Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz > İstanbul Seminerleri

Uyarılar

İstanbul Seminerleri İstanbul İli İçinde Yapılacak Seminerlerimiz

31 Ekim Pazar Yaratıcı İmgeleme Teknikleri Eğitim

Eğitim Seminerlerimiz ve İstanbul Seminerleri 31 Ekim Pazar Yaratıcı İmgeleme Teknikleri Eğitim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İmgeleme kişisel gelişimin temelidir. İmgeleme gücünüz ne kadar yüksekse isteklerinze o kadar çabuk ulaşırsınız. Bir çok kişi zihinde canlandırmada güçlük çeker. Bu eğitimde herkeste biraz varolan imgeleme özelliğinizi ortaya çıkarın. Böylece öğrendiğiniz teknikleri daha rahat uygulayın. “Yaratıcı İmgeleme (Hayal gücü) ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İstanbul Seminerleri telkin cd indir izle İstanbul İstanbul Seminerleri nerededir kimdir İstanbul Seminerleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İstanbul Seminerleri hipnoz İstanbul Seminerleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İstanbul Seminerleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İstanbul Seminerleri kuantum düşünce kitap haberi

31 Ekim Pazar Yaratıcı İmgeleme Teknikleri Eğitim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-10-2010, 12:44 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart 31 Ekim Pazar Yaratıcı İmgeleme Teknikleri Eğitim

İmgeleme kişisel gelişimin temelidir. İmgeleme gücünüz ne kadar yüksekse isteklerinze o kadar çabuk ulaşırsınız. Bir çok kişi zihinde canlandırmada güçlük çeker. Bu eğitimde herkeste biraz varolan imgeleme özelliğinizi ortaya çıkarın. Böylece öğrendiğiniz teknikleri daha rahat uygulayın.

“Yaratıcı İmgeleme (Hayal gücü) bilgiden daha önemlidir.” Albert Einstein

Yaratıcı imgeleme; kişinin zihninde gerçekleştirmek istediği hedefi için kendisinin gördüğü, hissettiği, duyduğu bir canlandırma yapması, benzetme yaparsak bir video yaratmasıdır.

YARATICI İMGELEME (HAYAL GÜCÜ) WORKSHOPU

İçerik:

- Hayal kurmanın(imgelemenin) incelikleri.
- Etkili imgeleme nasıl yapılır ve imgelemeyle bilinçaltımızı nasıl İSTEKLERİMİZE ulaşmaya ikna ederiz ?
- İmgelemeyle iş ve özel hayatta Başarılı olmanın yolları.
- NLP ve imgeleme teknikleri (alt sistemler)
- İmgelemenin kariyer ve bolluk bereket üzerine etkisi.
- İmgeleme ile kilo verme
- İmgeleme’nin eğitim ve sınavlarda kullanımı
- İmgeleme meditasyonları.
- Subliminal teknikler ve yaratıcı imgeleme

Not: Katılımcıların nasıl etkili imgeleme yapacakları birebir çalışmayla bulunacaktır.

Eğitimciler: Abdullah Canıtez, Atakan Sönmez

Eğitim Tarihi: 25 Ekim Pazar Saat 14.00-16.15

Eğitim Yeri: İstanbul Merter Hayatım Değişti Kişisel Gelişim Akademisi

Eğitim Ücreti: 100 TL Ocak Ayına Kadar İndirimli: 40 TL

Garanti: Eğitim’den memnun kalmazsanız prensip gereği ücret almiyoruz.

Kontenjan: 12 kişi Kalan Kontenjan: 0

Not: Bu eğitim ile ilgili duyuru hayatimdegisti.com 70.000 üyesine gönderilecektir. Bu yüzden kontenjan dolmadan kayit yaptiriniz.

Kayıt Formu: http://www.hayatimdegisti.com/basvuru/index.php

İrtibat: Atakan Sönmez

Cep: 05395596422 / Sabit: 02125056706

İkramlar: Seminer arasında ev yapimi su böreği, ekler pasta, kurabiyeler ve içecekler

Yaratıcı İmgelemenin Fiziksel Performansa Etkisi

Avusturyalı psikolog Alan Richardson, yaptığı deneyde, üç grup basketbol oyuncusunu alıp serbest atış konusunda, imgelemenin etkisini inceliyor. İlk grup günde yirmi dakika serbest atış çalışması yapıyor, ikinci grup hiçbir çalışma yapmıyor ve üçüncü grup ise sadece her gün yirmişer dakika kusursuz basket atışları yaptığını düşünüyor. Deney sonucunda hiç bir şey yapmayan grup hiçbir gelişme göstermezken, sadece fiziksel çalışma yapan grup %24 lük bir gelişme gösteriyor. Yalnızca imgeleme yapan grup ise şaşırtıcı bir şekilde %23 lük bir gelişme gösteriyor.

Hebrew Üniversitesi'nden psikolog Shlomo Breznitz, birkaç grup askeri kırk kilometre yürütüyor ancak her gruba farklı bilgiler veriyor. Bazı gruplara otuz kilometre yürütüldükten sonra kendilerine on kilometre daha fazla gidecekleri bildiriliyor. Diğerlerini de altmış kilometre yürüyecekleri bildiriliyor ama gerçekte hepsi kırk kilometre yürüyor. Deney sonucunda Breznitz, askerlerin kanındaki stres hormonu düzeyinin gerçekte yürümüş oldukları değil de, zihnen kabullendikleri uzaklığı yansıttığını bulguluyor. Yani beden, gerçeğe değil de zihnen gerçek kabul ettikleri şeye göre tepki gösteriyor.

Eski bir NASA araştırmacısı olan ve California, Berkeley’de Uygulamalı Bilimler Enstitüsü Başkanı Dr. Charles A. Garfield’in yaptığı araştırmada, dünya sıralamasına girmiş bir atletizm takımını 4 gruba ayırıyor. İlk grup süresinin %100 ünü eğitimle değerlendiriyor. İkinci grup bu sürenin %75 ini eğitimle değerlendiriyor ve geri kalan %25 ini ise elde etmeyi umdukları Başarıları gözlerinde canlandırıyorlar (imgeliyorlar). Üçüncü grup ise eğitim süresinin %50 sini eğitimle, diğer %50 sini ise imgelemeye ayırıyor. Dördüncü grup ise bu sürenin %25 ini eğitime, %75 ini ise imgelemeye ayırıyor. Ve şaşırtıcı olan şu ki; New York, Lake Placid’deki, 1980 Kış Olimpiyatlarında uygulamada en büyük Başarıyı dördüncü grup gösteriyor ve bunu sırasıyla üçüncü, ikinci ve birinci grupları izliyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2010, 08:38 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 31 Ekim Pazar Yaratıcı İmgeleme Teknikleri Eğitim

Pazar günü yapilacak olan Yaratıcı imgeleme teknikleri eğitimimiz için kontenjan dolmuştur.
Bundan sonra ki eğitimimiz cuma günü başlayacak olan Zihin Programlama ile Kilo Verme Semineleridir.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...minerleri.html
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 09:34 AM   #3 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
BAGİYE is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 31 Ekim Pazar Yaratıcı İmgeleme Teknikleri Eğitim

MERHABA,

SİZDEN UZUN ZAMANDIR HABERİM VAR VE İLGİYLE SİTENİZİ GEZİYOR CD LERİNİZİ DE ZAMAN ZAMAN DİNLEDİM.

YÖNTEMLERİNİZİ TASDİK EDİYOR VE OLDUKÇA DA MANTKLI BULUYORUM.BİLİN VE BİLİNÇALTI HİPNOZ,KUANTUM VS GİBİ KONULAR İLGİMİ ÇEKMEKTE.

SANIRIM BENİM DE ÇEKİRDEK İNANÇ YAPTIRMAM GEREKİYOR.YAŞAMIMDAKİ TIKANMALARIN FARKINDAYIM.
BEN SİZİN EĞİTİMLERİNİZLE İLGİLİ TAM BİLGİYİ BULAMIYORUM.EĞİTİMİN YERİNİ BİLDİRİYOR BAZI YERLER FAKAT BU SEFER DE YIL BELLİ DEĞİL.ANLAYAMIYORUM NEREDEN BU BİLGİLERE SAHİP OLABİLİRİM.

KOLAYLIKLAR DİLEĞİYLE
BAGİYE TASAR
BAGİYE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil