Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İzmir Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/)
-   -   İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/1526-izmirliler-daha-aktf-bir-paylasim-icin-davetlimsiniz.html)

mügeee 02-07-2007 08:54 PM

Ynt: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

ben de varım... smiliyface uzun zamandır uğrayamadım siteye koşuşturmaktan şaşkın ama çok sevinirim izmir buluşması olursa k8908

25emel 02-07-2007 08:56 PM

evey yaa bende gelebilirm belkiii... 44 bir sürü nöbet tutuyoruz birleştirip gelirim vallaha wave

hayalayaz 02-07-2007 09:53 PM

selaam
bu böyle olmayacak... bu kadar sabrım olsaydı yedi aylık olmazdım ben (tabiiki yedi aylık değilim ama sabrım onlarınkindan daha az )...emelim, üyelerin listesi vardır sende veya atakan beyde...o listeyi görme imkanımız varmı, üye listesinden izmir ve çevresindekilere özel mesaj gönderip bir an önce ulaşırız..diye düşündüm...sen ne dersin?
ya bir yığın şey var aklımda,bir an önce toplanalımda, gerçekleştirelim bunları.senden olumlu haber bekliyorum..istiyorum..ricaaaaalar ediyorum..rum rum rum ,saygılı sevgilerimi sunuyorum sevgili vede biricik moderatörüm

tresor 02-07-2007 10:01 PM

askolsun hayalayaz yaaa , uzaktakıler ne olacak, ne zaman olacaksa haber edın belkı ben de gelırım, burdan charter var yaz aylarında izmire denk gelırse ben de gelmek ıstıyorum, annenız nasıl oldu bu arada , selamlar tresor

hayalayaz 02-07-2007 10:23 PM

tresorum
biz burcuyla, izmir ve çevresinde oturanlar, en azından her ay bir kere buluşalım dedik..yani gelişmeleri, sorunları ( tabii ozamana kadar hiç bir sorunumuz kalmayacakta..)yüz yüze konuşalım dedik..bunun faydalı olacağına inanıyoruz..diğer şehirlerden veya yurt dışından gelmek isteyenleride evimizde ağırlarız diye konuştuk..zaten aramızda yaşadığımız her şeyi burada paylaşırız sonuçta..bu toplantılarımızın amacı..burada geliştirdiğimiz her şeyi aramızda geliştirmek..ve katılamayan arkadaşlarla paylaşmak..( biz istanbullular gibi sırcı değiliz deeeeeeeeeermişim) şaka şaka valla hepiniz buyurun gelin..burcununda benimde başımızın üstünde yeriniz var..toplanacağımız günü burada kararlaştıracağımız için haberiniz olacaktır...
bu arada biz burcuyla aylık toplantıların dışındada bir araya gelmeye karar verdik sende ne zaman istersen buyur gel...

25emel 02-07-2007 10:32 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
selaam
bu böyle olmayacak... bu kadar sabrım olsaydı yedi aylık olmazdım ben (tabiiki yedi aylık değilim ama sabrım onlarınkindan daha az )...emelim, üyelerin listesi vardır sende veya atakan beyde...o listeyi görme imkanımız varmı, üye listesinden izmir ve çevresindekilere özel mesaj gönderip bir an önce ulaşırız..diye düşündüm...sen ne dersin?
ya bir yığın şey var aklımda,bir an önce toplanalımda, gerçekleştirelim bunları.senden olumlu haber bekliyorum..istiyorum..ricaaaaalar ediyorum..rum rum rum ,saygılı sevgilerimi sunuyorum sevgili vede biricik moderatörüm

sevgili hayalim ne yazıkki öyle bir durum söz konusu gibi deil zannımca çünkü kayıt oluyorken üye adayları sadece mail adreslerini kaydediyorlar. yaşadığı sehirleri yazmıyorlar şaşkın

BURCU GELEGEN 02-07-2007 10:47 PM

Eevet isteyen şehir dışından olan herkes gelebilir ben mümkün olduğunca kendimi toplantıalra ayarlayabilirim Hayal yarın akşam sendeyim 44

BURCU GELEGEN 02-07-2007 10:49 PM

Ya da sen bende ol hiç farketmez hangisi sana kolay gelirse ama ancak 8 den sonra müsaitim dersen ki daisy de gelebilir bak o zaman daha çok kalabilirim sende 44

hayalayaz 02-07-2007 11:41 PM

tamam burcum
seni ve daisy hanımı ağırlamak benim için bir şereftir.buyrun siz bana gelin..ben evde sizi bekliyor olucam..

hayalayaz 03-07-2007 12:11 AM

emelim bundan sonra üyeler yaşadıkları şehride yazsınlar...beni sinir etmesinler n9598 ...kızdırmasınlar n9598 hiç bir şey yapmam onlara ağla rım...neyse ben başka bir şey düşüniim..
tresorum...annem yarın belinden ameliyat olacak...manevi kızımın söylediğine göre bol bol paranoya üretiyormuş. onu burada özele götürdüğümüzde bir kadın gördük..röntgen çekilmiş,bir böbreğinin eksik olduğu ortaya çıkmış..kadıncaz şaşkın bir vaziyette..varsayımlar üretiyordu..23 yıl önce apandist ameliyatı oldum..bedenimin yanını kestiler..eliyle büyük bir kesiği işaret ederek yara izi bu kadar..apadist için o kadar kesilmezki..mutlaka böbreğim çalındı. deyip duruyordu..doktorlar anneme belinizi kesmiycez..ameliyat için bedeninizin yan tarafından giricez dedikleri anda aklına herhalde o kadın geldi..bunlar benim organlarımı çalarlar deyip kızımı delirtmekle meşgulmüş ..doktorlarıda...eğer tekerlekli sandalyeye muhtaç olursam ölüm hakkımı kullanmak istiyorum diye delirtiyormuş..kendisine bakan iki hemşireyi iki gün içinde öööyle bir terbiye etmişki ikiside etrafında pervane gibi dönüyormuş..bütün bunlar annemin iyileşeceğini gösteriyor..bizim sülalenin kızları böyle yaptıkça asla pes etmediklerinin işaretidir...annem iyileşir ve yürür..ve daha nice sağlıklı olanların arkasından mendil sallar..giden eğer kadınsa ayıp olmasın diye vah yazık der..eğer erkekse..aa durun size anlatayım..bodrumda çalışıyorum..ev tuttum...izine geldi..dükkandan öğle yemeği için eve geldim..bir baktık camiden sela sesi geliyor..bizimki deriiin bir iç çekti..allah rahmet eylesin..taksiratını affetsin...diye dualara başladı içli içli...tam o sırada hoca efendi vefat eden zatın ismini söylüyor..sustu hemen, duymak için..hoca bir erkeğin ismini anons edince annem,..aaaa ölen erkemiş boşver..demezmi..hiç birimizde can kalmadı tabii gülmekten...yarım saate en koyu feministlik kursunu benim annem verir..kendisi için erkekler en luzumsuz varlıklardır..bir alemdir anam beniim..iyi olacak inşallah..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:46 PM.