-07-2007, 11:42 AM   #49 (permalink)
Bugle
Guest

Bakın arkadaşlar ben gelemiyorum ama lütfen lütfen bu organizasyon en kısa sürede tekrarlansın...Ben kuduruyorum burda yaaaa.....gelince tanışmak istiyorum herbirinizle...1 hafta arayla kaçırdığıma inanamıyorum
Alt 11-07-2007, 12:26 PM   #50 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

KEDİCİĞİ tuttum.. ben geldiğimde size doymuş olurda, akşam gezintisine çıkmış olur umarım.. dusun
şimdi beni görünce bu koskocaman kadın nasıl kediden köpekden korkar diyceniz ama ,
KORKUOM.. yaklaşamam, sevemem, onlarda beni sevmez zati. şaşkın

Bookmarks